NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Winnipeg : Calgary - 2. února 2021   02:10

Winnipeg
Winnipeg
04:32' Connor (Scheifele, Wheeler) • 13:46' Connor (Morrissey, Wheeler) • 58:10' Scheifele (Pionk, Wheeler)
3:4
(2:0, 0:1, 1:2 - 0:0)

1:2 (SN)

Calgary
Calgary
20:07' Ch. Tanev  (E. Lindholm) • 46:54' J. Gaudreau  (Välimäki, E. Lindholm) • 53:45' Mangiapane  (Hanifin, M. Tkachuk) • ' J. Gaudreau
Winnipeg
Schlenker, Pollock – Mills, Murchinson
Bell MTS Place, Winnipeg
Calgary

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou.

Československá stopa v utkání

Do tohoto zápasu nakonec nezasáhl žádný český či slovenský hráč.

V oslabení: 0:0
Calgary tedy nakonec zvítězilo nad Winnipeg po samostatných nájezdech, když se o rozhodující trefu nemohl postarat nikdo jiný než Johny Gaudreau.

Flames tedy oplatili svému soupeři porážku z prvního měření sil, kdy Jets naopak vyhráli po prodloužení.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Calgary Flames.
Autorem vítězné branky je JOHNNY GAUDREAU.
Gaudreau nakonec rozhoduje samostatné nájezdy, když naznačil kličku do bekhendu ale nakonec poslal kotouč do brány pod padajícím Hellebuyckem.
Perrault zkusil kličku do bekhendu, avšak jeho pokus opět vytáhl Markström svým betonem.
Leivo zkusil přímou střelu a jeho pokus letěl nad bránu.
Wheeler lehce před Markströmem zabrzdil a následně ho chtěl ukličkovat, ale hostující brankář skvěle zasáhl svým betonem.
Tkachukovi při jeho kličce ujel puk z hokejky.
Connor předvedl velmi rychlou práci svých rukou, když ukličkoval Markströma a poslal puk k tyči.
Monahan se trefil přesně do šibenice nad vyrážečku Hellebuycka.
Jako první se k nájezdu odhodlal domácí Scheifele, ale se svou střelou trefil beton Markströma.
Samostatné nájezdy začínají.
V prodloužení jsme tedy rozhodující branku neviděli, a tak zápas budou muset rozhodnout samostatné nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:59'
V samotném závěru prodloužení se ještě do zakončení nakonec dostal Lindholm a jeho pokus končí přesně v lapačce Hellebuycka.
64:36'
Flames drží puk pod svou kontrolou, ale hosté se zatím nemohou dostat do zakončení.
63:58'
Jets dlouho drželi puk na svých hokejkách a Connor nakonec připravil skvělou šanci pro Scheifeleho, který však v obrovské příležitosti netrefil hostující klec!
63:25'
Connor se velmi dobře prodral až před Markströma, kterého však už se svým zakončením nepřekonal.
63:12'
Winnipeg si bere svůj oddechový čas.
63:12'
Connor vystřelil z levé strany útočného pásma a jeho pokus nakonec zblokoval Lindholm do ochranné sítě.
62:36'
Leivo se pokusil o zakončení z otočky, ale to se hostujícímu útočníkovi vůbec nevydařilo.
62:01'
Scheifele připravil střeleckou pozici pro Morriseyho, avšak jho pokus letěl mimo bránu Calgary.
61:39'
Gaudreau vzal akci dvou na jednoho na sebe a trefil jen dobře postaveného Hellebuycka.
61:17'
Hanifin dostal přihrávku mezi kruhy, avšak jeho následná střela letěla mimo bránu.
60:54'
Tkachuk nyní dobře napadal rozehrávku Winnipegu a Calgary se díky tomu dostalo k puku.
60:28'
Stastny se snažil nacpat před Markströma, avšak obrana Calgary mu vystavila stopku.
60:05'
Vhazování patřilo Winnipegu, který rozjede svůj útok od Hellebuycka.
60:01'
Calgary se ve třetí třetině podařilo otočit stav utkání na svou stranu, když se prosadili Gaudreau a Mangiapane, ale Winnipeg následně srovnal při závěrečné power play díky parádní teči Scheifeleho, a tak zápas bude muset rozhodnout prodloužení nebo případné nájezdy.
60:00'
59:41'
Calgary se ještě pokouší o poslední útok, ale ani z toho už zřejmě nic nebude a zápas půjde do prodloužení.
59:19'
Wheeler jen odevzdal puk za bránu Calgary a rychle odjíždí na svou střídačku.
58:10'
Winnipeg právě vstřelil branku!
Jets vyrovnávají stav utkání při své power play!!! Wheeler poslal kotouč na modrou čáru k Pionkovi, jehož následné nahození ztečoval MARK SCHEIFELE přesně mimo dosah Marsktröma a utkání je opět srovnáno. Asistence: Neil Pionk, Blake Wheeler.
57:40'
Jets jsou již v šesti!
57:37'
Flames po dalším tlaku Jets jen vyhazují puk na další zakázané uvolnění.
57:11'
Ehlers dostal hodně prostoru na levém křídle a jeho střelu nakonec hostující brankář vyrazil mimo svou klec.
56:28'
Gaudreau následně vyvezl puk až do útočného pásma, kde se i díky svému bruslení dostal do velmi dobré šance, avšak jeho střela letěla vedle brány.
56:09'
Pionk se pokusil zasunout kotouč za Markströma zpoza jeho klece, ale hostující brankář byl u své tyče připravený.
55:34'
Calgary následně po zisku puku jen poslalo kotouč na zakázané uvolnění.
55:28'
Lowryho formace se opět dokázala dostat do útoku, kde i drželi dlouho kotouč, avšak domácí se tentokrát nedostali do zakončení.
54:59'
Puk se dostal na modrou ke Stanleymu, jehož následná střela letěla hodně mimo bránu Calgary.
54:47'
Na druhé straně se tak do zakončení dostal Leivo, jehož ve velmi dobré pozici vychytal Hellebuyck.
54:35'
Ehlers se snažil prokličkovat na střed útočného pásma, ale zde byl tvrdě sražen na ledovou plochu.
53:45'
Calgary právě vstřelilo branku!
Flames otáčejí vývoj utkání na svou stranu! Hosté vybojovali puk v rohu kluziště, odkud se dostal před bránu k Hanifinovi, jehož střelu ještě Hellebuyck vyrazil, avšak přímo na hůl ANDREWA MANGIAPANEHO, který už ho dorazil do domácí brány. Asistence: Noah Hanifin, Matthew Tkachuk.
53:01'
Hodně aktivní třetí formace Winnipegu se dokonce dostala do útoku, kde střílel Lowry a Markström si po delší době opět chytl na puk.
52:33'
Jets trochu uklidňují zápas svou pomalejší rozehrávkou, ale následně domácí stejně jen odevzdali puk svému soupeři.
52:05'
Calgary je nyní jasně lepším týmem a domácí mohou být ještě hodně rádi, že už neprohrávají.
51:20'
Backlundovi se podařilo dostat puk přes brankoviště na zcela volného Mangiepaneho, který měl před sebou prázdnou bránu, ale na poslední chvíli se zde přesunul Hellebuyck, který opět zachránil svůj tým.
50:50'
Winnipeg tedy nakonec přežil své další oslabení a hra může pokračovat v plném počtu hráčů na obou stranách
50:12'
Gaudreau to zkusil z druhé strany, avšak jeho střela byla hodně nepřesná a kotouč se navíc od zadního mantinelu odrazil pryč z útočného pásma Flames.
49:44'
Tkachuk vyslal další střelu směrem na domácí bránu a Hellebuyck jeho pokus znova vyrazil.
49:19'
Tkachuk vystřelil z pravého kruhu a jeho pokus skončil na betonech domácího brankáře.
48:50'
Stanley (WPG) ještě stihl Lindholma seknout, a tak si odsedí dvě minuty za sekání.
48:50'
Hellebuyck nyní zachránil svůj tým od další pohromy, když hosté dobře vykombinovali domácí obranu a Lindholm byl sám před domácím brankářem, kterému ještě udělal kličku, ale jeho zakončení vytáhl Hellebuyck svou holí!
46:54'
Flames vyrovnávají stav utkání, když Lindholm posunul puk pod sebe na modrou čáru, kde byl Walomaki, jenž následně parádním pasem našel zcela volného JOHNYHO GAUDREAUA, který už musel jen nasměrovat puk do zcela odkryté brány Winnipegu. Asistence: Juuso Valimaki, Elias Lindholm.
46:32'
Gaudreau nahodil puk do útočné třetiny, ale zde za ním nejel ani jeden z jeho spoluhráčů, a tak si kotouč sebrali domácí.
45:55'
Dubé je zpět na ledové ploše, a tak Flames přežili své další oslabení a zlepšili svá čísla v tomto utkání.
45:35'
Flames se podařilo vyhodit puk ze svého obranného pásma.
44:58'
Scheifele nyní se svou střelou z levého kruhu orazítkoval tyč za zády Markströma.
44:48'
Wheeler přihrával na střelu z první Connorovi, ale ten nebyl na správném místě.
44:24'
Morrisey ztratil ve své obranné třetině rovnováhu a nakonec skončil až ve své bráně, kterou i vykotvil, a tak musí být hra přerušena.
44:02'
Calgary začíná své čtvrté oslabení nejlepším možným způsobem, když hosté ihned vyhodili puk z obranného pásma.
43:54'
Ehlers vybojoval další přesilovou hru pro Winnipeg, když je Dillon Dubé (CGY) vyloučen na dvě minuty za držení.
43:15'
Dvougólový Connor se dostal do zakončení z levého kruhu a jeho pokus hostující brankář opět jen vyrazil za svou klec.
42:34'
Lowry navíc následně kopl do bruslí a dostal se k puku v útočném pásmu, kde i vystřelil a Markström si kotouč už ponechal.
42:25'
Andersson zavezl puk za bránu Winnipegu, ale zde si jej skvěle vyčíhl Lowry, který zde obránce Calgary sestřelil.
42:05'
Na druhé straně se musel mít na pozoru Hellebuyck, jehož pozornost otestoval Giordano.
41:52'
Ehlers vyslal hodně nebezpečnou střelu z levého kruhu, kterou se Markströmovi podařilo vyrazit za svou klec.
41:08'
Bennett nahrál do jízdy puk Tkachukovi, který následně chtěl vystřelit, avšak jeho pokus skončil hned na prvním bránícím hráči.
40:23'
Copp vybojoval puk a nahrál ihned Scheifelemu, který byl zcela sám tváří v tvář Marsktrömovi, jenž jeho střelu vychytal parádně svou lapačkou.
40:13'
Pionk dostal přihrávku na modrou a následně s ním ještě popojel na pravou stranu, odkud vystřelil a jeho pokus skončil vedle brány.
40:01'
Statistiky po druhé třetiny:

Střely na bránu: 14:13
Zblokované střely: 9:4
Hity: 12:9
Vyhraná vhazování: 7:11
Ve druhé třetině jsme tedy viděli pouze jedinou branku, která padla hned pár vteřin po úvodním vhazování, když si Hellebuyck vybral hodně špatnou chvilku, protože jej překonal Tanev svým nahozením až od vlastní modré čáry.

Jinak jsme však mohli vidět několik šancí na obou stranách, ale ani jeden z brankářů už další puk za svá záda nepustil, a tak budou Jets vstupovat do poslední třetiny s nejtěsnějším náskokem.
40:00'
39:32'
Lowry nahrával zpoza hostující klece Coppovi mezi kruhy, avšak tomu na poslední chvíli hosté zablokovali jeho hůl.
39:02'
Po nepřesné střele Morriseyho se k puku dostali Flames, který jej vyhodili přes celé kluziště.
38:45'
Scheifele zkusil vyslat svou střelu na teč, ale kotouč jen letěl vedle brány Calgary.
38:16'
Hosté obrali o kotouč Scheifeleho a Flames následně poslali puk pryč ze svého obranného pásma.
38:05'
Dillon Dubé (CGY) to nyní přehnal se svým napadáním, když jednoho z domácích trefil loktem, a tak si odsedí dvě minuty.
37:21'
Lucic vyslal hodně neškodnou střelu směrem na domácí bránu, kterou Hellebuyck jen vyrazil za svou klec.
37:04'
Stastny posunul puk v útočném pásmu na Appletona, který však na puku uklouzl a kotouč si následně sebrali hosté.
36:01'
Na druhé straně se do šance dostal Monahan, ale útočník Calgary mířil přímo do středu domácí klece, kde byl připravený Hellebuyck.
35:29'
Copp nahrál na modrou Morriseymu, jenž následně ihned vystřelil a Markström snad jeho střelu ani moc neviděl, ale kotouč nakonec hostujícího brankáře trefil.
34:21'
Nicméně následně nakonec Appleton nahrál na střed útočného pásma Lowrymu, který okamžitou střelou vyprášil betony Markströma.
34:06'
Appleton se snažil vybruslit zpoza klece před Markströma, avšak zde jej zastavil hostující Andersson.
33:41'
Winnipegu se nakonec podařilo osvobodit, když domácí hokejisté vyvezli puk až do svého útočného pásma.
33:11'
Flames se snaží držet puk ve svém útočném pásmu, ale hosté se zatím nedostávají do nějakého zakončení.
31:45'
Tak to byla velká šance Calgary, když se Backlund dostal do zakončení z hranice pravého kruhu, kde byl zcela sám a svou následnou střelu poslal nad bránu Winnipegu.
31:32'
Calgary se nyní dostali do útoku dvou na jednoho, když nakonec přihrávku skvěle zastavil ležící Morrisey.
30:55'
Flames následně jen ze středního pásma nahodili puk na Hellebuycka, který si jej sebral svou lapačkou a přerušil hru.
30:38'
Do hry se po delší době zapojuje i brankář Markström, který jede pro nahození za svou bránu a pomáhá s rozehrávkou.
30:03'
Hokejisté Winnipegu opět jen vyhazují puk obloukem do středního pásma.
29:27'
O kotouč se dlouho bojovalo v rohu obranného pásma Winnipegu, odkud jej domácí nakonec vytěžili a dostali do středního pásma.
28:46'
Jets nahodili puk do svého útočného pásma, kde se však k němu dostali první hráči Calgary.
27:59'
Domácí hokejisté si ve středním pásmu nahráli kotouč rukou, a tak je hra přerušena.
27:30'
Gaudreau hledal svým křižným pasem některého ze svých spoluhráčů, avšak jeho pas byl nakonec hodně nepřesný.
26:58'
Tak to byla obrovská šance Appletona! Lowry svému spoluhráči posunul kotouč před bránu, kde si ho sice Appleton musel sebrat svou rukavicí, ale i díky tomu se poté dostal do zakončení z většího úhlu, kde už měl před sebou vcelku odkrytou bránu, ale fantastický zákrok vytáhl Markström, který tak podržel svůj tým.
26:37'
Copp dostal přihrávku na útočnou modrou, kde se však musel ještě teprve rozjžídět, ale i tak jel sám na Markströma, který jeho následnou střelu vyrazil vedle své klece.
26:05'
Pionk nahodil puk velké dálky na Markströma, který jej pouze svými betony posunul na své beky.
25:15'
Ihned po vyhraném vhazování je tu další ohrožení domácí klece, když si Hellebuyck připsal další úspěšný zákrok a u dalšího vhazování už budou Jets kompletní.
25:11'
Až v závěru přesilové hry se hosté dostali do zakončení, když od modré vypálil Andersson a jeho pokus skončil ve výstroji Hellebuycka.
24:47'
Jets znova získali puk za svou bránou a následně letí kotouč až k hostujícímu brankáři.
24:06'
Domácí se dokonce dostali do útoku, kde Appleton vyvezl puk do útočného pásma a zde přihrával Lowrymu, který tečoval puk na Markströma, jenž ho musel vyrazit vedle své klece.
23:47'
Winnipegu se podařilo dostat puk do středního pásma.
23:15'
Flames si nakonec svým tlakem vynutili faul Dylana DeMela (WPG), který sekl jednoho z hráčů Calgary, a tak si hosté zahrají svou první přesilovou hru.
22:49'
Flames jsou hodně při chuti, když jsou hosté opět ve svém útočném pásmu, kde zatím kombinují kolem brány.
21:57'
Gaudreau nahrál na střed útočného pásma Monahanovi, který ihned vystřelil a Hellebuyck měl co dělat, aby jeho pokus zastavil.
21:28'
Appleton jen odevzdal puk do útočného pásma Winnipegu, kde si jej s velkým klidem přebírají hostující hokejisté.
20:07'
Tak to je začátek třetiny, jak hrom! Flames vyhráli úvodní vhazování a CHRISTOPHER TANEV jej následně poslal na domácí bránu, kde si hodně špatnou chvilku vybral Helleybuyck, který kotouč propustil za svá záda. Asistence: Elias Lindholm.
20:01'
Statistiky po první třetině:

Střely na bránu: 8:5
Zblokované střely: 5:3
Hity: 8:6
Vyhraná vhazování: 3:5
Je za námi první třetina utkání, která se nesla v hodně rychlém tempu, když se hra přerušovala minimálně. Winnipegu se v ní podařilo odskočit svému soupeři na rozdíl dvou branek, když Jets využili obě své přesilové hry, ve kterých se dvakrát prosadil Connor.
20:00'
19:39'
Ti jej však velmi rychle ztratili a díky tomu se do šance mohl dostat Tkachuck, který se natlačil před domácí klec, kde chtěl dotlačit puk za domácího brankáře, avšak Hellebuyck jej za svá záda nepustil.
19:28'
Backlund nahodil puk na Hellebuycka, který kotouč předal svým spoluhráčům.
18:56'
Wheeler sebral kotouč Mangiepanovi hned na modré čáře a následně jej poslal obloukem až do obranného pásma Flames.
18:36'
Copp poslal hodně důrazně puk na hostující střídačku, a tak nás po komerční přestávce čeká vhazování ve středním pásmu.
17:30'
Appleton dostal přihrávku na levou stranu, kde následně i vystřelil a Markström jeho kotouč chytil a následně ihned předal svým bekům.
16:57'
Flames se dlouho drželi ve svém útočném pásmu, ale hostům se nakonec nepodařilo ohrozit domácího brankáře.
16:20'
Nordstrom zkusil ohrozit Hellebuycka z hodně velkého úhlu a jeho pokus jen skončil na boční síti domácí brány.
15:49'
Tanev dostal puk na modrou čáru, odkud následně vystřelil a Backlund nakonec tečoval puk těsně vedle brány Winnipegu.
14:50'
Gaudreau hledal v útočné třetině Mangiapaneho, ale jeho pas byl hodně nepřesný a končí u domácích.
13:46'
Jets využívají přesilovou hru! Wheelerova přihrávka na Stastneho prošla až na modrou čáru k Morriseymu, jenž ihned nahrál do pravého kruhu, odkud KYLE CONNOR vyslal svou dělovku, která se zastavila až v síti hostující klece. Asistence: Josh Morrisey, Blake Wheeler.
13:31'
Morrisey to nyní zkusil od modré čáry a jeho pokus byl tečován jen těsně vedle brány Calgary.
13:01'
Connor vyslal další střelu z pravého kruhu a hostující brankáře jen kotouč vyrazil vedle své klece.
12:42'
Wheeler se snažil zasunout puk za Markströma, ale ten puk vyrazil.
12:19'
Tak až nyní je hra konečně přerušena, když na trestnou lavici putuje Mark Giordano (CGY), který dostává dvě minuty za podražení.
12:03'
Giardono vyslal hodně nepřesnou přihrávku na svého spoluhráče, a tak si kotouč jen přebrali domácí obránci.
11:14'
Leivo hledal se svým pasem najíždějícího Backlunda, avšak kotouč nakonec skončil jen na betonech Hellebuycka.
10:40'
Hraje se zatím v hodně velkém tempu, když se hra už velmi dlouho nepřerušila.
10:07'
Lindholm chtěl v útočné třetině posunout puk po mantinelu, jenže trefil hráče Winninpegu, od kterého se puk odrazil do středního pásma.
09:32'
Wheeler nahrál na modrou Stanleymu, jenž jej ihned nahodil směrem na bránu a jeho pokus skončil na některém z hráčů Calgary.
08:39'
Ehlers se dostal do velmi dobrého zakončení z levého kruhu, avšak jeho střelu zřejmě zblokoval už Tanev za klec Flames.
08:11'
Jets jen zavezli puk do útočné třetiny, kde ho ihned poslali směrem na hostující klec a Markström kotouč vyrazil do rohu kluziště.
07:27'
Wheeler napálil kotouč od pravého mantinelu a jeho pokus skončil na jednom z bránících hráčů Calgary.
06:23'
Tkachuck se snažil prodrat s pukem před domácího brankáře, ale hned první obránce Winnipegu jej o kotouč obral.
05:33'
Hosté se snaží co nejrychleji reagovat, když se Flames hned usadili ve svém útočném pásmu, kde si Hellebuyck připsal také už svůj první zákrok v utkání.
04:32'
Jets využívají přesilovou hru! Wheeler nahrál na levou stranu Scheifelemu, který chvíli puk podržel a poté ho poslal křižně na KYLA CONNORA, jenž s pohotovou střelou překonal Markströma. Asistence: Mark Scheifele, Blake Wheeler.
04:10'
Calgary získalo puk za svou bránou a hosté jej následně podél mantinelu posílají přes celé kluziště.
03:46'
Je tu první vyloučení v utkání, když je na dvě minuty za podražení vyloučen Noah Hanifin (CGY), a tak si Jets zahrají první přesilovou hru.
03:33'
Perreault ve středním pásmu zpracoval velmi těžkou přihrávku a následně kotouč jen posunul na Lowryho, který s ním přejel do útoku, kde i vystřelil a Markström si připsal první zákrok v utkání.
02:43'
Hanifin nahrál na modré Tanevovi, který chtěl nahodit puk na domácí klec, ale hostující obránce při tom zlomil svou hůl.
01:52'
Monahan přejel s pukem do útočné třetiny, kde hledal křižnou přihrávkou Gaudreaua, avšak jeho pas zastavil jeden z obránců Winnipegu.
01:13'
Connor nahodil puk do útočného pásma Jets, avšak zde pro něj jel pouze Copp a zbytek jeho spoluhráčů mířil na střídačku.
00:26'
Úvodní vhazování sice vyhráli hosté z Calgary, ale Winnipeg ihned na svého soupeře zatlačil a Flames měli co dělat, aby kotouč nějak špatně neztratili.
00:01'
Kanadská hymna je již za námi a utkání tedy může za chvíli začít.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey, DeMelo, Forbort, Pionk, Stanley, Beaulieu – Copp, Scheifele, Ehlers – Connor, Stastny, Wheeler – Perreault, Lowry, Appleton – Vesalainen, Harkins, Lewis.

Calgary Flames: Markström (Rittich) – Giordano, R. Andersson, Hanifin, Ch. Tanev, Välimäki, N. Nestěrov – J. Gaudreau, Monahan, Mangiapane – M. Tkachuk, E. Lindholm, Dubé – S. Bennett, Backlund, Leivo – Lucic, D. Ryan, Nordström.

Rozhodčí: Schlenker, Pollock – Mills, Murchinson.

Do zápasu zřejmě zasáhne jen na hostující straně český útočník Dominik Simon. V bráně totiž bude zřejmě Jacob Markström, a tak David Rittich bude jen jistit svého kolegu ze střídačky.
Vzájemné zápasy

Oba celky společným utkáním zahájili letošní sezónu, když se spolu střetli právě v Bell MTS Place a v prvním měření sil byl nakonec šťastnější domácí Winnipeg, když v prodloužení rozhodl nyní už bývalý hráč Jets Patrik Laine.

Nyní oba týmy čekají hned čtyři vzájemné zápasy za sebou. Tři ze čtyř utkání se budou hrát právě ve Winnipegu a jen jednou bude Calgary pořádajícím. Flames se tedy velmi rychle zbaví výletu do Bell MTS Place, když už v základní části po této sérii do arény Winnipegu nebudou muset.
Calgary Flames
(3-3-1)

Naopak Plamenům se vstup do sezóny nepovedl dle představ, když zatím vyhráli jen ve třech utkáních. Calgary má za sebou nyní dvojzápas s letos velmi silným Montrealem, kterému v prvním utkání vcelku jasně podlehli, když skóre utkání korigovali až na konci zápasu.

Nicméně odveta jim vyšla na jedničku, protože doslova vynulovali domácí střelce a k výhře jim stačilo jen jednou pokořit brankáře Allena a následně ještě na konci potvrdili vítězství střelou do opuštěné klece. V bráně Flames se zatím velmi dobře jeví akvizice z Vancouveru brankář Jacob Markström, jenž právě v zápase s Montrealem kryl všech 37 střel domácích.

Poslední zápasy:

Montreal Canadiens – Calgary Flames 0:2

Montreal Canadiens – Calgary Flames 4:2

Calgary Flames – Toronto Maple Leafs 3:4
Winnipeg Jets
(5-3-0)

Tryskáči zatím mohou být se svým vstupem do nového ročníku vcelku spokojení, když mají po osmi utkáních na svém kontě pět výher a v tabulce jim patří 4. místo. Winnipeg je nyní uprostřed své dlouhé domácí série zápasů, když si zatím jednou poradili s Ottawou a Edmontonem, avšak s Oilers i jeden zápas prohráli a následně podlehli i Vancouveru.

Jets stále ještě nemohou počítat se svou novou akvizicí Pierrem-Lucem Duboisem, jenž je po trejdu z Columbusu stále ještě v karanténě. Nejproduktivnějším hráčem Winnipegu je zatím v letošní sezóně dánský útočník NIkolaj Ehlers, který má na svém kontě 11 bodů za pět branek a šest asistencí.

Winnipeg Jets – Vancouver Canucks 1:4

Winnipeg Jets – Edmonton Oilers 6:4

Winnipeg Jets – Edmonton Oilers 3:4
Vítám vás u dalšího onlajn přenosu z nejlepší hokejové ligy světa, ve které nás čeká další utkání v severní neboli kanadské divizi. Konkrétně nás čeká boj mezi Winnipegem Jets, kteří ve své Bell MTS Place přivítají Calgary Flames. Utkání startuje něco málo po druhé hodině ranní.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.