To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Buffalo: 33

3. třetina:

Pittsburgh: 21

Buffalo: 12
Domácí tento zápas nezvládli, Sabres dokázali z minima vytěžit maximum a díky lepší střelecké produktivitě nakonec vítězí na ledě favorita 4:2. Rozhodující branku vstřelil do prázdné branky Vanek.
60:00
59:27
Sabres právě vstřelili branku!
THOMAS VANEK dává rozhodující gól do prázdné branky, Penguins tento zápas prohrají! Asistence: Cody Hodgson, Drew Stafford.
59:17
Sabres vyhazují kotouč do středního pásma.
59:00
Začíná poslední minuta třetí třetiny, obrovský tlak domácích.
58:35
Penguins to zkouší bez brankáře.
57:26
Tak uvidíme, STEVE OTT plácl do puku, který se odrazil od lapačky Fleuryho, ten zapadá do branky, rozhodčí ukazují, že je třeba vyhodnotit záznam videocentrem. A gól platí! Publikum bučí, ale nic to nezmění na tom, že Sabres tak necelé tři minuty před koncem třetí třetiny vedou na ledě Penguins 3:2! Asistence: Mark Pysyk.
56:21
Malkin se prodírá obranou Sabres před Millera, ale marně.
55:27
Do konce třetí třetiny zbývá necelých pět minut, utkání pomalu, ale jistě, směřuje do prodloužení.
54:55
Miller "vytasil" skvělý zákrok proti střele Letanga, který si sjíždí z pravé strany na střed.
54:04
Střelu Letanga z pravé strany vyráží Miller do ochranné sítě, bude se vhazovat v útočném pásmu domácích.
53:21
V hledišti to zahučelo, střela Bennetta končí na tyči Millerovo branky!
53:00
To ovšem pouze za cenu zakázaného uvolnění, vhazování před Fleurym.
52:45
Pittsburgh se musí bránit útočné akci soupeře.
51:18
A můžeme začínat znovu, je opět vyrovnáno, nerozhodný stav, kdo z týmů nakonec strhne vedení na svou stranu?
51:02
Pittsburgh právě vstřelil branku!
JAROME IGINLA trefuje střelou z levé strany naprosto ideálně, na nic nečekal a střelou "z první" vymetl pavučiny z branky Sabres, je vyrovnáno! Asistence: Kris Letang, Jevgenij Malkin.
50:47
Domácí od úvodních vteřin v útočném pásmu.
50:30
Penguins si zahrají další přesilovou hru, na trestné lavici již sedí Ehrhoff.
50:00
Začíná poslední desetiminutovka třetí třetiny, domácí prohrávají a zatím marně dobývají branku soupeře, povede se Pittsburghu vyrovnat?
49:48
Závar před Millerem, ještě Matt Cooke se tam snažil vydolovat puk a zasunout do branky, ale rozhodčí přerušují hru.
49:20
Pen´s marně hledají cestu přes střední pásmo.
48:38
Následně se Malkin bleskově přesouvá do útočného pásma, ale je pískán ofsajd.
48:20
Sekerovu střelu z pravé strany zblokoval Malkin.
47:06
Další nebezpečná kombinace hostů před Fleurym, tentokrát to domácí obrana zvládla.
46:40
Icing Penguins, hra se stěhuje před Fleuryho.
46:11
Na Penguins patří blesková akce, která končí překvapivou střelou, to platilo pro první gól Vaneka a platí to i nyní pro střelu JOCHENA HECHTA, který se dostává k odraženému puku na levé straně, střílí a nad lapačkou Fleuryho prosvištěl puk do branky! Asistence: Thomas Vanek, Mark Pysyk.
45:44
Murray sjíždí z modré čáry do mezikruží, dostává přihrávku od Morrowa z pravé strany, střílí, skvělý Miller chytá.
45:18
Ofsajd Sabres při přechodu do třetiny Penguins.
44:43
Niskanen zpracovává na levé straně přihrávku do Malkina, střlí od modré, Miller vyráží.
43:55
Sabres v útočném pásmu, ale obrana Pittsburghu soupeře nepouští do zakončení.
43:05
Foligno střílí z pravé strany, ale netrefuje branku.
42:30
Penguins zůstávají v útoku, ale Sabres se nakonec osvobozují.
41:49
41:10
Ještě čtyřicet vteřin oslabení Buffala, které nyní vyhazuje kotouč ze své třetiny.
40:47
Sabres vyváží puk do středního pásma a mohou prostřídat.
40:14
Domácí vstupují do třetí třetiny při výhodě přesilové hry, Malkin hned střílí z pravé strany, ale pouze vedle.
40:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, třetí třetina začíná přibližně ve 3:21 hodin.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 2. třetina:

Pittsburgh: 9

Buffalo: 10
Penguins tak budou vstupovat do třetí třetiny s výhodou přesilové hry, ovšem zatím se obě mužstva v koncovce neskutečně trápí. I když v závěru třetiny jsme jakýsi rozruch před brankou Sabres sledovali, přesto jsme se ve druhé dvacetiminutovce branky nedočkali. Věřme, že ve třetí části to oba týmy napraví a dočkáme se dalších gólů.
40:00
39:49
Ale byl tam krosček Pardyho, hosté jdou opět do oslabení.
39:49
Obrovský závar před Millerem, ale ani Iginla, ani Dupuis, ho překonat nedokázali.
39:44
39:22
Malkin ho bleskově zaváží zpět do třetiny Sabres.
39:00
Začíná poslední minuta druhé třetiny, hosté vyhazují kotouč.
38:47
Iginla pálí od modré, Miller střelu vidí a betonem vyráží.
38:30
Jejich útočnou akci ale zastavil na modré čáře Hecht, který doslova zahodil Letanga.
38:27
Penguins nasazují do přesilové hry Iginlu, Kunitze, Malkina, Jokinena a Letanga.
37:44
A pozor, Steve Ott (BUF) navíc ještě dostává osobní desetiminutový trest!
37:44
Mike Weber oslabuje svůj tým, Penguins si zahrají přesilovou hru.
37:25
Ale s blížícím se závěrem druhé třetiny se přece jenom více začínají prosazovat hokejisté Pittsburghu.
36:48
Tyč zazvonila po střele Hodgsona z pravé strany!
35:21
Ale Dupuis s Malkinem ho vzápětí zaváží zpět před Millera, ten musí čelit dvěma nepříjemným střelám, zvládl to výborně.
35:02
Jochen Hecht vyváží kotouč z vlastní třetiny.
34:31
Fleury nakonec chytá puk do své lapačky a přerušuje hru.
34:18
Malkin neodebral puk na modré Pysykovi, Sabres před Fleurym.
33:36
Domácí získávají pásmo, Murray střílí z levé strany, ale netrefuje branku.
33:22
J. Jokinen nahazuje puk do třetiny Buffala.
32:08
Penguins nemohou rozehrát, Sabres výborně napadají rozehrávku soupeře.
31:25
Vhazování před Millerem, vyhrávají hosté.
30:38
Pěkná kombinace Malkina s Dupuisem, prvně jmenovaný přihrává z pravého rohu zadovkou před branku, tam je Dupuis, který střílí, Miller chytá.
30:00
Jsme přesně v polovině dnešního utkání a ve druhé třetině jsou zatím mírně lepší hokejisté Buffala, přesto je stav stále nerozhodný.
29:35
Ruhwedel střílí z pravé strany, Fleury vyráží, ani neví jak, měl zcela zakrytý výhled.
28:53
Vanek v obrovské šanci, sám před Fleurym, ten ho dokázal vychytat!
28:25
Oba týmy hrají již v plném počtu.
27:40
Všechny útočné akce končí opět v rozích u mantinelu.
27:15
Buffalo zakládá útočnou akci.
26:25
Tak nakonec je vyloučen i domácí J. Jokinen za hákování, bude se tedy hrát ve čtyřech na obou stranách.
26:25
Na trestnou lavici odchází Vanek, domácí si zahrají přesilovou hru.
26:25
Sekera nyní sice překonává Fleuryho, ale již předtím rozhodčí pískají faul, gól neplatí.
26:08
Miller musí rychle rozehrávat za svou brankou, zvládl to na jedničku.
25:14
Pardy střílí z levého kruhu pro vhazování, Fleury jeho střelu vyráží nad branku.
24:49
Ale to je z jeho strany všechno, zatím má na svém kontě jedinou střelu z první třetiny.
24:26
Malkin zavezl kotouč před Millera.
23:30
Hosté vyhazují, po střele Jeffreyho, kterou Miller vyráží.
22:57
Letang nahazuje puk do třetiny Sabres, Pittsburgh je v útočném pásmu.
21:52
Oba týmy nyní nepřesně rozehrávají, naštěstí pro oba, ani jednou to nebyl icing, hraje se ve střední třetině.
20:47
Dupuis nahazuje puk do třetiny Sabres a odchází střídat, hrají hosté.
20:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhá třetina začíná přibližně ve 2:28 hodin.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 1. třetina:

Pittsburgh: 12

Buffalo: 11
První třetina je za námi. Zaznamenali jsme dva góly, po jednom na každé straně, takže oba týmy odchází do kabin za nerozhodného stavu 1:1. V CONSOL Energy Center se hraje velice svižně, první třetina se odehrála téměř přesně za třicet minut, bez jakéhokoliv vyloučení, což jen prospívá úrovni hokeje.
20:00
19:46
Hrají domácí, při přechodu do útočného pásma však rozhodčí pískají ofsajd, vhazování ve středním pásmu, třetina se již dohrává.
19:25
Puk ve středním pásmu, Buffalo nahazuje před Fleuryho.
19:00
Začíná poslední minuta první třetiny.
18:47
Ale výbornou odvedl Malkin, který dostal puk do středního pásma.
18:20
Rychlá rozehrávka Buffala, hosté pronikají před Fleuryho.
17:07
Jeffrey střílí z pravé strany, ale je to spíše nahozený kotouč před branku, nakonec končí puk v ochranné síti, bude se vhazovat po levici Millera.
16:02
Obrany obou mužstev zatím pracují velmi dobře, sledujeme hokej s minimem střel, přesto velmi rychlý a technicky "evropský".
15:00
Začíná poslední pětiminutovka, domácí hrají s Buffalem nerozhodně, sledujeme pohledný hokej.
14:20
Letang nahazuje puk do třetiny Penguins, hrají však hosté.
13:52
Bleskové dvě branky a je stav zase nerozhodný, tentokrát již 1:1.
13:09
A Penguins téměř okamžitě z protiútoku vyrovnávají, z levé strany střílí zápěstím CHRIS KUNITZ a puk propadá Millerovi lapačkou do branky, hostující gólman pouze puk zbrzdil a přizvedl, reakce lapačkou přišla pozdě, je vyrovnáno! Asistence: Brandon Sutter, Matt Cooke.
12:49
No vida! To bylo rychlé a o to více překvapivé! THOMAS VANEK si počkal v mezikruží na přihrávku zpoza branky, kterou mu adresoval Hodgson a přesnou střelou překonává Fleuryho! Asistence: Cody Hodgson, Drew Stafford.
12:20
Sabres nahazují puk do třetiny Penguins, ale hrají domácí.
11:21
Porter se dostává ke střele z pravé strany, ale Fleury neměl s touto střelou problémy.
10:45
Penguins kombinují ve středním pásmu, nahození do třetiny soupeře, zakázané uvolnění.
09:45
Sabres nahazují puk do třetiny Penguins, na ledě řada Vaneka.
09:00
Dustin Jeffrey to nyní myslel šikovně, ale jeho nahození z pravé strany před Millera nikdo ze spoluhráčů netečoval.
08:27
Pittsburgh pomalu přebírá aktivitu, i když nyní se ke střele dostávají hosté, se střelou Gerbeho z pravé strany si Fleury poradil.
07:15
Penguins nyní doslova "uzamkli" Sabres v jejich třetině, Malkin se dostává ke střele z mezikruží, jen "vyprášil" Millerovo betony.
06:46
Morrow bojuje o puk u pravé tyčky Millerovi branky, hostující gólman nakonec chytá puk do své lapačky a přerušuje hru.
06:13
Puk opouští ledovou plochu, vhazovat se bude ve středním pásmu.
05:18
Icing Sabres, vhazování po pravé ruce Millera, úspěšnější hosté.
04:56
Iginla s Dupuisem byli nyní na ledě s Malkinem a tato útočná síla domácích byla hned znát!
04:24
Na druhé straně se dostává ke střele z pravé strany Dupuis, Miller vyráží do rohu, domácí zůstávají u puku.
03:40
Foligno zkouší střílet z levé strany, ale obrana Penguins střelu blokuje.
03:07
Zatím se hraje bez střeleckých příležitostí.
01:55
Nepřesně rozehrávají i hosté, rozhodčí ale signalizují, aby se hrálo dál.
00:09
Domácí vstupují do dnešního utkání zakázaným uvolněním.
00:01

Pittsburgh Penguins: Fleury (Vokoun) – Orpik, Letang, Niskanen, Eaton, Despres, Murray – Dupuis, Sutter, Iginla – Morrow, J. Jokinen, Adamds – Cooke, Malkin, Bennett – Kunitz, Vitale, Kennedy

Buffalo Sabres: Miller (Enroth) – Ehrhoff, Sekera, Myers, Pysyk, Weber, Pysyk – Stafford, Flynn, Foligno – Kaleta, Porter, Vanek – Hodgson, Ott, Scott – Ennis, Gerbe, Leino

Rozhodčí: P. Devorski, Walsh – McElman, Cherrey.
Vítejte u onlajn přenosu utkání zkrácené základní části NHL, v němž Pittsburgh Penguins přivítá na svém ledě Buffalo Sabres. Domácí stále ještě mohou pomýšlet na vítězství v základní části a na zisk Prezidentského poháru. Lepší výchozí pozici má zatím Chicago, které má o tři body více a o zápas odehraný méně. Penguins odehrají ještě tři zápasy, Blackhawks čtyři a k zisku Prezident´s Trophy tak mají blíže. Buffalo trápí zcela jiné problémy. Narozdíl od svého dnešního soupeře je jisté, že si Sabres tuto sezónu o Stanley Cup nezahrají a v klidu se tak mohou připravovat na novou, nezkrácenou, sezónu.
PITTSBRUGH PENGUINS
Nejproduktivnějším hráčem Penguins je Sidney CROSBY, který nasbíral šestapadesát bodů za patnáct gólů a jedenačtyřicet asistencí a aktuálně vede pořadí kanadského bodování celé ligy, s jednobodovým náskokem před Martine St. Louisem z Tampy. Druhým nejproduktivnějším hráčem Penguins je Chris KUNITZ, který nasbíral devětačtyřicet bodů s bilancí jedenadvacet gólů a osmadvacet přihrávek, aktuálně mu patří šesté místo v bodování NHL.