Přenos se aktualizuje automaticky

Z mé strany je to pro dnešek již vše, děkuji za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů z NHL.
Československá stopa v utkání:
Radek Martínek (ISL) 1+0, 1 střela, čas na ledě 20:14
Lubomír Višňovský (ISL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:01
Tomáš Fleischmann (FLA) 0+2, 0 střel, čas na ledě 18:26
Tomáš Kopecký (FLA) 0+1, 1 střela, čas na ledě 19:23
Tři hvězdy utkání:
1. Michael Grabner (ISL) 2+0
2. Matt Moulson (ISL) 1+0
3. Evgeni Nabokov (ISL) 26 zák., 2 góly, 92,9%
New York Islanders si ve třetí třetině již pouze hlídal své vypracované vedení a raduje se tak z výhry 5:2 nad Floridou. Vítězství to bylo zcela zasloužené a tak ani napotřetí v této sezóně nezískali Panthers s tímto soupeřem ani bod.
60:00
Konec zápasu.
59:44
Závěr třetiny sice hosté odehrají v útočné třetině, ale posílají si puk výhradně po mantinelu.
58:57
Nabokov kryje ránu Kulikova od modré čáry.
58:31
Přesilová hra se Floridě nedaří, naopak se do útočné třetiny vydali na výlet domácí a vybojovali vhazování po levé ruce Clemmensena.
58:09
Máme zde další vyloučení. Na dvě minuty odchází Joenssu a tak si hosté zahrají v závěru třetí třetiny další přesilovou hru.
56:52
Skille uháněl sám na Nabokova, ale ten se položil na brankové čáře a puk zázračně vyrazil. To se již stalo při plném počtu hráčů.
56:13
Další závar před Nabokovem také brankou nekončí, obrovské šance Floridy na snížení tak nejsou využity.
55:41
Florida se konečně usadila v útočném pásmu a nechybělo mnoho a došlo by i na snížení, ale puk nedokázali hosté zamést do branky.
54:46
Nechybělo mnoho a Grabner by zasáhl do rozehrávky Floridy, naštěstí pro hosty Grabner puk nezpracoval ideálně a následně tak byl odzbrojen.
54:22
Bude se vylučovat a přesilovou hru si zahrají opět hosté. Na dvě minuty je vyloučen Hamonic za podražení.
54:03
Streit byl tvrdě naražen na mantinel, ale domácí kapitán se rychle oklepal a již sedí na střídačc s úsměvem na tváři.
53:06
Opět několik nepřesností na obou stranách, u kotouče tak jsou domácí hokejisté, kteří mohou rozehrávat svou útočnou akci.
51:37
Střelu Hamonica vyráží Clemmensen do ochranné sítě.
51:01
Hra je ve třetí třetině hodně neurovnaná. Ani jeden z týmů nedokáže na delší dobu převzít iniciativu a tak to místy vypadá, jako by se oba celky smířily s výsledkem tohoto zápasu.
50:37
Zakázané uvolnění Islanders. Ti si s rozehrávkou příliš hlavu nedělají, řídí se pravidlem hlavně nechybovat.
49:15
MacDonald je zpět ve hře a tato přesilová hra byla velmi nepodařená. Florida se ani na chviličku nedokázala usadit v útočné třetině a bez toho se branka dává těžko.
48:57
Opět stejný prohřešek hostů.
48:45
Dokonce je tu postavení mimo hry a opět se tak nápor Floridy nekoná.
48:25
Více než minuta přesilové hry je za námi a zatím ji hraje Florida velmi špatně.
47:49
Islanders vyhazují kotouč přes všechny čáry.
47:15
Ve druhé třetině jsme neviděli žádnou přesilovou hru, v té třetí uvidíme minimálně jednu. Na trestné lavici už sedí MacDonald (NYI) a šanci na snížení tak budou mít hosté. MacDonald je vyloučen na dvě minuty za podražení Howdena.
46:42
Zaváhání svých spoluhráčů musel napravovat na poslední chvíli Nabokov, který dokázal vyrazit pokus Goce, který se dostal do velmi dobré pozice. Domácí jsou nyní přehráváni Floridou.
45:29
Brennan zakončil rychlý protiútok Floridy střelou, ale Nabokov byl opět pozorný a udržel puk v lapačce. To bylo hodně důležité, protože před ním čekal na dorážku jeden z hostů.
44:34
Shore byl velmi aktivní a dostal se kromě jedné střely hned ke dvěma dorážkám, ale ani tak nedokázal dostat puk za Nabokova.
43:50
Nabokov secvakl betony a vyráží střelu Gudbransona.
43:03
Zakázané uvolnění Islanders.
42:28
Rychlá akce Islanders skončila zakončením Tavarese, který však nedostal puk za brankáře Floridy. Velmi rychle do branky najel hostující Howden a tento náraz nevypadal moc hezky, ale naštěstí je Howden v pořádku.
41:53
Třetí třetina se zatím nehraje v nijak oslnivém tempu, akce na obou stranách kazí nepřesnosti.
40:40
První úspěšný zákrok ve třetí třetině si připsal Clemmensen proti střele McDonalda.
40:01
Začala třetí třetina.
Islanders měli velmi povedenou 24. minutu, v té se totiž prosadili Martínek a Grabner a domácí tak rázem vedli už 5:1 a to také donutilo Markstroma opustit branku Floridy a pustit do ní Clemmensena. Ve 28. minutě poté sice snížil Goc, ale to je stále málo. Islanders vedou po dvou třetinách 5:2 a mají skvěle nakročeno k vítězství v tomto zápase.

Střely ve 2. třetině: 9:8
Střely celkem: 24:16
Vyloučení ve 2. třetině v minutách: 0:0
Vyloučení celkem v minutách: 6:8
40:00
Druhá třetina skončila.
39:26
Akce Floridy skončila pouze nahozením kotouče do útočného pásma a tak se hra stěhuje na druhou stranu.
39:00
Ohlášena poslední minuta druhé třetiny.
38:31
Clemmensen musel po delší odlmce zasahovat, ale zvládl puk betony vyrazit do rohu.
37:18
Hickey nahodil kotouč do útočné třetiny, ale ještě před tím mu do ní vlétl jeho spoluhráč a tak se píská postavení mimo hry i na druhé straně.
36:00
Přesně čtyři minuty před koncem druhé třetiny se píská postavení mimo hry a v něm Skille (FLA).
35:12
Tempo hry nám v posledních minutách malinko upadlo. Hraje se stále velmi rychlý a pohledný hokej, ale po brankových hodech, které jsme dnes viděli jsme si zvykli na vyšší level.
34:39
Opět v akci Clemmensen, tentokrát konkrétně jeho lapačka, která schovala kotouč po střele od modré čáry.
33:55
Clemmensen kryje okamžitou střelu z otočky a přerušuje hru.
33:38
Campbell měl co dělat, aby neztatil na útočné modré kotouč. Kdyby se to stalo, tak by domáci hráč uháněl sám na branku Floridy.
32:57
Velmi nepřesnou přihrávkou se Florida sama připravuje o útočné pásmo.
32:09
McDonald krásně sestřelil Strachana a přehlídka krásných hitů tak pokračuje.
31:49
Nabokov nejdříve vyrazil střelu Brennana, ale poté do něj sám střelec tvrdě najel a schytal za to nějakou tu ránu od obránců Islanders.
31:37
Krásný hit na modré čáře inkasoval domácí MacDonald.
30:37
Domácí pouze nahodili kotouč na zadní mantinel a z tohoto prostoru ho vzal Clemmensen a ten rozehrává na své spoluhráče.
29:27
Keith Aucoin vybojoval kotouč a mohl vrátit Islanders čtyřbrankový náskok, jenže proti byl Clemmensen, který zatím drží čisté konto. Od vystřídání ve 24. minutě si na něm vylámalo zuby už spoustu domácích borců.
27:44
Florida právě vstřelila branku!

Dnes si na nedostatek gólů stěžovat nemůžeme. Trošičku šťastnou brankou se vrací Florida do hry, puk se po několika odrazech dostal k zadním mantinelu a poté rychlou přihrávkou zpět před branku, kde operoval MARCEL GOC a pro toho nebylo žádným problémem zasunout puk do odkryté branky. Asistence: Tomáš Kopecký, Tomáš Fleischmann
27:33
Thomas Hickey si kličkou prohodil dvojici soupeřů, ale v situaci proti Clmemnesenovi neuspěl.
26:53
Závar v obranném pásmu Panterů vyřešil Clemmensen, který puk vyrazil do rohu.
26:13
Dvě rychlé branky Islanders dali utkání jasný směr. Domácí v zápase dominují a potvrzují to i brankami, nyní se již nemusí nikam tlačit a mohou v klidu hlídat svůj náskok.
23:33
Markstrom to již nevydržel a odchází střídat. Do branky Floridy se tak postaví Clemmensen. Markstrom celou situaci unáší hodně špatně a na střídačce kolem sebe rozhazuje části své výstroje.
23:33
Islanders právě vstřelili branku!

Neuběhlo ani dvacet sekund a Islanders své vedení ještě navyšují. Puk se dostal k MICHAELU GRABNEROVI a ten bekhendem překonal bezmocného Makstroma. Jedná se dnes už o druhý gól Grabnera. Bez asistence
23:19
Islanders právě vstřelili branku!

Český hokejista RADEK MARTÍNEK napřáhl na modré čáře a puk se z jeho hokejky odrazil od tyčky za záda Markstroma. Martínek tak vrací Islanders tříbrankové vedení. Asistence: Jesse Joensuu, Mark Streit
22:45
Martínek přizvedl střelu Shoreho do ochranné sítě.
21:58
Domácím hráčům se nelíbilo, že Matthias šťoural do puku i po odpískání. Po kotouči se totiž vrhl Nabokov a měl ho pevně ve své moci.
21:47
Nepřesná přihrávka na Okposa končí až jako zakázané uvolnění.
20:16
V úvodu druhé třetiny s do útočného pásma najel jeden z hostů, ale nedokázal překvapit Nabokova a tak Florida nevyužije ani zbytek z přesilové hry.
20:01
Začala druhá třetina.
V první třetině jsme viděli čtyři branky a hned tři z nich padly v přesilových hrách. Domácí Islanders zatím potvrzují roli favorita zápasu a vedou 3:1.

Střely v 1. třetině: 15:8
Vyloučení v 1. třetině v minutách: 6:8
20:00
První třetina skončila.
19:09
Jenom to tak zahučelo na stadionu po střele jednoho z domácích, puk se totiž dosti hlasitě odrazil od tyče a pouze ta zabránila Islanders ve skórování.
19:00
Do konce první třetiny zbývá poslední minuta.
18:49
Vhazuje se v útočném pásmu Islanders.
18:15
Florida právě vstřelila branku!

Také Florida se raduje v početní převaze. DMITRY KULIKOV napřáhl od modré čáry a puk se od tyče odrazil za záda Nabokova. Hosté si vykřesali naději a přece jenom se jim bude rázem dýchat trošičku lépe než tomu bylo za stavu 3:0. Asistence: Tomáš Fleischmann, Marcel Goc
16:58
U mantinelu se nám strhla slušná mela a neobejde se to bez vyloučení. Na straně Islanders je vyloučen Casey Czinkas, na opačné straně TJ Brennan. Navíc je vyloučen domácí Michael Grabner a tak si zahrají hosté přesilovou hru.
16:47
Islanders právě vstřelili branku!

Nakonec se domácím daří využít i klasickou přesilovku. MICHAEL GRABNER byl zapomenut obranou Floridy a dostal nádhernou přihrávku od MacDonalda na modrou čáru. Zpracoval si kotouč a v samostatném úniku nedal brankáři Floridy šanci. Asistence: Andrew MacDonald, Evgeni Nabokov
15:55
Do konce přesilové hry zbývá ještě jedna minuta, puk je ve středním pásmu.
15:41
Makstrom měl obrovské problémy se střelou od modré čáry a měl co dělat, aby nepustil k dorážce dotírajícího domácího hráče.
15:10
Hosté zauútočili i v oslabení a výsledkem bylo po ztrátě puku přečíslení tři na jednoho. To zakončoval střelou Tavares, ale minul branku.
14:09
Nezapomínejme, že stále pokračuje přesilová hra Islanders pět na čtyři a ta bude ještě pořádně dlouhá. Gudbranson byl totiž vyloučen na 2+2 minuty.
13:59
Islanders právě vstřelili branku!

Obrovský tlak v početní výhodě pět na tři končí druhým gólem. Po několika přihrávkách se k puku dostal kapitán Islanders MARK STREIT a ten propálil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Kyle Okposo, Frans Nielsen
13:13
Florida dostala puk do středního pásma.
12:55
Vysokou holí hrál před brankou Gudbranson a ve tváři domácího hokejisty je zřejmě krev a proto je Gudbanson vyloučen na 2+2 minuty. Obrovská šance domácích v přesilové hře pěti proti třem.
12:34
Tavaresova dělovka odstartovala přesilovou hru Islanders, ale Markstrom puk dokázal vyrazit ramenem.
12:11
Následně však byl McDonald zezadu kroščekován a na dvě minuty už poslušně odchází Tyson Strachan (FLO).
12:11
McDonald se ocitl sám před Markstromem, ale poslal puk pouze vedle floridské branky.
11:43
Nyní už musel řešit Nabokov mnohem složitější situaci, ale ani clonící Huberdeau mu nezabránil v zachycení kotouče. Následuje komerční přestávka.
11:11
Dobré střídání mají za sebou hosté, kteří hned dvakrát dokázali vystřelit na Nabokova, ale ten byl vždy pozorný.
10:00
Přesně v polovině první třetiny vylétl kotouč po teči domácího hokejisty mimo hrací plochu.
09:32
Nielsen se z čista jasna zjevil sám před bránou Floridy, ale v obrovské šanci přestřelil.
09:06
Tlak Islanders pokračuje i po vstřelené brance, ale obrana hostí si tentokrát dokázala s nepříjemnou situací ve vlastní třetině poradit.
08:01
Islanders právě vstřelili branku!

Oslabení sice tlak Islanders přerušilo, ale ve hře pět na pět už jsou opět domácí aktivnější a odměnou jim je i první gól. MATT MOULSON dokázal šikovně tečovat kotouč před Makstromem a ten byl bezmocný. Asistence: Thomas Hickey, Lubomír Višňovský
07:43
Už to vypadalo, že domácím situace tři na dva nevýjde podle představ, ale nakonec se Bailye dostal až ke střele a zavařil hostujícímu brankáři.
07:15
Islanders hrají v plném počtu.
06:53
Nabokov si pohlídal nepříjemnou střelu a následně se za jeho brankou strhla menší roztržka, kterou však rozhodčí rozpustili včas.
06:09
Opět musí Panteři rozehrávat celou svou přesilovkovou akci od vlastní branky.
05:42
Domácí vyhazují puk přes všechny čáry.
05:15
Máme zde první vyloučení a přesilovu hru si zahrají hosté z Floridy. Na dvě minuty za držení je vyloučeni Bailey.
05:03
Bailey vypálil a jeho střela opět mohla klidně skončit gólem, jenže proti byl fantastický Markstrom.
04:31
Menší zaváhání v rozehrávce Islanders bylo rychle napraveno a tak domácím žádné výraznější nebezpečí nehrozilo.
03:52
Matthias vyhrál buly pro Moulsona a okamžitě přilétl další puk na Markstroma, který se v úvodu první třetiny nemůže stěžovat na nedostatek práce.
03:46
Michael Grabner neměl komu přihrát a tak vypálit od modré čáry, jeho střela švihem zapadla přesně do lapačky Markstroma.
02:38
První minuty zápasu patří jednoznačně Islanders, kteří měli už tři až čtyři dobré střelecké pokusy a hosté drží nerozhodný výsledek jenom díky Markstroma.
01:59
Nádherná akce Islanders na jeden dotek a ještě k tomu byla každá přihrávka zadovkou na volného spoluhráče. Škoda jenom nepřesného zakončení na konci celé akce.
01:27
Hosté nahodili kotouč na zadní mantinel a tak se dopředu opět mohou dostat hráči Islanders.
00:44
McDonald se ocitl ve velké šanci před Markstromem, ale nedokzáal ani nadvakrát dostat puk za brankáře Floridy.
00:18
Zápas nám začal a hned v první minutě se Islanders natlačili do útočné třetiny.
00:01
Utkání právě začalo.
Hráči již jsou na ledové ploše, zápas za malý okamžik vypukne.
Úvodní sestavy:

New York Islanders: Nabokov (Poulin) – Višňovský, Hickey, MacDonald, Hamonic, Martínek, Streit – Boyes, Tavares, Moulson – Okposo, Nielsen, Bailey – McDonald, Aucoin, Grabner – Martin, Cizikas, Joensuu

Florida Panthers: Markstrom (Clemensen) – Campbell, Weaver, Kulikov, Gudbranson, Brennan, Strachan – Huberdeau, Matthias Mueller – Fleischmann, Goc, Kopecký – Upshall, Bjugstad, Skille – Howden, Shore, Parros

Rozhodčí: Dwyer, Hasenfratz – Cormier, Murchison.
Dnes však potřebují další důležité body a nečeká je jistě nic jednuchého. Vždyť v NHL jsou všechny týmy nesmírně vyrovnané a každé utkání je naprosto jiné. Zápas má plánováno úvodní buly na 1:00 a onlajny budou u toho.
Letos se jedná už o třetí vzájemný zápas a oba dva zatím lépe zvládli Islanders. Nejdříve vyhráli 17. března na ledě Floridy 3:4 a poté přesně za týden vyhráli i doma 3:0.
Souboj dvou týmů, které mají naprosto odlišné starosti. Zatímco Islanders jsou na sedmém místě Východní konference a bojují o místenku v play-off, tak hosté z Floridy jsou ve Východní konferenci úplně poslední a jsou také momentálně nejhorším týmem celé NHL.
Jako pravidelně otevírá nový den na onlajnech několik zápasů z NHL a dnes tomu nebude jinak. Jedním z prvních je i souboj New York Islanders s Floridou Panthers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.


Články odjinud