Viděli jsme pohledné utkání plné branek. Domácí se dostali do vedení na konci první třetiny. Od druhé třetiny se ale otěží utkání ujali "Javorové listy" a dokázali utkání otočit. Na jejich vyrovnání ještě domácí dokázali zareagovat, to bylo ovšem ze strany Tučňáků vše. Hosté přidali čtyři branky a odvážejí si výhru. S přáním hezkého zbytku noci se s vámi loučím.
60:00
Evgeni Malkin ještě dostává navrch desítku za nesportovní chování.
60:00
58:59
Toronto právě vstřelilo branku!
Konečné skóre ustavuje TYLER BOZAK. Asistence: Clarke MacArthur, Mike Kostka.
58:09
Vidíme nezvyklou situaci, domácí lavice dostává ještě druhý trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Dvojnásobná přesilovka pro Toronto.
58:09
Domácí střídačka špatně střídala a je potrestána dvěma minutami.
53:51
Také Pittsburgh kompletní.
53:05
Začíná zkrácená přesilovka hostů.
51:51
Kunitz (PIT) vyloučen za vražení, hrát se bude ve čtyřech na obou stranách.
51:05
Van Riemsdyk (TOR) je potrestán menším trestem za hákování, šance pro domácí přiblížit se svému soupeři.
45:18
Hosté vedou o dvě branky. V pravém kruhu se zjevil osamocený MIKHAIL GRABOVSKI a ten se nemýlil. Asistence: Nikolai Kulemin, James Van Riemsdyk.
43:29
41:29
Za nedovolené bránění je vyloučen Kostka (TOR).
40:01
40:00
37:57
35:57
Trest pro Kostku (TOR) za držení hole.
34:34
Vedení na stranu Toronta vrací přesnou střelou, které se otřela o břevno, JAMES VAN RIEMSDYK. Bez Asistence.
33:48
Pittsburgh v pěti hráčích.
31:48
Dalších 6 vteřin dvojnásobné přesilovky, Letang vyloučen za vražení na hrazení.
29:55
Cooke (PIT) vyloučen za sekání, 50 vteřin přesilovky pět na tři pro Toronto.
28:45
Engelland (PIT) vyloučen na dvě minuty za podražení.
27:17
Pittsburgh právě vstřelil branku!
Tučňáci se nevzdávají. Šťastným střelcem byl SIDNEY CROSBY. Asistence: Pascal Dupuis.
26:48
Vedení na hostující stranu strhává JAMES VAN RIEMSDYK. Asistence: Nikolay Kulemin, Mikhail Grabovski.
23:09
Hosté vyrovnávají zásluhou CLARKA MACARTHURA. Asistence: Nazem Kadri, Jake Gardiner.
22:38
Přesilovka zůstala nevyužita.
20:38
Torronto si zahraje přesilovku, Dupuis vyloučen za hákování.
20:01
20:00
18:53
Svou druhou přesilovku již Tučňáci využívají. Po krásné kombinaci se do prázdné brány prosadil EVGENI MALKIN. Asistence: Sidney Crosby, Kris Letang.
17:53
Komisarek (TOR) vyloučen na dvě minuty za krosček.
17:18
Ani domácí nedokázali svou přesilovku využít.
15:18
Vyloučen hostující Gunnarsson za nedovolené bránění.
12:22
10:22
Kunitz (PIT) vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.
06:04
Minutu a deset vteřin trvala bitka mezi Engellandem a Orrem, na body by vyhrál hostující bijec, domácí hráč má hodně výraznou ozdobu oka v podobě monoklu. Oba jsou vyloučeni na 5 minut.
01:32
Obrovská šance hostů. Kulemin pálil z první, ale Fleury se bravurně stihl přemístit v bráně.
00:01
Hráči jsou nastoupeni, zápas začíná.
Zápas bude o malou chvíli zpožděn.

Pittsburgh Penguins: Fleury (Vokoun) - Letang, Niskanen, Martin, Orpik, Despres, Engelland - Kunitz, Crosby, Dupuis - Tangradi, Malkin, Neal - Cooke, Sutter, Kennedy - Glass, Adams, Vitale

Toronto Maple Leafs: Reimer (Scrivens) - Phaneuf, Kostka, Gardiner, Liles, Komisarek, Gunnarsson - Lupul, Bozak, Kessel - Kulemin, Grabovski, Van Riemsdyk - Komarov, Kadri, MacArthur - Orr, McClement, Brown

Rozhodčí: .
Toronto Maple Leafs je na tom o něco hůře, soutěž je nicméně ve svém úvodu. Javorové listy nejprve porazili Monreal, za který nastoupila dvojice Čechů Kaberle - Plekanec, 2:1, v dalším utkání ale nestačily na Buffalo a prohráli stejným výsledkem.
Pittsburgh Penguins, neboli Tučňáci, prozatím odehráli dvě utkání a mají stroprocentní bilanci. Nejprve porazili Philadelphii brankami Martina, Neala a Kunitze 3:1, poté v gólové přestřelce porazili NY Rangers vysoko 6:3.
Vítejte u on-line přenosu ze zápasu východní konference NHL mezi týmy Pittsburgh Penguins a Toronto Maple Leafs. Z tohoto utkání vám budeme přinášet změny stavu skóre a případná vyloučení.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.