Děkuji Vám za pozornost.
Domácí předvedli dvě povedené třetiny a jsou za to odměněni výhrou nad vedoucím celkem Východní divize. Střely na branku: 24-32
60:00
59:44
Islanders právě vstřelili branku!
Střelou do prázdné branky ještě navyšuje skóre McDONALD. Asistence: Martin, Cizikas.
58:53
Dovolím si říct, že je rozhodnuto. Tavares se po buly natlačil před branku a dorazil nastřelený puk za Price. Asistence: Boyes
57:38
55:38
Hosté si komplikují cestu za vyrovnáním. Menší trest za příliš mnoho hráčů na ledové ploše si odpyká Gallagher.
47:56
RADEK MARTÍNEK, který v sestavě nahradil Višňovského se předvedl parádní střelou do levého horního růžku. Price neměl šanci. Asistence: Okposo, Hickey.
46:07
Montreal právě vstřelil branku!
A hosté přesilovku využívají. GIONTA zůstal zaparkovaný před brankou a pouze dorazil vyražený puk do branky. Asistence: P.K. Subban, Ryder.
44:30
Domácí teď pykají dvěmi minutami za příliš mnoho hráčů na ledové ploše.
41:19
Oddechový čas pro domácí.
40:01
Další třetina začne přibližně v 02:55.
Ve druhé třetině byli domácí jednoznačně lepším týmem a zaslouženě otočili skóre. Hosté se do největších šancí dostávají v přesilových hrách a jednu také zásluhou Subbana dokázali využít.
40:00
39:19
Tavares vyloučen po atakování brankáře Canadiens.
36:49
Tesně po uplynutí prvního trestu od modré napřáhl P.K. SUBBAN a trefil horní růžek domácí branky. Asistence: Markov, Ryder.
36:28
Tentokrát si přesilovou hru zahrají hosté. Dvě minuty za krosček pro Streita.
34:47
Hosté mají výhodu přesilové hry po vyloučení MacDonalda.
32:58
Domácí jsou při chuti. GRABNER se znovu ocitl v dobré pozici a price proti jeho střele neměl šanci. Asistence: Hickey, McDonald.
32:10
Přesilovou hru 5 proti 4 nakonec domácí využívají. Úspěšným střelcem je MARTIN. Asistence: Boyes, Tavares.
31:47
Hosté hrají ve čtyrech.
31:11
Domácí si zahrají dvounásobnou přesilovou hru. Dvě minuty za podražení Okposa obdržel Eller.
29:47
Trochu přísné vyloučení hostujícího Whitea dává domácím šanci ujmout se vedení.
21:23
Streit nádherně zavezl puk do útočného pásma, tam jej chvíli podržel než si všiml volného MOULSONA, který z první využívá přesilovou hru. Asistence: Streit, Nielsen.
20:49
Yemelin při obranném zákroku sekl soupeře a dostává 2 minuty.
20:01
Další třetina začne přibližně v 01:56.
20:00
19:50
19:47
17:50
Jenže Plekanec po buly nechal soupeři hůl mezi nohama a dostává taky dvě minuty za podražení. Hraje se ve čtyřech na obou stranách.
17:47
Hamonic oslabuje svůj tým. Dostává 2 minuty za podražení.
05:21
Pěkná akce hostů. Za brankou puk vybojoval Ryder, posunul jej do rohu na Galchenyuka, který našel před brankou úplně volného TOMÁŠE PLEKANCE a ten nedal Nabokovovi žádnou šanci. Asistence: Galchenyuk, Ryder.
00:01

New York Islanders: Nabokov - Finley, Streit, Hamonic, McDonald, Martínek, Hickey - Boyes, Tavares, Moulson - Okposo, Nielsen, Bailey - Ullstrom, Reasoner, Grabenr - Cizikas, Aucoin, Martin

Montreal Canadiens: Price - Yemelin, Markov, Subban, Kaberle, Bouillon, Gorges - Gallagher, Desharnais, Pacioretty - Ryder, Plekanec, Prust - Gionta, Eller, Galchenyuk - Armstrong, White, Moen

Rozhodčí: .
Za Islanders nakonec nenastoupí slovenský reprezentant Ľubomír Višňovský, kterého tým dočasně uvolnil ze soukromých důvodů.
Dva tradiční kluby nastoupí proti sobě podruhé v této sezoně. I když v prvním zápase se po prodloužení těšili ostrované, tak to teď proti rozjetým Canadiens nebudou mít vůbec jednoduché. Montreal momentálně vládne Východní konferenci a zdá se, že mají našlápnuto k nejlepší sezoně za poslední roky. Jejich útok táhne hlavně Tomáš Plekanec s Paciorettym. V bráně se navíc můžou spolehnout na skvělé chytajícího Budaje a Price.
Za to ostrované jsou až na jedenácté nepostupové příčce. Na osmé místo však ztrácejí pouze tři body. Proto si nemůžou dovolit nadále ztrácet body. Jejich útok táhne sedmý nejproduktivnější hráč této sezony John Tavares. Vedle něj má k dobré sezoně našlápnuto Matt Moulson, který již dokázal nasbírat 14 asistencí. Kde to však u Islanders skřípe je brankoviště. Nejlepší statistiky má zatím veterán Nabokov, který se drží nad 90ti procenty v úspešnosti zákroků. Jeho kolegové Poulin a DiPietro jsou až za ním. Hlavně DiPietro je i nadále velkým zklamáním. Jednička draftu v roce 2000 dokázala v letošní sezoně zaujmout pouze svým vyjádřením o sebevraždě. Na ledě je však spíše podprůměrný. To je na hráče, se kterým podepsali Ostrované kontrakt na 15 let a 67,5 milióna dolarů hodně málo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.