Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek noci a nezapomeňte, Jaromír Jágr by se měl představit v dresu Bostonu už v noci na pátek v zápase proti New Jersey.
Tři hvězdy utkání:

1. Tyler Seguin (BOS)

2. Milan Lucic (BOS)

3. Anton Chudobin (BOS)
Boston vítězí. V krásném utkání plném rychlých útoků a tvrdých střetů vyhráli domácí Medvědi zásluhou vítězné dorážky Nathana Hortona z 51. minuty. Bruins byli po většinu zápasu lepším týmem, avšak i Ottawa měla své šance. Jaromír Jágr se každopádně může těšit, že si za tým vyznávající černožluté barvy zahraje dobrý hokej.
60:00
59:38
Šest proti čtyřem se hostům nedaří. Chára vyhazuje.
59:28
Boychuk jde na trestnou lavici za krosček. Senators se mezitím radí při oddechovém čase.
59:27
Hosté už hrají v šesti a vytvořili si velký tlak v brankovišti Bostonu! Boychuk srazil Neila a dostane trest.
59:00
Poslední minuta základní hrací doby. Lehner už čeká na pokyn k úprku na střídačku!
58:20
Gryba projel s kotoučem až do útoku, ale střelou příklepem od mantinelu Chudobina nevystrašil.
58:05
Zakázané uvolnění hostů. Ottawě se čas na vyrovnání povážlivě krátí.
57:52
Silfverberg ztratil puk při přechodu do útočného pásma. Následný brejk Medvědů zastavuje ofsajd.
57:29
Lucic se Seguinem šetří čas v rohu po Lehnerově levici.
57:05
Další akce Ottawy začíná až od branky Senátorů.
56:08
Gončar dvakrát pálil velice nebezpečně! Jednou Chudobin puk vyrazil před sebe, podruhé ho jen ztlumil a kotouč klouzal jen kousek vedle branky!
55:40
A znovu souboj těchto dvou hráčů. Tentokrát měl Kazach v brance Bostonu snadnou úlohu proti střele z velkého úhlu.
55:13
Silfverberg protáhnul Chudobina střelou přes obránce.
55:02
Další icing Senators. Hráči Bostonu dobrým pohybem nedávají hostům příliš možností, jak rozehrát.
54:25
Seidenberg vyhrál sprinterský souboj s Condrou. Píská se zakázané uvolnění Ottawy.
54:05
Seguin byl připravený tečovat před Lehnerem, poté ještě střílel Marchand. Lehner puk ztlumil na hrudi a poté přikryl lapačkou.
53:24
Znovu čtvrtá formace Senatorů dělá problémy kolem Chudobina. Ference nyní tvrdě dohrál Smith.
52:47
Po chvilce v obranném pásmu Alfredsson jen posunuje puk na polovinu soupeře.
52:06
Alfredssona nyní doslova obral o puk čárový rozhodčí, naštěstí pro Ottawu z následného brejku domácích nebylo nic.
51:56
Zibanejadovu střelu zápěstím znovu chytá Chudobin.
51:26
Wiercioch neměl rychlost, přesto se rozhodl postupovat od modré čáry směrem k soupeřově brance. O puk rychle přišel.
51:01
Neil narazil na mantinel Campbella, který ve zmatku přihrál jen na hole hráčů v bílém. Po nemastné neslané střele tahem puk zkrotil Chudobin.
50:21
Bruins právě vstřelili branku!

Zrovna ve chvíli, kdy Ottawa vyrovnala kromě skóre i obraz hry, se dostává Boston znovu do vedení! Lucicovu střelu od modré čáry dorazil NATHAN HORTON do horní poloviny branky!
Asistence: Lucic, Krejčí
50:00
Chára krásným hitem sestřelil Condru!
49:21
Marchand přihrál Peverleymu v úniku dvou na jednoho obránce, Peverley nenašel mezeru mezi betony Lehnera.
48:57
Vše se obešlo bez vyloučení. Chára uklidňuje hru.
48:42
Čtvrtý útok Ottawy dostává od Paula MacLeana dnes hodně prostoru a odvděčuje se velmi aktivní hrou. Další zákrok Chudobina a následuje menší potyčka za jeho brankou.
48:16
Lucic přenechal na modré puk Krejčímu, který si stahovačkou nepřišel na Silfverberga. Švédský útočník také nebyl dlouho vlastníkem kotouče, protože se mu postavil Chára. Následný pokus slovenského obra kryje Lehner.
47:27
Smith se svými spoluhráči drželi puk dlouho puk v rozích kolem branky Bostonu. Nakonec Boychuk vyhazuje.
46:40
Seguin šel sám na Lehnera. Brankář Senátorů se vyznamenal rychlou reakcí na bekhendový blafák!
46:12
Marchand střílel po zemi rovnou po buly. Lehner rychlým rozklekem jeho pokus zneškodnil.
46:03
Zakázané uvolnění hostů.
45:36
Seidenberg nepřesně přihrával a byl z toho protiútok Ottawy.
45:24
Benoit zkusil štěstí z nulového úhlu. Branku netrefil, ale získal alespoň vhazování v útočném pásmu.
45:02
Phillipsovo nahození Chudobin vyrazil až do ochranné sítě.
44:34
Lehkost Bostonu při přechodu do útoku z prvních dvou třetin je pryč. Nyní se provinili svěřenci Clauda Juliena postavením mimo hru.
44:32
43:56
Krejčí kombinoval s Hamiltonem, poté přihrál Lucicovi na brankoviště. Lucic se po rychlé otočce zkoušel dostat čelem k brance, přičemž však přišel o kotouč.
43:30
Domácím se zatím nedaří dostat do pásma. Seidenberg nahazuje.
42:57
Bruins musí začít až od vlastní branky.
42:32
Přesilovka pro Boston po vyloučení Hoffmana. Podobně jako Ference v první třetině si podržel puk v rukavici.
41:55
Ottawa právě vstřelila branku!

Je vyrovnáno! Nejdříve to vypadalo na fantastický zákrok Chudobina proti střele ANDREHO BENOITA, video však odhalilo, že puk se odrazil až od zadní tyčky!
Asistence: Silfveberg, Zibanejad
41:26
Bartkowski zblokoval Smithovu přihrávku na modoru čáru, hrají domácí.
40:57
Boston je výrazně aktivnější. Z otočky pálil Campbell.
40:40
Další akce Krejčího a dorážka Lucice! Lehner byl na zemi, ale Lucic jej nedokázal přehodit!
40:23
Krejčí si však chuť spravil krsáným průnikem do středu hřiště, kterému chyběl jen gól!
40:05
Také ve třetí třetině vyhrál první buly Turris nad Krejčím.
40:01
Ve druhé části jsme branku neviděli. Přestože i nadále sledujeme svižný hokej a nyní už jen mírnou převahu Medvědů, stav utkání zůstává 2:1 pro Boston. Svěřenci trenéra MacLeana mají však ještě celých dvacet minut na vyrovnání.
40:00
39:38
Latendresse vysokým obloučkem dostává puk ze svého pásma.
39:21
Krejčí byl za modrou čárou dříve než puk. Píská se ofsajd.
39:00
Další pokus Marchanda, tentokrát z větší dálky do skrumáže před brankou. Puk neprošel až k brance.
38:39
Marchand střílel švihem z mezikruží. Lehner vyráží!
38:26
Problémy Bruins v jejich pásmu řeší Campbell vyhozením. Následuje icing v podání Ottawy.
37:27
Caron vybojoval puk pro Peverleyho. Hraniční zákrok jednoho z obránců zabránil útočníkovi Medvědů v zakončení.
36:41
Greening střílí nepřesně. Puk opsal oblouk za brankou Bostonu a vyletěl až za modrou čáru.
35:55
O'Brien si netorufl mezi dva obránce, a tak raději přihrál Neilovi do strany. Akce skončila Neilovým nepřesným pasem zpět.
35:17
Methotovi puk přeskočil hokejku a musel se pro něj rychle vracet před dotírajícím útočníkem.
34:47
Chára se neunáhlil a od modré čáry místo střely našel Seguina, který si najel od mantinelu. Následný další bekhendový pokus skončil v náruči Lehnera.
34:21
Marchand střílel ihned po vhazování bekhendem, jeho střele chyběla razance.
34:06
Seguin v situaci jeden na jednoho vystřelil přes beka, Lehner chytá.
33:41
Hamilton našel Krejčího rohu, ten proti přesile o puk přišel.
32:53
Pandolfo po ubráněném oslabení ještě našel síly na protiútok. Lehner si pohlídal prostor o pravé tyče.
32:43
32:14
Benoitovi utekl puk. Přesto se dostal ke střele, Silfverberg prováhal možnost dorážky!
31:46
Alfredssonovi nesedla přihrávka a Latendresse poté v souboji s Ferencem hodil puk do publika.
31:15
Hosté už jsou zase nastěhovaní před Chudobinem. Gončar kombinuje s Turrisem.
30:47
Krejčí sice vyhrál vhazování, ale domácí nevyhodili. Wierciochovi rána nesedla.
30:43
Peverley si odsedí dvě trestné minuty za podražení Benoita.
30:33
Peverley střílel, před brankou clonil a poté dorážel Caron. Lehner udržel puk před brankovou čárou.
29:33
Pro Gončarovy technické kousky neměl pochopení Ference. Tvrdý hit na ruského beka.
28:54
Alfredsson nechal puk Turrisovi, po němž mohl střílet Hoffman. Útočník Ottawy byl zablokován jedním z obránců.
28:23
Senátoři se teď na delší čas nastěhovali do pásma domácích. Větší šance z toho nebyla.
27:20
Až nyní další zákrok Chudobina zastavuje hru.
27:09
Stále nebyla přerušená hra. Neil se ke střele nedostal. Dorážel Smith, Chudobin nadvakrát chytá!
26:21
Lucic v rohu obehrál WIerciocha a dostal se až před branku, kde nedokázal zasunout kotouč za Lehnera!
25:55
Seidenberg udržel pásmo, po kostrbaté kombinace domácích se nakonec nedostal ke střele.
25:00
Hraje se dlouho bez přerušení. Puk většinou letí po nahození rychle pryč z obranné třetiny obou celků a hraje se tak převážně ve středním pásmu.
24:13
23:42
Brejk hostů zastavuje až výborným zákrokem Chudobin!
23:07
David Krejčí byl na začátku další akce Bostonu. Seguin ale ztratil puk.
22:41
Krejčí od modré čáry nahrál Seguinovi u levého mantinelu. Jeho ránu kryje Lehner.
22:20
Hosté se ihned po buly osvobozují.
22:13
O'Brien dostává dvě minuty za hákování. Přesilovka pro Medvědy.
22:11
Dělovka Hamiltona letěla nad!
21:57
Bergeron se zjevil sám na kruzích. Jeho střela zápěstím se zastavila o betony Robina Lehnera.
21:22
Greening málem nachytal Chudobina v nedbalkách a zasunul puk zpoza branky! Skvěle zakročil obránce Seidenberg,
21:00
Gryba si nedělal starosti a poslal puk o mantinel ze své třetiny.
20:27
Na druhé straně první lajna Bostonu zakončila nepřesně. Přesto je u puku znovu Chára.
20:07
Vhazování vyhrál Turris a Gončar a Wierciochem zakládají akci Senators.
20:01
Úvod první třetiny byl hodně divoký. Mezi 3. a 5. minutou jsme viděli hned tři góly. Nejprve se trefil bekhendem hostující Smith, ale Boston skóre otočil díky okamžité odpovědi Krejčího, jenž šťastně tečoval Chárovo nahození, a brance Seguina, jehož perfektně uvolnil Marchand. Převaha Medvědů byla zřejmá, svěřenci Clauda Juliena vyslali na branku soupeře celkem 21 střel, v jedné třetině nejvíce v letošní sezoně.
20:00
19:27
V poslední minutě mohl zvýšit Bergeron, kdyby trefil poskakující puk v brankovišti Ottawy!
18:59
Chyba Wierciocha a proti Campbellovi se musel znovu vytáhnout Lehner.
18:28
Caron přenechal puk Peverleymu, který znovu nebezpečně najížděl na Lehnera. Jako pravák neměl z pravé strany příliš možností, jak zakončit.
17:31
Benoitovu přihrávku jen protečoval jeden z hráčů v bílých dresech do útočné třetiny. Odpovědí Bostonu je tlak elitní formace. Horton, ani Chára se svými střelami neuspěli.
17:27
Ofsajd Ottawy při přechodu do útoku.
16:55
Hoffman hledal před brankou Alfredssona! Puk zalehnul Boychuk spolu s Chudobinem.
15:50
Chára nedostal přihrávku až na najíždějícího Carona, puk zachytil Smith.
15:17
Střelu Condry Chudobin vyrazil do hlediště.
14:44
Horton dělal před brankou prostor Krejčímu. Ten raději přihrál Lucicovi, jehož rána jde vedle.
14:17
Silfveberg vystřelil z velké dálky. Chudobin puk před dojíždějícími soupeři raději přikryl.
13:49
Po nejistém zákroku Chudobina pálil Phillips jen do nohou bránících hráčů.
13:05
Boychuk nerozehrál ideálně. Methot puk zachytil a předal je svým útočníkům.
12:19
Thornton a Paille šli za nahozeným kotoučem, Ottawa vyhazuje a naopak na druhé straně pálil tvrdě Wiercioch!
12:11
Chára dopravil puk do sítě od modré čáry, ale sudí gól neuznávají! Zřejmě Bergeron stál v brankovišti.
10:50
10:45
Peverley ujel v oslabení s jedním ze spoluhráčů proti jedinému bekovi, zakončení vzal na sebe a jen těsně netrefil branku!
10:24
Přesilovka se chýlí ke konci.
09:42
Neil se Zibanejadem vybojovali puk v rohu. Senátoři ale nedokázali pořádně vystřelit.
09:24
Wiercioch tahem od modré, Chudobin vše dobře viděl a zasáhnul.
09:03
Gončar hledal od modré čáry Alfredssona. Švédský veterán na puk nedosáhnul.
08:50
Ference dostává dvě minuty za zalehnutí kotouče přímo po buly. Málo vídaný přestupek dává šanci Ottawě na vyrovnání.
08:34
Ference a Bartkowski mohli uklidnit hru, ale rozehrávka Bostonu končí icingem.
08:05
08:02
Další šance Seguina! Tentokrát po křižné přihrávce. Lehner se znovu bleskově přesunul!
07:44
Skvělý zákrok Lehnera! Seguin byl po uvolnění od Hamiltona sám na kruzích, tvrdě vypálil, ale brankář Senators chytá!
07:18
Seidenberg znovu jen nahazoval od modré čáry na teč. Bergeron a Peverley se k teči nedostali.
06:40
Chárova dělovka minula cíl!
06:05
O'Brien je vyloučený za hákování právě Peverleyho. Šance na zvýšení pro domácí.
05:31
Další útok se válí na branku Ottawy. Peverley tentokrát se svým pokusem neuspěl.
04:29

Tak to je neskutečný úvod dnešního zápasu! Marchand se dostal s TYLEREM SEGUINEM do přečíslení dva na jednoho a poradil si náramně. Výborně naznačil střelu, čímž zmátl obránce i brankáře a poté předložil Seguinovi puk před prázdnou branku!
Asistence: Marchand
03:28

Bleskové vyrovnání! Zdeno Chára od modré čáry jen nahodil puk zápěstím na branku, před níž clonil DAVID KREJČÍ. Od výstroje českého útočníka se puk odráží a končí až za zády Lehnera!
Asistence: Chára, Lucic
02:48

Obrovské zaváhání domácího obránce Ference, který neodpálil skákavý puk, ten mu sebral Smith a posunul jej COLINU GREENINGOVI, jenž bekhendem poprvé překonává Chudobina!
Asistence: Smith
02:03
Po šťastném odrazu ve střední třetině střílel z úhlu Paille. V další akci Bruins pokračoval Krejčí. Jeho pokus ještě více mimo ideální střeleckou pozici kryje Lehner.
01:28
Gončar nahodil puk, dlouho se však hosté ve třetině Medvědů neudrželi.
01:06
Pandolfo se prodíral do třetiny Senátorů, jeho útok končí až v rohu a naopak na druhé straně musel zasahovat Chudobin proti pokusu Greeninga.
00:05
První buly vyhrál hostující Turris.
00:01
V hale TD Garden zazněly hymny Kanady a poté Spojených států. Po čestném buly jdeme na věc.
Utkání mezi Bostonem a Ottawou bude tradičně o něco opožděno. Začneme za pár minut.
Ještě jednou vás zdravím. Dnes se v NHL udála velká přestupová bomba. Jaromír Jágr přestupuje do Bostonu! Dnes však ještě nenastoupí. Česká legenda se podle všeho v dresu Medvědů představí v dalším zápase proti New Jersey.
Dobré brzké ráno. Dnes se v bostonské hale TD Garden utkají dva sousedi v tabulce Severovýchodní divize i Východní konference, tedy Boston Bruins a Ottawa Senators.

Boston Bruins jsou v konferenci za čtvrtém místě o čtyři body právě před svým dnešním soupeřem. V posledním utkání sice tým kapitána Zdena Cháry vyhrál v Buffalu díky gólu a asistenci Davida Krejčího 2:0, ale jinak prožívají Medvědi spíše rozpačitou část sezony. Předtím totiž dvakrát prohráli a celkově mají v posledních týdnech nezvykle vyrovnanou statistiku vítězství a porážek.

Ottawa Senators je v přesně opačném rozpoložení. V posledním utkání sice tým z hlavního města Kanady prohrál doma s Torontem 0:4, jinak ale ve statistikách týmu trenéra Paula MacLeana z posledních dvou týdnů převládají výhry.

Vzájemné měření sil v této sezoně vyznívá jednoznačně lépe pro Boston. Bruins vyhráli ve všech třech březnových utkání, ovšem pokaždé pouze o gól a jednou dokonce až v prodloužení.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.