Přenos se aktualizuje automaticky

Domácí tým tedy po výborné druhé třetině ukončuje čtyřzápasové čekání na výhru a poráží zaslouženě Litvínov 5:1. To je pro dnešek vše, nashledanou.
60:00
Konec zápasu.
59:59
V závěru ještě pálil Trávníček, ale pouze do betonů Martina Růžičky.
59:35
Za držení hole je vyloučen Jan Buchtele.
59:26
Hujsa z levého křídla centroval do brankoviště, jenže neuspěl, když puk končí v lapačce Růžičky.
58:42
Radil z pravé strany hledal a našel Nahodila, který odmítl hattrick, když puk špatně trefil. S ním si následně poradil levý beton Petra Fraňka.
58:10
Rychlý průnik Barteka do útočného pásma končí ofsajdem, po kterém se bude vhazovat ve středním pásmu.
57:03
Snaha hostů u zakončení nekončí dobře. Nahrávka na Kousalíka jde do středního pásma, a z něj to na přímé zakončení nevypadá.
56:24
Hostující brankář nakonec udržel díky betonu puk před brankovou čárou, a tak pokračujeme za stejného stavu.
56:24
Nahodil se od mantinelu krásně dostal až před branku, kde našel Zohornu, který zakončoval na ležícího Fraňka. Zkoumá se video.
56:11
Utkání už se pomalu dohrává, když je o majiteli tří bodů velmi pravděpodobně rozhodnuto.
55:07
Domácí tým už byl v plném počtu, když se ke střele z pravého křídla dostal Martin Hujsa. Slovenský forvard však branku netrefil.
54:38
Menší závar v brankovišti dobře řeší domácí brankář, který holí vyráží mimo nebezpečné pásmo.
54:19
Přesilovka se hostům vůbec nedaří, když Růžička v brance domácích zatím nemusel zasahovat. Přesto Litvínov zůstane v útočném pásmu.
53:52
Nahodil se dostal v obranném pásmu k puku a vyhazuje.
53:13
Hlasatelé ohlásili návštěvu 8014 diváků.
53:04
Přesilovka pro hosty. Dvě minuty za podražení dostává Robert Kousal.
52:58
Ránu Koláře II výborně zastavuje beton Petra Fraňka-
52:28
Pokus o přechod do útočného pásma v podání hostů je zastaven rozhodčím pro ofsajd, po kterém se vhazuje ve středním pásmu.
51:56
Brejk Pardubic dva na jednoho kazí Jan Starý, kterému puk odskakuje od hokejky.
51:19
Domácí tým už byl v plném počtu, když zakončoval Trávníček. Růžička se chvíli nemohl zorientovat, ale puk branku naštěstí pro něj netrefil.
50:55
Následný pokus o vpád do útočného pásma domácí zastavují ve středním pásmu.
50:22
Hosté nehrají přesilovku zle, ale do střel se nedostávají. Když se Kubát odvážil od modré to zkusit, tak netrefil.
49:27
Kubátovu ránu od modré Růžička ve výskoku chytá do výstroje.
49:12
Václav Kočí dostává dvě minuty podražení. Přesilovka pro Litvínov.
48:49
Hübl se dobře dostal do útočného pásma, kde se po stahovačce odhodlal k ráně, jenže tou branku Pardubic minul.
47:59
Nahodil vysunul žabkou Zohornu, který puk dobře dobruslil, jenže zakončit nedokázal. V předbrankovém prostoru ztrácí puk.
47:07
Zakázané uvolnění dostává hru před Martina Růžičku. Vhazovat se bude po pravici domácího brankáře.
46:46
A po následném ofsajdu hostí se bude vhazovat ve středním pásmu.
46:28
Boj o puk u hrazení vyhrává Hübl, který kotouč uzmul před Kousalem.
45:26
Pardubice právě vstřelily branku! LUKÁŠ NAHODIL napravuje nepovedený nájezd a zvyšuje vedení domácích na čtyři branky! Domácí útočník ujel zadákům v černých dresech a s trochou štěstí dostává puk za Fraňka! Puk se doslova doploužil za brankovou čáru o pár centimetrů. Asistence: Lukáš Radil a Tomáš Zohorna.
44:56
Za Litvínov neuspěl v útočném pásmu Ručinský, který ztratil puk a do útoku šel Buchtele. Ten se sice u mantinelu uvolňoval dobře, jenže následná přihrávka jde na hostující hráče.
43:52
Lukáš Nahodil v samostatném nájezdu nezvyšuje na rozdíl čtyř branek, když svoji ránu posílá bohužel pro domácí pouze do pravé tyče!
43:52
Na druhé straně byl v brejku před brankářem faulován Nahodil, a tak uvidíme trestné střílení.
43:44
Po nahození v útočném pásmu se tlačil do zakončení Bojer, ale neuspěl.
42:35
Domácí se okamžitě snaží o odpověď, ale Koukal z těžké pozice nedokázal zakončit. Po drobném háčku ztratil rovnováhu a v útočném pásmu padá.
40:57
Litvínov právě vstřelil branku! Hosté snižují na rozdíl tří branek! Po nahrávce od Trávníčka dostal ve středu útočného pásma hodně prostoru DAVID POJKAR, který ho využívá dokonale. Puk si posunul do výhodné pozice a poté míří přesně do levého rohu, kde Růžička nemůže zasáhnout. Asistence: Michal Trávníček.
40:46
Rychlý úvod domácích táhl po pravém křídle Starý, který však své zakončení poslal pouze do připraveného Fraňka.
40:01
Začala třetí třetina.
Po první nevýrazné třetině domácí tým zabral a Fraňka pokořil hned čtyříkrát. Hostující tým si nevytvořil za dvě třetiny moc vyložených šancím a tak prohrává rozdílem třídy. Třetí třetina, která začne asi v 19:56 by tak měla pro Pardubice být jednoduchým soustem. Hosté však ještě určitě u výsledek zabojují a minimálně chtějí vstřelit alespoň jednu branku.
40:00
Druhá třetina skončila.
39:27
Domácí se i nadále tlačí před branku, jenže rána Benáka končí mimo.
38:47
Pardubice právě vstřelily branku! A je asi defenitivně rozhodnuto! Po zakončení zpoza branky, kdy se pěkně uvolnil Bartek hostující brankář puk po střele pouze vyrazil na hůl LUKÁŠE NAHODILA, který pohotově doráží volný puk do sítě. Asistence: Martin Bartek a Jan Kolář II.
37:45
Ručinský hledal v rychlé akci hostů hůl Trávníčka, který by v případě převzetí puku mohl zakončovat. Jenže právě to hostující hráč nezvládl, a tak je kotouč již u domácích.
37:17
Zakončení na druhé straně chytá v pohodě Martin Růžička. Vhazovat se bude po levici domácího brankáře.
36:29
Další šance Pardubic! Nahodil v brejku dva na jednoho zkusil zakončit sám, ale asi to nebyla nejlepší volba. Domácí útočník totiž pálí přímo do dobře postaveného Fraňka.
35:53
Pěkná akce domácích mladíků. V útočném pásmu našel Radil Zohornu, který se jednoduše zbavil zadáků Litvínova a šel do zakončení. To Franěk nejistě vyrazil, ale díky pomoci jeho spoluhráčů je nebezpečí zažehnáno.
35:01
Po další zakončení hostů si Růžička připisuje další spolehlivý zákrok, po kterém se bude vhazovat po jeho levici v útočném pásmu Litvínova.
34:07
Hanzl našel po pěkné akci Ručinského, který bez přípravy zkusil zakončit do odkryté klece. Hostující forvard však naráží na dobrý zákrok Martina Růžičky, který tělem vyráží mimo svoji branku!
32:58
Pardubice právě vstřelily branku! LUKÁŠ RADIL dostal puk ve středním pásmu a zastavil se až při gólové radosti. Domácí mladík totiž ujel hostům po levém křídle, a i přesto, že byl faulován, tak dokázal zakončit na vzdálenější tyč a propálit tak Fraňka v brance hostů již potřetí. Asistence: Lukáš Nahodil
32:26
Po nahrávce od mantinelu šikovně zakončoval mezi beky Robert Kousal, ale hostující brankář výborně vyráží.
31:45
Pěkná akce domácích do které vložil hůl Bartek končí mimo Fraňkovu klec.
31:03
Pardubice právě vstřelily branku! Zpoza branky uvolnil krásnou přihrávkou domácí kapitán Koukal sjíždějícího JANA KOLÁŘE I, který v bezprostřední blízkosti Fraňka domácí nezklamal a ranou k pravé tyči zvyšuje vedení Pardubic na 2:0. Asistence: Petr Koukal.
30:02
Na druhé straně se po uvolnění Buchteleho dostal do šance Kousal, který z levého křídla zkoušel překonat Fraňka v brance hostí. Svoji ránu však pálí do připravených betonů zkušeného brankáře.
29:30
Kontr hostí končí v lapačce Růžičky, který bezchybně zakročuje proti ráně z pravého křídla.
29:22
Kolář I v dobré pozici ještě zbytečně hledal Píšu, který svoji ránu posílá mimo branku.
28:50
Pardubický tým po brance viditelně ožil a talčí se do dalších šancí.
27:54
Benákova rána otestovala Fraňkovu masku, od které se kotouč dostává mimo klec hostujícího brankáře.
27:09
Bartek zkusil zpoza branky překonat hostujícího brankáře, ale ten byl připraven. Následná dorážka Buchteleho míří vysoko nad.
26:38
Sičák se pokusil po vhazování ihned vypálil a tady se mu to povedlo. Jeho pokus zatavuje pohotový Franěk.
26:32
Zakázané uvolnění hostů stěhuje hru před Fraňka, kde se bude vhazovat.
25:41
Litvínov se snaží o odpoveď, ale i přes jeho působení v útočném pásmu se mu nedaří zakončit.
24:40
Pardubice právě vstřelily branku! Domácí tým jde vteřinu po ukončení přesilové hry do vedení 1:0! ROBERT KOUSAL z mezikruží nejprve vypálil, jenže jeho pokus byl zadákem hostí zastaven. Domácí útočník měl ale štěstí, že se puk vrátil na jeho hokejku, od které se při následné ráně s trochou štěstí odráží za překvapeného Fraňka v brance hostů. Asistence: Lukáš Radil.
23:35
Velký tlak domácích Litvínov ustál! Puk se řítil na Fraňka z levé strany i z pravé, ale hostující brankář výborně zakročil. Když už nemohl zakročit on, tak mu pomohla dobře pracující obrana.
22:59
Po nahrávce z pravého rohu pálil Bartek, jenže jeho pokus zastavuje tyč!
22:35
Znovu byl v kaci domácí mladík, a tentokrát z toho domácí těží více. Nahodil byl totiž hákován Černoškem, který za to vidí dvě minuty.
22:00
Nahodil se po nahrávce ze středního pásma už dostával do nadějné příležitosti, jenže musí brzdit. Zastavuje ho totiž ofsajd, po kterém se vhazuje ve středním pásmu.
20:52
Šance hostů! Po nahození puku z pravé strany se do zakončení dral Kubát, ale ani přes jeho velkou snahu nedokázal kotouč dopravit za nějistě vyrážejícího Růžičku! Hosté jsou následně vykázáni ze třetiny za postavení v brankovišti.
20:29
Domácí v plném počtu.
20:17
Lukešova bomba branku netrefila, a tak mohl puk vyvést Kolář I.
20:01
Začala druhá třetina.
Hosté budou mít v úvodu druhé třetiny výhodu krátké přesilovky. Ta by měla trvat bez jedné vteřiny půl minutu.
V první třetině byl k vidění průměrný hokej s minimem větších šancí. V té největší zastavil domácího Píšu po pěkné nahrávce Koukala brankář hostů Franěk. Druhá část začne asi v 19:05.
20:00
První třetina skončila.
19:44
Borer vyhazuje zpoza branky přes celé hřiště až na Fraňka.
19:22
A nyní již v něm ofsajd Robina Hanzla, po kterém se bude vhazovat ve středním pásmu.
19:08
Litvínov drží puk na svých hokejkách, ale při pokusu o vpád do útočného pásma je zastavuje Ručinského nepřesná rozehrávka.
18:29
Přesilovka pro hosty. Dvě minuty za držení dostane Jan Kolář I.
17:58
Hraje se převážně ve středním pásmu, kde se bojuje o každý kotouč.
17:04
Nyní již Litvínov hraje v plném počtu a ubránil se tak dvojnásobnému oslabení.
16:59
Po Benákově ráně Franěk vyráží kotouč do ochranné sítě. Domácí mají převahu v útočném pásmu, ale velké šance z toho nejsou.
16:34
Kousal na Benáka, ale ten pálí pouze do hostujících hráčů.
16:13
Další menší rozruch před hostující brankou hostující brankář řeší s přehledem, když ho nezaskočila ani rána Koláře II.
15:44
5/4.
15:39
Menší závar před Fraňkem končí rozmíškou, ale vylučovat se kvůli tomu nebude. Domácí pokračují v útočném pásmu, kde se bude vhazovat.
15:20
Nahrávku Koláře I zastavuje Martin Ručinský, který následně posouvá puk do středního pásma.
15:04
Oddechový čas pro domácí.
15:04
Před domácím celkem se rýsuje přesilová hra 5/3. Tu si Pardubice zahrají za hákování Michal Trávníček.
14:52
Bartek pálil po nahrávce od Koukala s pomocí teče těsně nad Fraňkovu klec!
14:11
Nepřesnosti v domácích řadách dostávají bílé z útočného pásma.
13:44
Přesilovka domácích celku. Dvě minuty dostává Juraj Majdan za vysokou hůl.
13:20
Starý z těžkého úhlu zkusil překvapit Fraňka, ale svoji střelu otírá o boční konstrukci branky.
13:03
Koukal si zkusil odvážně hodit puk středem obrany, jenže ho zastavil forvard hostí Hujsa.
12:20
Před Pojkarem se v útočném pásmu otevřela cesta až k brance, a tak prošel do zakončení. To však bohužel pro hosty posílá jen do chráničů napadajícího zadáka Vladimíra Sičáka.
11:55
Dobrá práce Radila dostala k zakončení Nahodila, ale ten v těžké pozici před Fraňkem pálí pouze do betonů hostujícího brankáře.
11:41
Další pokus z levé strany opět jistý brankář Litvínova. Vhazovat se následně bude po jeho levici.
11:01
Ve výborné pozici se dostal k puku Petr Koukal, ale ten svoje zakončení příliš uspěchal a pálí nad branku Fraňka.
10:45
A nyní již hraje v plném počtu i Litvínov.
10:11
Velké bitvy o puk jsou teď k vidění v ČEZ Areně. Domácí tám navíc bude hrát po dobré práci Sičáka již v plném počtu.
09:15
Po zakázaném uvolnění hostů se vhazuje po pravici Petra Fraňka.
08:48
Litvínovská přesilovka končí velmi záhy. Píšu sestřelil Vojtěch Kubinčák, který dostane dvě minuty za vražení na hrazení.
08:11
První přesilová hra je přiřčena hostům. Dvě minuty za zdržování hry dostává Casey Borer.
07:52
V dobré šanci se na levém křídle hostující ofenzívy ukázal Frolík, ale svoji následnou ránu posílá pouze do lapačky připraveného Martina Růžičky.
07:39
Rychlá kombinace domácích končí ofsajdem. Nosek vjel do pásma Zohornovy o něco dřív, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.
06:57
Koukal dostal nahrávkou zpoza branky do velké šance Píšu, ale ten v dobré pozici pálí pouze do výstroje Fraňka!
06:45
Zakázané uvolnění hostů dostane hru k pravici Petra Fraňka, kde se následně bude vhazovat.
06:05
Kousal hledal od zadního mantinelu Buchteleho, ale dobrá obrana Litvínova jeho pokus zneškodňuje.
05:08
Po nepřesné rozehrávce domácích se do útočného pásma dostala sestava hostů. Ta také zakončuje díky ráně Černoška od modré, kterou Růžička chytá do lapačky.
04:20
Zohorna byl přitlačen v útočném pásmu na mantinel, ale snaha domácích pokračovala. Nahodil však puk nevybojoval, a tak ho mají hosté.
03:28
Kubinčák z rohu hřiště zkoušel překvapit Růžičku, ale ten jeho přízemní pokus vyráží.
02:57
První velká příležitost utkání! V brejku dva na jednoho našel Koukal Jana Koláře I, který si puk ani nezpracovával a z první vypálil na Fraňka. Ten jeho pokus s trochou štěstí vyráží betonem mimo svoji klec!
02:30
Delší čas hrál hostující Litvínov v útočném pásmu, ale do zakončení se nedostal. Frolík totiž zpoza branky zkazil.
01:20
Puk do útočné třetiny hostů stíhal Ručinský, ale vyjetý Růžička stačil kotouč odehrát.
00:59
V první akci domácího celku se do zakončení dostával Bartek, ale Franěk zasahovat nemusí, ponevadž tečovaná rána končí v ochranné síti.
00:08
A hosté okamžitě v útoku. Ránu Lukeše musel Růžička zastavit dobrým zákrokem lapačkou.
00:01
Utkání právě začalo.
Oba celky již jsou na ledové ploše, a tak za malý okamžik utkání začne.
Úvodní sestavy: HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Růžička (Koutský) – Píša, Kočí, Benák, Kolář II, Sičák, Borer, Drtina – Kolář I, Koukal, Starý – Bartek, Kousal, Buchtele – Radil, Nahodil, Zohorna – Půhoný, Nosek. Trenéři: Pavel Hynek a Ladislav Lubina HC Verva Litvínov: Franěk (Volke) – Gula, Kubát, Kousalík, Pojkar, Černošek, Havelka, Brejčák, Skuhrovec – Kubinčák, Hübl, Lukeš – Trávníček, Hanzl, Ručinský – Frolík, Hujsa, Jenáček – Majdan, Gerhát, Stříteský – Bojer. Trenéři: Vladimír Kýhos a Jiří Kučera Rozhodčí: Mikula, Šír - Lhotský, Svoboda.
Vítejte u on-line přenosu z ČEZ Areně! Domácí HC ČSOB Pojišťovna Pardubice , která je momentálně na sedmém místě zde přivítá jedenáctou HC Vervu Litvínov . Tým trenérů Hynka a Lubiny by dnes jistě chtěl zvítězit, jelikož na příjem tří bodů do tabulky čeká dlouhé čtyři zápasy. V Posledním případě prohrál v Plzni 5:2. Hosté z Litvínova v posledním kole na domácím kluzišti nestačili na první Spartu, když ji podlehli těsně po výsledku 1:2.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.


Články odjinud