Dnešní zápas končí, ačkoliv to vypadalo, že zlínští se budou rvát o tři body s Pardubicemi, tak si nakonec hosté zaslouženě odváží všechny body. Nejlepší hráči: Petr Holík (ZLN) - Martin Bartek (PCE). Pro dnešek je to vše, hezký zbytek neděle, napočtenou.
60:00
59:10
Obránce Galvas si málem srazil puk do vlastní sítě.
58:50
Tvrdá rána Píši končí na Horčičkově hrudi
58:01
Zlínští jsou v koncovce bezradní, o utkání je rozhodnuto a oba týmy to z povinnosti dohrávají.
56:43
Marek Melenovský (ZLN) 2 min za hákování.
56:43
Zápas sleduje 4588 diváků.
52:15
Pardubice právě vstřelily branku! Pernikáři jsou v laufu, šestou trefu obstaral svým druhým gólem v zápase JAN STARÝ, jehož střela zápěstím z mezikruží skončila u pravé tyče Horčičkovy klece. Někteří divácí už opouštějí zimní stadion. Asistence:
50:44
Oba týmy hrají v plném počtu.
49:27
Icing Pardubic, vhazování před Růžičkou.
48:42
Lukáš Radil (PCE) 2 min vysoká hůl hraje se 4na4.
48:31
Ondřej Veselý (ZLN) 2 min sekání.
47:58
Pardubice si již kontrolují průběh utkání a nedovolují Zlínu cokoliv se zápasem udělat.
45:50
Zohorna s Kolářem jeli v přečíslení, vyměnili si puk ale prvně jmenovaný netrefil branku.
43:50
Berani neproměnuji šance, nejprve Köhler a o chvíli později Honejsek.
41:30
Čajánkův pokus vypadl Růžičkovi před branku, kde číhal Honejsek, ten ale neproměnil.
40:01
Druhá třetina byla poněkud divočejší, padlo v ní celkem sedm branek. Pět na straně Pardubic a dvě na straně Zlína. Zlínští drželi s hosty krok do 32 minuty, kdy Sedláček zaváhal a poslal hosty do vedení. Zásahy brankářů: Růžička 11 Sedláček 8 Horčička 5.
40:00
39:50
Zlínští jeli tři na dva, ale zakončující Linhart netrefil branku,
37:27
Kubiš pelášil na Růžičku, stíhán dvěma obránci, přesto nedokázal proměnit.
36:06
Pardubice právě vstřelily branku! Pardubice jsou v dobré herní pohodě, pátou trefou zakončil v přečíslení tři na jednoho se štěstím JAN STARÝ. Asistence: Petr Koukal.
35:13
Pardubice vyhazují až před Horčičku, píská se icing.
34:54
Michal Důras naznačil kličku zkusil to mezi Růžičkovy betony, ale neuspěl.
34:54
Po faulu na Michala Důrase bylo nařízeno trestné střílení.
34:14
Kubiš zpoza branky našel Holíka, ale ten v obrovské šanci střílel pouze do stojícího Růžičky.
32:26
Po čtvrté brance odchází své svědomí zpytovat na střídačku Sedláček, kterého nahrazuje Horčička.
32:26
Pardubice právě vstřelily branku! Berani se dostali pod tlak a dvougólové vedení zajišťuje hostům LUKÁŠ NAHODIL, který se trefil pod víko Sedláčkovy klece. Asistence: Martin Bartek.
31:58
Pardubice právě vstřelily branku! Pardubice vyrovnávací branka nabudila natolik, že se hosté dostávají do jednobrankového vedení. MARTIN BARTEK obdržel přesnou přihrávku od Roberta Kousala a prostřelil Sedláčka mezi betony, taková branka by se měla chytat. Asistence: Nosek, J. Kolář.
31:18
Pardubice právě vstřelily branku! Mezitím co byli zlínští kompletní se dostal do nájezdu PETR KOUKAL, ten střelou nad lapačku vyrovnává stav na 2:2. Asistence: Aleš Píša.
30:23
Buchtele mohl vyrovnat, ale netrefil branku.
29:45
Zlín právě vstřelil branku! Brankář Růžička teď daroval Zlínu vedoucí trefu. Pardubický brankář se vydal pro kotouč za branku, kde ho obral Leška, který našel volného PAVLA KUBIŠE, pro kterého nebyl problém zakončit do odkryté klece. Asistence: Petr Leška.
29:30
Pardubice jsou v pěti.
29:09
Nyní hráli zlínští hokejisté v šesti a budou za to pykat. Trest odsedí Bedřich Köhler.
28:15
Zlínští roztočili přesilovkový kolotoč a Růžička se měl co ohánět.
27:29
Zlín právě vstřelil branku! Že by se nám vracel starý, dobrý Hamrlík? Zlínský obránce v přesilovce napřáhl na modré čáře a svoji bombou vymetl horní růžek Růžičkovy svatyně. Asistence: Petr Čajánek.
27:20
Hamrlíkův pokus byl tečován do ochranné sítě.
27:14
Píša sestřelil u mantinelu Köhlera a Zlín bude hrát 18 vteřin přesilovou hru 5na3.
26:48
Čajánek spálil obrovskou šanci, Leška mu puk naservíroval před odkrytou klec, ale zlínský kapitán trestuhodně minul.
26:15
Kousal se dostal ve vlastním oslabení do šance, Sedláček vyrazil puk tak tak mimo tyče.
25:40
Ihned po buly pálil Hamrlík, ale vysoko nad.
25:32
Honejsek převzal dlouhý pas od Linharta a byl faulován. Jan Kolář (obránce) 2 min za podražení.
21:56
Pardubice právě vstřelily branku! Veselý již byl na ledě a Pardubicím se podařilo v přesilovce 5na4 skórovat zásluhou VÁCLAVA KOČÍHO. Sedláček se ještě snažil vypíchnout puk z brankové čáry, ale byl krátký. Asistence: Vladimír Sičák, Robert Kousal.
21:51
Zlín je ve čtyřech, Galvas měl dva dobré momenty na ledě, kdy dvakrát vyhodil puk do středního pásma.
20:40
Parubice dohrávají přesilovku a k tomu budou mít výhodu početní převahy dvou hráčů. Petr Leška (ZLN) 2 minuty za vysokou hůl.
20:01
Viděli jsme dlouhodobou hru bez přerušení s několika málo šancemi a minimem vyloučení. Vůbec první vyloučení přišlo v poslední minutě první části. V přesilovce dorážel Sičákovu střelu před brankou Radil a jeho rána skákala po levé tyčce zlínské klece. Nakonec se žádné větší drama nekonalo a do druhé třetiny platí nerozhodný stav 0:0. Zásahy brankářů: Sedláček 10 Růžička 12
20:00
19:57
Obrovská skrumáž, puk skončil na tyčce, po dorážce jednoho z pardubických.
19:51
Až doteď jsme čekali na první vyloučení, tím je Ondřej Veselý na dvě minuty za držení protihráče.
19:15
Melenovský vybídl do šance Ondráčka, ale tomu se v poslední chvíli zamotal kotouč mezi nohama.
18:38
Tesaříkova rána Růžičkovi vypadla z lapačky, nejblíže byl Čajánek, ale ten se k dorážce nedostal.
17:50
Buchtele se ocitl ve velmi dobré šanci. Sedláček se ale prezentoval výborným zákrokem a drží šance Zlína.
17:20
Růžička vyhlavičkoval pokus Honejska nad branku.
16:13
Měl se pískat icing, ale rozhodčí jej neodpískali. Sedláček podržel puk v lapačce a bude se vhazovat.
15:15
Před branku se odrazil puk, který mířil k Leškovi, ale zlínskému centrovi přeskočil hůl a tak z veliké šance sešlo.
13:54
Komerční přestávka, oba týmy čerpají síly a doufejme, že uvidíme i nějaké šance.
13:40
Hraje se dlouho bez přerušení a také bez šancí.
10:40
Sedláček musel řešit ošemetnou situaci, kterou vyřešil na jedničku. Buly po jeho pravé ruce.
10:14
Ondráček zachytil za Růžičkovou brankou puk, který vyslal před branku, bohužel pro domácí jej zachytil Tesařík až ve středním pásmu.
6:48
Kubiš čistě poslal k ledu v obranném pásmu Nahodil. Vzápětí pálil Bartek, který patří mezi nejaktivnější hráče hostů, ale Sedláčkův beton neprostřelil.
4:25
Kolář to zkusil kousek za modrou, Sedláček vyrazil betonem.
3:59
Buchtele zpoza branky nastřelil tyčku zlínské klece. Na druhé straně přiťukl Holík Ondřeji Veselému a Růžička měl potíže s jeho pokusem. Buly před Růžičkou.
3:27
Bartek se prokličkoval až k Sedláčkovi, který efektním zákrokem lapačkou zneškodnil šanci pardubickému hráči.
1:45
Už druhá šance Zlína, tentokrát v ní byl Filip Čech, Růžička nastavil svoji lapačku.
1:17
Kubiš zpoza branky našel Holíka, ale ten na kotouč nedosáhl.
0:33
V první šanci domácích byl Čajánek, trefil však dobře stojícího Růžičku.
00:01
Úvodní sestavy: PSG Zlín: Sedláček- Hamrlík, Linhart, Tesařík, Galvas, Zámorský, Lučka - Důras, Leška, Čajánek - Ondráček, Melenovský, Köhler - Kubiš, Holík, Veselý - Finsterle, Honejsek, F. Čech. HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: M. Růžička - Píša, V. Kočí, Sičák, Borer, Benák, Kolář II - Kolář I, Koukal, Starý - Bartek, Nahodil, T. Zohorna - Radil, Kousal, Buchtele - T. Nosek. Rozhodčí: .Blecha, Trombík - Dřínovský, Čech
Dobrý podvečer ze Zlína. Berani přivítají na svém ledě v dnešním utkání pernikáře z Pardubic. Hosté již tři utkání v řadě nepoznali hořkost porážky a navíc za tři duely dokázali nastřílet sedmnáct branek! Berani jsou naladěni z pátečního utkání v Třinci, kde vyhráli těsně 1:0 a Luboš Horčička si připsal druhou nulu v sezoně. Dnešní utkání bude také souboj o pátou pozici, kterou prozatím hají Zlín, ale pouze s jednobodovým náskokem před šestými Pardubicemi. Hosté pravděpodobně opět nastoupí se třemi útočnými formacemi, jelikož se potácejí s rozsáhlou marodkou. Berani budou nadále postrádat zraněného útočníka Vlacha a obránce Řezníčka. Ve zlínském dresu se představí nová posila Marek Melenovský, který přišel z Karlových Varů. Tým Zlína naopak opustil opačným směrem Tomáš Sýkora. Utkání začíná v 17:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.