Ve třetí třetině branka nepadla, Jets tak berou dva body za výhru 2:1. O branky se postarali Pominville, Little a o rozhodující gól Ladd.
60:00
36:01
Kane vyloučen za hru vysokou holí.
40:01
Hosté šli do vedení již 0:2, domácím se v závěru třetiny podařilo snížit a vykřesat naději do závěrečné třetiny.
40:00
39:38
Sabres právě vstřelili branku!

Domácí snižují, trefuje se JASON POMINVILLE! Asistence: Cody Hodgson.
25:44
Winnipeg právě vstřelil branku!

ANDREW LADD navyšuje! Asistence: Ron Hainsey.
20:01
Hosté vedou po první třetině 1:0, jedinou branku zatím vstřelil Bryan Little.
20:00
18:16
Byfuglien vyloučen za hákování.
10:21
Kane vyloučen za: sekání + hrubost (2+2)
Kaleta za: hrubost.
02:36
Scott vyloučen za sekání.
01:00

BRYAN LITTLE otevírá skóre utkání po 60 vteřinách! Asistence: Evander Kane.
00:01

Buffalo Sabres: Miller - Myers, Regehr, Ehrhoff, Sulzer, Weber, Brennan - Pominville, Hodgson, Vanek - Stafford, Ennis, Foligno - Ott, Hecht, Gerbe - Kaleta, McCormick, Scott.

Winnipeg Jets: Pavelec - Byfuglien, Hainsey, Bogosian, Postma, Redmond, Stuart - Wheeler, Little, Ladd - Antropov, Burmistrov, Kane - Wellwood, Jokinen, Tangradi - Thornburn, Slater, Wright.
Který z trápících se celků bude dnes bodovat? Sledujte onlajn reportáž...
Ani Winnipeg nezáří. Tým, jehož branku střeží Ondřej Pavelec je předposlední ve východní konferenci, Jets mají jen jedenáct bodů. Z posledních šesti zápasů zvítězili navíc jen dvakrát, což zlepšenou formu nenaznačuje. Kanaďané mají navíc sérii tří proher v řadě - navíc tří domácích proher, což je pochopitelně o to horší.
Buffalu se nedaří. I přes famózní formu Thomase Vaneka ne. Z posledních šesti zápasů tým vyhrál třikrát, naposledy tomu tak bylo 16. února doma s Bostonem - 4:2. V tabulce východní konference jsou ale Sabres až dvanáctí a svůj potenciál naplňují jen minimálně.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.