Slavia si dnešním vítězství zajistila jistotu záchrany. Konec utkání zpestřila ještě bitka mezi hostujícím Hayem a domácím Mickou. Slávistický Micka tak má dvojnásobnou radostat, protože dokázal Haye skolit na zem. Zase někdy napočtenou.
57:18
Z hostující strany jde pouze o křeč. Několikrát vyhodili na icing.
57:07
Pražané si hlídají svoji modrou čáru a očekávají konec.
56:00
Micka se v poklidu vrátil na ledovou plochu.
55:13
Středočeši se snaží alespoň o čestný úspěch, domácí se však o čisté konto tak lehce připravit nenechají.
54:00
Ve třetí třetině se to vyloučeními jen hemží. Za hákování putuje na trestnou lavici Micka.
52:58
Hosté již hrají v plném počtu.
52:10
Kotouč poskakoval po brankovišti a před dotírajícímy červenobílími odklidil puk Podkonický.
50:58
Žabka je vyloučen za faul kolenem. Boleslavský obránce navíc za protesty obdržel i osobní trest do konce utkání.
49:23
Sešívaní jsou již kompletní.
47:59
Slavia právě vstřelila branku!Sklenář se neukvapil a počkal si až se rozjede PETR JELÍNEK. Slávistický útočník ujel obráncům a forhendovou kličkou zvyšuje již na 3:0! Asistence: Jakub Sklenář.
47:23
Boleslav má šanci na kontaktní gól. Domácí jsou vyloučeni.
47:12
Hertl obehrál obránce a nahrál mezi kruhu Vondrkovi, který netrefil mezírku mezi Hüblovými betony.
46:53
Hostující útočné snažení zastavil ofsajd.
45:34
Slavia právě vstřelila branku!Slávisté odskakují soupeři na dvoubrankový rozdíl. DMITRIJ JAŠKIN se proháčkoval až mezi kruhy a ranou pod víko si připisuje další branku v play-out! Asistence: Tomáš Micka.
44:15
Tomicovo nahození z rohu tečoval mimi Hertl.
43:39
Chaloupka se vrátil na led, á tak Boleslav hraje v plném počtu.
42:50
Chaloupka prověřil od modré Furcha.
41:39
Slavia jdeznovu do čtyř. Za hákování v jednoznačné šanci je potrestán Kolařík.
41:26
Valach je již na ledě.
41:10
Boleslavští začínají až od své branky.
40:01
Po druhé části jsou spokojenější domácí, kdy se jim podařilo vsítit jedinou branku po čtyřiceti minutách. Z dorážky se prosadil Hertl. V závěrečné části můžeme očekávat tvrdý hokej, protože Boleslav určitě nebude chtít odjet z Prahy s nepořízenou. Třetí třetina začne přibližně v 19:46.
40:00
39:30
Kadlec se po buly dostal ke kotouči a vyhodil ho přes všechny čáry.
39:26
Za očividné hákování je potrestán Valach.
38:50
Mladá Boleslav potrápila Slavii, která se jiř dostala k puku a chystá se už zase útočit.
37:25
Žabka se zbavil obránce a od modré protáhl Furcha.
36:05
Vondrka nahazoval do schrumáže před boleslavskou svatyní. Nikdo ze slávistů se však ke kotouči nedostal.
35:40
Hra se trochu uklidnila. Oba celky si pečlivěji hlídají prostor před brankami.
34:14
V obrovské šanci se zjevil Růžička, kterému sebral jistý gól s hokejky hostující brankář.
32:45
Pabiška ujel domácí obraně, před Furchem se pokoušel o blafák. V poslední chvíli ale perfektním skokem zasáhl Kuboš.
30:38
Slavia právě vstřelila branku!Slavia se ujímá vedení. Tečovanou střelu Krejčíka vyrazil Hübl před sebe, kde stál volný TOMÁŠ HERTL a dorazil kotouč do sítě! Asistence: Jakub Krejčík a Petr Jelínek.
29:30
Kadlec nastřelil jen Rýgla, který si před něj nabruslil.
28:55
Neuběhlo ani deset vteřin a Boleslav bude hrát zase ve čtyřech. Vyloučen je totiž Výborný.
28:47
28:30
Hosté se ve vlastním oslabení drží v útočné třetině.
28:04
Duškův pokus do rohu klece zneškodnil boleslavský brankář lapačkou.
26:47
Mladoboleslavský Beňovič je poslán na trestnou za pád pod nohy.
26:20
Šulcovi se nepodařilo od modré ohrozit hostujícího brankáře.
25:40
Jaškin nepřešel přes dva protihráče.
24:56
Boleslav nic nevymyslela a Kolařík byl vpuštěn na hrací plochu.
24:05
Hosté se nemohou na delší dobu dostat do obraného pásma červenobílích.
23:25
Sešívaní se dobře brání a již po několikáté vyhodili.
22:56
Nouza byl při střelbě faulován Kolaříkem, který si odsedí 2 minuty.
22:01
Obě mužstva hrají v plném počtu.
21:40
Krejčík z voleje netrefil Hüblovu svatyni.
20:25
Bombu od modré Furch pouze vyrazil nad sebe. Kotouč nakonec jen těsně minul levou tyčku.
20:01
Za vzájemnou potyčku jsou vyloučeni shodně za hrubost Čutta a Doležal.
20:01
V úvodní třetině jsme branku neviděli. Nějaké náznaky šancí tu byly, ale zatím se ani jednomu z týmu nepodařilo dostat kotouč do sítě. Mladoboleslavští se probudili teprve až ke konci, kdy několikrát nebezpečně vystřelili na domácího gólman. Druhá perioda začne přibližně v 18:54.
20:00
19:32
Beňovič z poloviny ledové plochy prověřil pozornost Kopřivy.
18:50
Jaškin netrefil kotouč ideálně, a tak skončil pouze v rohu kluziště.
18:32
Po tvrdém souboji u hrazení vyletěl puk ze hřiště.
17:45
Pospíšil se obtočil kolem boleslavské svatyně a nedokázal přehodil beton hostujícího brankáře.
16:51
Oba celky dobře brání a nepouštějí se do bezhlavých útoků.
16:13
Domácím byla odpískaná přihrávka rukou.
15:30
Další zakázané uvolnění hostů. Bude se vhazovat po pravici Hübla.
14:48
Mladá Boleslav již má pět bruslařů na ledě.
14:20
Jaškin parádně nahrával skrz brankoviště na najíždějícího Kuboše, který ale přihrávku netrefil, a tak z nadějné možnosti nebylo nic.
13:30
Slavia předvedla pohlednou kombinaci, na jejímž konci byla bomba Kadlece.
12:48
Za vysokou hůl je vyloučen Nouza. Domácí tak mají příležitost již druhé přesilovky.
11:30
Hraje se převážně ve středním pásmu, týmy se do šancí dostávají jen sporadicky.
10:18
Mladoboleslavským se podařilo na chvilku uzamknout Slavii před Kopřivou a červenobílí byli nuceni tak vyhodit na zakázané uvolnění.
09:30
Tomas napálil puk příliš vysoko.
08:50
Hostující branka vypadla ze svého základního postavení.
08:04
Boleslavi se nedaří přechod do útočného pásma. Tentokrát to skončilo icingem.
07:31
Hübl raději zakryl kotouč lapačkou před dotírajícím Vondrkou.
06:40
Žabkova střela skončila jen ve Furchově lapačce.
06:09
Jelínek si odstavil obránce a ani nadvakrát nedokázal dostat puk až do sítě.
04:55
Divák na tribuně ke stání zkolaboval a byl k němu přivolán lékař. Proto se tak tři minuty nehrálo.
04:34
Žabka se vrátil na ledovou plochu.
04:10
Vondrka vystřelil pod horní tyč, hostující brankář se ale natáhl a celou šanci tak zneškodnil.
03:40
Kubošova rána skončila v náručí Hübla.
02:34
Žabka je potrestán za krosček.
01:58
Do začátku zápasu vlétli lépe slávisté, kteří se od úvodního buly usadili v útočném pásmu.