Skončilo utkání 44. kola Tipsport extraligy, ve kterém si Třinečtí jasně poradili s týmem BK Mladá Boleslav v poměru 6:1. Nejlepšími hráči Václav Varaďa a Jiří Cetkovský. My se s dalším onlajn přenosem ozveme hned v úterý, kdy do Třince přijede Slavia Praha.
Zasáhy brankářů ve 3. třetině: Hübl 9 - Hamerlík 11.
60:00
59:18
Buly před Hamerlíkem.
59:00
Střelecké probuzení učinilo se sebevědomím domácích divy. Třinečtí stále mají myšlenky na útočení.
58:29
Třinečtí drží puk na holích, domácím stadionem už zní děkovačka.
57:39
Hosté jsou kompletní, domácí stále pokračují v tlaku. Z ostrého úhlu nahazoval Orsava, před brankou ale nestál nikdo z domácích, aby tečoval puk.
57:01
Od modré čáry střílel Novotný. Kotouč letěl do středu branky, tam stál připravený gólman Hübl.
56:41
Oceláři se pokusili o rychlý přechod modré čáry, to se jim ale nepovedlo. Bruslaři se dostali ke kotouči a opět vyhodili.
55:49
Od modré střílel Hrabal, zblokovaný puk se dostal na hůl Klimenty. Ten hledal volného Bonka, který ale nedokázal vystřelit. Hosté se poté osvobodili.
55:10
Oceláři si zahrají ještě jednu přesilovku. Na trestnou lavici putuje Tomáš Jiránek, který se provinil nedovoleným bráněním.
54:35
Kotouč putuje z jedné strany kluziště na druhou. V akci byli momentálně Bruslaři, kteří ohrozili branku Hamerlíka. Od modré střílel Rýgl, gólman Ocelářů si se střelou poradil.
53:20
Tomáš Klimenta mohl završit svůj hattrick. Třinecký útočník se projel mezi dvěma obránci, poté i vystřelil. Druhý bek ale vložil do Klimentovy střely svou hůl a vychýlil její trajektorii mimo branku.
53:12
Dnešní utkání sleduje 2560 diváků.
53:12
Kousek za modrou čárou se do šance dostal Podkonický. Ten střílel přesně, jeho gólovou radost ale zhatil zákrok brankáře Hamerlíka.
52:45
Dalo by se říct, že se utkání už jenom dohrává. K vidění za poslední tři minuty nebyla ani jedna slibná šance, navíc se převážně hraje ve střední třetině.
52:00
Útok Bruslařů pokračuje, ačkoli teď musí začít od vlastní branky. Založení další akce se hostům příliš nepovedlo, neboť si nepřesně nahráli.
51:11
Hosté se pustili do útoku. V šanci před Hamerlíkem se ocitl Výborný, jeho střela ale nebyla přesná a kotouč zamířil nad branku.
50:20
I tak se ale Třinečtí dostali před Hübla a trochu zavařili hostující obraně. Z celého snažení Ocelářů nakonec nevzešla přesná střela.
49:40
V útočné fázi byli hosté, dokud se vlastní nepřesností nepřipravili o puk. Oceláři poté šli do protiakce, Hrabalův pas na Bonka ale nebyl přesný.
48:56
Nakonec se do šance dral autor dvou branek, Tomáš Klimenta. Třinecký forward si najel za modrou čáru, odkud vystřelil. Tečovaná střela zamířila jen do ochranné sítě.
48:30
Do hry obou celků se vloudily nepřesnosti. Hostům se nedaří přechod modré čáry, domácí mají plné ruce práce se založením útoku.
47:56
Boleslavští se dokázali dostat do pásma domácích, nepovedlo se jim však vystřelit. Oceláři se poté zmocnili puku a expedovali ho do střední třetiny.
47:19
Oceláři s dostali do pásma Bruslařů. Za brankou bojovali o puk Adamský a Polanský, hostující obrana nakonec byla úspěšnější. Kotouč míří na opačnou stranu hrací plochy...
46:40
Hosté se dostali do tlaku. Nahození od modré tečoval Podkonický, Hamerlík si na kotouč jen sáhl. To stačilo k tomu, aby ho slovenský brankář vytěsnil z prostoru mezi třemi tyčemi.
46:07
Hosté se pustili do útoku, celé jejich snažení ale končí zblokovanou střelou, která skončila v ochranné síti. Hra bude pokračovat po krátké úpravě ledu.
45:53
Třinec právě vstřelil branku! Oceláři bleskurychle odpovídají! Po buly se puk dostal k TOMÁŠI KLIMENTOVI, který se vydal do útoku! Klimenta si najel za modrou čáru, odkud vystřelil kolem nohou bránícího hráče! Gólman Hübl zahlédl puk na poslední chvíli, to zapříčinilo šestou branku domácích! Asistence: Lukáš Zíb, Václav Varďa.
45:42
Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Bruslaři přeci jen využívají svou přesilovku. Z prostoru pro vhazování se ke střele odhodlal ZDENĚK BAHENSKÝ, který svým pokusem překvapil Hamerlíka, který toho moc neviděl! Asistence: Jiří Cetkovský.
45:23
Od modré dvakrát pálil obránce Vojtěch Mozík. První pokus letěl mimo tři tyče, druhá, přesnější střela už zaměstnala gólmana Ocelářů. Hamerlík ale po celou dobu viděl puk a bez problémů ho zastavil.
44:35
Hosté po buly okamžitě stříleli, kotouč ale skončil u Hamerlíka. Třinecký brankář poté rychle rozehrál a domácí se osvobodili.
44:15
Hosté si zahrají přesilovku. Na trestnou lavici je poslán Martin Adamský, který nedovoleně zastavil jednoho z hostujících útočníků. Adamský dostal dvě minuty za nedovolené bránění.
43:53
Tlak Ocelářů! Na Hübla dotíralo duo Peterek - Květoň. Oba třinečtí útočníci si připsali po jednom pokusu, ani jeden ale nepřekonal pozorného brankáře Bruslařů!
43:20
Klimenta chtěl prodloužit na obránce Zíba, třinecký forward však netrefil puk. Hostům se rázem otevřela možnost protiakce, tu vedl Jakub Čutta. Hostující bek se rozhodl pro samostatné zakončení, jeho střela ale skončila u Hamerlíka.
42:56
Do protiakce poté šli Oceláři, konkrétně Erik Hrňa. Ten nejprve dobruslil vyhozený puk, aby poté za deset vteřin mohl vystřelit. Hrňova střela z mezikruží ale trefila jen připraveného Hübla.
42:10
Kotouč létá z jedné strany na druhou, oba celky kupí v úvodu poslední dvacetiminutovky nepřesnosti. Hosté se pokoušeli o přechod modré čáry, to se jim ale nepovedlo.
41:30
Po jedné šanci na obou stranách. Na Hamerlíka si nejprve nepřišel Goertzen, akci Třince poté nedokázal zakončit Květoň.
40:51
Hra se poté přesunula před branku domácích. Hosté se snažili dostat se do šance, Třinečtí jim v tom nedovolili. Pokus o vyhození ze strany Ocelářů končí po odrazu od plexiskla v ochranné síti.
40:27
V akci byl první útok domácích. Klimenta bekhendem hledal najíždějícího Bonka, ten ale nedokázal přesně vystřelit.
40:01
Střely na branku ve druhé třetině: 16:7. Střely na branku v utkání: 28:14. Třetí třetina začne přibližně v 18:43. Druhou dvacetiminutovku zcela ovládli domácí hokejisté, kteří dokázali nasázet Bruslařům další čtyři branky. Na 2:0 nejprve zvyšoval Richter, branky poté přidali ještě Bonk a Orsava, prozatímní skóre 5:0 stanovil v 28. minutě Klimenta. Hosté ještě mohli korigovat, Tomas ale ve stoprocentní šanci trefil jen tyč domácí branky.
40:00
39:30
Ještě jedna akce domácích. Tu vedl kapitán Bonk, vše ale skončilo zákrokem brankáře Hübla.
39:00
Kotouč se záhadným způsobem dostal mimo kluziště, vhazovat se bude ve středním pásmu.
38:22
Na druhé straně se zase vyznamenal Peter Hamerlík! Ten musel krýt střelu jednoho z hostujících, Hamerlík předvedl učebnicový semafor, za což mu zatleskala celá Werk aréna!
38:03
Z rohu nahrával Peterek, kotouč se dostal na zcela nehlídaného Davida Květoně! Třinecký forward měl dostatek času a prostoru, svou střelou ale trefil jen beton brankáře Hübla!
37:35
Oceláři jsou kompletní. Kotouč je v pásmu domácích, tam ho ale kontrolují borci v červených dresech.
37:00
Bruslaři se vrátili před Hamerlíka, celé jejich snažení ale skončilo na nepřesném pasu. Oceláři se osvobodili.
36:10
Hosté se rozestavili po třetině a započali kombinaci. Na jejím konci měla být střela Mozíka, ten ale jen promáchl. Oceláři poté šli do protiakce, ve které střílel Hrňa. Toho pro změnu zastavil brankář Hübl.
35:31
Oceláři jdou opět do čtyř. Sotva se potrestaný Andrej Novotný vrátil z trestné lavice, půjde si tam opět sednout. Novotný, ve snaze trefit puk, zasáhl svou holí obličej jednoho z protihráčů.
34:42
Balaštík se snažil probít skrz obránce Hrabala, ten mu ale vystavil stopku. Volný kotouč poté sebral Varaďa a expedoval ho k brance Bruslařů.
34:20
Oceláři aktivně brání, dvakrát v rychlém sledu za sebou se jim povedlo vyhodit.
33:41
Zvonila tyč domácí branky! David Výborný našel mezi kruhy stojícího Romana Tomase, který střelou z voleje orazítkoval břevno Hamerlíkovy svatyně!
33:22
Hosté si zahrají přesilovku. útočícího Jiránka nedovoleně atakoval Andrej Novotný. Třinecký bek si odsedí dvě minuty za krosček.
33:01
V akci byl opět brankář Jaroslav Hübl. Ten před okamžikem zlikvidoval další pokus třinecké ofenzívy. Hra bude pokračovat po krátké pauze vhazování po levici hostujícího brankáře.
32:26
Hra nabrala na obrátkách. Kotouč putuje z jedné strany kluziště na druhou, více šancí si zatím tvoří domácí. Před Hüblem stál Peterek, ten ale ztroskotal na brankáři Bruslařů.
31:30
Obrovská chyba hostující obrany! Oceláři šli do přečíslení tří proti jednomu, celou akci vedl obránce Lukáš Zíb. Ten si najel před brankoviště, kde přihrál najíždějícímu spoluhráči. Tento počin ale zmařil celou akci, neboť bránící hráč hostů vypíchl puk do rohu!
30:55
Šance čtvrtého útoku Ocelářů! Kotouč se dostal mezi kruhy, kde stál zcela osamocený Erik Hrňa! Ten střílel z první, Hübl jeho střely vyrazil držadlem své hole!
30:23
Další snažení hostujícího celku hatí ofsajd.
30:06
Zmatky před domácím brankovištěm! Hamerlík nepředvedl nijak jistý zákrok, kotouč poté poskakoval kolem brankoviště. Puk se nakonec dostal na hůl Martina Rýgla, který ale přestřelil.
29:20
Oceláři šli do přečíslení dvou na jednoho. Martin Adamský posílal pas na Miloslava Hořavu, ten ve stoprocentní pozici jen promáchl!
28:45
Kotouč v pásmu Ocelářů. V rohu o něj bojuje čtveřice hráčů, úspěšnější byli hosté. Puk se poté dostal na modrou, odkud střílel Mozík. Kotouč letěl mimo branku.
27:58
Tak to je podivné! Valent si zachytal pouhých pět vteřin, do brankoviště se poté vrátil Jaroslav Hübl.
27:51
V hostující brance došlo ke změně. Jaroslava Hübla nahradil Michal Valent.
27:51
Třinec právě vstřelil branku! Kanonáda Ocelářů pokračuje! Před Hüblem si velmi aktivně počínala první pětka domácích! Akce Václava Vardi ještě branku nepřinesla, dvojitá dorážka TOMÁŠE KLIMENTY už však znamená pátý kotouč v hostující síti! Asistence: Václav Varaďa.
27:28
Oceláři mohli vést o pět branek! Zpoza branky nahrával Zbyněk Hampl, puk se dostal na beka Lukáše Bolfa! Ten střílel z mezikruží, kotouč mířil přesně do horního rohu branky! Hosty od pohromy zachránil brankář Jaroslav Hübl, který na poslední chvíli máchl lapačkou a zastavit akci Ocelářů!
26:24
Třinec právě vstřelil branku! Oceláři využívají i klasickou přesilovku! JAKUB ORSAVA nemusel dlouho smutnit! Třineckému mladíkovi adresoval Jiří Polanský přihrávku zpoza branky, Orsava z první trefit místo pod horní tyčí branky Bruslařů! Asistence: Jiří Polanský,
26:18
Ozvala se tyč hostující branky! Polanský našel volného Jakuba Orsavu, který z ostrého úhlu orazítkoval tyč Hüblovy branky!
25:47
Třinečtí pokračují v klasické přesilovce, ze které jim zbývá ještě celá minuta. Do šance se dostal Květoň, který ale z ostrého úhlu trefil jen připraveného Hübla.
25:17
Třinec právě vstřelil branku! Třinečtí využívají dvojnásobnou početní výhodu a jdou do tříbrankového trháku! Kotouč putoval po ose Lukáš Zíb - Miloslav Hořava na hůl zcela nekrytého RADKA BONKA! Kapitán Ocelářů měl jednoduchou úlohu v podobě trefení odkryté branky! Asistence: Miloslav Hořava, Lukáš Zíb.
24:51
Třinečtí i nadále pokračovali v tlaku a to jim přináší ovoce v podobě dvojnásobné početní výhody. Na trestnou lavici usedá Tomáš Demel, který se provinil podražením. Třinec 74 vteřin 5 na 3.
24:26
Obrovské štěstí na straně Mladé Boleslavi! Střela od modré v podání Lojka vypadla Hüblovi z náruče. Kotouč se dostal na volného Jana Peterka, který však nedokázal dotlačit puk do odkryté branky!
24:05
Uvidíme další přesilovku Ocelářů. Na trestnou lavici putuje Steven Goertzen, který se provinil držením.
23:49
Hosté se dostali do akce a ohrozili brankáře Hamerlíka. Z mezikruží střílel Chaloupka, domácí brankář tuto střelu betonem vyrazil.
23:19
Bonk hledal na modré stojícího Varaďu, ten ale těsně bráněn hostujícím obráncem na kotouč nedosáhl.
22:57
Hra se přesunula do střední třetiny, kde u kotouče byli hosté. Ti chtěli rozehrát svou akci, kotouč však poslali jen na vlastní střídačku.
22:20
Hosté se vrhli do rychlé protiakce, která ale k brance nevedla. Oceláři se brání icingem.
21:54
Třinec právě vstřelil branku! Oceláři odskakují do dvoubrankového vedení! za brankou Bruslařů držel puk Jakub Orsava, který nakonec dokázal přihrát na brankoviště, kde si sjížděl obránce MARTIN RICHTER! Třinecký bek střílel z první, kotouč prošel Hüblovi mezi rukou a tělem až do branky! Asistence: Jakub Orsava, Martin Adamský.
21:30
V akci byli hosté. Ti dostali Třinecké pod tlak, Oceláři se nakonec brání jen za cenu icingu,
20:56
Do rychlého protiútoku se vydal Miloslav Hořava! Třinecký forward si najel po levé straně, poté se snažil trefit horní růžek branky. Naneštěstí pro Oceláře kotouč letěl příliš vysoko.
20:39
Hosté se přesunuli do útoku a ohrozili Hamerlíka. Od modré nahazoval Čutta, slovenský brankář ve službách Třince ukryl puk ve své lapačce.
20:12
Tak v úvodu druhé třetiny se do první šance dostali domácí. Kousek za modrou se ke střele napřáhl Varaďa, Hübl ukryl puk v lapačce.
20:01
Střely na branku v první třetině: 12:7. Druhá třetina začne přibližně v 17:48. Máme za sebou úvodní periodu dnešního střetnutí, veselejší zatím mohou být domácí. Ti sice nedokázali využít ani jednu z tří nabídnutých přesilovek, i tak ale vedou o jednu branku. O tu se ve čtvrté minutě postaral Václav Varaďa, který za Hübla dopravil krásný pas Tomáše Klimenty. Hosté ale mohli vyrovnat, když Zdeněk Bahenský dostal příležitost trestného střílení. Bahenský zkusil střelu, puk ale poslal mimo tři tyče.
20:00
19:35
Bruslaři se dostali do tlaku. Kotouč nebezpečně poskakoval kolem domácího brankoviště, dotlačit ho za brankovou čáru chtěli Tomas a Stieler. Ani jeden ale nebyl schopný propálit domácího brankáře.
19:05
Do konce první periody zbývá jedna minuta. Kotouč je ve středním pásmu, kde ho drží hosté.
18:22
Obrovské štěstí domácích! Hosté už už šli do přečíslení, obránci Hrabalovi navíc uklouzly brusle. Třinecký bek ale duchapřítomně máchl hokejkou a vyrazil puk do střední třetiny!
17:51
Hosté si v závěru první dvacetiminutovky vyzkouší hru proti čtyřem. Na trestnou lavici je poslán Tomáš Klouček, který držením zabránil střele Tomasovi.
17:25
Boleslavští se nakonec dostali před Hamerlíka, kterého ale nijak nevyvedli z klidu, neboť jejich jediná střela šla mimo tři tyče.
16:54
Puk za brankou Bruslařů. Tam ho kontroluje hostující obrana, která čeká na dostřídání svých útočníků.
16:07
Oba celky kupí chyby. Nejprve chtěli útočit domácí, do akce potom šli hosté. Nikomu se ale nepovedl přechod modré čáry a to z důvodu nepřesné přihrávky.
15:23
Směrem k hostující brance se vydal Adamský. Třinecký rychlík se nijak nerozpakoval a ještě ze střední třetiny nahodil puk na Hübla. Hostující brankář nechtěl riskovat ztrátu puku, proto raději přerušil hru.
15:15
Hra se přelévá z jedné strany na druhou, hokeji ale chybí koření v podobě gólových šancí.
14:40
Hra se přesunula do střední třetiny. Hosté se snažili o přechod modré čáry, zastavil je však obranný val Třince.
13:55
Na modré ještě zachraňoval pásmu Klimenta, puk se nakonec dostal k volnému Peterkovi. Ten měl v momentě střely trochu smůlu, poněvadž mu kotouč přeskočil čepel hole.
13:24
Také třetí přesilovka domácích zůstala nevyužitá. Kotouč je momentálně ve středním pásmu, tam ho kontrolují domácí.
12:40
Oceláři jsou opět před Hüblem. Od pravého mantinelu nahazoval Richter, kotouč se od Hübla odrazil do volného prostoru. Ke kotouči se snažil dostat Orsava, puk byl pro něj ale příliš rychlý,
12:10
Boleslavští se poté dokázali dostat ke kotouči a poslat ho k Hamerlíkovi.
11:48
Od modré nahazoval Lojek, k dorážce se poté dostal Hořava. Proti druhé brance domácích byl levý beton hostujícího brankáře.
11:24
Další přesilovka domácích. Na trestnou lavici je poslán Jaroslav Balaštík, který hákoval Hrabala.
11:10
Puk se poté přesunul opět před Hübla. V rohu hostující třetiny bojoval o puk Klimenta. Ten stál proti dvojici protihráčů, kteří nakonec byli úspěšnější.
10:35
Kotouče se poté zmocnili hosté, kteří mohli založit svou akci. Vše končí nepřesným pasem.
10:10
Hosté jsou kompletní. Kotouč je v pásmu Bruslařů, kde jej drží čtvrtá formace domácích. Od modré nahazoval Bolf, puk letěl vedle branky.
09:51
Bahenský si najížděl po pravé straně a snažil se trefit místo nad lapačkou. Bahenského pokus ale letěl nad branku!
09:51
Mladá Boleslav pojede trestné střílení! Do úniku se dostal Zdeněk Bahenský, jehož stíhal obránce Klouček. Třinecký bek hákoval, Bahenský si zopakuje akci z trestného střílení.
09:19
Na modré chyboval Lojek, do šance mohl jít Tomas. Ten se snažil ještě přihrát najíždějícímu spoluhráči, celou akci ale zhatil vracející se bek Třince.
08:40
Oceláři ještě dvakrát vystřelili, oba pokusy šly mimo. Hosté se poté dostali ke kotouči a poslali ho k Hamerlíkovi.
08:19
Od modré pálil Hrabal, kotouč ještě tečoval Bonk. Naneštěstí pro domácí puk letěl mimo tři tyče.
08:11
Třinečtí si zahrají další početní výhodu. Na trestnou lavici je poslán Milan Mikulík, který z vlastní třetiny vyhodil puk na střídačku. Rozhodčí mu dali dvě minuty za zdržování hry.
07:30
Do hry hostů se vloudily menší nepřesnosti. Bruslaři si nemohou pořádně nahrát, to je nutí kombinovat ve vlastní třetině.
06:55
Oceláři se rychle přesunuli do útočné třetiny a dokonce ohrozili branku. Pokus Polanského ale mířil mimo.
06:31
Hra se nyní přesune před brankáře Hamerlíka, protože se domácí dopustili icingu. Hra bude pokračovat po rychlé úpravě ledu.
06:11
Hosté jsou kompletní, Oceláři za celou přesilovku snad ani jednou nevystřelili.
05:38
Početní výhoda se domácím vůbec nedaří, Bruslaři opět vyhodili.
05:05
Zpoza branky vyjížděl Klimenta, chtěl předat puk někomu ze svých spoluhráčů. Pas se mu ale nepovedl a hosté opět vyhodili.
04:40
Ta se Ocelářům zatím nedaří. Bruslaři se dokázali dvakrát dostat ke kotouči, v obou případech ho poslali až k Hamerlíkovi.
04:11
Klouček hledal najíždějícího Peterka, ten se ale k puku nedostal, neboť ho nedovoleně zastavil Petr Chaloupka. Domácí hrají první přesilovku.
03:35
Třinec právě vstřelil branku! Tlak Ocelářů narůstal a přinesl své ovoce! Za brankou hostů s kotoučem operoval Tomáš Klimenta! Ten si všiml najíždějícího VÁCLAVA VARAĎU, který střelou z voleje poprvé propálil bezmocného Hübla! Asistence: Tomáš Klimenta, Radek Bonk.
02:57
Kotouč v pásmu Bruslařů, kde ho kontrolují domácí. Celé snažení Ocelářů končí tečovanou střelou, kterou Hübl vyrazil.
02:30
Třinečtí poté pokračovali v tlaku, šanci si vytvořili Adamský a Hrňa. Ani jeden pokus ale nebyl úspěšný.
01:57
Od modré nahazoval Adamský, kotouč letěl za branku. Puk se poté odrazil do brankoviště, kde dorážel Polanský. Hübl se stačil včas přesunout a zastavit pokud domácího forwarda.
01:24
Hosté se dostali do rohu domácí třetiny, tam poté ztroskotali na domácí obraně. Kotouč putuje k Hüblovi, tam se ho zmocní hosté.
01:02
Lojek sice dokázal zastavit kotouč před modrou, Květoň ho už ale nestihl dojet. Do protiakce jdou Bruslaři...
00:39
Hosté přenesli hru na druhou stranu a chtěli zaútočit. Celé jejich snažení ale hatí rozhodčí, kteří pískají ofsajd.
00:13
Úvodní buly pro Oceláře, ti se navíc dostali k první střele. Od mantinelu nahrával Klimenta, z první pálil Zíb. Brankář Hübl si připsal první zákrok.
00:01
Hráči jsou na ledě. Kapitáni se zdraví se sudími, brankáři si drsní led v brankovišti. Hostující branku bude hlídat Jaroslav Hübl, do svatyně Ocelářů se postaví Peter Hamerlík.
Úvodní sestavy: HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Vojtek) - Richter, Zíb, Lojek, Klouček, Bolf, Kania, Novotný, hrabal - Peterek, Klimenta, Bonk, Polanský, Hořava, Orsava, Varaďa, Ostřížek, Květoň, Adamský, Hrňa, Hampl BK Mladá Boleslav: Hübl (Valent) - Beňovič, Ha, Baldwin,Chaloupka, Mozík, Čutta, Žabka, Rýgl - Tomas, Goertzen, Mikulík, Jiránek, Demel, Bahenský, Výborný, Podkonický, Pabiška, Stieler, Cetkovský, Balaštík Rozhodčí: Šindler, Pešina - Gebauer, Lederer.
Hezký nedělní podvečer z třinecké Werk arény. Tipsport extraliga dnes pokračuje čtyřiačtyřicátým kolem, kdy mistrovský Třinec přivítá Mladou Boleslav. Utkání začíná v 17 hodin! Oceláři Třinec se nemohou po loňském mistrovském tažení nemohou dostat do pohody a prozatím okupují střed tabulky. Poslední porážka na ledě Zlína oddálila Ocelářům šestou pozici na pět bodů, naopak se jim na rozdíl jediného bodíku přiblížilo desáté místo. V sestavě domácích se dnes představí uzdravený Zbyněk Hampl, absentuje stále Daniel Seman. BK Mladá Boleslav je na tom tabulkově poněkud hůře než domácí, Bruslaři drží předposlední příčku, momentálně ale prožívají velmi vydařené období. Z posledních tří utkání Středočeši dokázali vytěžit plný počet bodů. Bruslaři tak plánují navázat na vítěznou sérii a pokračovat ve sběru bodů. Mladá Boleslav zatím patří v této sezóně mezi oblíbené soupeře Třineckých. Ze tří zápasů Oceláři zatím na Středočeších vyválčili sedm z devíti možných bodů a další bodový přísun je z hlediska postavení Třince v tabulce a předsezónních ambicí prakticky nutností. Nicméně momentální výsledky a výkony slezského mančaftu dávají před nedělním zápasem tušit, že to bude opět boj o každou píď ledu. Třinečtí zatím Mladé Boleslavi v této sezóně nastříleli 15 gólů. Podobný výsledek by znamenal notné polepšení aktuální střelecké potence týmu zpod Javorového.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.