Viděli jsme utkání hrané ve vysokém tempu, ve kterém padlo celkem sedm branek. Hvězdou utkání byl bezpochyby Marian Gáborik, který zařídil domácím dvoubrankové vedení hned v úvodu první třetiny a na závěr si nechal rozhodující gól v prodloužení. Přeji vám hezký zbytek noci.
60:27
Rangers právě vstřelili branku!
MARIAN GÁBORIK ujel hostující obraně, vystřelil na Raska, který sice jeho střelu vyrazil, ale jen do vzduchu a slovenský útočník basebolově sklepl kotouč do sítě. Bez asistence.
60:01
Základní hrací doba nerozhodla, uvidíme tedy pětiminutové prodloužení.
60:00
59:16
Obrovská šance New Yorku. Ten ujel ve dvou na jednoho, ale ani natřikrát nedokázali útočníci zasunout kotouč za Raska!
58:10
Hosté kompletní.
56:10
Paille (BOS) vyloučen na dvě minuty za podražení.
55:37
Bruins právě vstřelili branku!
Hosté vyrovnávají. NATHAN HORTON se svou střelou nemýlil. Asistence: Gregory Campbell.
53:55
Dvojí vyloučení. Na domácí straně je vyloučen Nash za držení, na hostující straně vyloučen Kelly za nedovolené bránění.
47:17
Hosté se ubránili a jsou v pěti.
45:17
McQuaid vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení. Dvojnásobná přesilovka pro Jezdce.
Oddechový čas pro domácí.
44:30
Johnson (BOS) vyloučen na dvě minuty za podražení.
36:24
Jezdci sice vstřelili branku, ale předtím faulovali.
33:10
Vyrovnaný stav netrval dlouho. Vedení na stranu Jezdců strhává TAYLOR PYATT. Asistence: Derek Stepan.
32:24
Hosté ujeli ve čtyřech proti dvěma, na konci kombinace stál MILAN LUCIC, který nadvakrát překonal Lundqvista. Asistence: Zdeno Chára, David Krejčí.
30:35
Chára na ledě, hosté se ubránili.
28:35
Chara (BOS) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.
27:21
Pyatt zpět na ledě.
25:21
Pyatt (NYR) vyloučen na dvě minuty za podražení.
21:05
Hostům se podařilo snížit, Přesilovkovou trefu si připisuje BRAD MARCHAND. Asistence: Dougie Hamilton, Rich Peverley.
20:18
Staal (NYR) vyloučen na dvě minuty za sekání.
20:01
20:00
17:31
McQuaid společně s Boylem vyloučeni na pět minut za vzájemnou potyčku. Prvně jmenovaný navíc dostává dvě minuty za hrubost. Domácí budou hrát přesilovku.
17:16
Domácí v pěti.
15:16
Kreider (NYR) vyloučen na dvě minuty za hákování.
11:56
Hostům se skórovat zatím nepodařilo, domácí v pěti.
09:56
Boston si zahraje přesilovku, vyloučen Boyle za podražení.
06:49
MARIAN GÁBORIK zřejmě bude pro hosty tvrdým oříškem, přidává svou druhou branku v zápase. Asistence: Michael Del Zotto, Marc Staal.
04:36
Po výborné akci, která začala již za brankou Jezdců, se prosazuje po přesné přihrávce MARIAN GÁBORIK. Asistence: Rick Nash, Brad Richards.
00:01
Zápas bude o chvíli zpožděn.

New York Rangers: Lundqvist (Biron) - Girardi, McDonagh, Stralman, Staal, Bickel, Del Zotto - Nash, Richards, Hagelin - Callahan, Stepan, Gaborik - Kreider, Boyle, Pyatt - Asham, Rupp, Halpern

Boston Bruins: Rask (Khudobin) - Chara, Hamilton, Ference, McQuaid, Johnson, Boychuk - Lucic, Krejčí, Horton - Marchand, Bergeron, Seguin - Borque, Kelly, Peverley - Paille, Campbell, Thornton

Rozhodčí: .
Medvědi si se svým druhým utkáním poradili lépe. Ačkoliv Winnipeg vedl, Bruins dokázali ještě v první části vyrovnat. Další branka již nepadla a utkání tak dospělo až k samostatným nájezdům. Ten vítězný si připsal Patrice Bergeron a Boston vyhrál 2:1.
Své dosavadní druhé utkání odehráli Jezdci z New Yorku proti Pittsburghu, ale taktéž nedokázali vyhrát, svému sokovi podlehli 3:6. Na jejich kontě tak svítí prozatím nula v kolonce bodů.
Dobrý večer, vítejte u on-line přenosu utkání NHL mezi New York Rangers a Boston Bruins. Oba celky se spolu již střetli, a to hned v prvním kole letošního zkráceného ročníku. Medvědi si se svým soupeřem poradili a porazili ho 3:1. Na první branku nahrával i David Krejčí společně s Adrewem Ferencem, který v době výluky vypomáhal Českým Budějovicím. Do branky Medvědů se postavil Tuuka Rask, kterého mohli čeští diváci taktéž vidět brouzdat po extraligových kluzištích, jelikož vypomáhal Plzni.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.