Na hokejky domácího týmu se vkrádá křeč. Čechov se v pohodě brání.
Šance pro domácí, menší trest pro Podzinše.
Na druhé straně hrozil Kuljemin, ale Proskurjakov žádnou ošemetnou situaci řešit nemusel.
50:54
Širokov hledal Panarina, toho vycyhtal Denisov.
49:45
Davis to teď zkoušel poamericku individuálně, nicméně tvrdě narazil do pevné obrany Čechova.
48:43
Vitiaz ovšem sehrál přesilovku prachbídně. CSKA v klidu kompletní, Proskurjakov bez práce.
46:43
Výhoda Čechova znásobena, Davis dokonce posílá CSKA do tří.
46:00
Čechov je kompletní, začíná jeho přesilovka.
45:36
Je po přesilovce, aniž by se CSKA dostalo do šance, na trestné už sedí Kvaša. Za chvíli začne přesilová hra Vitiazu.
44:00
Fahey dostává menší trest, šance pro CSKA v přesilovce.
42:21
CSKA samozřejěm vrhá své síly do útoku, chce odvrátit blamáž. Zatím však vynikají pouze bratři Radulovové.
41:13
Čechov právě vstřelil branku!
Přesilovka využita! ANTON KOROLJUK posílá Čechov do senzačního vedení! Asistence: Hennessy.
40:01
40:00
39:50
Vyloučen Igor Radulov, Čechov začne třetí část hry přesilovkou.
39:26
Gorovkov a Radulov dostávají shodný trest, pokračuej se v pěti na obou stranách.
38:44
Prochorkin se vytočil zpoza branky a pokoušel se najít mezírku mezi betony Denisova, ten ale všechny možné dírky utěsnil.
37:50
Čechov tuto kritickou situaci ustál, byť byl místy pod obrovským tlakem.
35:50
Koroljov posílá Čechov do tří.
34:49
Fahey vyloučen na dvě minuty. CSKA má šanci udeřit v přesilové hře.
33:15
Tak Igor Radulov si teď pronajal kluziště doslova pro sebe, ve svém dalším střídání pálil dvakrát ze slibných pozic, ani jednou ale netrefil zařízení.
31:44
Igor Radulov zkusil štěstí z ostrého úhlu, Denisov je však zatím oporou svého týmu.
30:56
Jenže prakticky hned z brejku je vyrovnáno! Chvilkové nepozornosti v obraně CSKA využil VJAČESLAV KULJOMIN. Asistence: Denis Sergejev.
30:48
Zubov ihned po návratu z trestné lavice ujížděl do rychlého brejku, ale vypálil těsně nad břevno.
29:56
Čechov tuto velkou šanci nevyužil, CSKA je opět v plném počtu.
29:14
Proskurjakov se ocitá místy pod drtivou palbou, poradil si však i s největší šancí Koroljova.
27:56
Nepříjemnost pro CSKA, Zubov a Sergejev dostávají ve stejném čase menší trest a Čechov si dvě minuty zahraje v pěti proti třem.
27:15
CSKA v plném počtu, Čechov ale zvýšil svou střeleckou aktivitu.
26:45
V oslabení ale paradoxně aktivnější CSKA. Denisov má opět práci, tentokrát s pokusem Davise.
25:15
První přesilovka pro Čechov, menší trest dostává Maenpää.
23:34
Čechov se nemůže vymanit z tlaku, Barbašev opět postrašil Denisova.
22:05
Marčenkovu ránu kryje Denisov.
21:11
Ostrou jedovku vyslal Igor Radulov, trefil jen Denisova.
20:15
Selezněv posílá Čechov do tří, zajímavá přesilovka pro CSKA.
20:01
20:00
19:28
Domácí se sice drží v útočném pásmu, ale nemohou pořádně vystřelit.
18:45
Další přesilovka pro CSKA, tentokrát usedá za katr Chafizullin.
16:11
Před brankářem Denisovem teď úřadovalo komando Barbašev, Sprukts a Davis, čechovský brankář ovšem odolal.
14:47
Spolupráce obou bratrů Radulových, Igorovi však přihrávka od Alexandra v zajímavé pozici přeskočila hůl.
13:11
Proti tvrdé střele Podzinše nastavil Proskurjakov svou lapačku.
11:22
Čechov zatím vystřelil všehovšudy dvakrát, jakoby jeho hokejisté byli s porážkou předem smířeni.
10:19
Čechov už je kompletní.
10:02
Radulov vyzkoušel pozornost Denisova z ostrého úhlu, ten odolal.
08:14
Dvurečenskij dostává menší trest.
06:09
CSKA právě vstřelilo branku!
Domácí se ujímají vedení! Přesnou Perssonovu přihrávku přetavil v první branku ALEXANDER RADULOV.
05:47
Práce také pro Proskurjova, ten ovšem hlavou stihl vyrazit jedovku Panarina.
05:03
Převaha domácího celku je zatím naprosto evidentní, Denisov se ocitá pod stále hustští střeleckou palbou.
03:17
Širokov postrašil Denisova, ten s přehledem vyráží.
02:25
Maenpää ztratil kotouč ve středním pásmu, Malevič se však s pukem na holi daleko nedostal.
01:48
Zápas má jasného favorita, zatímco CSKA hraje o co nejlepší pozici do play-off, Čechov si ho opět letos nezahraje.
00:01
Poslední vzájemné utkání...

Oba týmy se v této sezoně střetnou podruhé a naposledy se potkaly 17. září na ledě Čechova a diváci se rozhodně nenudili. Domácí šli do vedení již po minutě, ale po první třetině prohrávali o dvě branky. CSKA Moskva dokonce přidalo čtvrtou branku a už to vypadalo na hotovou věc.

Domácí se ovšem vzepřeli a ještě do konce prostředního dějství dokázali snížit stav na rozdíl jedné branky. Té se dočkali až ve třetí třetině z hole Koroljuka a utkání dospělo až do prodloužení, ve kterém se o vítězi nerozhodlo. Z výhry se nakonec radovali hosté, jejichž úspěch stvrdil v samostatných nájezdech Alexander Radulov.
CSKA Moskva

Opačné starosti má moskevské CSKA, které ovládá svou divizi a díky tomu drží druhou příčku Západní konference. Ruský velkoklub zatím nasbíral 88 bodů. Na první Petrohrad má ovšem desetibodovou ztrátu. Dokonce třetí Dynamo Moskva má o tři body více, ale ve své divizi je na druhém místě právě za Petrohradem.

Celkem 137 vstřelených branek CSKA je pátým nejlepším číslem soutěže a tým z metropole to v posledních zápasech potvrzuje. Z posledních pěti duelů dokázal zvítězit čtyřikrát a aktuálně drží sérii tří vítězství v řadě. Nejprvě vstřelil osm branek na ledě Astany, zvítězil na ledě Jugry a na svém ledě porazil Dinamo Minsk 2:1.
Viťaz Čechov

Viťaz se trápí u dna Západní konference, ve které mu patří dvanáctá pozice se ziskem 49 bodů a tříbodovým náskokem na lotyšské Dinamo Riga. Čechovu se podařilo vstřelit 108 branek, ale ve 130ti případech inkasoval, což je hlavní důvod jeho neslavného počínání. S devíti výhrami za plný počet bodů je v tomto ohledu druhým nejhorším týmem soutěže. Stejně je na tom pouze Spartak a pozice nejhoršího týmu patří Jekatěrinburgu.

V posledních pěti zápasech zažil Čechov nelichotivou sérii. Nejdříve sice zvítězil v Novgorodu, ale poté schytal výprask na ledě Atlantu Mytišči. Velkou šanci na zisk bodů měl Viťaz v následujících čtyřech zápasech, které ho čekaly na domácím ledě. Postupně ovšem padl s Chabarovskem, Novokuzněckem a Novosibirskem, což nebylo nic povzbudivého. Chuť domácího vítězství poznali hráči Čechova až proti Donbassu, který si odvezl porážku 1:2.
Vítáme vás u on-line přenosu z duelu KHL mezi moskevským CSKA a Čechovem. Utkání začíná ve 14:00.