Domácí nezvládli absolutně třetí třetinu, ve které čtyřikrát inkasovali. Ztratili tak dobře rozehraný zápas, na body Islanders dnes nedosáhli. Příště na shledanou, budu se těšit.
60:00
59:49
Carolina právě vstřelila branku!

Hosté rozhodují. Trefuje se JIŘÍ TLUSTÝ! Asistence: Alexander Semin, Justin Faulk.
53:50
Staal vyloučen za podražení.
51:32
Islanders právě vstřelili branku!

LUBOMÍR VIŠŇOVSKÝ snižuje a dává Islanders naději! Asistence: Brad Boyes, Mark Streit.
51:07
Tlustý vyloučen za nedovolené bránění.
49:09

JIŘÍ TLUSTÝ zvyšuje na 3:5, hosté drtí domácí ve třetí třetině! Asistence: Jay Harrison, Eric Staal.
46:46
Tavares vyloučen za hákování, Brent za simulování.
45:33

ALEXANDER SEMIN otáčí stav na začátku třetiny! Asistence: Jiří Tlustý.
40:30

JIŘÍ TLUSTÝ srovnává! Asistence: Alexander Semin, Eric Staal.
40:01
Druhou třetinu vyhráli domácí 2:1. Trefili se Tavares s Wallacem. Rozhodne tedy třetí třetina...
40:00
30:48
Hickey vyloučen za nedovolené bránění.
27:46

MATT MOULSON zvyšuje v přestřelce na 3:2! Asistence: Brad Boyes, Mark Streit.
26:08
Gleason vyloučen za naražení na hrazení.
25:52

Je srovnáno, trefuje se JEFF SKINNER! Asistence: Jordan Staal.
25:23

Domácí vedou! Trefil se JOHN TAVARES! Asistence: Matt Moulson, Lubomír Višňovský.
20:01
Domácí šli rychle do vedení, trefil se Nielsen. Za hosty ale v druhé půlce třetiny srovnal Wallace.
20:00
13:42

Je srovnáno, prosadil se TIM WALLACE! Asistence: Jamie McBain, Andreas Nodl.
02:48

Domácí jdou do vedení, trefil se FRANS NIELSEN! Asistence: Josh Bailey, Travis Hamonic.
01:18
Staal vyloučen za sekání.
00:01
Jak se bude hrát dnes? Sledujte onlajn reportáž...
Carolina také bojuje s průměrnou formou. Z posledních šesti zápasů má tři výhry a tři porážky. Naposledy vyhrála 8. února venku s Ottawou - 3:2 v prodloužení. Ve svém posledním zápase však padle ve Philadelphii 3:4 - také v prodloužení.
Domácí bojují jak se dá, momentálně jsou ale v krizi. Po výhrách nad Pittsburghem a NJ Devils následovaly čtyři porážky, naposledy to bylo 2:3 doma s Buffalem. Dnes tedy bude nutná náprava.
Příjemné ráno s NHL. Dnes nás čeká souboj Islanders proti Hurricanes!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.