Kadaň - Ústí n. Labem | ONLINE | 30.7.2019 18:00 | Přípravné zápasy 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Kadaň : Ústí n. Labem - 30. července 2019   18:00

Ukončeno
Kadaň
Kadaň
02:35' Kuba  • 05:57' Müller  • 10:23' Bárta  • 20:21' Poizl 
4:8
(3:2, 1:4, 0:2)
Ústí n. Labem
Ústí n. Labem
04:31' Roubík   • 18:54' Vildumetz   • 22:03' Severa   • 22:48' Roubík   • 26:29' Tůma   • 34:49' Severa   • 40:50' Vildumetz   • 50:13' Tůma  
Kadaň
Sestavy:
Wolf (31. Štěpánek) – Trefný (C), Poizl, Chalupa, Gajdoš, Spálovský, Foltýn, Sysel, Klodner – Řepík, Kůs (A), Bárta – Šulek, Planý, Müller (A), Dubský, Prymula, Zabloudil, Homer, Kuba, Seniov
Rozhodčí
Hlinka, Luczków – Tichý, Bláha
ZS Kadaň
Ústí n. Labem
Sestavy:
Stahl (Svoboda) – Málek, Brož, Stuchlý, Zukal (A), Hes, Mareš – Severa, Roubík, Vildumetz – Maršoun (C), Čermák, Tůma – Krliš, Dörner, Harkabus
Přenos se aktualizuje automaticky

Máme tu konec dnešního utkání, kde ze záčátku tahal za delší konec tým z Kadaně, ale postupem času získaval ústecký tým nad hrou kontrolu a dokázal dokonat obrat ve druhé třetině. Já Vám děkuji za pozornost a zase někdy na počtěnou u Chance Ligy.
Konec zápasu.
59:22'
Před koncem ještě zkusil z mezikruží vystřelit Miroslav Kuba, ale vyrážečka hostujícího ochránce svatyně byla přesně tam, kde měla být.
58:30'
Troufám si říci, že dnešní utkání už je rozhodlé. Parádní obrat předvedli hráči svěřenců Mareše a Evana v dnešním utkání. Určitě nebudou pochváleni za úvod utkání, ale přeci jen je to první zápas pro tento ústecký celek, stejně tak, jako pro celek Trhačů.
57:11'
Lehká střela ze středního pásma od Jakuba Trefného, který zkoušel prověřit pozornost Stahla, ale ten byl na zemi rychle a puk odráží do rohu hřiště, kde se k němu dostávají hráči ve žlutomodrém a pokračují do útoku.
56:28'
Na druhé straně vznikla podobná akce, jak ta předchozí, akorát byl u ní Petr Maršoun, kterému se nejdůležitější klička nepodařila, jelikož Štěpánek byl také rychle na zemi, jako jeho brankářský soupeř Stahl.
55:20'
Tak to byla paráda od Martina Dubského, jen tomu chyběla branka, když se dokázal prosmýknout mezi ústeckými hráči a zvolil kličku do backhendu, ale Stahl se roztáhl, jak široký, tak dlouhý a puk zastavil svým betonem, který byl rychle položen na ledě.
54:02'
Obránce Dominik Málek našel na obranné modré čáře Jiřího Severu, který si tečoval přes kadaňského útočníka, ale samostatně se mu ujížděť nepodařilo, jelikož oblafnutý útočník byl opět zpět a puk získal.
52:58'
Nejaktivnější hráč Trhačů v dnešním utkání je jistě Jakub Planý, který opět zkusil vystřelit, ale jeho šance skončila nad klecí Stahla, který si v dnešním utkání pořádně zachytá, jelikož chyb na straně Slovanu je také mnoho.
51:25'
Dubský se snažil nahrát na dobře rozjetého spoluhráče, ale ani na dvakrát se mu to nepodařilo, jelikož puk byl neposedný jak potlouk ve filmu Harryho Pottera.
50:13'
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
První využitá přesilová hra Slovanu! Obránce Lukáš Zukal tvrdě vyslal svůj projektil na Štěpánka, ale brankář šel úplně na druhou stranu než puk, jelikož MARTIN TŮMA krásně těčoval puk před jeho brankovištěm. Asistence: Lukáš Zukal, Tomáš Čermák.
49:17'
Obránce Dominik Málek zkusil vystřelit od modré čáry, ale trefil holeně Bárty, který ujížděl chvilku sám na Stahla, ale rybičkou ústecký obránce puk vypíchl a chybu, kterou způsobil, tak napravil.
48:30'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Foltýn – 2 min., hákování).
47:55'
David Stahl se nyní stal čarodějem v ústecké brance, dokázal postupně zamezit i v leže třem střelám najednou. Branku zkoušel vstřelit Müller a postupně i jeho spoluhráči, ale zákroky hostujícího brankáře byly nadpozemské.
46:30'
Lukáš Chalupa vzal puk za svoji brankou, vyměnil si kotouč s Kůsem a pokračoval do útočného pásma, kde nakonec o puk přišel a rozehrávat může Stuchlý, ale to se mu nepodařilo, jelikož rozhodčí Hlinka si vybral stejný směr jako tento mladičký obránce a došlo k menšímu střetu, který diváci ocenili potleskem.
45:21'
Hosté v plném počtu. Trhači nedokázali v této početní výhodě nijak významně ohrozit branku Stahla, který měl lehkou práci s likvidací jedné střely z hokejky Planého.
44:20'
Trhači se stále drrží v útočnému pásmu, až jsem to zakřikl, Roubík získal puk, nahrál na Vildumetze a spolu ujížděli v přečíslení. První jmenovaný krásně vrátil kotouč na Vildumetze, ten brankáře prostřelil, ale obránce rybičkou zastavuje kotouč v brankovišti.
43:31'
Jakub Planý dostal na modré čáře nahrávku od Daniela Poizla, ale prvnímu jmenovanému vůbec střela nesedla, a tak Stahl krayje kotouč na své hrudi.
43:22'
Kadaň už v dnešním utkání dokázala využít přesilovou hru, a tak má další šanci, jelikož Málek byl opravdu před svoji brankou důrazný, za což byl svým brankářem pochválen, ale rozhodčí Hlinka vidí situaci jinak a posílá tohoto urostlého obránce na trestnou lavici.
43:21'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Málek – 2 min., napadení).
41:52'
Obrovský tlak juniorských hráčů Slovanu, k puku se dostal Dörner, který našel nejstaršího hráče na ledě Krliše, ten na dvakrát zakončoval, ale druhý pokus byl v pádu a nebyl tak účinný.
41:26'
Centr Jan Müller si vyhrál puk pro sebe, ujetý puk znovuz získal za brankou, ale žabička na svého obránce nebyla úplně ideální, a tak hostující celek poslala ven z pásma.
40:50'
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Nejprve Jaroslav Roubík ujížděl na Štěpánka, ale jeho snahu mu překazil obránce Kadaně. O chvilku později se dostal k puku TOMÁŠ VILDUMETZ, který kličkou na backhend poslal puk podél vzdálenějšího betonu za záda domácího ochránce svatyně. Bez asistence.
40:02'
Tak kolik padne branek v této třetině? Úvodní buly získal tým z Kadaně a ihned jde do útočného pásma, kde o puk přichází. Nepřesně rozehrál Málek a kotouč opět mění majitele.
40:01'
Začala třetí třetina.
Prostřední část hry je minulostí. Hostující celek přidal na obrátkách a dokázal vstřelit čtyři branky, a tak vede v probíhajícím utkání o dvě branky. Dnes na straně žlutomodrých je velice aktivní Jaroslav Roubík, který už zapsal čtyři kanadské body a to ještě není konec hry.

Další třetina začně přibližně v 19:41.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:50'
Domácí v plném počtu. Těsně před koncem periody zkusil ještě tvrdě vystřelit Brož, ale jeho projektil skončil na plexisklu.
39:12'
Hostující Brož rozehrává z obranného pásma a Slovan je usazen v útočném pásmu. Ke střele se odhodlal Dominik Málek od modré čáry, ale Štěpánek vše dobře viděl a přerušuje hru.
38:00'
Uvidíme další přesilovou hru na straně Slovanu, zatím se tato činnost hostujcímu celku úplně nedaří. První střelu zkusil Krliš, ale puk mu zblokoval jeden z obránců.
37:50'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Müller – 2 min., sekání).
37:46'
Na levé straně byl úplně osamocen Jaroslav Kůs, měl na střelu golfákem čas, ale puk mu sjel a nakonec z této rány nic nebylo.
37:04'
Je vidět, že si Vildumetz se Severou rozumí, chybělo jen trošku a Štěpánek by se jen opět ohlédl za kotoučem, který by skončil v brance, jenže obránce s dávkou štěstí puk vystihl a překazil tak tuto šanci.
36:23'
František Gajdoš krásně proskočil s pukem mezi dvěma obránci, ale kotouč už nestihl, jelikož Stahl ho přikryl v lapačce.
34:49'
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Slovan zvyšuje své vedení. Jaroslav Roubík nahrál na pravou stranu Vildumetzovi, který na úrovni pravého středu kruhu křižně přihrál na JIŘÍHO SEVERU, a tentokrát se tento útočník prosazuje! Brankář Oliver Štěpánek na střelu nemohl dosáhnout, jelikož byla do přesunu. Asistence: Tomáš Vildumetz, Jaroslav Roubík.
33:30'
Krásný přechod Slovanu do útočného pásma přes jeden dotek na každé holy. Před brankou se osamocený Jiří Severa, který se střelou čekal a nakonec o puk přišel.
32:11'
Domácí šli v přečíslení na branku Slovanu, ale Dominik Řepík byl netrpělivý a neudržel nohu na modré čáře, čárový rozhodčí přerušuje hru pro ofsajd.
30:56'
Obránce Michael Foltýn se snažil poslat střelu na teč před Stahla, ale střela letěla úplně mimo tři tyče, a tak u puku jsou hosté, kteří prchají na druhou stranu hřiště. Tam se ke střele dostal Čermák, ale byl také nepřesný.
30:39'
Planý chtěl udělat kličku Harkabusovi, ale ten jeho úmysl vystihl, nakonec ale ústecký útočník končí v ofsajdu.
30:09'
Střídání v týmu SK Trhači Kadaň: ze hřiště odchází Wolf, přichází Štěpánek.
29:40'
Hostující obránce Matěj Hes se dostal do útoku a z dálky vystřelil zápěstím, ale Wolf puk kryje v lapačce.
29:03'
Tomáš Čermák se dostal k odraženému kotouči před brankovištěm, s pukem udělal otočku, ale Wolf velice rychle zaklekl a střelu likviduje.
28:01'
Oba celky hrají v plném počtu, uvidíme, jestli v průběhu utkání se dostanou tyto dva osvobození hráči opět do konfliktu.
26:58'
Zukal krásnou nahrávkou našel Roubíka na modré čáře, ale ten nakonec na puk nedosáhl, a tak dopředu jdou domácí.
26:29'
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Slovan se poprvé v dnešním utkání dostává do vedení, když z levé strany se dostal k puku MARTIN TŮMA a jeho střela zápěstím zapadla za záda Wolfa. Petr Maršoun.
26:04'
Po menším rozproudění hry se opět pokračuje, na ledě se hraje čtyři na čtyři.
26:01'
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Foltýn – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Málek – 2 min., hrubost).
26:01'
Po střetu se chtěl Foltýn prát, ale hostující Málek ho hodně rychle usměrnil! A nyní sedí oba hráči na trestné lavici.
25:41'
V závěru početní výhody Michael Foltýn roztáhl střelou na vyrážečku Stahla, ale ten však puk vyrazil.
24:51'
Přesilová hra se zatím Thačům moc nedaří, nedokáží se dostat do útočného pásma, a když se do něho dostanou, tak vzápětí letí puk za branku Wolfa.
23:54'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Zukal – 2 min., podrážení).
22:48'
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
A máme vyrovnáno! A o vyrovnávací branku jak přes kopírák té předchozí se postaral všem dobře známý hráč JAROSLAV ROUBÍK, který střílí druhou branku v utkání. Tomáš Vildumetz.
22:03'
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
V zápětí na druhé straně vidíme také branku! JIŘÍ SEVERA šláp do bruslí, když dokázal dostat puk přes dvě nahrávky a takzvaně na teploměr prostřeluje Wolfa. Jaroslav Roubík, Vladimír Brož.
21:44'
Na levé straně byl u puku Patrik Prymula, který se dostal přes obránce a nahrávkou na opačnou stranu hřiště našel Planého, který ihned vystřelil, ale Stahl stál přesně tam, kde měl.
20:21'
Kadaň právě vstřelila branku!
Pořádná sprcha v podobě obdržené branky na straně Slovanu. K puku se dostal na pravém kruhu DANIEL POIZL a jeho střela se otřela o tyčku a končí za zády Stahla, který na puk nedosáhl. Bez asistence.
20:02'
A jdeme na druhou třetinu! U puku je hostující celek a Málek rozehrál do útočného pásma, ale okamžitě na druhou stranu spěchají Trhači.
20:01'
Začala druhá třetina.
Máme za sebou opravdu bohatou třetinu na branky, kdy v úvodu hry byl jasně aktivnější tým Trhačů, ale postupem času se dostával do hry i celek z Ústí nad Labem.

Další třetina začně přibližně v 18:48.
20:00'
První třetina skončila.
19:59'
Ústecký celek vstřelil v průběhu sirény branku, ale rozhodčí Hlinka jasně dává na jevo, že branka neplatí, a tak skóre před další periodou zůstává nezměněno!
19:32'
Hra se dohrává v útočném pásmu Trhačů, ale velice rychlím způsobem se hra přesunula před Wolfa.
18:54'
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Vladimír Brož parádně vystihl přihrávku domácího celku, objel si obránce a krásnou nahrávkou našel TOMÁŠE VILDUMETZE, který z první před brankovištěm zakončil pod betony Wolfa. Asistence: Vladimír Brož.
17:00'
Daniel Poizl nastřelil tyčku Stahlovy branky a hraje se dál, u puku jsou hosté, dopředu upaluje Petr Maršou, ale jeho zakončení nebylo přesné.
15:35'
Tak to byla paráda, co předvedl Matěj Harkabus! Šel proti Jakubu Trefnému jeden na jednoho a pohrál si s ním, jak děťátko s oranžovou tahací tatrou. Hostující útočník dokázal i vystřelit, ale dorážku do backhendu už nestihl.
13:58'
Hra se přelévá ze strany na stranu, ale nikdo si neužije puk dlouho, jelikož hra je plná nepřesností.
13:24'
Hostující celek si vůbec nehlídá prostor mezi kruhy, kde stále sjíždějí domácí hráči, nyní to krásně předvědl Bárta, ale jeho střelu Stahl vyrazil do rohu hřiště.
11:50'
Domácí ochránce svatyně je hodně zaměstnáván, když nejprve střílel golfovým úderem Krliš a o chvilku později zkoušel štěstí Vildumetz, ale Wolf je pozorný a mrštný.
11:30'
Tomáš Čermák šlápl do ledu a ujížděl obráncům, ale jeho střela minula pravý roh Wolfovy branky.
10:23'
Kadaň právě vstřelila branku!
Domácí využili přesilovou hru! Jaroslav Kůs našel nad kruhama JANA BÁRTU, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Jaroslav Kůs, Daniel Poizl.
10:20'
Tak i na druhé straně uvidíme početní výhodu, kde po buly drží puk na hokejkách domácí celek.
10:16'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Brož – 2 min., hákování).
09:48'
Dominin Málek se snažil rozjet dlouhou přihrávkou Roubíka, který stál na modré čáře, ale druhý jmenovaný neudržel nohu na ofsajdové čáře, a tak se přerušuje.
09:14'
Domácí v plném počtu. Tak toto nebyla ideální přesilová hra pro Slovan, který ani jednou nezaměstnal brankáře Trhačů.
07:45'
Po celou dobu početní výhody se drží hostující celek v útočném pásmu, ale obě střely nezaměstnaly Wolfa, a teď se navíc Klodnerovi podařilo osvobodit svůj celek výhozem přes celé hřiště.
07:15'
Máme tu první přesilovou hru v dnešním utkání a tuto početní výhodu dostává celek z Ústí nad Labem.
07:14'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Kuba – 2 min., hákování).
05:57'
Kadaň právě vstřelila branku!
Po vyhrané buly Planého se dostal kotouč na Chalupu, který puk nahodil do rohu hřiště, kde si pro něj sjel JAN MÜLLER, který vybruslil před hostujícího Stahla a roztáhl ho tak, že na backhendovou střelu tohoto útočníka nestačil. Asistence: Lukáš Chalupa, Jakub Trefný.
05:32'
Erik Mareš se chtěl dravě dostat do útočného pásma, ale nahodil před červenou čárou a bránící útočník mu nedovolil puk dojet, a tak se píská zakázané uvolnění.
04:31'
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Celá akce začala za brankou Stahla, kde Málek rozjel akci. K puku se dostal Severa, který nahrál na modrou čáru na Málka, ten vyslal zápěstím střelu na Wolfa, ale těsně před tím nádherně tečoval JAROSLAV ROUBÍK. Asistence: Dominik Málek, Jiří Severa.
02:35'
Kadaň právě vstřelila branku!
Tak to byla hezká akce domácího celku zakončená brankou. Útočník Jan Klodner krásně našel mezi kruhy MIROSLAVA KUBU, který tvrdou střelou z nápřahu trefuje odrazem od břevna branku. Tlak domácího celku od začátku utkání se vyplatil. Asistence: Jan Klodner.
01:18'
Patrik Prymula vyslal tvrdou střelu zápěstí ze středního pásma, ale jeho pokus hostující brankář hlavičkuje do rohu hřiště.
00:47'
Bývalý ústecký hráč Jakub Planý se dokázal dostat do útečného pásma a najít mezi kruhy Chalupu, který chtěl prověřit Stahla, ale jeho střela šla úplně mimo.
00:21'
Úvodní buly vyhrál domácí celek a rozehrává z obranného pásma, kde jsou velice hráči ústeckého týmu, kotouč nakonec skončil na střídačce Kadaně.
00:01'
Utkání právě začalo.
Týmy již stojí na modrých čárách a za malou chvilku můžeme začít.
Oba celky jsou již na hrací ploše a zahájily rozstřelbu. Domácí celek nastupuje v černých dresech a tým z krajského města v dresech žlutých.
Úvodní sestavy:

SK Trhači Kadaň: Wolf (Štěpánek) – Trefný (C), Poizl, Chalupa, Gajdoš, Spálovský, Foltýn, Sysel, Klodner – Řepík, Kůs (A), Bárta – Šulek, Planý, Müller (A), Dubský, Prymula, Zabloudil, Homer, Kuba, Seniov

HC Slovan Ústí nad Labem: Stahl (Svoboda) – Málek, Brož, Stuchlý, Zukal (A), Hes, Mareš – Severa, Roubík, Vildumetz – Maršoun (C), Čermák, Tůma – Krliš, Dörner, Harkabus

Rozhodčí: Hlinka, Luczków – Tichý, Bláha.
SK Trhači Kadaň

Trhači na rozdíl od svého soupeře zvolili individuální přípravu, proč se tak rozhodli, nám sdělil sportovní manažer Petr Klíma: „Co se letní přípravy týče, společná část neproběhne. Jelikož nevlastníme žádné hráče, nemůžeme tak ani zahájit letní přípravu.“

To samé jako Slovan, tak i Trhači se dohodli na novém partnerství s extraligovým týmem. Svoji dohodu podepsali s HC Sparta Praha, a pro hodně fanoušků tato spolupráce byla velice překvapivá.

Předpokládaná sestava

Brankáři: Adam Wolf

Obránci: Michael Foltýn, František Gajdoš, Jan Klodner, Daniel Novák, Daniel Poizl, Jakub Trefný

Útočníci: Lukáš Klíma, Jaroslav Kůs, Jan Müller, Patrik Prymula, Ondřej Šulek, František Wágner

Přípravné zápasy Trhačů

7. 8. 2019 18:00 – Trhači vs. Sakhalin (RUS)
9. 8. 2019 18:00 – Trhači vs. Sakhalin (RUS)
13. 8. 2019 18:00 – Trhači vs. Klatovy
20. 8. 2019 17:30 – Piráti vs. Trhači
27. 8. 2019 18:00 – Trhači vs. Sokolov
30. 8. 2019 19:00 – Trhači vs. Crimmitschau (GER)
3. 9. 2019 18:00 – Klatovy vs. Trhači
5. 9. 2019 18:00 – Trhači vs. Piráti
HC Slovan Ústí nad Labem

Ústecký celek se v letní přípravě připravoval pohromadě, což byl rozdílný postup než v minulém roce, kdy trenéři rozhodli, že individuální příprava bude lepší.

Před startem Chance Ligy se krajský tým ze severních Čech spojil s Rytíři Kladno a dohodl se na spolupráci. Kladno v minulé sezóně postoupilo do Tipsport Extraligy, takže se v ústeckém dresu může objevit jakýkoliv extraligový hráč z Rytířů.

Předpokládaná sestava

Brankáři: Martin Volke, David Stahl, Tomáš Svoboda

Obránci: Ondřej Smetana, Vladimír Brož, Martin Zdvořáček, Dominik Málek, Matěj Hes, Lukáš Zukal, Tomáš Stuchlý, Erik Mareš, Martin Štěpánek

Útočníci: Václav Krliš, Jaroslav Roubík, Jiří Severa, Ondřej Procházka, David Merta, Tomáš Vildumetz, Petr Maršoun, Martin Tůma, Matěj Harkabus, Pavel Kordule, Sebastian Dörner, Tomáš Čermák, Jakub Wojnar, Pavel Gottfried

Přípravné zápasy Slovanu

1. 8. 2019 17:30 – Piráti vs. Slovan
6. 8. 2019 18:00 – Litoměřice vs. Slovan
8. 8. 2019 17:00 – Slovan vs. Sokolov
15. 8. 2019 17:00 – Slovan vs. Drážďany
20. 8. 2019 17:00 – Slovan vs. Litoměřice
22. 8. 2019 17:00 – Slovan vs. Benátky
27. 8. 2019 17:30 – Slavia vs. Slovan
30. 8. 2019 17:00 – Slovan vs. Lišky
3. 9. 2019 17:00 – Slovan vs. Děčín
5. 9. 2019 17:30 – Litvínov vs. Slovan
7. 9. 2019 16:00 – Slovan vs. Kladno
Vzájemná utkání

18. 2. 2019 – Slovan vs. Trhači 4:0
5. 1. 2019 – Trhači vs. Slovan 3:6
24. 11. 2018 – Slovan vs. Trhači 5:1
10. 10. 2018 – Trhači vs. Slovan 2:1
21. 2. 2018 – Trhači vs. Slovan 6:4
Dobrý den, vítejte zpět po letní pauze u Chance Ligy, tentokrát se společně podíváme na první přípravné utkání obou celků. Dnes proti sobě nastoupí SK Trhači Kadaň vs. HC Slovan Ústí nad Labem. Přenosem Vás bude provázet Jiří Cícha, přeji příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.


Články odjinud