Hvězdy utkání:

1. CBJ L 22 V.PROSPAL
2. CBJ C 10 M.LETESTU
3. CBJ G 72 S.BOBROVSKY
Divoké utkání, branky padaly především v jeho úvodu. Dva body berou nakonec domácí Blue Jackets, kteří byli o něco šťastnější, skóre se přehoupávalo z jedné strany na druhou, dva body ale zůstávají doma v Columbusu. Za něj se mimo jiné trefil i Václav Prospal, který má i druhý bod za asistenci u branky Johnsona a může se tak těšit dobré formě. Dnes byl navíc Václav Prospal vyhlášen první hvězdou utkání!
65:00
Columbus právě vstřelil branku!

ARTEM ANISIMOV proměňuje rozhodující nájezd!
Začalo prodloužení.
Třetí třetina branku nepřinesla, rozhodne prodloužení či nájezdy...
40:01
Druhá třetina přinesla "jen" dvě branky, prosadili se Johnson a Paajarvi. O osudu utkání tak rozhodne třetí třetina.
40:00
32:45
Eager vyloučen za naražení na hrazení.
30:44

JACK JOHNSON srovnává a dnešní zápas nabízí skvělou podívanou! Asistence: Derick Brassard, Václav Prospal.
20:31
Bobrovsky střídá v brance Columbusu Masona!
20:31
Edmonton právě vstřelil branku!

Hosté jdou do vedení, branku vstřelil MAGNUS PAAJARVI! Asistence: Sam Gagner, Jordan Eberle.
20:01
Na góly bohatá úvodní třetina končí za stavu 2:2. Prosadili se MacKenzie, Prospal, Petry a Whitney. Bude ofenzivní podívaná pokračovat i v dalších třetinách hry?
20:00
18:43

Je srovnáno, prosadil se RYAN WHITNEY! Asistence: Ryan Nugent-Hopkins, Tylor Hall.
15:57
Yakupov vyloučen za držení.
14:24
Calvert s Petrym vyloučeni za bitku.
13:45

VÁCLAV PROSPAL je po Jiřím Tlustém z Caroliny a Tomáši Plekancovi z Montrealu již třetím Čechem, který tuto noc střílí branku! Columbus obrací skóre a vede 2:1! Asistence: Ryan Johansen, Mark Letestu.
11:57
Whitney vyloučen za podražení.
07:54

Je srovnáno, za záda Dubnyka se trefuje DEREK MACKENZIE! Asistence: Jaret Boll, Tim Erixon.
04:23

Hosté jdou do vedení, první gól utkání vstřelil JEFF PETRY! Asistence: Eric Belanger, Ryan Jones.
00:01
Jak dopadne souboj dvou posledních týmů Západní konference? Padne hodně branek? Uvidíme v onlajn reportáži...
Ani Edmontonu se dvakrát nevede, v tabulce západu je na předposledním místě s dvaceti body. Jeho ztráta na playoffové příčky však není taková, jakou nabral domácí Columbus. Oilers mají průběžné skóre 51:58, tým má potíže především v ofenzivě. Obrana také není slavná, to konec konců potvrzují i poslední výroky hlavního kouče Edmontonu.
Columbus je posledním týmem Západní konference, tým se ani po minulých nepovedených sezonách nezvedá. Momentálně má ztrátu osmi bodů na playoffové příčky. Z posledních šesti zápasů Blue Jackets vyhráli dva. Ve svém posledním zápase tým zaznamenal domácí výhru, bylo to 2:1 v prodloužení nad Coloradem. Mezi lídry týmu patří mimo jiné i český veterán Václav Prospal.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.