Ode mě je to všechno, děkuji za pozornost a přeji vám co nejpříjemnější vstup do nového dne.

Střely na branku: 40:40
Vyloučení: 5:6
Využití: 2:1
Vhazování: 35:27
Utkání je u konce, v dnešní napínavé a dramatické bitvě nakonec uspěla domácí Florida, která si druhý bod zajistila úspěšnými nájezdy.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Florida Panthers. Druhý bod pro svůj tým zařídil MIKE SANTORELLI.
Santorelli si položil Millera a chladnokrevně zakončil nad jeho beton!
Ott načal 4. sérii, Markströma nepřekonal.
Matthias zakončil do Millerovy lapačky, nájezdy pokračují.
Stafford zkusil kličku do bekhendu, Markström kryje.
Huberdeau si roztáhl Millera a se štěstím proměňuje. Jeho zásah ještě musel potvrdit videorozhodčí.
Ennis na Markströma nevyzrál.
Mueller neúspěšný.
Pominville svůj nájezd proměňuje!
Samostatné nájezdy začínají.
Ani pětiminutové prodloužení neurčilo vítěze, a proto nás čekají za okamžik samostatné nájezdy.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:41
Porterovu tvrdou střelu Markström kryje.
63:56
Hraje se za domácí brankou.
63:15
Matthias se ocitl v dobré střelecké pozici, ale Millera nepřekonal.
62:48
Buly před Millerem.
62:30
Polovina prodloužení je pryč, vhazovat se bude v útočném pásmu Sabres poté, co Markström zkrotil puk poskakující v jeho brankovišti.
61:36
Stafford obkroužil branku, ale na Markströma nevyzrál.
60:55
Gerbe hledal Ennise, ale neúspěšně.
60:01
Třetí třetina skončila, domácí museli dvakrát dotahovat, ale obtížnou situaci zvládli. O vítězi tedy dnes rozhodně až nastavení.

57:31
Gerbeho střela si cestu do sítě nenašla.
56:33
V závěru třetí třetiny si Sabres zahrají přesilovku. Na trestnou lavici usedá Shore za vysokou hůl.
55:56
Buly v útočném pásmu Buffala.
55:15
Kaleta to zkusil od modré, bez úspěchu.
53:51
Florida právě vstřelila branku!
Tak domácí se svojí odpovědí nečekali příliš dlouho. Přesnou přihrávku Muellera zužitkoval JONATHAN HUBERDEAU, který využívá přesilovku a vyrovnává. Asistence: Peter Mueller, Brian Campbell.
53:32
Ofsajd Floridy.
52:37
Přesilovka pro domácí, vyločen je Ott za podražení.
51:33
Sabres právě vstřelili branku!
Hosté využívají přesilovou hru a ujímají se opět vedění. Leopold napřáhl na modré čáře, jeho rána proletěla klubkem hráčů před brankou, až ji nakonec tečoval těsně před Markströmem MARCUS FOLIGNO. Asistence: Jordan Leopold, Tyler Myers.
50:59
Markström přikryl puk, vhazovat se bude před jeho brankou.
50:27
Sabres kombinují v pásmu, žádnou vážnější příležitost si zatím nevytvořili.
49:52
Kulikov vyhodil puk ze hřiště a je vyloučen za zdržování hry, což dává Buffalu možnost přesilové hry.
48:55
Sabres se nedaří vyhodit puk ze svého pásma.
45:23
Domácí vyrovnávají! K odraženému puku se dostal SHAWN MATTHIAS, který jej uklidil za čáru. Brankář hostí se natahoval, jak mohl, ale na tuto dorážku nedosáhl. Asistence: Peter Mueller.
44:59
Florida je v plném počtu.
44:30
Markström vyrazil Leopoldovu tvrdou střelu.
43:55
Vhazování v útočném pásmu Sabres.
43:35
Pominville netrefil v dobré pozici branku.
42:59
Přesilovka pro Buffalo, vyloučen je Matthias za hákování.
42:13
Miller přikryl kotouč, buly po jeho levici.
41:28
Kuba nahazuje do útočného pásma.
40:55
Domácí neprošli přes obranu Sabres do útočného pásma.
40:01
Statistiky po 2. třetině:

Střely na branku: 25:21
Vyloučení: 2:5
Využití: 1:0
Vhazování: 19:14
Druhá třetina přinesla mnohem zajímavější podívanou, více šancí, několik tyček a především čtyři branky. Florida měla bleskový nástup a hned v první minutě využila přesilovku. Hosté však dokázali rychle odpovědět a postupem času také přidávali na aktivitě. V závěru třetiny se podařilo Buffalu nejprve vyrovnat a o chvíli později se Sabres dostali poprvé v zápase do vedení.
40:00
39:57
Vhazování před Millerem.
39:04
Buffalo v závěru druhé třetiny otáčí skóre! Nahození Ehrhoffa od modré čáry tečoval před Markströmem DREW STAFFORD. Asistence: Christian Ehrhoff, Robyn Regehr.
38:31
Za Markströmem zvoní tyč!
34:56
Hosté vystihli rozehrávku Floridy zpoza branky, puk se odrazil až na modrou čáru, kde měl napřaženo ANDREJ SEKERA, jehož tvrdá rána rozvlnila síť domácí branky. Je vyrovnáno! Bez asistence.
34:35
Markström si připsal výborný zákrok proti dorážce Hodgsona, který měl před sebou odkrytou branku.
33:34
V samotném závěru přesilovky trefili domácí tyč Millerovy branky!
32:58
Sekera se spolu s dalšími spoluhráči postaral o drobné zmatky v obraně Floridy.
32:29
Kaleta vyváží kotouč z vlastního pásma.
31:40
Domácí se hned po vhazování usadili v pásmu.
31:34
Svojí aktivitou směrem dopředu si domácí vynutili přesilovou hru. Na trestnou lavici jde Leopold za hákování.
31:13
Florida v útočném pásmu.
30:47
Vhazování před Markströmem.
30:19
Ott v obrovské šanci trefil tyč domácí branky!
29:56
Ehrhoff vypálil od modré, s jeho střelou si Markström poradil a přerušuje hru. Vhazování v útočném pásmu Buffala.
28:42
Florida se ubránila, hraje se opět v plném počtu na obou stranách.
28:08
Sabres opět musí začít ze svého obranného pásma.
27:38
Domácí se osvobozují.
27:08
Markström přerušuje hru.
26:42
Přesilovku si zahrají také hosté, vyloučen je Matthias za nedovolené bránění.
25:59
Domácí rozjíždějí akci ze svého obranného pásma.
24:46
Na ledě to začíná jiskřit a rozhodčí budou vylučovat. Na straně hostů je to Scott a Kaleta, na straně domácích si odpyká trest Gudbranson. Přesilovka pro Floridu.
21:36
Hosté snižují na jednobrankový rozdíl! Hned po druhé brance se dostal do samostatného úniku Matthias, ale Miller jeho kličku vystihl a betonem vytěsnil. Z následného protiútoku se po nenápadné akci prosazuje NATHAN GERBE. Asistence: Tyler Ennis, Drew Stafford.
20:43
Krásná kombinace a domácí se dostávají do dvoubrankového vedení. Kopecký našel bekhendovou přihrávkou TOMÁŠE FLEISCHMANNA, který rychlou střelou do odkryté branky nedal Millerovi šanci. Asistence: Tomáš Kopecký, Brian Campbell.
20:40
Domácí, kteří dohrávají přesilovku, se usadili v útočném pásmu.
20:01
Statistiky po 1. třetině:

Střely na branku: 12:7
Vyloučení: 0:2
Využití: 0:0
Vhazování: 2:8
Úvodní dvacetiminutovka je za námi a spokojenější jsou zatím domácí, kteří vedou 1:0. Panthers otevřeli skóre zápasu ve 4. minutě, když dokázali využít chyby v obraně Sabres. Florida byla celou třetinu mírně aktivnější, ale také Buffalo si vytvořilo několik zajímavých možností. Utkání je stále otevřené a uvidíme, s čím oba celky přijdou do druhé třetiny.
20:00
19:20
Domácí si zahrají druhou přesilovku, Leino je potrestán za nesportovní chování.
19:05
Buffalo se na delší dobu usadilo v útočném pásmu.
18:20
Smithson to zkoušel z první, Miller vyrazil nad.
16:45
Kopecký stál před úplně prázdnou brankou, jeho rychlou střelu zablokoval kapitán Pominville!
16:31
Florida v útočném pásmu, hostům se nedaří vyhodit.
16:10
Vhazování ve středním pásmu.
15:02
Stafford tvrdě vystřelil a domácí brankář pouze vyrazil puk před volného Sekeru, ten však nedokázal dopravit kotouč za čáru. Tohle byla zatím největší šance hostů.
14:31
Miller si poradil se střelou Upshalla.
14:08
Markström skryl kotouč do své lapačky, vhazování v obranném pásmu Panthers.
13:18
Markström svojí poněkud riskantní rozehrávkou zkomplikoval situaci svým obráncům, domácí si ale nakonec se vším zdárně poradili.
12:25
Howden unikal po levé straně, netrefil však branku.
11:13
Gerbe zkoušel najít Foligna, ale s jeho přihrávkou si poradili domácí obránci.
10:35
Sabres jsou v plném počtu, domácí však svoji přesilovku nesehráli vůbec špatně.
09:31
Domácí se usadili na delší dobu v pásmu, ale nevytvořili si žádnou nebezpečnější příležitost.
08:43
Buffalo vyhazuje přes všechny čáry.
08:35
Florida si zahraje první přesilovku v utkání. Vyloučen je Hodgson za podražení.
07:43
Pobyt Buffala v útočném pásmu měl krátkého trvání, u puku Kulikov.
07:04
Weber vyváží puk ze svého obranného pásma.
03:28
Střelu od modré vyrazil Miller pouze před sebe, SHAWN MATTHIAS využil následného zmatku v obraně Sabres, našel si odražený kotouč a z dobré střelecké pozice překonal brankáře hostí. Asistence: Tyson Strachan, Jonathan Huberdeau.
03:05
Mueller si hledal vhodnou střeleckou pozici, Ehrhoff jeho střelu přizvedl do ochranné sítě.
02:45
Domácí v útočném pásmu.
01:40
Gerbe to zkoušel z velkého úhlu, Markström byl pozorný.
01:00
Úvodní minuta je za námi, obě mužstva už se podívala do svého útočného pásma.
00:01

Florida Panthers: Markström (Clemmensen) – Kuba, Kulikov, Brennan, Strachan, Gudbranson, Robak, Campbell – Huberdeau, Matthias, Mueller – Santorelli, Fleischmann, Shore, Upshall, Smithson, Rallo, Howden, Goc, Kopecký,

Buffalo Sabres: Miller (Enroth) – Ehrhoff, Weber, Regehr, Myers, Leopold, Pysyk, Sekera – Ott, Hodgson, Pominville – Stafford, Ennis, Leino – Gerbe, Porter, Foligno – Scott, Hecht, Kaleta

Rozhodčí: Rehman, McCauley – Cormier, Racicot.
Vítám vás u dalšího zápasu zámořské NHL, v němž se tentokrát proti sobě postaví týmy, které letos neprožívají příliš vydařenou sezonu – na ledě Floridy Panthers se představí Buffalo Sabres.

Oba týmy se letos střetly už dvakrát a v obou případech se radovali z vítězství hosté. Na začátku února slavila Florida, která v Buffalu vyhrála 4:3. O necelých pět týdnů později to byli zase Sabres, kteří svého soupeře přetlačili 4:3, nutno však podotknout, že Buffalo tenkrát vybojovalo druhý bod až v nájezdech.
Florida Panthers
Že se domácí letos trápí, to dokazuje jejich celkové umístění. Panthers se dvaceti čtyřmi body uzavírají jak divizní, tak konferenční tabulku. Florida má za sebou šňůru pěti venkovních zápasů, z nichž vyhrála dva. Nejprve si poradila s Carolinou a NY Rangers, ale poté přišly porážky s New Jersey, NY Islanders a naposled s Torontem. Šance na play-off sice stále ještě žije, ale s každým dalším utkáním se zmenšuje a na Floridě už spíše střádají plány na další ročník.

Na čele klubového bodování figurují hned tři hráči – Tomáš Kopecký, Tomáš Fleischmann a Jonathan Huberdeau nasbírali shodně dvacet jedna bodů ve třiceti čtyřech zápasech. Kopecký s Huberdeauem jsou také se dvanácti zásahy nejlepšími střelci týmu. Mezi obránci pak vede s devatenácti body Brian Campbell.
Buffalo Sabres
Hosté na tom nejsou o moc lépe než domácí. Ani Sabres nehrají podle svých představ, doposud získali třicet bodů, což je v divizní tabulce řadí až na poslední místo a v konferenci to stačí pouze na celkovou 12. pozici. Buffalo odehrálo čtyři z posledních pěti duelů venku, přičemž třikrát odcházelo z ledu jako vítěz. Na porážku ve Washingtonu navázali Sabres dvěma výhrami proti Montrealu a jednou proti Torontu, v posledním zápase však opět padli, když nestačili na Tampu Bay.

Lídrem klubové produktivity je se třiceti třemi body Thomas Vanek, následuje jej Cody Hodgson, který doposud nasbíral dvacet osm bodů. Vanek je také se šestnácti góly nejlepším střelcem mužstva. Z obránců je pak na tom nejlépe Christian Ehrhoff, jenž má na kontě patnáct bodů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.