1. CHI L B.BICKELL
2. CHI L B.SAAD
3. CHI R M.HOSSA

Děkuji za pozornost a u NHL zase někdy na shledanou.
O osudu zápasu rozhodla již první třetina, kterou domácí vyhráli 4:1. Ve zbytku utkání svůj náskok pohodlně kontrolovali. Viděli jsme kvalitní utkání, které přineslo domácímu Chicagu výhru 5:3.
60:00
59:30
Hosté opět v šesti bez brankáře.
59:10
Kruemper se musí vrátit, buly před jeho brankou.
59:10
Oddechový čas pro hosty.
59:00
Minnesota hraje bez gólmana.
58:25
Crawford ještě přikryl puk, a tak bude vhazování před jeho brankou.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty.
57:05
Oduya namířil svůj pokus asi tak do osmé řady diváků od stropu haly. Kotouč se zastavil o ochrannou síť.
57:00
Poslední tři minuty zápasu.
55:38
Utkání se v klidu dohrává.
54:45
Brankář Kuemper drží puk. Bude se vhazovat před jeho brankou.
53:40
Brodziak backhandem zkoušel překonat Crawforda. Gólman Chicaga předvedl, že umí chytat pod tlakem. Čím těžší situace před ním je, tím lépe si poradí.
52:52
Buly ve středním pásmu.
52:10
Domácí zápas kontrolují. Jakmile se Minnesota dostala na dostřel, přidali další branku. Chicago si pomalu ale jistě kráčí pro tři body z tohoto zápasu.
51:33
Chicago právě vstřelilo branku!

Sharp zavezl puk do pásma, na útočné modré ho "zasekl". PATRICK KANE, který najížděl z druhé vlny, se trefil krásně na vzdálenější tyč. Asistence: Patrick Sharp.
51:06
Stalberg je velmi aktivní. Opět se dostal do zakončení, ale Kuemper byl připraven a jeho pokus kryl.
50:32
Minnesota právě vstřelila branku!

Minnesota snižuje na rozdíl jediné branky. KELE BRODZIAK backhandem propasíroval puk do branky. Asistence: Torrey Mitchell, Mike Rupp.
50:00
Zbývá posledních deset minut třetí třetiny. Hosté se snaží, ale domácí je příliš ke kotouči nepouští.
48:10
Chicago sice vede, přesto dál útočí a drží puk bezpečně daleko od své branky.
46:01
Toews prověřil pozornost gólmana Kumpera.
45:35
Hossa prosvištěl útočným pásmem, vystřelil za jízdy. Jeho pokus nebyl přesný.
45:21
Oduya je terčem hitů, teď si ho vyhlédl Rupp.
44:26
Hosté vstřelili kontaktní branku. Je otázka, jak hodně jim to pomůže, protože času do konce utkání nezbývá nějak extra mnoho.
43:12

RYAN SUTER využívá přesilovku, dostal parádní přihrávku od Heatleyho. Svůj pokus otřel o tyčku, pak se puk odrazil do branky. Asistence: Dany Heatley, Mikko Koivu.
41:57
Vyloučen domácí Hjalmarsson na dvě minuty za držení.
40:14
Odulya byl sestřelený Coylem. Incident se obešel bez trestu.
40:01
Ve druhé třetině jsme branku neviděli, ale domácí díky čtyřem brankám z první periody mají zápas pevně ve svých rukou. Hosté, podle předvedené hry, ani moc nevěří, že by mohli zápas otočit.
40:00
39:42
Oduya si na Kuempera nepřišel.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:24
Kuemper si poradil se střelou Keitha. Gólman měl odkryté zorné pole, takže střelu bez problémů viděl a zasáhl proti ní.
38:05
36:12
Domácí si vytvořili několik šancí, ale nedokázali je proměnit. Hosté se v pohodě brání.
36:05
Vyloučen Falk za držení.
35:43
Buly ve středním pásmu. Puku je ujali hosté, ale jejich snahy rychle se dostat to útoku překazilo postavení mimo hru.
33:40
Crawford si připsal důležitý zákrok, obránci před ním chybovali, a tak musel vytáhnout "semafor".
32:45
Hosté se dostali do zajímavé pozice, ale puk do branky nikdo nezasunul. Pro Minnesotu škoda, protože kontaktní gól by potřebovala.
31:41
Hosté v plném počtu. Divočáci nesehráli přesilovku špatně, ale bez střelby branka vstřelit nejde.
30:40
Minnesota ale dokázala vyhodit puk až na druhou stranu hřiště.
28:24
Falk chtěl "nabourat" do Stalberga, který to čekal, a tak uhnul.
27:10
Hra dostává náboj, oba týmy bojují o každý kotouč. Často dochází k tvrdým hitům.
24:18
Setoguchi z mezikruží střílel do míst, kde stál Crawford, který byl připraven.
23:02
Souboje o puk se odehrávají ve středním pásmu. Domácí se nikam nehrnou.
21:56
Crawford po zmatcích před svou brankou zalehl puk, a tak se hra domácích může uklidnit.
20:44
Postavení mimo hru domácího týmu.
20:01
První perioda přinesla parádní hokej, který se zamlouvá domácím fanouškům. Jejich oblíbenci nasázeli soupeři čtyři branky, trefil se i Hossa. Na střely vede Chicago 17:6.
20:00
19:18
Coyle prověřil brankáře Crawforda. Ten v pohodě puk chytil.
19:00
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:45

Tak to je třetina snů pro domácí! MARIAN HOSSA góly dávat umí, což předvedl i teď. Asistence: Brandon Saad a Jonathan Toews.
18:00
Poslední dvě minuty první třetiny.
17:12

BRYAN BICKELL se prosadil parádní střelou pod horní tyčku branky. Dostal výbornou přihrávku od Saada. Asistence: Brandon Saad, Marcus Kruger.
17:00
16:22
Hossa se snažil svým pasem někoho najít, ale nepovedlo se.
16:00
Minuta přesilové hry pryč, domácí jsou v pásmu, kombinují. Střelba vázne.
15:05
Sharpova střela s malou razancí sotva k brankáři doletěla.
15:00
Vyloučen Cullen za nedovolené bránění a domácí hrají přesilovou hru.
14:20
Hra dostala náboj.
13:46

44 sekund platila plichta, poté se do puku opřel BRYAN BICKELL a poslal svůj tým do vedení 2:1. Asistence: Viktor Stalberg, Andrew Shaw.
13:02

K velké radosti domácích fanoušků je vyrovnáno. BRANDON SAAD dorazil střelu Toewse do branky. Asistence: Jonathan Toews, Niklas Hjalmarsson.
11:43
Momentálně nejsou k vidění žádné šance, ale spíše taktická bitva ve středním pásmu.
10:55
Bickell sestřelil Cullena, oba borci jsou v pořádku.
10:00
Polovina první třetiny za námi. Oba týmy předvádí velmi pohledný hokej, který je doplněn tvrdými střety.
08:56
Krugerova střele nemohla Bäckströma překvapit. Byl na správném místě a kotouč ukryl v lapačce.
08:22

Pěkná kombinace celé formace přinesla první branku. Střelu zápěstím jako vhodné zakončení zvolil DEVIN SETOGUCHI. Asistence: Matt Cullen, Jason Zucker.
07:35
Buchard vyzkoušel pozornost Croforda.
05:20
Chicago se také dostalo do útoku, vymýšlí ideální rozestavení. Divočáci se celkem v pohodě brání.
04:46
Bäckström si proti střele Sharpa bez problémů poradil.
03:46
03:27
Buly před Crawfordem. Ten ovšem zasahovat ani nemusel., protože jeho spoluhráči odklidili puk do bezpečí.
03:10
Hosté se nemohou dostat do pásma, přesilová hra se jim vůbec nedaří.
02:01
Minnesota nezačíná svou přesilovou hru dobře. V oslabení upláchl Hossa, ale svůj brejk nezakončil přesně.
01:46
Vyloučen Bollane za vysokou hůl.
00:01
Minnesota okupuje druhou příčku v Severozápadní divizi s bilancí 11-8-2. Lídr kanadského bodování je Mikko Koivu se sedmnácti body. Nejlepší střelci jsou dva – Zach Parise a Dany Heatley – osm branek. Ryan Sutter vymyslel pro spolubojovníky čtrnáct přesných pasů. V brance dostává důvěru Niklas Bäckström.
Chicagu patří s bilancí 19-0-3 první místo v Centrální divizi. Útok táhne Patrick Kane, zaznamenal dvacet šest bodů. Vstřelil jedenáct branek, nejvíce z týmu. Zajistil patnáct přesných gólových pasů, a tak si podmanil statistiky. V bance dostává přednost Corey Crawford před Rayem Emerym.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.