Hvězdy zápasu:

1 – Cory Schneider (20 zásahů)

2 – Jonathan Quick (12 zásahů)

3 – Mason Raymond (1+0).
Dnešní utkání končí fotbalovým výsledkem, když k vidění byla pouze jedna branka, kterou ve 12. minutě vstřelit Raymond a rozhodl tak o tom, že dva body z dnešního zápasu bude brát Vancouver, který vyhrál v Los Angeles 0:1.
60:00
59:58
Henrik Sedin vyhrál vhazování a je jisté, že dnes vyhraje Vancouver.
59:55
Burrows je vyloučen na 2 minuty za sekání, což znamená, že se bude vhazovat před Schneiderem.
59:50
Hosté vyhodili puk do středního pásma. To už vypadá pro Vancouver velmi nadějně.
59:32
Domácím se nedaří udržet v útočném pásmu, natož si vytvořit nějakou střeleckou příležitost.
59:01
Los Angeles to zkouší v šesti hráčích v poli! Quick pouze na střídačce!
58:49
Domácí se připravují na hru bez brankáře.
58:18
Oddechový čas pro domácí.
58:18
Nyní je odpískáno zakázané uvolnění Vancouveru.
57:42
První lajna Vancouveru na chvíli přerušila tlak domácích, když dostala puk do útočného pásma.
56:57
Kopitar vybojoval v útočném pásmu puk a ihned vystřelil, ale Schneidera nepřekonal.
55:43
Domácím už mnoho času na vyrovnání nezbývá a tak všechny své síly směřují do útoku.
54:42
Gordon zabojoval za brankou Quicka a vybojoval kotouč, ale do zakončení se již natlačit nedokázal.
53:55
Z mezikruží mohl vyrovnat Voynov, ale jeho střela šla přesně do míst, kde stál Schneider.
52:23
Vancouver hraje v posledních střídáních velmi opatrně a soustředí se spíše na ubránění výsledku.
51:06
50:45
Carter se dostal v oslabení ke střele, ale jeho pokus Schneider pokryl.
49:50
Ke střele z mezikruží se dostal Hansen, ale jeho pokus Quick dokázal vyrazit.
49:06
Další vyloučení na straně domácích, když na 2 minuty odchází na trestnou lavici Penner.
48:45
Domácí začínají výrazně přidávat směrem dopředu a usilovně se snaží vyrovnat.
47:36
První lajna domácích se usadila v útočném pásmu, ale k ohrožení branky se nedostala.
46:46
45:40
Domácí se osvobodili a vyhodili kotouč za branku Schneidera.
45:10
Od modré nebezpečně vystřelil Hamhuis, ale jeho pokus domácí obrana srazila do rohu kluziště.
44:46
Za nedovolené bránění je na 2 minuty vyloučen Williams.
43:54
Hosté byli delší dobru pod tlakem a tak se nyní osvobodili zakázaným uvolněním.
43:30
Z mezikruží nebezpečně střílel Fraser, ale jeho pokus cestu do branky nenašel.
42:20
Na útočný výlet se vydal Muzzin a tvrdou střelou prověřil Schneidera.
40:45
Daniel Sedin zabojoval v útočném pásmu a vybojoval střeleckou pozici pro Hamhuise, ale ten střelou z první branku netrefil.
40:01
Druhá třetina byla stejně vyrovnaná jako ta první, ale branku jsme v ní neviděli, když ani jeden z týmů neměl žádnou vážnější šanci. Po dvou třetinách tedy Los Angeles prohrává s Vancouverem 0:1.
40:00
39:16
Henrik Sedin teď předvedl pár ostrých hitů, po kterých se strhla menší potyčka mezi ním a Cliffordem. Vylučovat se ale nebude.
38:15
Vancouver hraje ke konci druhé třetiny velmi aktivně, když drží svého soupeře pod zámkem.
36:43
36:20
Až nyní se ke střele dostal Kopitar, ale jeho nepřesná střela vyhnala Kings z útočného pásma.
35:53
Domácí jsou usazeni v útočném pásmu, ale k ohrožení branky se zatím nedostávají.
34:43
Na 2 minuty za hákování je vyloučen Henrik Sedin.
33:00
Hosté se snažili o rychlé založení útoku, ale to skončilo zakázaným uvolněním.
32:20
Los Angeles dnes zatím nepodává dobrý výkon, čehož zatím Vancouver velmi dobře využívá.
31:17
Nyní mohl skórovat Carter, ale jeho pokus od modré čáry Schneider zastavil.
30:42
Ale Brown vybojoval kotouč ve středním pásmu a dostal se až do útočného pásma, kde z levého kruhu vystřelil nad branku.
29:33
Vancouver je po přesilové hře útočně naladěn a drží se v útočném pásmu.
28:45
Nadějně rozjetou akci domácích zastavilo postavení mimo hru.
27:59
27:35
Po nepřesné rozehrávce Vancouveru je odpískáno zakázané uvolnění.
27:00
První minuta přesilové hry žádnou střeleckou příležitost nepřinesla.
25:59
Clifford neudržel nervy na uzdě a pustil se do Henrika Sedina. Za tento počin dostává 2 minutový trest za hrubost. Přesilová hra pro Canucks.
25:27
25:00
Tak tato přesilová hra je velmi nepovedená, jelikož domácí ještě neohrozili Schneidera.
24:20
Domácím se zatím přesilová hra vůbec nedaří, když se nedokáží usadit v útočném pásmu.
23:27
Domácí budou hrát přesilovou hru, když je na 2 minuty za držení vyloučen Higgins.
22:45
Z pravého kruhu střílel Carter, ale jeho pokus zastavila hostující obrana.
21:26
Nepřesná rozehrávka domácích končí zakázaným uvolněním.
20:50
Voynov vystřelil od modré čáry a Schneider musel zasahovat.
20:01
První třetina byla velmi vyrovnaná, když oba týmy hrají velmi opatrně. ovšem skóre nerozhodné není, když se dostal ve 12. minutě do úniku Raymond, který střelou mezi betony překonal Quicka. Po první třetině tedy vede Vancouver 0:1.
20:00
19:41
Slibné přečíslení Los Angeles je ukončeno kvůli postavení mimo hru.
19:00
Hosté tam ale dlouho nepobyli, když se k puku dostali domácí.
18:36
Po delší době se hra přesunula do útočného pásma Vancouveru.
17:23
Vyrovnání měl na své holi Fraser, ale jeho střelu do prázdné branky dokázal na poslední chvíli zastavit Schneider.
15:45
Z pravého kruhu střílel nebezpečně Brown, ale jeho pokus dokázal Schneider alespoň vyrazit.
14:36
V posledních střídáních se hraje převážně v útočném pásmu Los Angeles, které se snaží vyrovnat.
13:52
Domácí se po inkasované brance tlačí do útoku, ale zatím se do žádné vážnější šance nedostali.
12:35
O vyrovnání se mohl postarat Kopitar, ale jeho střela byla příliš slabá, takže ji hostující brankář v pohodě zastavil.
11:06
Vancouver právě vstřelil branku!
To na druhé straně si s únikem MASON RAYMOND poradil na jedničku, když střelou mezi betony nedal Quickovi šanci. Asistence: Jordan Schroeder, Jannik Hansen.
10:23
Kopitar se dostal do úniku, který nedokázal proměnit, když si položil Schneidera a posléze nedokázal trefit prázdnou branku.
9:39
Další úspěšný zákrok Schneidera, když dokázal vyrazit pokus Pennera.
8:27
Na druhé straně se snažil překvapit Quicka střelou přes obránce Higgins, ale jeho pokus k brance vůbec neprošel.
7:23
Další šanci domácích zakončoval Kopitar střelou vedle branky.
6:39
Schneider musel předvést dobrý zákrok, když se jej snažil střelou z mezikruží překonat Brown.
5:38
Henrik Sedin nahodil z velkého úhlu kotouč na branku a Quick musel zasahovat.
4:36
Vancouver je na začátku zápasu mírně aktivnějším celkem.
3:48
Hosty mohl poslat do vedení Weise, ale jeho zakončení z levé strany nebylo přesné.
2:39
Začátek zápasu je zatím velmi opatrný a hraje se převážně ve středním pásmu.
1:16
Na druhé straně předvedl velký důraz Stoll, ale Schneider první tlak domácích ustál.
0:29
Quick si připsal první úspěšný zákrok, když kryl pokus Daniela Sedina.
00:01
Hráči jsou již na ledové ploše. Utkání bude za malý okamžik zahájeno.

Los Angeles Kings: Quick (Bernier) – Doughty, Muzzin, Voynov, Scuderi, Ellerby, Martínez – Brown, Kopitar, Williams – Carter, Richards, Penner – Lewis, Stoll, King – Clifford, Fraser, Nolan

Vancouver Canucks: Schneider (Luongo) – Garrison, Hamhuis, Bieksa, Alberts, Tanev, Ballard – Burrows, Sedin H., Sedin D. – Hansen, Schroeder, Raymond – Ebbett, Lapierre, Higgins – Weise, Sestito, Gordon

Rozhodčí: Dwyer, Pollock – Sericolo, Pancich.
Los Angeles se nachází na čtvrtém místě Západní konference, když má na svém kontě šestatřicet bodů. Z posledních pěti zápasů má obhájce titulu na svém kontě tři vítězství a dvě porážky.

Vancouver se v Západní konferenci nachází na místě pátém, když má na svém kontě šestatřicet bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrál Vancouver tři a ve dvou byl poražen.
Přeji příjemný sobotní večer a vítám Vás u sledování komentovaného zápasu NHL, kde se střetne Los Angeles Kings a Vancouver Canucks. Tímto zápasem Vás bude svým komentářem provázet Jan Šlapáček.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.