Přenos se aktualizuje automaticky

Je konec. Výsledek je pro domácí celek velmi krutý. Islanders nebylo horším týmem, nicméně Newyorčané mohou litovat nevyužitých šancí a přesilových her. Za to hosté řádili a deklasovali svého protějška. Díky dnešní výhře se posouvají na čtvrté místo a New York Islanders půjde pod ně na páté. To je ode mne vše, přeji příjemný zbytek večera.
60:00
Konec zápasu.
59:30
Hraje se ve středním pásmu. Domácí se pokouší alespoň o čestný zásah.
58:45
Na ledě se strhla další šarvátka. Mezi Coburnem a znovu Martinem, který se dostal již do druhé bitky a i tentokrát měl navrch druhý zmiňovaný, když svého soupeře poslal velmi rychle k zemi.
56:46
Philadelphia právě vstřelila branku!
Hřebíček do rakve přidává DANNY BRIERE, který obdržel přesný pas do středu kluziště. Následně zrychlil jako uragán a ujel po levé straně až k brance DiPietra, kterého dělovkou do levého horního růžku překonává. Asistence: Brayden Schenn, Wayne Simmonds.
56:37
Domácí fanoušci jsou dnešním výsledkem zklamáni, obzvlášť poté, co porazili silné New Yersey 5:1. Tentokrát odejdou jistě s debaklem a posunou se na poslední příčku.
55:36
Boyes se málem dostal do kličky před Brizgalovem, avšak v poslední chvíli mu puk sjel z čepele.
53:32
Knuble výborně zasáhl ve středním pásmu, když se hráči Islanders řítili do přečíslení. Čistým zákrokem obral svého protihráče o puk.
52:45
Utkání už se dohrává v poklidném tempu. Domácí už to v útoku vzdali, a tak se soustředí hlavně na bránění.
50:27
A dochází ke střídaní v brance. Nabokova nahradí DiPietro.
50:27
Philadelphia právě vstřelila branku!
Hosté přesilovou hru nakonec využívají. Couturier obdržel kotouč k levému kruhu. Nedá se přesněji říci, zda-li střílel, nebo přesně přihrál, nicméně puk se dostal k DANNYMU BRIEROVI, který vyčkával u pravé tyče a obdrženou přihrávkou zužitkoval na výbornou, když z první zakončil k bližší tyči. Nabokov se nestihl přemístit. Asistence: Sean Couturier, Gustaffson.
50:07
Islanders vyhazuje přes všechny čáry.
49:28
A znovu se ke střele dostal Giroux, který pálil z obdobné pozice. Tentokrát vystřelil lépe, ale pouze doprostřed branky, kde číhal Nabokov.
48:48
Giroux vypálil z levé strany. Jeho střela ale byla nepřesná.
48:31
Ale teď už se bude vylučovat. Višňovský dostane dvě minuty za hákování.
47:22
Schenn byl evidentně zahákovaný, ale rozhodčí nechává hru pokračovat.
46:49
Hosté hrají ve velké pohodě a kombinují v pásmu soupeře.
45:40
Islanders má opravdu smůlu. V celém zápase tahá za kratší konec, jenže když se dostane do nějaké akce, či k tlaku, záhy inkasuje. Tento výsledek je pro domácí hodně krutý.
43:31
Philadelphia právě vstřelila branku!
Domácí měli obrovský tlak, místo toho ovšem znovu inkasují. Zolnierczyk přečetl rozehrávku domácích, převzal kotouč a po levé straně se řítil na branku Nabokova. Společně s ním se ale dokázal vrátti jeden z obránců. který ho vytlačil až za branku, nicméně Pronger dokázal fámozně i zpoza branky naservírovat puk ZACU RINALDOVI, jenž se z první prosazuje střelou mezi betony. Asistence: Harry Zolnierczyk, Brayden Schenn.
42:13
Tak během úvodu třetí části je nutno pochválit aktivitu domácích. Islanders zatím svého soupeře v podstatě nepustilo z pásma.
41:54
A i se střelou Hamonica si Bryzgalov poradil. Vyrazil jí levým betonem.
41:16
Domácí zatím pokračují v aktivitě. Vhazování po pravici hostujícího brankaře.
40:31
New York Islanders pokračovalo ve zkrácené přesilovce. Moulson vypálil z prostoru mezikruží. Jeho ránu vykryl Bryzgalov.
40:01
Začala třetí třetina.
Druhá část začala obdobně jako tak první. Stejně tak jako v první periodě se hosté prosadil se 30 vteřině. Islanders byl pod velkým tlakem a inkasoval ještě dvakrát. Čtyřmi body se prozatím blýskl Giroux a nezahálí ani český hráč Voráček, který si připsal tři asistence. Uvidíme, zda-li domácí dokáží zabojovat a ve třetí části překvapit.
40:00
Druhá třetina skončila.
39:30
A Philadelphia vyhazuje.
38:56
Domácí odstřelují branku Bryzgalova ze všech možných pozic, zatím ale bez úspěchu.
38:29
Za podražení dostává menší trest Zolnierczyk.
38:10
To ukázal i v další akci, když zlikvidoval střelu McDonalda, který byl rychlejší, než obránci Flyers, ale ani on nenašel recept na Bryzgalova.
37:17
Pokud vyzdvihuji českého útočníka, tak nesmím zapomenout na hostujícího brankaře, který se prezentuje velmi dobrým výkonem a domácím hokejistům nedovoluje v podstatě nic.
35:20
Voráček hraje výborné utkání. Třemi asistencemi se podílel skoro na všech brankách svého týmu a na ledě řádí dál.
35:12
Philadelphia právě vstřelila branku!
Z utkání se pomalu stává exhibice. CLAUDE GIROUX si vynahradil předchozí akci krásnou brankou. S pukem číhal u pravé tyčky. Nejprve si stahovačkou položil brankaře a následnou kličkou zpět k bližší tyči zesměšnil domácího gólmana. Asistence: Matt Read, Jakub Voráček.
34:15
Giroux se zničeho nic zjevil osamocený před Nabokovem a hledal skulinku nad jeho lapačkou, ale neuspěl.
33:49
Následné nahození MacDonalda ukryl Bryzgalov do své lapačky.
33:20
MacDonald vypálil od modré, jenže jeho střelu zblokoval obránce, který stál před ním.
33:00
A hosté se osvobozují. Newyorčanům dnes přesilové hry vůbec nejdou.
32:43
Vhazuje se ve středním pásmu.
31:56
Boyes se dostal nadvakrát do zakončení. Nejprve pálil z ostrého úhlu a následně se snažil protlačit za brankovou čáru puk z dorážky. Ani jednou neuspěl.
31:24
Za vysokou hůl dostane menší trest Coburn.
30:58
Giroux se málem dostal do brejkové situace, avšak v poslední chvíli dobře zaúřadoval jeden z obránců domácího celku, který mu kotouč vypíchl.
30:20
Islanders je pod velkým tlakem. Až teď se Nielsenovi podařil vyvézt puk do středního pásma.
29:28
Domácí jsou jako opařeni. Za tohoto stavu to budou mít již velmi těžké, pokud pomýšlejí na nějaké body.
28:00
Philadelphia právě vstřelila branku!
Nedáš - dostaneš. Z následné protiakce ujel po levé straně BRAYDEN SCHENN, který tvrdou střelou nad vyrážečkou propálil Nabokova. Asistence: Jakub Voráček, Daniel Briere.
27:49
Islanders se dostali do přečíslení dva na jednoho, ale Bryzgalov střelu Cizikase výborným zákrokem vyrazil!
27:09
Giroux chtěl vypálit, jenže jeho střela byla zblokována a následně se domácím podařil vyhodit.
26:38
V této chvíli ale Flyers hrají již zkrácenou přesilovou hru.
26:05
Okposo dostane menší trest za vražení na hrazení. Bude se hrát 4 na 4.
25:40
Bailey pokazil přihrávku zpoza branky a hosté znovu bez problému vyhazují.
25:09
Philadelphia bez větších potíží vyhazuje přes všechny čáry.
24:39
Avšak bude mít příležitost ke snížení. Za vysokou hůl je vyloučen Briere.
24:04
V této chvíli se hra poměrně zklidnila. Mírně lepším týmem je Islanders, který ale stále nemůže nalézt recept na Bryzgalova.
22:12
Boyle se dostal k dorážce, ale bekhendovým pokusem branku minul.
21:00
Na ledě se strhla šarvátka dvou sedmnáctek! Martin společně se Simmondsem sundal rukavice a oba hráči se do sebe ostře pustili. Navrch měl domácí hráč, jenž po dlouhé sérii výměn poslal svého soka k zemi.
20:15
Philadelphia právě vstřelila branku!
Ale i začátek druhé části má obdobný průběh, jako ta první! Giroux poslal zpoza branky přesný pas na Grosmanna, který vypálil ostrý projektil na Nabokova. Ten jeho ránu vyrazil ramenem pouze před sebe, kde stál dezorientovaný obránce domácího celku, jenž omylem bruslí kotouč posunul dále na MATTA READA, který měl již lehkou práci a puk doklepl do prázdné branky. Asistence: Claud Giroux, Niclas Grossman.
20:01
Začala druhá třetina.
Flyers se dostalo do rychlého vedení zásluhou Girouxe, který již ve 30 vteřině utkání propálil Nabokova. Následná předvedená hra ukázala, že oba týmy chtějí dnes vyhrát a na ledě nechají i duši. K vidění bylo mnoho zajímavých šancí. Domácí nastřelili tyč a nevyužili ani přesilovou hru 5 na 3. Uvidíme, co nám přinese druhá perioda, která začne přibližně v 20:00.
20:00
První třetina skončila.
19:50
Hosté se snažili vymyslet ještě nějakou kloudnou kombinaci, ale v této třetině se už asi branky nedočkáme.
19:19
Domácí vyhazují přes všechny čáry a odjíždějí střídat.
18:35
Giroux si nejprve pohrál s obráncem, kterého objel a následnou střelou do levého horního růžku chtěl překvapit domácího brankaře. Ten ale vytáhl famózní atletický zákrok a lapačkou jeho střelu zlikvidoval.
18:22
Shenn vypálil z levého kruhu doprostřed branky, kde Nabokov číhal se svou lapačkou.
17:58
Tavares byl až příliš aktivní a za hrubost míří na trestnou lavici.
16:30
V závěru se New York Islanders snaží dostat do nějakého souvislého tlaku, ale výborná obrana Philadelphie je proti.
16:00
A z tribun se ozývá pískot. Fanoušci domácího týmu nejsou vůbec spokojeni s předvedenou přesilovkou svého celku. Nutno jim dát za pravdu. Islanders si ve dvojnásobné výhodě počínal bídně a hosté neměli v podstatě žádné potíže, ba naopak mohli zvýšit svůj náskok.
15:44
Až teď se domácí dostali ke střele. Boyes zakončoval z pravé strany. Jeho přízemní střela ale Bryzgalova nepřekvapila.
15:16
Nicméně i při dvojnásobném oslabení dokázal Coburn zachytit rozehrávku a řítil si to sám na Nabokova, avšak v poslední chvíli se stihl vrátit jeden z obránců a čistým zákrokem mu překazil zakončení.
13:52
Avšak znovu je vše jinak. Domácí si zahrají přesilovou hru 5 na 3. Zároveň jsou vyloučeny Simmonds a Timonen. Velká příležitost ke srovnání pro Islanders.
13:41
Trošku jsem se unáhlil, když jsem prohlásil, že se hraje nahoru - dolu. K vidění je v této chvíli nepříliš pohledný hokej bez nějaké zajímavé střely.
12:39
Boyes zachytil na středové čáře rozehrávku a zamířil si to k brance Bryzgalova. Následnou bekhendovou střelou k levé tyči chtěl překvapit hostujícího brankaře, ale neúspěšně.
11:26
Flyers to zkouší především po levé straně podél mantinelu, kde mají domácí mnoho prostoru.
10:32
Vhazuje se ve středním pásmu.
10:20
Nielsen mohl založit zajímavou akci, ale byl v ofsajdu.
09:42
Hraje se nahoru - dolu. A oba brankaři tak musejí být stále na pozoru.
08:53
Na druhé straně mohl zvýšit po přečíslení svého celku Zolnierczyk, ale Nabokova nepropálil!
08:30
Tavares se z levé strany dostal do samostatného úniku. Svou střelou k levé tyči, ale jen prověřil betony Bryzgalova.
07:32
Grossman způsobuje svým aktivním napadáním potíže domácí obraně.
06:44
Bailey vypálil z pravé strany. Jeho forhendová střela orazítkovala levou tyč! Bryzgalov vůbec nereagoval.
06:12
Ale Flyers pokračují i po přesilové hře v aktivní hře se kterou má Islanders velké problémy.
05:43
Bryzgalov raději ukryl puk před Simmondsem. Vhazování po jeho pravici.
05:20
Jenže Philadeplhia se dostala do rychlého brejku. Knuble dorážel před brankou a dostal se minimálně ke třem dorážkám, jenže ani jednu nedokázal za záda Nabokova procpat.
04:20
Domácím se podařilo vyhodit přes všechny čáry a osvobodit se od tlaku soupeře.
03:33
Voráček dostal přesný pas k pravé straně a vypálil do odkryté části klece, avšak domácí brankař se na poslední chvíli stihl přemístit a jeho střelu vykrýt.
03:11
A Flyers vyhrálo vhazování a hrozí před Nabokovem.
02:53
Útočná kombinace domácích končí vyloučením Tavarese za sekání.
01:39
Ale domácí se snaží rychle vyrovnat. Z pravého kruhu se ke střele dostal MacDonald, avšak trefil pouze připraveného gólmana.
00:30
Philadelphia právě vstřelila branku!
Tak to je raketový start hostů! Téměř hned po vhazování se k puku dostal Read, jenž si najel do útočného pásma a přes dva obránce dokázal nahodit kotouč na CLAUDA GIROUXE, který zpracoval skákavý puk a následnou střelu z prostoru mezikruží nad lapačku Nabokova posílá hosty do vedení. Asistence: Matt Read, Jakub Voráček.
00:01
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

New York Islanders: Nabokov (DiPietro) - Višňovský, MacDonald, Boyes, Tavares, Moulson – Streit, Finley, Okposo, Nielsen. Bailey – Hamonic, Strait, McDonald. Aucoin, Grabner – Martin, Cizikas, Ulsstrom.

Philadelphia Flyers: Bryzgalov (Leighton) - L. Schenn, Timonen, Foster, Grossman, Gervais, Coburn - Simmonds, Giroux, Read - Knuble, Briere, Fedotěnko - Voráček, B. Schenn, McGinn - Rinaldo, Couturier, Talbot.
Poslední vzájemné zápasy

NY Islanders-Philadelphia 15.03.2012 2:3
Philadelphia-NY Islanders 02.03.2012 6:3
Philadelphia-NY Islanders 08.02.2012 0:1 P
Philadelphia-NY Islanders 20.01.2012 1:4
Philadelphia je na tom taktéž obdobně. Po odchodu Jágra se velmi trápí. Z 16 zápasu pouhých 13 bodů je velmi málo pro tak ambiciózní tým. Tento celek je nejhorším bodujícím týmem na venkovním kluzišti. Bilance 2-0-0-8 mluví sama za sebe, a tak bude muset Philadelphia do utkání vstoupit mnohem lépe. Po prohře s New Jersey 5:3 a následně i s Montrealem 4:1 si bude chtít určitě zlepšit chuť a posunout se v tabulce výše, což by případná výhra v dnešním klání zajistila.
New York Islanders se v letošní sezóně trápí. Ve své divizi patří tomuto celku čtvrté místo se 13 body. Horší je už jen Philadelphia, která má taktéž 13 bodů, ale horší skóre. Newyorčanům se doma příliš nedaří. Bilance dvou výher a pěti proher mluví za vše. Venku je Islanders úspěšnější, když dokázal v sedmi zápasech vyhrát čtyřikrát. Celková bilance na venkovních kluzištích je 2-2-1-2. Avšak najdou se také pozitivní stránky. Například ta, že tento tým patří mezi nejofenzivnější celky soutěže. Se 47 vstřelenými góly mu patří pátá příčka. Dalším kladem je poslední výhra nad rozjetým New Yersey, kterou smetli 5:1. Islanders tak snad po této výhře zapomene na čtyři prohry na domácím ledě v řadě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.


Články odjinud