To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Na počtenou.
A je dobojováno. Hráči Phoenixu na ledě dominovali a nakonec porazili Nashville 4:0. Branky domácích vstřelili Vermette, Korpikoski, Johnson a Yandle. Hosté dnes byli horším celkem a za celý zápas se nedostali do pořádné šance. Phoenix tedy zaslouženě zvítězil a vybojoval cenné dva body.
60:00
59:00
Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
55:02
Phoenix právě vstřelil branku!

A domácím se povedlo využít přesilovou hru. Od modré pálil KEITH YANDLE, který prostřelil vše co mu stálo v cestě a zvýšil vedení Phoenixu. Asistence: Oliver Ekman-Larsson, Radim Vrbata.
53:15
Přesilová hra pro domácí. Dvě minuty dostává hostující Bourque, který se provinil podražením.
51:34

A o vítězi je zřejmě rozhodnuto. Hosté chybovali, domácí podnikli rychlou akci, na jejímž konci byl NICK JOHNSON, který prostřelil Rinneho. Asistence: Keith Yandle, Derek Morris.
50:08
48:08
Přesilová hra pro domácí. Za příliš mnoho hráčů na lede odchází na trestnou lavici Wilson.
45:24
Za vzájemnou potyčku je vyloučen domácí Yandle a hostující Erat. Oba dostávají trest na dvě minuty.
40:01
Druhá třetina je minulostí. Také v této části jsme viděli branku, kterou opět vstřelili domácí, konkrétně Korpikoski. Phoenix tedy vede 2:0 a je na dobré cestě, aby získal důležité dva body. Třetí perioda začne zhruba v 04:49.
40:00
39:00
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
36:48

Po střele od modré čáry se před brankou Nashvillu nejlépe zorientoval LAURI KORPIKOVSKI, který prostřelil Rinneho a zvýšil vedení Phoenixu. Asistence: Boyd Gordon.
33:03
31:03
Přesilovka pro Phoenix. Vyloučen je hostující Halischuk.
28:28
26:28
Domácí si zahrají přesilovou hru. Za držení je vyločen hostující Smith.
20:40
20:01
První třetina je za námi. Viděli jsme v ní jednu brankou, kterou vstřelil domácí Vermette, který poslal svůj celek do vedení už ve 3.minutě. Phoenix byl aktivnější a zaslouženě vede. Druhá perioda začne zhruba v 03:55.
20:00
18:54
Za držení je na dvě minuty vyloučen domácí Korpikoski.
15:12
Za vzájemnou potyčku jsou na 5 minut vyloučeni domácí Chipchura a hostující Clune.
09:29
07:29
Máme tu první přesilovou hru. Domácí hráli v šesti a dvě minuty jde odpykat Sullivan.
03:00

Domácí podnikli rychlou akci. Na pravém kruhu se dostal k puku ANTOINE VERMETTE, který ho napálil pod horní tyčku a poslal svůj tým do vedení. Rinne byl bez šance. Asistence: Nick Johnson, Keith Yandle.
00:01
Na řadě je státní hymna USA, poté už bude na programu úvodní buly.

Phoenix Coyotes: Johnson - Michálek, Ekman-Larsson, Morris, Yandle, Schlemko, Stone - Doan, Vermette, Sullivan - Vrbata, Bolduc, Boedker - Moss, Gordon, Korpikoski - Chipchura, Bissonnette

Nashville Predators: Rinne - Weber, Josi, Klein, Hannan, Ellis, Gill - Erat, Fischer, Wilson - Kostitsyn, Legwand, Bourque - Yip, Gaustad, Spaling - Halischuk, Smith, Clune
Vzájemné zápasy

V minulé sezoně se oba týmy utkaly hned 9x. Phoenix vyhrál šestkrát, z toho jednou v prodloužení. Poslední zápas na ledě Phoenixu skončil vítězstvím Kojotů 2:1.
Nashville Predators

Hosté jsou na tom o malinko lépe. Z pěti zápasů vyhráli také pouze jeden, ale třikrát už remizovali, jenže v prodloužení či na nájezdy byli vždy horším celkem a na svém kontě tak zatím mají 5 bodů. Nashville dokázal vyhrát zatím pouze v Minnesotě, a to 3:1.

Je to jeden z nejmladších týmů ligy, založený v roce 1998. Trenérem mužstva je Barry Trotz.
Phoenix Coyotes

Domácí zatím odehráli pět zápasů a pouze jednou vyhráli, a to v domácím prostředí nad Columbusem. Phoenix jinak nestačil na Dallas, Chicago, San Jose a Los Angeles. Phoenix má velké problémy hlavně v obraně, protože už inkasoval 20 branek, což je nejvíc z celé Západní konference.

Na přelomu tisíciletí klub koupila skupina finančníků, v jejímž čele stojí Wayne Gretzky. Ten vyměnil většinu slavnějších a starších hráčů za levnější mladíky. V sezóně 2003 – 2004 se klub z American West Areny přestěhoval do Glendale Areny, změnil logo a design dresů. 9. ledna 2004 zaznamenal brankář týmu Brian Boucher individuální úspěch, když překonal rekord v neprůstřelnosti z roku 1949. Celkově však byla sezóna pro klub neúspěšná. 24. února 2004 byl odvolán nejdéle zaměstnaný trenér v dějinách klubu Bob Francis.

Trenérem mužstva je Dave Tippett.
Přeji krásné brzké ráno všem fanouškům hokeje. NHL má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi Phoenixem a Nashvillem. Podle sázkových kanceláří je mírným favoritem tohoto utkání domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.