NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Anaheim : Devils - 14. ledna 2023   04:00

Anaheim
Anaheim
33:35' Henrique (Terry) • 55:03' Zegras (Henrique, Fowler)
2:6
(0:3, 1:1, 1:2)
Devils
Devils
08:02' Hamilton  (Mercer, J. Boqvist) • 10:53' Bratt  (Graves, Severson) • 16:15' J. Hughes  (Hamilton, Tatar) • 31:59' Bratt  (J. Hughes, Severson) • 42:30' J. Boqvist  (Severson) • 55:39' J. Hughes  (Šarangovič)
Anaheim
Gibson (Stolarz) – Fowler (A), Kulikov, Benoit, Klingberg, Vaakanainen, Shattenkirk – Henrique (A), McTavish, Terry – Zegras, R. Strome, Vatrano – Comtois, Carrick, Silfverberg (A) – Max Jones, Jays. Megna, Leason.
McCauley, Joannette – Toomey, Deschamps
Honda Center, Anaheim
16 167 diváků
Devils
Vaněček (Blackwood) – Siegenthaler, Hamilton, Graves, Severson, Ochoťuk, B. Smith – Palát (A), Hischier (C), Bratt – Haula, J. Hughes (A), Tatar – Šarangovič, Wood, J. Boqvist – M. McLeod, Foote, Mercer.

3. Dougie Hamilton (NJD) 1+1
New Jersey Devils bylo jednoznačně lepší a zcela zaslouženě vyhrává tento zápas 6:2. Domácí hokejisté si mnoho šancí vypracovat nedokázali. Vítek Vaněček podal dobrý výkon.
59:26'
Hostující brankář kryje kotouč, ještě uvidíme jedno vhazování.
59:00'
Poslední minuta hry.
58:30'
Jegor Šarangovič dostal hru do útočného pásma, následně musel domácí brankář zasahovat.
58:07'
Poslední dvě minuty hry ve třetí třetině i v tomto zápase, hosté míří za poklidnou výhrou.
57:02'
Po komerční přestávce pokračuje zápas dál.
56:53'
Mackenzie Blackwood se dostal do zakončení, s jeho pokusem si tak tak dokázal poradit brankář.
55:39'
New Jersey právě vstřelilo branku!
Hosté velmi rychle odpovídají a po chybě domácí obrany získal puk Jegor Šarangovič. Ten našel před brankou najetého JACKA HUGHESE, který přesnou střelou mezi betony brankáře mění stav zápasu. Asistence: Jegor Šarangovič.
55:03'
Anaheim právě vstřelil branku!
Domácí celek proměnil přesilovku a dává svou druhou branku v zápase, po rychlé akci se k odraženému puku před brankou dostal TREVOR ZEGRAS. Jeho rána z kruhu končí v brance. Asistence: Adam Henrique a Cam Fowler.
54:36'
Mason McTavish byl volný před brankou, dostal puk a dokázal dobře vypálit. Brankáře však prostřelit nedokázal.
53:27'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils:
Dougie Hamilton – 2 min., podrážení.
52:45'
John Klingberg dostal hru do útočného pásma, jeho spoluhráči následně vypálit nedokázali.
52:15'
28:36, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, více ze hry mají hosté.
51:36'
Kevin Shattenkirk pálil od modré čáry, jeho pokus kryje brankář Vítek Vaněček. Bude se vhazovat.
51:14'
Po komerční přestávce pokračuje zápas dál, sledujeme rychlý hokej, který více vychází hostům.
49:42'
Troy Terry dostal sice puk do útočného pásma, ale zakončit přesněji nedokázal.
49:16'
Utkání pokračuje dál, sledujeme aktivní hru Devils, kteří mají čtyřbrankový náskok a dál se tlačí do zakončení.
48:47'
Vítek Vaněček kryje puk, komerční přestávka.
47:19'
Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nyní nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
47:02'
Trevor Zegras se propracoval do střelecké pozice, ale jeho rána končí na mantinelu za brankou.
45:53'
John Gibson kryje kotouč, bude se vhazovat.
45:32'
Domácí se sice dostali do útočného pásma, ale jejich akci chyběla přesnější finální přihrávka.
45:07'
Dawson Mercer zkoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale jeho akci chyběla přesnost. Následně jeho tým minul branku.
42:30'
Po bleskové akci navyšuje hostující celek svůj náskok, po rychlém přenesení hry se dokázal prosadit JESPER BOQVIST. Asistence: Damon Severson.
41:49'
Ofsajd Devils, vhazovat se bude ve středním pásmu.
41:24'
Zápas pokračuje dál třetí třetinou, lepší výchozí pozici mají hosté.
40:01'
Dvě branky jsme viděli ve druhé třetině, po které vedou hosté 4:1 a mají zápas dobře rozehraný.
40:00'
40:00'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks:
Ryan Strome – 2+2, hrubost, odpyká Maxime Comtois.

Jonas Siegenthaler – 2 min., hrubost.
39:34'
Vítek Vaněček si poradil se střelou od modré čáry, následná rána končí vedle.
39:13'
John Klingberg kombinoval se spoluhráči v útočném pásmu.
39:00'
Domácí rozehrávají od své branky, to už zbývá poslední minuta ze třetiny.
38:38'
Jegor Šarangovič – 2 min., podrážení.
38:17'
Ducks hrají aktivně, usadili se v útočném pásmu, ale nedaří se jim vypracovat si velkou šanci.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině, Mason McTavish měl dobrou šanci, ale kotouč poslal vedle.
37:00'
Maxime Comtois pálil, jeho rána však končí výrazně vedle branky.
36:16'
Vítek Vaněček si dokázal poradit s bekhendovou střelou soupeře, domácí se k dorážce pak už nedostali.
34:30'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině.
34:27'
Komerční přestávka.
33:35'
Domácí hokejisté se také prosazují a snižují. Terry se dostal do brejku, ale Vaněčka nepřekonal, to se podařilo až po zpětné přihrávce, kterou poslal před branku do míst, kde byl zcela volný ADAM HENRIQUE. Asistence: Troy Terry.
33:20'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.
33:05'
John Gibson kryje kotouč po další akci, komerční přestávka.
31:59'
V pohodě hrající hostující celek navyšuje své vedení. Po pěkné akci dokázal JESPER BRATT obkroužit branku a zasunout kotouč za přesunujícího se brankáře. Asistence: Jack Hughes a Damon Severson.
31:12'
Sledujeme už hru pět na pět.
31:01'
Navíc se domácí dostali do ofsajdu, vhazovat se bude ve středním pásmu. Přesilovka Ducks pomalu končí.
30:44'
Jen těžko se domácí družina dostává do výraznějších šancí, hosté v oslabení hrají hodně zodpovědně.
30:14'
Trevor Zegras se dostal do dobré střelecké pozice, s jeho ránou si dokázal poradit brankář.
29:51'
Cam Fowler se dostal do zakončení, s jeho pokusem si dokázal poradit brankář Devils.
29:16'
Přesilovku si zahraje domácí celek, který zatím na výraznější šanci čeká.
29:12'
Sam Carrick – 5 min., bitka.

Brendan Smith – 5 min., bitka + 2 min., vysoká hůl.
27:55'
Domácí hokejisté nyní hrají aktivně, ale nemohou si vypracovat výraznější střeleckou pozici.
27:40'
9:19, tak vypadá statistika střel na branku.
27:13'
Trevor Zegras sice dostal kotouč do útočného pásma, ale obrana si dokázala poradit.
25:44'
Hostující celek pokračuje v aktivní he, tlačí se do zakončení, ale obrana je zatím pozorná.
25:15'
Dougie Hamilton pálil od modré čáry, Trevor Zegras byl pozorný před vlastní brankou a jeho pokus zblokoval.
24:50'
Devils mířili dva na jednoho, ale do zakončení se tento celek nyní nedostal.
24:27'
Vítek Vaněček si dokázal poradit s rychlou akcí soupeře, vhazovat se bude před jeho brankou.
23:46'
Dougie Hamilton se dostal do zakončení, s jeho pokusem si brankář poradil.
22:12'
Nolan Foote se dostal do zakončení, ale jeho rána končí těsně vedle braky, gólman zasahovat nemusel.
21:31'
Vítek Vaněček kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.
20:18'
Utkání pokračuje dál, hosté se dostali do útočného pásma, ale obrana si poradila.
20:01'
20:00'
19:35'
V poklidném tempu se dohrává první třetina.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:30'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
17:25'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině.
16:39'
Hostující celek vede o tři branky, je střelecky aktivnější a v tomto zápase má převahu.
16:15'
Krásná akce v přesilovce a hosté navyšují náskok, po rychlé kombinaci se prosazuje aktivně hrající JACK HUGHES. Asistence: Dougie Hamilton a Tomáš Tatar.
15:52'
Kevin Shattenkirk – 2 min., krosček.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, hostující celek, který je střelecky aktivnější, vede o dvě branky.
14:16'
Dougie Hamilton a Jack Hughes kombinovali v útočném pásmu, ale do výrazné šance se nedostal ani jeden z nich.
13:55'
Sledujeme rychlý hokej, mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější hokej.
13:10'
Nico Hischier se dostal do útočného pásma, kde hledal spoluhráče, ale obrana Ducks si dokázala rychle poradit a směr hry se otáčí.
12:40'
Devils vyhazují přes všechny čáry, sledujeme dobrou domácí hru při oslabení.
12:01'
Troy Terry se dostal do zakončení, ale obrana si s jeho pokusem dokázala poradit, následně se směr hry otáčí.
11:55'
Přesilovku hraje domácí celek, který se dostal do útočného pásma, kde kombinuje.
11:33'
Ryan Graves – 2 min., hákování.
10:53'
JESPER BRATT navyšuje vedení svého celku, dokázal proměnit rychlou brejkovou situaci. Asistence: Ryan Graves a Damon Severson.
10:08'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Jako první se dokázal prosadit hostující celek.
09:42'
John Gibson si dokázal poradit se střelou, kterou vyslali soupeři. Následně je hra přerušená. Komerční přestávka.
09:06'
Vhazovat se bude před domácí brankou, více ze hry mají hosté, kteří se dokázali prosadit jako první.
08:02'
První střela mu nevyšla, druhá už ano, hostující celek se dostává do vedení, po rychlé akci se přesnou střelou dokázal přesně prosadit DOUGIE HAMILTON. Asistence: Dawson Mercer a Jesper Boqvist.
07:40'
3:3, tak vypadá statistika střel na branku, jsme svědky zatím vyrovnaného zápasu. Dougie Hamilton minul branku.
07:02'
Hraje se rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, hraje se hodně plynule.
06:14'
Ondřej Palát se po pěkné akci dostal do dobré střelecké pozice, s jeho pokusem si brankář dokázal poradit.
05:17'
Hraje se rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, ani jeden celek se zatím nedostal do výraznější šance.
04:30'
Kevin Shattenkirk se propracoval do zakončení, jeho rána od modré čáry končí těsně vedle branky.
03:36'
Jack Hughes vypálil, soupeři jeho střelecký pokus dokázali zblokovat.
03:07'
Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, Jack Hughes se sice dostal do zakončení, ale obrana si dokázala poradit s jeho pokusem.
02:35'
Vhazovat se bude před brankou Devils, domácí vstoupili do zápasu aktivně.
01:40'
Devils se sice dostali do útočného pásma, ale obrana si dokázala poradit s jejich akcí. Dougie Hamilton neuspěl od modré čáry.
01:10'
00:54'
Troy Terry se pokoušel dostat do útočného pásma, ale obrana soupeře si dokázala poradit.
00:33'
Vhazovat se bude před brankou Ducks. Domácí se musí bránit aktivní hře soupeře.
00:33'
Zápas začal, sledujeme klidný úvod zápasu.
00:01'

Anaheim Ducks: Gibson (Stolarz) – Fowler, Kulikov, Benoit, Klingberg, Vaakanainen, Shattenkirk – Henrique, McTavish, Terry – Zegras, R. Strome, Vatrano – Comtois, Carrick, Silfverberg – Max Jones, Jays. Megna, Leason.

New Jersey Devils: Vaněček (Blackwood) – Siegenthaler, Hamilton, Graves, Severson, Ochoťuk, B. Smith – Palát, Hischier, Bratt – Haula, J. Hughes, Tatar – Šarangovič, Wood, J. Boqvist – M. McLeod, Ty. Thompson.
Zápas brzy začne.
New Jersey Devils odehrálo 41 zápasů s bilancí 22-4-3-12 a získalo 55 bodů. V tabulce Metropolitní divize je tým na druhé pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Porazil Detroit 5:1, Ragners 4:3 v prodloužení a Carolinu 5:3. Tým nestačil na Carolinu 4:5 v prodloužení a na Blues 3:5.
Anaheim Ducks odehrál 42 zápasů s bilancí 4-8-4-26 a získal 28 bodů. V tabulce Pacifické divize je tým na poslední osmé pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Porazil Dallas 2:0 a San Jose 5:4 v prodloužení. Nestačil na Flyers 1:4, Boston 1:7 a Edmonton 2:6.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Anaheim Ducks a New Jersey Devils.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.