Třebíč - Žďár n/S | ONLINE | 13.8.2019 17:30 | Přípravné zápasy 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Třebíč : Žďár n/S - 13. srpna 2019   17:30

Ukončeno
Třebíč
Třebíč
46:43' Ferda  • 54:16' Matiaško 
2:0
(0:0, 0:0, 2:0)
Žďár n/S
Žďár n/S
Třebíč
Sestavy:
Svoboda (Jekel) – Szathmary,Jenáček, Furch, Forman, Hort, Čejka V., – Podlaha, Král, Malec – Rohlík, Václavek, Jirásek – Havlát, Matiaško, Michálek – Ferda, Patyk, Čejka J.
Žďár n/S
Sestavy:
Sláma (Čáp) – Pleva, Brož, Wasserbauer, Adam, Kališ, Čermák, Bureš, Heinrich, Chlubna, Nečas, Kovářů, Jícha, Pazourek, Kadlečka, Grega.
Přenos se aktualizuje automaticky

Třetí třetina nám konečně přinesla vysněnou branku, na kterou jsem čekali předchozích čtyřicet minut. Na domácí se usmálo štěstí a dvoubrankovým rozdílem 2:0 vyhráli dnešní utkání. Poslední třetina se dokonce obešla bez jediného vyloučení. O branky se zasloužili Ferda s Matiaškem. Pro dnešní onlajn přenos to bude vše. Děkuji Vám za pozornost a někdy příště, na shledanou.
Konec zápasu.
59:55'
Domácí dohrávají poslední sekundy utkání.
59:22'
Vhazování si berou před Svobodou na své hole domácí a přichází okamžitá střela od Podlahy, která ale minula bránu.
59:21'
Oddechový čas pro hosty.
58:47'
Pleva rozehrává kotouč do středního pásma a odtud pokračují jeho spoluhráči před Svobodu.
58:23'
Máme zde naražení jednoho z hráčů Žďáru do třebíčského brankoviště, který se ale po chvilce sbírá z ledu a po svých odjíždí na lavičku. Naštěstí se nic vážného nestalo a hra pokračuje.
57:57'
Vhazování před Svobodou si berou hosté. Těm ale puk na holi moc dlouho nezůstal a hned si ho přebral Král. Ten udělal kličku kolem jednoho z obránců, na druhého už ale nestačil a Žďár zakládá nový útok.
57:26'
Jícha z otočky poslal kotouč za bránu Svobody, tam ale čekají třebíčští borci, kteří berou puk do bezpečí pod svá křídla.
57:04'
Dvě hezké střely nyní přišly ze strany Třebíče. O jednu z nich se zasloužil Václavek, jeho pokus ale dokázal Sláma vyrazit betonem.
56:40'
Pazourek nahazuje kotouč za bránu domácích.
56:04'
Michálek po krásné kličce vystřelil na Slámu, který musel této tvrdé střele čelit. Kotouč ale zabloudil pouze do jeho výstroje.
55:35'
Hort nečekal zadovku před bránu Slámy a nemohl tak vypálit do prázdné brány. Hosté tak můžou rozehrát a založit vlastní útok.
55:03'
Gregar se snaží vydolovat kotouč ze souboje za bránou domácích.
54:16'
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Po chybě v rozehrávce v sestavě Žďáru přišlo její využití v podobě přihrávky před bránu Slámy a následná střela od hráče Michala MATIAŠKA, která si našla místo za zády brankáře hostů. Stav utkání je 2:0. Asistence: Podlaha.
53:49'
Podlaha střílí na Slámu, ten vyrážečkou dostává kotouč z nebezpečné zóny.
53:10'
Třebíč pokračuje v náporu, ale po chvilce se dostává přes Svobodu, kde musí čelit útoku Žďáru. Ten se jim ale daří v pohodě zlikvidovat a opět založit vlastní protiútok, kdy Sláma čelí ostré střele z pravé strany. Ta končí v jeho výstroji.
52:20'
Malec střílí na Slámu, jeho pokus prošel pod jedním z jeho betonů a šel těsně vedle tyčky. Nyní měli hosté trochu štěstí na své straně.
51:40'
Gregar posouvá kotouč za vlastní bránou, ale jeho rozehrávku zachytil jeden z třebíčských obránců. Přichází střela, kterou Sláma v klidu dostává do své výstroje.
51:00'
Wasserbauer rozehrává kotouč za záda Svobody a ve hře pokračuje chvíli Čermák na modré čáře. Následně přichází ofsajd Třebíče.
50:15'
Hosté rozehrávají kotouč přes střední pásmo, spěchá za ním Kadleček, ale Svoboda ho hokejkou posouvá za svou bránu.
49:25'
Domácí v plném počtu.
49:18'
Heinrich zaváhal a nestihl vystřelit na Svobodu. Domácí se tak mohou dostat pryč ze sevření vyhozením puku přes střední pásmo.
48:52'
Domácí dokázali vyhodit kotouč před Slámu a mohou v klidu rozehrát.
47:25'
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Jenáček – 2 min., podrážení).
46:43'
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Na Třebíč se konečně usmálo štěstí a po šikovném odrazu po souboji Čejky s jedním z hráčů Žďáru u mantinelu se kotouč dostal na hůl Radima FERDY stojícího u modré čáry a následná střela prošla až za záda Slámy! Stav utkání 1:0. Asistence: Čejka V.
46:04'
Hostí dokázali vyhodit kotouč za bránu Svobody šikovně bez zakázaného uvolnění.
45:29'
Furch rozehrává za svou bránou a následně kotouč nahazuje přes střední pásmo až před Slámu.
45:17'
Dnešní utkání sleduje 273 diváků.
45:17'
Svoboda bere kotouč po nahození do své lapačky.
44:00'
Bureš založil krásnou akci před Svobodu, kde měli obránci plné ruce práce a taky trochu štěstí!
43:47'
Václavek se položil do střely a tvrdě vypálil na Slámu. Tento průstřel ale našel své místo pouze v jeho výstroji.
43:25'
Kovářů vyhazuje kotouč do středního pásma.
43:20'
Ofsajd domácích.
42:42'
Szathmáry hezky vystřelil z pravé strany na Slámu a skákavý odraz od jeho vyrážečky mu způsobil lehké komplikace. Nakonec se s tímto pokusem dokázal vypořádat.
41:28'
Vhazování před Svobodou si berou domácí, ti ale o puk rychle přichází a do samostatného nájezdu míří Chlubna. Jeho nebezpečný pokus nakonec skončil ve výstroji brankáře domácích. Ti měli nyní štěstí.
41:25'
Zakázané uvolnění na straně domácích.
41:00'
Václavek se dostal rychlým průjezdem přes všechna pásma až ke střele, kterou musel Sláma pokrýt svou výstrojí.
40:35'
Následná střela na druhé straně míří na bránu Svobody, ale po teči se dostává pouze na zadní mantinel.
40:05'
Malec se ihned dostává ke střele, kterou Sláma musí likvidovat svou lapačkou.
40:01'
Začala třetí třetina.
Další třetina začne přibližně v 19:03.
Máme za sebou druhou třetinu dnešního zápasu. Ta byla už od začátku o poznání výrazně aktivnější než úvodní dvacetiminutovka. Žďár zvýšil počet otáček již první sekundy od úvodního vhazování, ale v průběhu zápasu se dostala do větší aktivity i Třebíč. Také počet vyloučení se výrazně zvýšil a to na 1 pro Třebíč a 3 pro Žďár z nichž dvě patří Janu Wasserbauerovi. Ani tyto možnosti nám však nepřinesly první branku tohoto utkání, kdy stav stále i po čtyřiceti minutách zůstává 0:0. Za zmínku určitě stojí krásná šance Žďáru nad Sázavou, kdy se v čase 34:15 dostal sám před Svobodu Jícha, jeho pokus ale skončil pouze mezi betony brankáře domácích. To si Třebíč nenechala líbit a po pár chvílích zahájila protiútok. Sláma musel čelit několika střelám a nebezpečným dorážkám, ale všemu s dopomocí svých obránců odolal. Ale ani tyto šance nám nepřinesly vysněnou první branku dnešního utkání. Před námi je ale ještě jedna třetina, která může leccos změnit. Jak bude vypadat její průběh? Dozvíme se vítěze dnešního utkání nebo půjdeme do prodloužení? To se dozvíme již za pár okamžiků.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:30'
Vhazování si berou na své hole domácí a ti ihned pokračují v náporu na Slámu, Ten musí čelit sérii střel a dorážek, ale zatím všemu skvěle odolává.
39:28'
Zakázané uvolnění hostů.
39:10'
Szathmary střílí od modré čáry a jeho pokus má velkou rychlost a razanci. Tento čistý průstřel mezi obránci však končí přímo v lapačce Slámy, který puk v klidu podržel.
38:40'
Vhazování před Slámou si berou domácí, ti se ale dostávají po chvilce za svého brankáře a musí rozjet novou útočnou akci.
38:16'
Hostům se nedaří rozehrát v útočném pásmu, kde je neustále obtěžuje Hort se svou hokejkou. Nakonec se puk dostává do středního pásma a následně před Slámu.
37:50'
Sláma zachytil kotouč za svou bránou a v klidu čeká na své spoluhráče.
37:10'
Domácí ve středním pásmu znemožnili průnik hráčů hostů a sami se pouští do útočné akce.
36:06'
Nyní se na druhé straně Sláma vytáhl se svými zákroky! Čelil nejedné střele a několika dorážkám třebíčských borců, vše se mu ale podařilo zachránit a podržel svůj tým. Domácí si předchozí nápor Žďáru nechtějí nechat líbit.
36:05'
Ofsajd domácích.
35:20'
Pochybení Třebíče ve své obranné třetině a Bureš z ní už zkoušel těžit. Zkusil se vymotat z obránců domácích, to se mu podařilo, následná střela už ale neměla takovou razanci a přesnost. Žďár pomalu zvyšuje otáčky.
34:15'
Jícha se nyní dostal do krásné pozice před Svobodou! Jeden ze spoluhráčů ho vyslal ze středního pásma a následná střela šla mezi betony. Ty ale dokázal brankář domácích včas sklapnout k sobě a zabránit tak případnému gólu. Nyní Svoboda podržel svůj tým.
33:40'
Domácí posílají kotouč do středního pásma, kde je pouze Adam, který se rozjíždí ze své obranné třetiny.
33:15'
Hort střílí od modré čáry, jeho pokus ale končí za bránou Slámy.
32:15'
Michálek sebral kotouč útočníkům Žďáru a ti se musí rychle vrátit za Slámou, na kterého jede několik nájezdníků Třebíče.
31:02'
Kovářů získal kotouč pro svůj tým, ale nemají to v útočném pásmu lehké, díky obráncům, kteří je nenechají v klidu rozehrát. To také způsobilo, že se hosté dostali zpět do středního pásma a musí začít od znova.
30:57'
Jenáček vyhodil kotouč pouze na zakázané uvolnění.
30:46'
Ofsajd domácích.
30:40'
Nebezpečná situace před Slámou, puk si nakonec převzali šikovní obránci hostů.
30:12'
Hort vystřelil od modré čáry, jeho pokus ale zastavil Pazourek.
30:10'
Zakázané uvolnění domácích.
29:30'
Nyní se před bránou Slámy odehrála série bitek a střel, ale žádná z těchto akcí nevyústila ve změnu stavu utkání. Kotouč se po chvilce dostal do středního pásma.
29:03'
Zakázané uvolnění Třebíče.
28:47'
Hosté v plném počtu.
28:18'
Vhazování před Slámou si bere Matiaško a domácí pokračují v útoku. Heinrich se ale dostal ve středním pásmu ke kotouči a svou bruslí ho poslal za Svobodu.
28:04'
Domácí v plném počtu.
27:52'
Jirásek vystřelil na Slámu, jeho pokus skončil na rameni brankáře hostů.
26:50'
Podlaha zachytil kotouč ve středním pásmu a posílá ho do útoku, tam se ho ale ujmul pouze jeden z obránců Žďáru, který může v klidu založit útok.
26:47'
Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Wasserbauer – 2 min., podrážení).
26:30'
Hosté v plném počtu.
26:04'
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Michálek – 2 min., sekání).
25:32'
Hort kombinuje s Čejkou, ten se dostává po delší době ke střele, jeho pokus končí v náruči Slámy. Vhazovat se nakonec bude kvůli faulu domácích před Svobodou.
25:05'
Třebíč měla pěknou možnost a volnou bránu, směřovaná přihrávka na tuto pozici ale byla zblokovaná jedním z obránců Žďáru.
24:32'
Domácí nyní mají výhodu přesilové hry 5 na 3. Vhazování se jim však nepodařilo vyhrát a musí začínat ze své obranné třetiny.
24:30'
Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Wasserbauer – 2 min., podrážení).
24:15'
Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Bureš – 2 min., vysoká hůl).
24:00'
Domácí mají výhodu. Ke střele se dostává Podlaha, jeho pokus ale končí na betonu Slámy, dále přichází střela od modré čáry, kterou si už brankář hostů musí podržet.
23:20'
První větší šance druhé třetiny, kdy se Král dostal do dobré pozice před Slámou po pravé straně, vystřelil, ale betony brankáře hostů na jeho pokus stačily.
22:52'
Vhazování před Svobodou si berou domácí, Čejka rozehrává zpoza své brány a přichází rychlá střela před Slámou z velké blízkosti, se kterou ale neměl větší potíže. Vhazovat se bude před bránou hostů.
22:42'
Zakázané uvolnění domácích.
22:00'
Michálek kombinuje s Matiaškem před Slámou, přichází jedna střela od modré čáry, která ale nenachází bránu hostů.
21:30'
Gregar nyní poslal pěkný pas před bránu Svobody, tam byli ale pozorní obránci Třebíče, kteří tuto šanci dokázali včas překazit.
21:08'
První zákrok druhé třetiny na straně Svobody, který dostal puk do své výstroje. Vhazovat se bude před bránou domácích.
20:30'
Jenáček posouvá kotouč do středního pásma, tam ho ale zastavila obrana hostů.
20:10'
Kotouč se dostává za bránu Slámy a domácí mají možnosti prvního útoku.
20:01'
Začala druhá třetina.
Další třetina začne přibližně v 18:15.
V první třetině jsme mohli vidět trochu pomalejší nástup z obou stran. Ani jeden z týmů se nepouštěl do větších či riskantnějších akcí, vyloučení jsme viděli jedno na každé straně a gólový stav zůstal beze změny, 0:0. Pár hezkých akcí se ale také našlo. Za zmínku stojí akce v čase 12:20, kdy se do útoku dostal Havlát s Jiráskem. Přišla střela zblízka od Havláta, se kterou ale Sláma neměl moc problémů, o to horší pro něj však byla dorážka Jiráska, který zkusil kotouč poslat nad hůl a tělo Slámy. Jeho pokusu ale dokázal brankář hostů také zabránit. Stav utkání tak zůstal stále beze změny. Nás čeká druhá třetina a dalších dvacet minut hokeje. Jak bude vypadat její průběh? Dočkáme se prvního gólu dnešního utkání? To se dozvíme za pár minut s úvodním vhazováním do druhé třetiny.
20:00'
První třetina skončila.
19:50'
Domácí stále drží kotouč ve středním pásmu.
19:25'
Vhazování před Svobodou si berou hosté, na modré čáře Wasserbauer zachytil kotouč, ale ne na dlouho a domácí přebírají kontrolu.
19:18'
Domácí v plném počtu.
18:55'
Vhazování před Slámou si berou domácí a stahují se do středního pásma, odkud vyhazují kotouč za Slámu.
18:40'
Domácí opět úspěšně vyhazují kotouč až na Slámu a dokonce se dostávají i ke střele. Ta končí v náruči Slámy.
18:12'
Domácí opět úspěšně vyhazují kotouč do útočného pásma.
17:22'
Možnost využít přesilovou hru naskytla i hostům. Ti se ale po vhazování dostávají do středního pásma a domácí kontrolují hru.
17:18'
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Ferda – 2 min., hákování).
16:18'
Matiaško krouží za svou vlastní bránou a čeká na rozehrávku. Kotouč se nakonec dostává před Slámu, tam se ale moc dlouho neohřál a míří zpátky přes střední pásmo za Svobodou.
15:23'
Heinrich se nedostal přes střední pásmo a byl zastaven obranou Třebíče. Ta se nyní pokouší rozehrát zpoza své brány.
15:16'
Sláma má kotouč mezi betony. Vhazovat se bude v obranném pásmu Žďáru nad Sázavou.
14:23'
Domácím se nedaří rozehrát zpoza své brány, až nyní se to podařilo Jiráskovi, ale ne na dlouho, hosté rychle přebírají velení a berou puk pod svá křídla.
13:56'
Podlaha zpoza brány Slámy zkusil poslat pas na svého spoluhráče před bránou, tato přihrávka ale skončila na holi jednoho z obránců, který dokázal zachránit celou tuto nebezpečnou situaci.
12:20'
Havlát s Jiráskem nyní předvedli krásnou kombinaci před Slámou. Havlátovi se podařilo dostat přes dva obránce Žďáru, zkusil střelu z velké blízkosti a následně přišla i dorážka Jiráska. Ani jedna z těchto šancí ale neprošla přes Slámu a jednoho z obránců. Nyní měli hosté štěstí.
11:36'
Čermák posílá pas na Kovářů, ten ale pouze puk ze středního pásma nahazuje za bránu Svobody.
10:48'
Podlaha dobře zapracoval v útočném pásmu a sebral kotouč z hole jednomu z hráčů Žďáru.
09:50'
Král předává kotouč Formanovi, Král si dokázal po zpětné přihrávce objet bránu Slámy, na následný pokus o střelu ale už po zásahu obrany nedošlo.
09:05'
Vhazování před Slámou vyhrál Patyk, domácí ale o kotouč rychle přichází a na druhou stranu už míří Kadleček.
08:16'
Wasserbauer se pokusil posunout kotouč do středního pásma na Kovářů, tento pas ale nebyl úspěšný a domácí se mohou pustit do útoku.
07:25'
Rohlík musel sebrat kotouč dvěma hráčům Žďáru, kterým se podařilo dostat až před Svobodu a zabránit jim tak v případném pokusu o střelu. To se mu podařilo.
07:22'
Zakázané uvolnění hostů, vhazuje se před Slámou.
06:48'
Pleva kombinuje na modré čáře s Pazourkem, přichází také střela, ale následná teč před prostorem Svobodovy brány se hostům nepodařila.
06:30'
Vhazování před Svobodou si berou domácí a vyhazují kotouč ven ze své třetiny.
06:28'
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Malec – 2 min., sekání).
05:32'
Ferda kombinuje s Patykem, přichází také střela od modré čáry, která končí v jednom z obránců Žďáru nad Sázavou.
05:11'
Hosté v plném počtu.
04:42'
Domácí jsou vyhnáni ze středního pásma za svého brankaře a musí rozjíždět znovu útočnou akci.
03:50'
Domácí hrají svou první přesilovou hru v tomto utkání. Přichází dvě tvrdé střely od modré čáry, žádná z nich ale nenašla při své cestě bránu Slámy.
03:11'
Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Nečas – 2 min., hákování).
03:00'
Čermák zkusil prošťouchnout kotouč mezi bruslemi Krále, to se mu ale nepodařilo a domácí pokračují v kombinaci před Slámou.
02:49'
Zakázané uvolnění hostů.
02:42'
Král vyráží do útoku se svými spoluhráči, přichází tvrdá střela, která končí za bránou Slámy.
01:57'
Po nepovedeném zachycení kotouče se mohou do útoku pustit také hosté, ti jsou ale zastaveni ve středním pásmu obranou Horácké Slavie.
01:48'
Vyslaná střela od modré čáry končí ve výstroji Slámy a bude se vhazovat.
01:10'
Domácí rozehrávají zpoza vlastní brány a vyráží zpátky před Slámu.
00:35'
Vhazování před Slámou vyhráli domácí, Forman zkouší střelu od modré čáry, ale bez úspěchu.
00:23'
Rychlý přeliv hry před Svobodu a jeho první zákrok, který skončil za jeho bránou po vyražení pravým betonem.
00:05'
Úvodní vhazování padlo na hole domácí Třebíče, která hned vyráží do útoku.
00:01'
Utkání právě začalo.
Přeji příjemný hokejový podvečer. Za pár minut nám začne utkání mezi domácí Horáckou Slávií a Žďárem nad Sázavou. Borci jsou již po úvodním rozbruslení a my čekáme na úvodní vhazování, které padne v 17:30.
Úvodní sestavy:

SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda (Jekel) – Szathmary,Jenáček, Furch, Forman, Hort, Čejka V., – Podlaha, Král, Malec – Rohlík, Václavek, Jirásek – Havlát, Matiaško, Michálek – Ferda, Patyk, Čejka J.

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Čáp) – Pleva, Brož, Wasserbauer, Adam, Kališ, Čermák, Bureš, Heinrich, Chlubna, Nečas, Kovářů, Jícha, Pazourek, Kadlečka, Grega..
Dne 13. 8. se odehraje další přípravné utkání před následující sezónou, ve kterém se proti sobě postaví domácí SK Horácká Slavia Třebíč a SKLH Žďár nad Sázavou. Pro Žďár se jedná o první přípravné utkání, zatímco Horácká Slavia má za sebou už dvě s bilancí jedné výhry a jedné prohry. Jak bude vypadat následující zápas? To vše a ještě více se dozvíte v čase 17:30, kdy padne úvodní vhazování utkání.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.


Články odjinud