3. Jarret STOLL (LAK) 1+0
Československá stopa v utkání:
Tomáš HERTL (SJS) 1+0, 6 střel, čas na ledě 14:34
Marian GÁBORÍK (LAK) 1+0, 3 střely, čas na ledě 20:46
O vítězi dnešního zápasu tak rozhodl trochu náhodný gól, který je připsán Marleauovi, byť puk tečoval do vlastní branky obránce Kings, Sláva Vojnov... Nicméně rozhodující je, že Los Angeles se touto dnešní porážkou dostává na hranici vyřazení z play-off, neboť prohrává v sérii se San Jose již 0:3 na zápasy!
66:20
San Jose právě vstřelilo branku!
Hodně smolný závěr pro Los Angeles, které bylo po celou dobu prodloužení lepší! PATRICK MARLEAU rozhodl o vítězství Sharks snad při první útočné akci hostů, kdy z levé strany bekhendem poslal puk na branku Kings a nešťastně tam ještě zasáhla hůl Vojnova, od níž se puk dostal za záda bezmocného Quicka. Asistence: Scott Hannan.
65:05
Justin Williams nahazuje puk a spěchá do útočného pásma, hosté ale vyhazují ze třetiny.
64:15
Sharks jsou od úvodních vteřin prodloužení pod tlakem, i nyní se nemohou vymanit z vlastní třetiny.
63:36
Vojnov vrací puk do útočného pásma, defenziva Sharks zatím drží soupeře u mantinelu.
63:22
Statistika střel v prodloužení – 4:0 pro Kings.
63:22
Oddechový čas pro hosty.
63:22
Sharks vyhazují puk na zakázané uvolnění, vhazovat se bude před Niemim.
62:50
Richards byl nyní blízko vítěznému gólu, na hranici brankoviště se natahoval po odraženému puku a kdyby měl delší ruce, mohl puk zasunout do odkryté branky!
62:15
Nahozený puk Kopitarem zastavuje za vlastní brankou Niemi, který tak pomáhá vlastní obraně.
61:46
Před útočícím Stollem odehrává Wingels za vlastní branku, domácí se nedostávají do útoku.
60:50
V prodloužení play-off NHL se hraje v pěti na obou stranách, což je rozdíl oproti základní části, kde hrají týmy v prodloužení ve čtyřech.
60:15
Domácí jsou již v plném počtu.
60:01
Začalo prodloužení.
Sledujte i dál náš onlajn přenos, prodloužení začíná přibližně v 7:08 hodin.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 3. třetina:

Los Angeles Kings: 8

San Jose Sharks: 23
Československá stopa v utkání – po třech třetinách:
Tomáš HERTL (SJS) 1+0, 6 střel, čas na ledě 13:38
Marian GÁBORÍK (LAK) 1+0, 1 střela, čas na ledě 17:51
Ve třetí třetině dokázali domácí hned v úvodu díky brance Cartera strhnout vedení na svou stranu, ovšem za hosty se po skončení přesilové hry prosadil v 50. minutě Hertl, který se tak zatím jako poslední zapsal do listiny střelců tohoto utkání. Sharks pak mohli v závěrečné dvoumintovce rozhodnout o vítězství, když měli k dispozici přesilovou hru, ovšem skvěle chytající Quicka se jim překonat nepodařilo, o vítězi tak bude muset rozhodnout prodloužení.
Ne, je dobojováno, Kings ustáli závěrečné vteřiny, kdy se při vlastním oslabení dostali pod obrovský tlak a o vítězi třetího vzájemného zápasu tak bude muset rozhodnout prodloužení. Dnešní hokejový večer (v Evropě hokejové ráno) se tak v Los Angeles protáhne!
60:00
Třetí třetina skončila.
59:49
Quick chytá bekhendový pokud Coutureho z levé strany, který chtěl využít toho, že se domácí gólman musel přesouvat z opačné strany, chtělo to ale lépe zamířit.
59:30
Sharks bojují o puk u mantinelu, Vlasic ho dokázal vybojovat a je tu možná poslední útočná akce hostů.
59:00
Ohlášena poslední minuta třetí třetiny a domácí vyhazují puk ze třetiny.
58:45
Sharks jsou opět ve třetině Kings, po přihrávce Marleaua pálí z pravé strany Pavelski, ale Quick vyráží.
58:15
Hosté v útočném pásmu, z levé strany pálí Burns, Quick vyráží do rohu a domácí se osvobozují.
58:02
Ano, je to tak! Na trestnou lavici odchází za podražení domácí Jarret Stoll, to je kritická situace pro Los Angeles, které, pokud Sharks přesilovou hru nevyužijí, bude dohrávat třetí třetinu v oslabení!
58:02
Pozor, rozhodčí přerušují hru a zřejmě se bude vylučovat.
57:40
Tato rozehrávka Vojnova na Jeffa Cartera se nepovedla, puk končí na zakázaném uvolnění a vhazovat se tak bude opět ve třetině Kings.
57:21
Nyní však Martinez dokázal dostat puk ze třetiny a domácí střídají.
57:05
Sheppard dokázal vyhrát vhazování po levici Quicka, hosté se tak udrželi v útočném pásmu.
56:57
Nebezpečná střela Burnse z pravé strany, kterou Quick akrobaticky vyráží, stejně nebezpečná byla i střela Boyleho z levé strany, obě šance hostů dokázal domácí gólman chytit.
56:25
Puk na lavičce San Jose, rozhodčí přerušují hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
55:50
Puk má ve své moci Quick, který si znovu netroufá rozehrát a raději přerušuje hru.
55:35
Jsme v závěru třetí třetiny, stav je nerozhodný a za tohoto stavu by nás čekalo prodloužení, kde o vítězi rozhoduje jediný gól!
55:01
Střelu Marleaua z pravé strany Quick chytá do své lapačky a přerušuje hru, vhazování po jeho levici.
54:15
Komerční přestávka.
54:02
Na led se dostal Joe Thornton, domácí ale dokázali dostat puk z vlastní třetiny a nakonec i zaútočit, jenže celou akci přerušuje hvizd čárového, ofsajd na útočné modré.
53:45
Sheppard s Pavelskim nyní udrželi útočné pásmo, mezitím hosté vystřídali.
53:10
Vhazování pro Kings, Carter se dostává do útoku, z pravé strany může vystřelit v útočném pásmu, ale posílá puk pouze vedle branky Sharks.
53:01
Oba týmy nyní ohrozily branku soupeře, puk nakonec končí v lapačce Quicka, hra opět přerušena.
52:42
Střela Brauna z pravé strany, od modré, nepřesná, puk míří pouze za branku Kings a domácí mohou zaútočit.
52:31
A je tam pořádná "mela" před brankou Quicka, do které se připletl i Tomáš Hertl, hlavní a ústřední postavou však byl Brent Burns, který tam byl na okamžik ukryt v klubku hráčů Kings.
52:12
Vhazování po levici Quicka, Sharks mají na ledě elitní útok Hertl, Thornton a Burns.
52:08
Pavelski prochází středním pásmem, dostává se i do zakončení, ale jeho střela nemohla ohrozit pozorného Quicka, který chytá a přerušuje hru.
51:31
Quick chytá puk před nebezpečně "operujícím" Couturem a přerušuje hru, následuje komerční přestávka.
50:52
Vojnov ztrácí puk ve středním pásmu, ale hosté se nyní příliš do útočení nehrnou, na hře obou týmů je patrné, že nikdo nechce udělat zbytečnou chybu.
50:00
Posledních deset minut třetí třetiny, stav nerozhodný, čeká nás prodloužení?
49:43
Torres zaváží puk do útočného pásma, ale tam je zpracováván bránícím Kopitarem, který odvádí skvělou práci jak v útoku, tak v obraně.
49:14
Již po skončení přesilové hry byl TOMÁŠ HERTL ve správný okamžik na správném místě, na hranici brankoviště doráží odražený puk po střele Wingelse z levé strany a je opět vyrovnáno. Asistence: Tommy Wingels a Marc-Edouard Vlasic.
49:14
48:59
Vlasic střílí z levého kruhu pro vhazování, puk ale nedoputoval k brance Kings.
48:35
Ještě čtyřicet vteřin se budou domácí bránit v oslabení, zatím jim to jde náramně, puk ve středním pásmu.
48:10
Ale Kopitar se dostal do úniku, je však stíhán vracejícími se obránci Sharks, nakonec je z toho spíše "propagační" střela.
47:56
Vhazování po levici Quicka, Sharks zůstávají v útočném pásmu.
47:30
Boyle nahazuje puk zpět do třetiny Kings, tam se hosté dokázali nakonec "usadit".
47:20
Vhazování po levici Quicka, úspěšnější domácí, kteří vyhazují puk ze třetiny.
47:14
A bude se opět vylučovat, rozhodčí posílají na trestnou lavici domácího Aleca Martineze za hákování, přesilová hra San Jose.
46:35
Couture se natahuje u branky Kings po puku, ten ale odehrává Quick do bezpečí, domácí rozehrávají.
46:10
Na ledě elitní řada Sharks, střela Joe Thorntona z pravé strany, Quick chytá a přerušuje hru, následuje komerční přestávka.
45:45
Sharks rozehrávají zpoza vlastní branky, oba týmy dostřídávají.
45:06
Z něhož se nakonec Gáborík dostává do zakončení, ale střelou z mezikruží netrefuje branku Sharks, puk míří do středního pásma.
44:50
Kopitar získává puk za vlastní brankou a může založit protiútok.
44:27
44:08
Poslední vteřiny odehrají hosté ve stejném složení, v jakém přesilovou hru zahájili, domácí se však úspěšně brání.
43:56
Puk v lapačce Jonathana Quicka, vůbec první střela Sharks na branku, kdy musel zasahovat gólman, od modré střílel Boyle.
43:32
Další vyhozený puk ze třetiny Los Angeles, hosté se zatím nedokázali výrazněji prosadit při vlastní přesilové hře.
43:10
Kings stihli prostřídat, na led naskakuje čtveřice Doughty, Kopitar, Martinez a King.
42:50
Domácí se brání zatím úspěšně, puk opouští třetinu.
42:35
Sharks mají na ledě Pavelskiho, Marleaua, Thorntona, Boyleho a Burnse.
42:27
Nicméně Mitchell si v souboji s Couturem pomáhá vysokou holí a rozhodčí ho vylučují na dvě minuty, přesilová hra Sharks.
42:20
Střela Logana Coutura z pravé strany zablokována, Mitchell odvedl velmi dobrou práci.
41:35
Jason Demers drží puk za vlastní brankou a chystá se rozehrávat. Kings přechází do útočného pásma.
40:51
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Kopitar zavezl puk po pravé straně do útočného pásma, nakonec i od mantinelu vypálil a těsně před Niemim dokázal puk tečovat JEFF CARTER tak, že ten se převalil přes zasahujícího gólmana do branky, využitá přesilová hra Kings, kteří opět vedou! Asistence: Anže Kopitar a Drew Doughty.
40:40
Jenže puk se opět dostává do středního pásma.
40:15
Sharks vystřelují puk ze své třetiny, Kings však mají ještě čas při své přesilové hře.
40:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, třetí třetina začíná přibližně v 6:08 hodin.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 2. třetina:

Los Angeles Kings: 10

San Jose Sharks: 9
Československá stopa v utkání – po dvou třetinách:
Tomáš HERTL (SJS) 0+0, 3 střely, čas na ledě 9:05
Marian GÁBORÍK (LAK) 1+0, 1 střela, čas na ledě 13:42
Ve druhé třetině se již nic nestane. V jejím závěru ještě trochu rozruch, protože puk z hole Brauna zamířil mimo ledovou plochu, nicméně nakonec sudí rozhodli, že to bylo díky teči Doughtyho, vylučovat se nebude. Do třetí třetiny však i tak půjdou domácí s výhodou přesilové hry, kdy ještě necelou minutu odsedí na trestné lavici Sheppard. Ve druhé dvacetiminutovce padly tři góly, za domácí vyrovnával ve 25. minutě Stoll a za zhruba tři minuty poté dostal Kings do vedení Gáborík, který se prosadil povedenou individuální akcí. Los Angeles pak ovládalo hru, tlačilo svého soupeře, ale Sharks dokázali z minima vytěžit maximum – díky teči Nieta San Jose vyrovnalo na 2:2. Toto skóre vydrželo až do konce třetiny, rozhodnout se tak bude muset ve třetí třetině, případně v následném prodloužení.
40:00
39:33
Gáborík ve vyložené šanci, střílí z mezikruží, ale netrefuje branku!
39:00
Posledních šedesát vteřin druhé třetiny, domácí to zkouší s pěticí Doughty, Kopitar, Gáborík, Martinez a Carter, hosté se brání se čtveřicí Stuart, Marleau, Couture a Braun.
38:58
James Sheppard fauluje Justina Williamse ve středním pásmu a dostává dvouminutový trest za podražení, přesilová hra Kings!
38:28
Puk za brankou Kings, kde ho získává Vojnov, který zakládá útočnou akci domácích. Demers však odvádí skvělou práci na vlastní modré, puk ve středním pásmu.
37:55
Povedené střídání druhé pětky Kings, Richards a Martinez nyní "zatápěli" defenzivě Sharks, důležité je, kde je puk, ten se nachází ve výstroji Niemiho, hra přerušena.
37:25
M. Brown napadá rozehrávku domácích, ale Kings se podařilo rozehrát.
36:50
Závar před brankou Sharks, kde dlouho nebylo jasné, kde je puk, ten se po střele Doughtyho z levé strany nějak povaloval před brankovištěm, nakonec skončil v lapačce Niemiho.
36:15
Na ledě zůstává elitní formace Sharks, tedy Hertl, Thornton, Burns a v obraně Stuart a Vlasic.
36:04
Joe Thornton nahazuje na branku Kings, Quick přerušuje hru, následuje další komerční přestávka.
35:38
Richards dostává puk ze třetiny, není to vyhození na zakázané uvolnění, ovšem ve středním pásmu úřadují hokejisté San Jose.
35:05
I formace Shepparda dokáže "sevřít" svého soupeře v jeho třetině, Kings se dostali pod velký tlak, dokáží z něho hosté vytěžit vedoucí gól?
34:30
V tuto chvíli je na ledě Pavelski, a to ve formaci s Wingelsem a Sheppardem, je to jasné – kouč Sharks se rozhodl prohodit Hertla s Pavelskim!
34:15
Kings pouze vyhazují kotouč na zakázané uvolnění. Uvidíme, zda je změna v sestavě Sharks trvalá a Tomáš Hertl se posunul do elitní formace nebo zda jde pouze o jedno střídání.
33:55
Hertl se nyní objevuje na ledě v elitní formaci s Thorntonem a Burnsem, místo Pavelskiho! Quick musí zasahovat, puk má ve své lapačce a přerušuje hru.
33:39
Desjardins se snaží dorážet před Quickem, je ale těsně bráněn a byť dokázal puk zasáhnout, nedokázal ho dopravit do branky, gólman Kings chytá a přerušuje hru. Komerční přestávka.
33:25
Kings se však po druhém gólu San Jose pouze brání, drtivý tlak hostů!
32:49
M. Brown může střílet v útočném pásmu, od modré, zkusil to, ale byl to hodně nepovedený pokus, žádné nebezpečí pro branku Kings.
32:35
Domácí nahazují puk do útočného pásma, není to icing, hosté musí hrát.
31:55
Hokej dostal "obrátky", Demers s pukem za vlastní brankou, kde čeká na dostřídání. Sharks zůstávají u puku.
31:21
Hertl s pukem v útočném pásmu, místo střely z pravé strany však volí ještě přihrávku na volného Hannana, jehož pokus je ale zablokován.
30:33
Střela Muzzina z pravé strany zablokována, Sharks dostávají puk ze třetiny.
30:00
Jsme přesně v polovině zápasu, skóre je vyrovnané, sledujeme i dnes parádní hokej, doufejme, že v tom budou oba týmy pokračovat i ve druhé polovině zápasu!
29:17
Domácí rozhodně další gól nepřidají, naopak, sami nyní inkasují! Sharks se usadili v útočném pásmu, Jason Demers střílí od modré, z pravé strany a v souboji s bránícím Carterem dokázal MATTHEW NIETO puk před brankou Kings tečovat, na což již ležící Quick nedokázal zareagovat a je znovu vyrovnáno. Asistence: Jason Demers a Patrick Marleau.
28:55
Couture dostává puk ze třetiny, Marleau proniká po levé straně do útočného pásma, kde střílí z levé strany, ale Quick vyráží.
28:18
Obrat Los Angeles je "na světě"! Kings nyní mohou využít svého "laufu" a zatížit brankové konto soupeře dalšími góly, dočkáme se?
27:59
A rychlý brejk, po předchozí chybě Desjardinse na útočné modré, zakončuje MARIAN GÁBORÍK, který projel středním pásmem, z levé strany se dostal až před Niemiho, kterého z bezprostřední blízkosti překonává povedeným bekhendem! Bez asistence.
27:55
Desjardins ztrácí puk na útočné modré a pozor, je tu rychlý protiútok Kings.
27:28
Domácím vyrovnávací gól hodně pomohl, nyní jsou aktivnější, přesto se však těžko dostávají přes skvělou defenzivu soupeře.
26:44
Justin Braun zablokoval střelu Cartera z pravé strany, puk končí mimo ledovou plochu, hra přerušena a následuje komerční přestávka.
26:05
Muzzin konroluje puk, mířící na zakázané uvolnění, které vzápětí také sudí odpískali, hra se stěhuje před Niemiho.
25:17
Je to zároveň první gól Stolla v této sérii. Kings znovu v útočném pásmu, ale Williams tam u mantinelu ztrácí puk a hrát mohou hosté.
24:48
Velmi dobrou práci odved Toffoli, který na sebe na pravé straně navázal dva bránící hráče Sharks, tím se otevřel prostor na druhé straně JARRETU STOLLOVI, kterému Toffoli adresu přesnou přihrávku a po přesné střele z voleje se Stoll raduje z gólu. Asistence: Tyler Toffoli a Drew Doughty.
24:23
Minuta z přesilové hry Kings již uplynula a zatím jsme nezaznamenali žádnou šanci domácích.
23:50
Hosté se brání úspěšně, puk opouští třetinu a Sharks střídají, na led naskakuje čtveřice Hannan, Couture, Vlasic a Wingels.
23:30
Kings v útočném pásmu, na ledě pětice Doughty, Kopitar, Gáborík, Vojnov a Carter.
23:23
Rozhodčí přerušují hru a na trestnou lavici posílají Jasona Demerse, který vyhodil puk do hlediště, Kings si zahrají přesilovou hru.
22:16
Trevor Lewis si to nemířil z levé strany na branku Sharks, před ní svádí urputný souboj Toffoli, bekhendovou střelu Lewise Niemi chytá a přerušuje hru.
21:36
Protiútok Kings končí odpískaným ofsajdem na útočné modré, oba týmy střídají.
21:16
Vlasic s pukem na pravé straně, v útočném pásmu, ale Doughty ho dokázal "odzbrojit".
20:25
Rozhodčí pískají icing Kings, hra se tak stěhuje před Jonathana Quicka.
20:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhá třetina začíná přibližně ve 5:11 hodin.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 1. třetina:

San Jose Sharks: 7
Československá stopa v utkání – po první třetině:
Tomáš HERTL (SJS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 4:14
Marian GÁBORÍK (LAK) 0+0, 0 střel, čas na ledě 6:38
A první třetina je u svého konce. Obecně ji lze zhodnotit jako velmi opatrnou z obou stran, ovšem mnohem lépe takticky zvládnout z pohledu San Jose, které po dvaceti minutách vede 1:0. Jedinou branku dosavadního průběhu vstřelil ve čtvrté minutě Burns, který se prosadil nepovedenou střelou při přesilové hře. Hosté hrají ze zajištěné obrany, nikam se do útočení nehrnou a soustředí se hlavně na střední pásmo, kde zachytávají útočné akce Los Angeles. Kings, když už proniknou do útočného pásma, nemají dostatek prostoru na zakončení a většina akcí pak končí v soubojích u mantinelu nebo v rozích. Jak bude tato parádní taktická bitva pokračovat dál?
20:00
19:51
A ještě šance hostů, Joe Thorntot parádně rozděluje puk v útočném pásmu, nyní z pravé strany nachází Boyleho, který pálí z voleje od modré, těžký zákrok Quicka!
19:23
Niemi raději "sbírá" puk před najíždějícím Stollem a přerušuje hru, žádný risk v závěru třetiny v podání San Jose.
19:00
Poslední minuta první třetiny, Sharks dostávají puk ze třetiny.
18:56
Odpískáno zakázané uvolnění Sharks, vhazování před Niemim.
18:37
Hosté již chtějí dohrát třetinu bez inkasování, pozorně drží střední pásmo a nikam se do útoku nehrnou.
17:53
Nolan nahazuje puk do útočného pásma, ale tam získávají puk hosté. Na ledě řada s Tomášem Hertlem.
17:12
Další nevyužitá přesilové hra, Sharks se ale ještě musí bránit ve vlastní třetině.
16:51
16:31
Domácí získávají puk, ještě mají dvacet vteřin z vlastní přesilové hry, na ledě pětice Doughty, Kopitar, Gáborík, Regehr a Carter.
16:17
Tam vyhrávají vhazování hosté, z levé strany pak okamžitě pálí J. Braun, ale puk končí v ochranné síti. Další vhazování před Quickem, tentokrát po jeho pravici.
16:14
Hosté dostávají puk ze třetiny, byť těsně, ale puk již byl za modrou, D. Brown již nemohl hrát, úmyslný ofsajd, hra se stěhuje do třetiny Kings.
15:59
Puk opustil třetinu Sharks a pozor, rozhodčí přerušují hru, zřejmě problém se střídáním hostů. Porada všech rozhodčích u časoměřičů. Nakonec verdikt takový, že vše bylo v pořádku a vylučovat se nebude, hrozilo, že Sharks půjdou do tří za špatné střídání.
15:41
Muzzin nastřeluje od modré na branku Sharks, tam se snaží Doughty ve vzduchu zasáhnout puk, ale netrefuje.
14:51
Na trestnou lavici míří Burns, který si za brankou Kings nepočínal v souboji s Mitchellem v souladu s pravidly a domácí si tak zahrají přesilovou hru.
14:38
Lewis proniká do útočného pásma, zadovkou přenechává na pravé strany Martinezovi, jehož střela je ale zablokována.
14:05
Williams získává puk po střele Nieta a osvobozuje svůj tým, Kings naopak mohou zaútočit.
13:22
Hra zatím hodně neurovnaná, v podstatě se odehrává převážně ve středním pásmu, kde oba týmy ztrácejí puky.
13:02
Sharks rozehrávají, Pavelski jen ve středním pásmu prodloužil do třetiny Kings.
11:56
Burns se dokázal prosadit v souboji jeden na jednoho, po přejetí útočné modré se zbavil Regehra a ještě dokázal bekhendem vypálit, ale netrefil branku, mezitím však stihli jeho spoluhráči vystřídat.
11:27
Tomáš Hertl se dostává ke střele, jeho pokus z pravé strany Quick chytá do své lapačky a raději přerušuje hru, vhazování po jeho levici.
10:50
10:25
Kings nyní mohou zaútočit, Pearson má puk na pravé straně, proniká do útočného pásma, s jeho bekhendem si však Niemi v pohodě poradil.
09:49
Sharks rozehrávají od vlastní branky, ale nedaří se jim přejít přes útočnou modrou.
08:38
Kopitar vyhrál vhazování ve třetině Sharks, ale domácí se nemohou dostat do zakončení, je to vše o souboji u mantinelu, nakonec puk opouští útočné pásmo.
07:36
Závar před Niemim, Richards se tam snažil dostat k odraženému puku, ale obrana Sharks včas zasáhla a nakonec skončil puk v lapačce gólmana, který přerušuje hru.
07:07
Útočnou akci Kings zastavuje znovu hvizd čárového, další ofsajd na útočné modré, následuje první komerční přestávka.
06:34
Kopitar nahazuje puk do útočného pásma, ale rozhodčí signalizují ofsajd, Kings musí z pásma.
06:07
Pavelski s pukem ve středím pásmu, hosté se nepouští do bláznivého útočení, Pavelski po přejetí útočné modré ztrácí puk.
04:50
Richards se dostává do úniku, je však bráněn dvěma obránci San Jose, podle toho také celá akce dopadla.
03:53
Hostům se povedl vstup do zápasu, jak zareagují domácí? Zatím odpískán ofsajd na útočné modré.
03:16
To byla bleskově využitá přesilová hra! Za jedenáct vteřin dává gól BRENT BURNS, který po přihrávce Thorntona pálí z levé strany z voleje, střela mu však příliš "nesedla", přesto se puk takovým podivným obloučkem dostává za záda Quicka. Své odvedl i dobře clonící Pavelski před Quickem. Asistence: Joe Thornton a Dan Boyle.
03:05
A znovu se vylučuje, tentokrát však na straně domácího týmu, za podražení dostává dvouminutový trest King, přesilová hra San Jose.
02:26
02:05
Muzzin nachází Martineze u branky, ten přenechává Williamsovi, ale jeho pokus Niemi v pohodě vyráží a hosté se opět osvobozují.
01:35
Muzzin má puk na útočné modré, Kings opět v přesilovkovém rozestavení.
01:08
Střela Cartera z levé strany, od modré, zablokována a hosté vyhazují puk ze třetiny.
00:40
Kings kombinují v útočném pásmu. Carter si sjel z pravé strany před Niemiho, od něhož se puk odráží a posléze končí až ve středním pásmu.
00:26
Dvě minuty za hru vysokou holí dostává kapitán San Jose, Joe Thornton.
00:18
Bude se vylučovat, na trestnou lavici půjde někdo z týmu San Jose.
00:01

Los Angeles Kings: Quick (Jones) – Muzzin, Doughty, Regehr, Vojnov, Mitchell, Martinez – Gáborík, Kopitar, Williams – King, Richards, Carter – Toffoli, Stoll, D. Brown – Clifford, Lewis, Nolan

San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Vlasic, Demers, Stuart, Braun, Hannan, Boyle – Pavelski, J. Thornton, Burns – Marleau, Couture, Nieto – Hertl, Sheppard, Wingels – Torres, Desjardins, M. Brown

Rozhodčí: Peel, Rooney – Cormier, Miller.
Vítejte u on-line přenosu třetího utkání 1. kola play-off NHL mezi Los Angeles Kings a San Jose Sharks
Nejproduktivnějším hráčem Los Angeles Kings je se dvěma body Jake MUZZIN (2+0) . Stejný počet bodů má i Trevor LEWIS (2+0). Na třetím místě je Anže KOPITAR (0+2).
Nejproduktivnějším hráčem San Jose Sharks je se čtyřmi body Joe PAVELSKI (1+3) . O bod zpět je Patrick MARLEAU (2+1). Na třetím místě je Logan COUTURE (1+2).
Po dvou utkáním v San Jose vedou Sharks v sérii 2:0 a zatím to, v obou případech, byla jednoznačná záležitost. Hokejisté Los Angeles ukázali svou sílu pouze ve dvou, po sobě jdoucích, třetinách, a to v poslední třetině prvního utkání a v první třetině druhého. Zatímco v prvním případě již Kings pouze "kosmeticky" upravili konečné skóre na 3:6 ze svého pohledu, ve druhém měli výtečný vstup, když po první třetině vedli na ledě Sharks 2:0! Pak však přišel velmi nečekaný obrat domácích, kteří díky sedmi brankám v řadě otočili zápas ve svůj prospěch a zvítězili 7:2. Kings tak prohrávají po dvou zápasech 0:2 na zápasy a na svém ledě si již nemohou dovolit zaváhat.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:15.