Přenos se aktualizuje automaticky

60:00
Konec zápasu.
59:37
Na stadióně panuje pěkná atmosféra. Fanoušci ve stoje tleskají a děkují hráčům za utkání.
58:57
David Květoň dostal možnost. Sjel si před bránu odkud pálil. Bránu však netrefil.
58:21
Hosté se pustili do akce, vše ale končí u Vojtka, který přerušil hru.
58:08
Další dobrá šance pro Orsavu! Toho do příležitosti poslal Hrňa, Orsava byl ale tísněn Marušákem a nedokázal proto zakončit.
57:30
Na útočné modré stál Heřman,který se snažil prodloužit kotouč do pásma Třince. Jeho úmysl vystihl Miloslav Hořava, který drží puk na své holi.
57:04
Hosté šli do další akce, tu ale zastavil ofsajd.
56:44
A to se hostům vymstilo. Oceláři totiž zachytili puk a vyhodili jej přes všechny čáry. Z trestné lavice se navíc už vrátil potrestaný Peterek.
56:22
Hosté jsou v pásmu domácích, zatím ale postávají podél mantinelu a posílají si přihrávky.
55:58
Neskutečný zákrok Martina Vojtka! Tváří v tvář třineckému strážci svatyně se ocitl hostující Tomáš Vlasák! Vlasák zvolil kličku do bekhendu, Vojtek mu ale v posledním okamžiku vložil do střely svou hůl! Vlasák ještě ztracenou situaci zachránil tím, že poslal puk zpoza branky do brankoviště. Kotouč už už letěl za brankovou čáru, když se po něm natáhl ležící Vojtek!
55:45
Opět aktivní Miloslav Hořava dojel puk v útočném pásmu a šetří další cenné vteřiny.
55:15
Další vyhození domácích. Klimenta společně s Miloslavem Hořavou aktivně napadají hostující rozehrávku a nedovolují Plzni dostat se do třetiny Ocelářů.
54:45
Od modré nahazoval Hanzlík, kotouč letěl mimo branku. Od zadního mantinelu se puk odrazil ke Květoňovi, který ho expedoval do pásma Plzně.
54:38
Hosté dostávají jednu z posledních možností, jak zdramatizovat koncovku střetnutí. Na trestnou lavici je poslán Jan Peterek, který podrazil jednoho z hostujících.
54:20
Kotouč v rohu kluziště. O něj bojuje Petr Hořava společně s St. Pierrem. Vítězně ze souboje nevyšel ani jeden, rozhodčí totiž přerušili hru.
53:55
Hosté se rychle vrátili před Vojtka, nedokáží si ale vypracovat střeleckou pozici.
53:21
Bonk vyhrál buly, poté vybojoval puk a poslal do šance Hrňu. Ten si najel na střed pásma, odkud ale neprostřelil bránícího hráče.
53:00
Dnešní utkání sleduje 3696 diváků.
53:00
Indiáni přidali na obrátkách. O kotouč se bojovalo v rohu kluziště. Souboj svedli Duda s Hudcem, rozhodčí nakonec přerušili hru.
52:30
I tak se ale Plzenští dokázali dostat do tlaku. Za brankou operovat Pitule, domácí ho ale obrali o puk.
52:00
Ta ale skončila stejně rychle, jako začala. Mrňa ztratil za brankou Třince puk, Bonk ho pak poslal do střední třetiny.
51:38
Indiáni se dokázali vymanit z domácí aktivity, nyní zakládají svou akci...
51:11
Za Třinec útočil Orsava. Třinecký mladík si najel po levé straně, poté ale poslal puk jen do masky hostujícího brankáře.
50:41
Oceláři dostali puk do pásma Plzně, pak se ale vystavili do ofsajdu. Hra pokračovala a hosté se pokusili o rychlou protiakci. Havlíčka hledal Kinrade, kotouč ale skončil v icingu,
50:11
Oceláři jsou kompletní. Tomáš Vlasák držel kotouč na modré a nevšiml si návratu Martina Lojka. Ten tělem odstavil Vlasáka a poslal puk do střední třetiny. Do akce mohl jít Klimenta, rozhodčí ale pískají přihrávku rukou. Hra se vrací před Vojtka.
49:41
Hosté pokračují v přesilovce. Zpoza branky nahrával Straka, kotouč ale jen projel brankovištěm a putoval do střední třetiny.
49:23
Rozhodčí vylučují na obou stranách. Za hosty je potrestán Jan Kovář, za domácí pak Miloslav Hořava. Oba dostali dvě minuty za hrubost.
49:23
Kotouč se nakonec dostal do brankoviště. Před Vojtkem se strhla mela. Rozhodčí přerušili hru, oba celky ale pokračují v šarvátce.
49:05
Plzenští jsou v pásmu Třince, stále ale však nemohou najít ideální střeleckou pozici.
48:38
Domácí zatím zvládají oslabení poměrně dobře. Oceláři nepouštějí hosty ke střelbě, navíc už jednou vyhodili.
48:04
Martin Lojek - 2 minuty - hákování.
47:53
V tlaku jsou hosté. Vlasák získal pásmo, předal kotouč Dudovi. Ten objel branku a snažil se vrátit puk Vlasákovi. Oceláři tento pas zastavili, černá guma se ale dostala zpátky na hůl Radka Dudy. Hostující forward se nerozpakoval a ohrozil Vojtka. Brankář Třince jen vyrazil puk před Vlasáka, který ale také nenašel recept na překonání domácího gólmana.
47:15
Mazanec rychle rozehrál na Kováře, ten střelou zápěstím jen vyprášil Vojtkovy betony.
46:52
Třinec právě vstřelil branku! Krásná akce Ocelářů znamená třetí branku v síti Indiánů! David Ostřížek protečoval puk pro najetého Lukáše Mičulku! Ten zajel za branku, natáhl na sebe tři bránící hráče a poslal kotouč na hůl zcela nekrytého JAKUBA ORSAVY! Třinecký mladík nezpanikařil, kličkou do bekhendu si položil Mazance a zavěsil do prázdné branky! Asistence: Lukáš Mičulka, David Ostřížek.
46:35
Na druhé straně drží Oceláře nad vodou Martin Vojtek. Na něj nepříjemně pálil Mrňa, gólman Třince jeho pokus zastavil.
46:25
Jednu šanci následuje další. Kohn nabil Polanskému, ten pálil z první. Mazanec si trochu povyjel, i tak měl ale co dělat, aby zlikvidovat jedovatou střelu třineckého forwarda.
45:56
Duda získal puk pro Vlasáka, ten poslal do šance Straku. Hostující kapitán střílel bekhendem, Vojtek měl co dělat, aby tento pokus zastavil.
45:43
Do útoku se vrhla Plzeň. Na Vojtka šly dvě střely v podání Kováře. Brankář Třince obě zlikvidoval.
45:20
Z mezikruží ještě pálil Orsava, kotouč se ale po teči hostů dostal jen do ochranné sítě.
45:00
V tlaku jsou opět domácí. Mičulka dostal pas od Ostřížka, proti třetí brance domácích ale byl Mazancův beton.
44:20
A teď mohli Indiáni zahrozit! Do nekoncentrované obrany domácích vtrhl Radek Duda! Ten se dostal mezi kruhy odkud vystřelil. Kotouč jen tak tak minul pravou tyč Vojtkovy branky!
44:00
Oceláři se nemohou dostat přes modrou čáru, hostům se několikrát povedlo vyhodit.
43:25
Květoň poslal lob za branku Plzně, tam se k puku dostal Miloslav Hořava. Ten našel Peterka, který hledal Bolfa. Hosté jeho úmysl přečetli a zastavili puk. Následovalo vyhození Indiánů.
43:05
Květoň hledal rozjetého Hrňu, třinecký forward ale poslal pas o trochu prudší než by měl být. Klimenta jej nezastavil, icing Třince.
42:37
Do samostatného úniku se tlačil Jakub Orsava. Třinecký mladík dostal pas na červenou a snažil se projet mezi dvojici bránících hráčů. Už už se zdálo, že Orsava půjde do sóla, když jej zahákoval Jiří Vykoukal. Domácí hrají šestou přesilovku.
41:58
Dvořák hledal své spoluhráče, kotouč ale poslal jen na hůl Kohna. Ten založil akci domácích, která ale končí neúspěchem.
41:47
Další akce Plzně už střelu přinesla. Tentokráte ji do ochranné sítě dostali domácí, buly před Vojtkem.
41:37
Hosté se nedokázali dostat do zakončení, Oceláři vyvezli kotouč do střední třetiny.
41:13
Lojek hledal Peterka, ten ale byl dobře pokryt hostujícími beky. Kotouč míří opět k Vojtkovi.
40:49
Střela jednoho z plzeňských beků končí v ochranné síti. Kotouč letěl přímo, hra se stěhuje do neutrální zóny.
40:28
Hosté začali poslední dvacetiminutovku aktivně. Dokázali se dostat před Vojtka, o střelecké pozice už ale ne.
40:01
Začala třetí třetina.
Střely na branku ve druhé třetině: 10:8 Třetí třetina začne přibližně v 19:55. Druhá perioda sice branku nepřinesla, k vidění ale byly dobré akce na obou stranách. O něco aktivnější bli domácí, kteří několikrát ohrozili hostujícího brankáře. V šanci byli David Květoň, nebo Radek Bonk, který ztroskotal na tyči. Vojtka ohrožovali Stránský či Duda, ani jeden ale nedokázal překonat zatím stoprocentního gólmana Ocelářů.
40:00
Druhá třetina skončila.
39:59
Vojtka v brankovišti atakoval Duda. Oba se ocitli na ledě, rozhodčí přerušil hru. Buly ve střední třetině.
39:45
Domácí jsou kompletní, Vojtek v tomto oslabení nemusel řešit snad jedinou střelu.
39:15
Neskutečné štěstí na straně Plzně! Do přečíslení dvou na jednoho se při vlastním oslabení dostali Bonk s Klimentou! Akci vedl Bonk, který se rozhodl pro individuální akci! Napoprvé trefil Mazance, pak třineckého kapitána zastavila tyč!
38:44
Indiáni před Vojtkem. Kotouč zatím putuje z hole na holi, hostům se zatím nedaří střelba.
38:10
Duda naskočil z trestné lavice rovnou do útoku. Hosté ale musí začít od vlastní branky, jelikož v obraně dobře zapracoval útočník Hořava.
37:54
Peterek sice dokázal vybojovat puk, pak ho ale poslal přes všechny čáry. Jelikož se hrálo ve čtyřech, rozhodčí pískají icing.
37:45
První vyloučení na straně Třince. Ve středním pásmu hrál nedovoleně Lukáš Zíb, který dostal dvě minuty. Příštích deset vteřin se bude hrát ve čtyřech, pak začne hostující přesilovka.
37:25
Třinecký tlak je trochu přibržděn, hostům se opět povedlo vyhodit.
36:47
Po buly vybojovali puk hosté, kteří jej opět odpálil až k Vojtkovi. Oceláři se ale bleskurychle vrátili do pásma, v šanci byl Miloslav Hořava. Ten bekhendem ohrozil Mazance, hostující brankář chytil.
36:30
Další akci Třince vedl McGregor. Ten jel po levé straně, před brankou hledal najetého Polanského. McGregorovi se pas příliš nepovedl, jelikož ho hosté srazili do ochranné sítě.
36:05
Petr Hořava nahazoval od modré, kotouč se odrazil od dvojice hráč stojících před Mazancem. Na puk se pak dostali Indiáni, kteří jej poslali k Vojtkovi.
35:56
Za odraženým pukem se vydal Erik Hrňa. Ten dokázal zachytit puk kousek za útočnou modrou, pak jej ale zastavil faul hostů. Na trestnou lavici usedá Radek Duda, který krosčekoval třineckého forwarda.
35:24
Indiáni se poté vrhli do protiakce. Za brankou operoval Duda, který nahrával před brankoviště. Vojtek si jeho pasu všiml a raději přidržel puk.
34:57
Peterek prodloužil na Klimentu, ten zavezl puk za branku Plzně. Tam se Klimenta snažil nahrát Miloslavu Hořavovi, hosté ale jeho úmysl vystihli a pas zastavili.
34:15
Za brankou Plzně hrají Květoň s Hrňou. Ti dlouho drželi kotouč na svých holích, než je hosté o něj obrali. Domácí ale nemusí smutnit ze ztráty puku, hosté se totiž dopustili icingu.
33:37
Hosté se dokázali dostat za Vojtka, tam ale přišli o puk. Do protiakce se vydali Polanský s Kohnem. Vše vyústilo v Kohnovu snahu o nalezení McGregora. Kohn ale poslal příliš prudký pas na to, aby ho Kanaďan ve službách Třince zachytil.
33:07
Rozhodčí nakonec uznali, že situace nemá východisko a přerušili tak hru. Ta bude pokračovat po krátké reklamní pauze vhazováním ve středním pásmu.
32:45
Domácí opět v pásmu Plzně. Za brankou bojují Orsava s Hanzlíkem...
32:16
Klimenta vybojoval puk a snažil se jej předat najetému Miloslavu Hořavovi. Třinecký forward ho ale dostal na paty, celá akce Třince tedy k ničemu nevedla.
31:47
Bonk dostal puk do středního pásma, tam jej předal Hrňovi. Ten ale o kotouč rychle přišel a hosté mohli do další akce. Tu hatí ofsajd.
31:24
Další pokus o přechod modré čáry v podání Plzně byl úspěšný. Indiáni se pak snažili dostat do střelecké pozice, domácí obrana, ve spolupráci s útokem, jim to ale nedovolila.
31:00
Hra se točila ve středním pásmu, než se ji hosté snažili přesunout před Vojtka. Plzeňské snažení je ale neúspěšné, rozhodčí pískají icing.
30:25
Kaberlemu propadl puk, do akce se tak dostal Polanský. Tomu najížděli obránce Hořava a McGregor. Polanský si ale vybral individuální cestu a ztroskotal.
30:00
Puk opět letěl na Vojtka, ten jej raději podržel.
29:35
Kotouč létá z jedné strany kluziště na druhou. Do hry obou celků se vloudily menší nepřesnosti.
29:12
Hosté jsou kompletní. V tlaku jsou stále domácí. Před brankou stál Orsava, který se snažil tečovat nahození od modré. Mazanec ale na kotouč viděl a vyrazil ho do střední třetiny.
28:44
Z první mohl pálit Lojek, ten ale jen pormáchl. Poté se k puku dostal Bolf, ani on ale neohrozil Mazance.
28:25
Oceláři stále nemohou najít recept na překonání modré čáry, hostující obranný val je dobře postaven.
28:07
Hosté dobře brání, podařilo se jim dvakrát vyhodit.
27:37
Obrovská šance pro Ladislava Kohna! Od modré nahazoval Petr Hořava, Kohn clonil Mazancovi. Hostující brankář vyrazil puk jen na hůl třineckého forwarda, který ale nedokázal přehodit ležícího brankáře Plzně!
27:15
Buly vyhrál hostující kapitán Straka. Hosté se pak s ničím nerozpakovali a vyhodili puk až k Vojtkovi.
27:01
Oceláři se poté dostali opět do obrátek a drželi hosty v jejich třetině. Ze všeho pramení další faul na straně Indiánů. Na trestnou lavici usedá František Kaberle, který se provinil sekáním. Oceláře tak čeká v pořadí již čtvrtá přesilovka.
26:14
David Květoň vybojoval puk pro Erika Hrňu! Ten jej zavezl do třetiny Plzně, aby poté vrátil kotouč najetému Květoňovi! Třinecký forward Mazance nepřekonal, puk se ale odrazil k dojíždějícímu Bonkovi! Ten se snažil přelobovat klečícího Mazance, kotouč ale letěl mimo tři tyče!
25:35
Mazance ohrozil Orsava, plzeňský brankář si poradil. Hosté pak dostali šanci přečíslení. To vedl Duda, ten ale zvolil nahození, tím vystavil své spoluhráče do ofsajdu.
25:08
Vojtek i celá třinecká defenzíva si mohou oddechnout. Hosté se dopustili icingu, hra se tak přesouvá před Mazance.
24:54
Plzeňský tlak pokračuje. Od modré nahazoval Vykoukal, před Vojtkem ještě clonil Duda. Ačkoli třinecký brankář toho moc neviděl, dokázal si s hrozbou branky ve své síti poradit dokonale.
24:27
Dvě šance pro Jana Stránského! V první akci si Stránský vybruslil zpoza branky do střelecké pozice, poté ale trefil jen beton brankáře Vojtka! Podruhé mu přihrával jeden z jeho spoluhráčů, Stránský z první ale trefil jen lapačku pozorného brankáře Ocelářů!
23:54
Hra po buly pokračoval náporem Ocelářů. Na Mazance střílel Hrňa, na brankovišti ještě dotíral Peterek. Ani jeden ale nebyl schopný překonat pozorného gólmana Indiánů.
23:40
Na druhou stranu se pak vydal Mičulka, který napálil puk do Mazancovy lapačky.
23:03
Plzenští se poprvé v této třetině dostali před Vojtka a vypracovali si velký tlak! Na brankáře domácích dotírali Straka, Duda či Hanzlík, ani jeden ale nepřekonal třineckého strážce svatyně, který chvílemi už ležel na ledě!
22:44
Kousek za modrou se puk dostal na hůl Mičulky, který neváhal a vystřelil. Do jeho střely se vložil jeden z bránících hráčů Plzně a tečoval puk do ochranné sítě.
22:18
V rohu kluziště se přetlačovali Polanský s Kovářem. Vítězně z toho souboje vzešel útočník Plzně, který založil protiakci svého celku. Ta ale končí ofsajdem.
21:52
Třinecká aktivita pokračuje i nadále. Rozehrávajícího Kinradeho napadal Kohn, kterému se povedlo získat puk pro domácí...
21:34
Tam se k němu dostali hosté, ti ale jen odpálili kotouč na icing.
21:20
Puk se dostal na modrou, kde jej sebral Bolf. Třinecký bek nahazoval na branku Plzně, Mazanec vyrazil puk do rohu.
20:48
Oceláři aktivně napadali hostující rozehrávku. Hosté ale Třinecké nepustili do šance, navíc zahráli vysokou holí. Buly před Mazancem,
20:24
Do šance se snažil dostat Vlasák, toho ale zastavil na modré čáře Bonk. Třinecký kapitán poté zavezl puk do pásma Indiánů...
20:01
Začala druhá třetina.
Střely na branku v první třetině: 14:6.Druhá třetina začne přibližně v 19:02.Máme za sebou úvodních dvacet minut dnešního střetnutí a prozatím šťastnější jsou domácí Oceláři. Ti dokázali v první třetině vsítit dvě branky. Nejprve se trefil McGregor, dvacet vteřin před první sirénou ho pak napodobil Klimenta.
20:00
První třetina skončila.
19:36
Třinec právě vstřelil branku!Oceláři dokázali zužitkovat rostoucí tlak a vsítili druhou branku! Z téměř nulového úhlu střílel TOMÁŠ KLIMENTA! Už už se zdálo, že Mazanec jeho střelu udrží! Kotouč si ale našel skulinu v Mazancově výstroji a proskočil do sítě! Asistence: Jan Peterek.
19:18
Richter našel volného Polanského, který se pustil do volnějšího prostoru způsobeného střídáním Plzně. Polanský byl ale velmi rychle atakován, musel proto střílet kousek za modrou. Kotouč letěl do středu branky, tam byl připravený gólman Mazanec.
18:50
Dvě akce obránců. Nejprve na Vojtka střílel Marušák, kotouč letěl nad branku. Na druhé straně pak kličkoval Zíb, ten ale nepřešel přes tři bránící hráče Plzně.
18:30
Oceláři buší do vrat hostující defenzívy! V rohu kluziště byl Peterek, který naznačil pas a sám se vydal do akce. Třinecký matador nepříjemně vstřelil kolem nohou bránícího hráče, Mazanec měl co dělat, aby tento pokus zastavil.
17:40
Plzenští se prosadit nedokázali. Na druhé straně tak šanci dostal Květoň, ten ale jen promáchl.
17:20
Hosté jsou kompletní. Kotouč míří na Vojtka....
16:51
Další dobrá šance na straně Třince! Hrňa našel zcela volného Radka Bonka, ten ale, místo střely, zvolil přihrávku na Orsavu. To ale domácí kapitán neměl dělat, jelikož hosté jeho pas zastavili.
16:33
Potřetí to zkoušel Lojek. Ten chtěl nahodit po mantinelu, jeden z hostujících ale Lojkův pokus srazil do ochranné sítě.
16:20
Oceláře teď zlobí přesnost, když se dvakrát nedokázali dostat přes modrou čáru.
15:40
McGregor našel volného Kohna, který pálil bez přípravy. Brankář Mazanec, ačkoli toho moc neviděl, dokázal vyrazit prudký puk do rohu. Tam jej získali hosté, kteří jej poslali do střední třetiny.
15:07
Hosté jdou opět do čtyř. Dalším provinilcem Plzně je Jiří Hanzlík, který hrál příliš vysokou holí.
14:56
Vojtkovu pozornost otestoval Vlasák, který nebezpečně pálil z vrcholu kruhů. Vojtek dokázal zareagovat a vyrazit puk do bezpečí.
14:38
Peterka ještě doplňoval Klimenta, ani jeden z nich se ale nedokázal dostat k ohrožení branky. Kotouč pak letěl do střední třetiny, odkud jej domácí poslali mimo mantinely.
14:15
Indiáni tak dlouho kombinovali až se připravili o puk. Ten je teď na holi Peterka, který jej veze do třetiny hostů.
13:56
Plzenští se po inkasované brance vrhli do pásma Třince, tam ale ztroskotali na brankáři Vojtkovi.
13:34
Třinec právě vstřelil branku! Oceláři otevírají skóre zápasu! Po uplynutí početní výhody se kotouč dostal na modrou, kde stál Petr Hořava! Ten nahodil na branku, před Mazancem ještě clonil BRYAN McGREGOR! Tomu se podařilo zasáhnout letící puk a poslat jej mimo Mazancův dosah! Asistence: Petr Hořava, Jiří Polanský.
13:30
Také táto přesilovka je nevyužitá, Oceláři ale pokračují v tlaku...
12:50
Obrovská šance Třince! Erik Hrňa posílal žabičku skrz brankoviště na volného Davida Květoně, ten ale, ve stoprocentní šanci, jen promáchl! Hosté se osvobodili.
12:25
Indiáni se v rychlém sledu za sebou dokázali dvakrát osvobodit, domácí mají problémy s přechodem modré čáry.
11:53
Oceláři se rozestavili po třetině. Z levé strany pálil Miloslav Hořava, z druhé strany ho pak napodobil Lojek. Oba ale ztroskotali na pozorném Mazancovi.
11:32
Oceláři poté pokračovali náporem. Zpoza branky nahrával Bonk, najíždějící Zíb ale jen promáchl. Domácí to nemusí mrzet, jelikož rozhodčí viděli nedovolený zákrok na straně hostů. Na trestnou lavici usedá Michal Dvořák, který se provinil nedovoleným bráněním.
11:00
Indiáni chtěli využít nepříliš povedeného střídání domácích. Jan Kovář, stojící na modré, ale nedokázal zpracovat pas a zhatil tak celou akci.
10:26
Richter nakonec rozehrál do útočného pásma, kde se puku chopil Orsava. Ten hledal najíždějícího Hudce, hosté ale jeho přihrávku zblokovali.
10:04
Přesilovka Třince je u konce. Kotouč putuje do střední třetiny, tam jej sbírá Richter...
09:40
Ocelářům se povedlo zachytit rozehrávku již ve střední třetině a Jan Peterek mohl zaútočit. Pro svůj výpad si vybral jinou stranu, než Klimenta, také on ale ztroskotal na brankáři Mazancovi.
09:25
Z pravé strany najížděl Klimenta, jeho střela ale jen vyprášila Mazancovu lapačku. Hosté následně vyhodili.
09:07
Třinečtí jsou v pásmu hostů. Za brankou operuje Peterek, který hledal na modré stojícího Bolfa. Bek Ocelářů měl k puku celkem daleko, vše končí ofsajdem.
08:45
Indiánům se opět povedlo vybojovat puk a teď střádají cenné vteřinky, když jej drží ve střední třetině..
08:15
Oceláři nezačínají přesilovku zrovna nejlépe, poněvadž hosté vyhodili.
08:04
Budeme svědky první početní výhody utkání. Petr Hořava se vydal na útočný výlet, který museli hosté zastavit nedovoleným způsobem. Na trestnou lavici putuje František Kaberle, který dostal dvě minuty za hákování.
07:40
Hosté poté dlouho obírali domácí o puk, než se to povedlo Andrašovskému. Plzeň se pak snažila o rychlou protiakci, tu ale zastavil ofsajd.
07:04
Další dobrá šance Třince! Do přečíslení dvou na jednoho šli Bolf s Miloslavem Hořavou. Celou akci táhl Hořava, který se nakonec rozhodl pro střelu! Kotouč mířil na bližší tyč, tam byl ale Mazancův beton!
06:44
Pavel Mrňa přihrával skrz brankoviště, žádný z jeho spoluhráčů na jeho prudký pas nedokázal zareagovat. Oceláři se pak snažili vysunout Klimentu, jejich pokus ale končí icingem. Hra bude pokračovat po krátké pauze.
06:20
Třinečtí se dokázali osvobodit, i když jen za cenu odevzdání puku hostům. Ti tvoří další akci...
05:55
Oceláři nakonec v tísni odpálili puk mimo mantinely. Rozhodčí si ale všimli odrazu od plexiskla, vylučovat se tak nebude.
05:30
Plzenští přidali na obrátkách, domácí defenzíva má plné ruce práce. Na Vojtka střílel Pitule, kotouč ale letěl mimo tři tyče.
04:55
Neskutečná akce Martina Straky! Ten jel proti jednomu obránci, ze kterého si udělal kličkou do forhendu dobrý den! Straka se poté pokusil o stejný kousek i proti Vojtkovi, ten ho ale zastavil svou vystrčenou holí!
04:14
Havlíček nahodil na domácí branku, Vojtek bezpečně nahození pokryl. Domácí gólman pak rychle rozehrál, Oceláři jsou v pásmu Plzně...
03:38
Buly sice vyhráli hosté, ti si ale pak nerozuměli a odevzdali puk Třineckým. Ani ti ale nebyli o moc přesnější, když poslali puk přes všechny čáry.
03:27
Indiáni pak vybojovali puk a vrhli se do útoku. Na branku Vojtka letěly dvě zblokované střely, brankář Třince nemusel zasahovat. Oceláři následně vyhodili na icing.
03:05
Po stejné straně jako Orsava teď útočil Hrňa, ten se ale, na rozdíl od svého kolegy, nedostal k zakončení.
02:35
První gólová akce zápasu! David Ostřížek protlačil puk na Jakuba Orsavu, který měl před sebou volnou cestu! Orsava si najel za modrou, odkud musel střílet, jelikož ho dojížděl jeden z hostujících beků! Orsava mířil pod lapačku, Mazanec chytá!
02:20
Za rozehrávkou Jakuba Kani spěchal útočník Mičulka. Kotouč byl pro domácího forwarda ale příliš prudký a skončil v zakázaném uvolnění.
01:50
Kohn hledal od hrazení McGregora, ten dostal puk na paty. Kotouč se po odrazu od rohu kluziště dostal na hole Ocelářů, kteří ale nedokázali udržet pásmo.
01:29
Na jejím konci je zákrok Vojtka, který ukryl kotouč do lapačky.
01:12
Klimenta znepříjemňuje hostující rozehrávku, po chybě obrany se k volnému puku málem dostal Peterek. Hosté chybu odčinili a založili svou akci.
00:44
Plzeňská první formace aktivně napadala rozehrávku domácích, hosté se ale k zakončení nedostali.
00:18
První buly pro domácí. Oceláři se pak dostali do pásma Plzně, tam ale Bonk přišel o puk. Hosté poslali kotouč do třetiny Třince...
00:01
Utkání právě začalo.
Oba celky jsou na ledě, kapitáni se zdraví s rozhodčími. Do branky Plzně se dnes postaví Marek Mazanec, třineckou svatyni bude hájit Martin Vojtek.
Úvodní sestavy: HC Oceláři Třinec: Vojtek (Hollý) - Richter, Hudec, Zíb, Lojek, Pavlík, Bolf, Kania, Hořava P. - Peterek, Klimenta, Bonk, Kohn, Polanský, McGregor, Hořava M., Mičulka, Orsava, Ostřížek, Květoň, Hrňa HC Plzeň 1929: Svoboda (Mazanec) - St. Pierre, Hanzlík, Kinrade, Kaberle, Marušák, Vykoukal, Růžička, Heřman - Mrňa, Vlasák, Straka, Kovář, Pitule, Dvořák, Havlíček, Duda, Johnson, Pletka, Andrašovský, Stránský Rozhodčí: Hradil, Minář - Lederer, Kis.
Hezký páteční podvečer z třinecké Werk arény! V dnešním, posledním utkání roku 2011 se proti sobě postaví Oceláři z Třince a Indiáni z Plzně! Úvodní buly duelu je naplánováno na 18:10!Třinečtí Oceláři, coby obhájci titulu, neprožívají nikterak povedené období. Svěřenci trenérů P. Marka a B. Kopřivy nevyhráli za tři body již šest kol, z těch šesti utkání navíc zaznamenali jen jednu dvoubodovou výhru a to proti Kladnu. Poslední duel sehráli Oceláři na ledě Litvínova, kde padli v poměru 3:5. Třineckou situaci komplikuje také rozsáhlá marodka. V sestavě chybí Varaďa, Adamský, Hrabal, Seman a brankář Hamerlík. To situace u hostujících Plzeňských Indiánů je zcela odlišná, než u domácích. Plzeň dokázala vytěžit alespoň jeden bod v posledních deseti kláních. Poslední střetnutí sehráli Západočeši proti Zlínu, který porazili po samostatných nájezdech. Trenéři Jelínek s Razýmem dnes postrádají obránce Tomáše Frola a útočníky Kratěnu s Vostřákem. Obě dosud sehraná utkání mezi Třincem a Plzní vyhrál domácí mančaft. Třinečtí rozhodli sice až v prodloužení, o to spektakulárnější rozuzlení prvního zápasu bylo. Po 60 minutách hrál Třinec s Plzní nerozhodně 3:3. V prodloužení se domácí nechali vyloučit a hosté měli tak super příležitost zápas v přesilovce 4 na 3 rozhodnout. Málo vídanou situací, tedy brankou v oslabení ve třech, utkání rozhodl Jan Peterek. Druhý souboj na ledě Plzně byl pevně v rukou domácích, přestože skóre bylo pro Oceláře poměrně příznivé. Utkání dostalo definitivní tečku až v poslední minutě, kdy do prázdné branky pečetil skóre Duda.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:10.


Články odjinud