To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou.
Hosté si tak z ledu Dinama Riga odváží důležité tři body, které jim pomohou v boji o prvenství v konferenci. Naopak, domácí ři důležité body dnes ztrácí, když po celou dobu utkání tahali za kratší konec.
Je konec! Petrohrad si z ledu Dinama Riga odváží těsné, jednobrankové vítězství, které zařídil vítězným gólem v 57. minutě Tichonov. Dinamu Riga se ani v závěru, kdy se domácí odhodlali k power-play, nepodařilo vstřelit vyrovnávací gól a tři body jim doslova "proklouzly" mezi prsty.
60:00
59:36
Vhazování po pravici Ježova.
59:30
Až nyní, branka domácích je prázdná, na ledě šestý hráč Dinama Riga!
59:10
Ani nyní, kdy běží již poslední minuta, se domácí nedostávají k power-play.
58:33
Puk ve středním pásmu, domácím se nedaří usadit se v útočné třetině a dát tak možnost gólmanovi vybruslit na lavičku a pustit šestého hráče do hry.
58:07
Oddechový čas si bere domácí lavička. Jucers se ještě vrací do branky.
57:53
Petrohrad vyhazuje puk ze třetiny.
57:00
Poslední tři minuty zbývají domácím k tomu, aby vyrovnali stav utkání.
56:21
Petrohrad právě vstřelil branku!
VIKTOR TICHONOV se individuálně prosadil mezi bránícími hráči Dinama a po nabruslední před Jucerse dává bekhendem druhou branku Petrohradu! Asistence: Teemu Ramstedt.
55:35
Hostům utíká puk z útočné třetiny.
54:18
Pěkná akce domácích, ale obrana Petrohradu nedává soupeři prostor k zakončení.
53:22
Riga po delší době v útočné třetině, ale puk rychle opouští pásmo.
52:48
Burdasov pálí z levé strany od modré, ale Jucers chytá.
52:09
Stav je, i přes tlak hostů, stále nerozhodný, spěje dnešní utkání do prodloužení?
51:29
Hosté i přes konec přesilové hry pokračují v tlaku, je z toho závar před Jucersem, Martensson se snažil protlačit puk pod betony do brány.
51:04
50:28
Krásná kombinace hostů, ale Jucers chytá.
50:08
Až nyní se Petrohrad usazuje před Jucersem.
49:54
Ale ani hostům se přesilová hra příliš nedaří.
49:04
Bičevskis je vyloučen, hosté mají přesilovou hru.
48:48
Aktivnější jsou v této části o něco aktivnější hokejisté Petrohradu.
47:55
Domácí hráči mají problémy s přechodem přes střední pásmo, kde ztrácí spoustu puků.
47:02
46:34
Dinamu se přesilová hra nedaří. Hosté se brání s přehledem. Na Ježova nešla jediná střela!
45:37
Hosté zatím v klidu brání svou třetinu, Dinamo se před Ježova ještě nedostalo.
45:02
Vylučuje se, na tresnou lavici odchází hostující Martensson.
44:43
Rychlý přechod hostů do útočného pásma, ale nikdo se netlačí před Jucerse, vše končí pouze střelami z dálky.
43:55
Nepřesná rozehrávka domácích, u puku hosté.
43:18
Tvrdé soiuboje ve středním pásmu, nakonec se ale dostává Dallman do zakončení, jeho střelu však Jucers chytá.
42:04
Opatrný úvod hostů v úvodu třetí třetiny. Petrohrad se nikam nežene.
40:52
Domácí se v úvodu tlačí před branku Ježova, ale hosté pracují v defenzivě na výtečnou.
40:06
40:01
Sledujte i dál náš on-line přenos, třetí třetina začne přibližně ve 20:04 hodin.
Zatím se ani po dvou třetinách nedá říci, kdo má k vítězství blíže, neboť hra se přelévá ze strany na stranu a na v Aréna Riga sledujeme hodně zajímavý hokej, který bude mít rozuzlení v následující části.
Skončila druhá třetina, ve které jsme zaznamenali také jednu branku, která tentokrát padla do branky Dinama Riga, a to zásluhou přesné střely Thoresena v jedenatřicáté minutě.
40:00
39:20
Domácí vyhazují puk ven ze třetiny.
38:54
Alexandrov na ledě, hosté jsou v plném počtu a začíná jejich přesilová hra.
38:06
Johnson však vzápětí oslabuje Dinamo, poměr sil se na ledě vyrovná. Po návratu Alexandrova budou hrát přesilovku pro změnu hosté.
38:00
Začíná poslední dvouminutovka, ač mají domácí výhodu přesilové hry, zatím na jejich šance stále čekáme.
36:54
Alexandrov odchází na trestnou lavici, domácí budou dohrávat druhou třetinu v početní výhodě.
36:02
O převaze Petrohradu ve druhé třetině svědčí poměr střel - 5 : 11 z pohledu domácích!
35:08
První pětka hostů dostává domácí hráče opět pod tlak.
34:42
Ofsajd domácích při přechodu do útočného pásma.
33:39
Střela Girouxe z levé strany končí mimo branku Petrohradu.
32:51
Střelecké "manévry" hostů pokračují, domácí obrana je v pohotovosti.
32:27
Hosté nyní častěji u puku, v klidu kombinují ve středním pásmu a pronikají nebezpečné výpady před Jucerse.
31:10
Jsme za polovinou utkání, stav je nerozhodný, uvidíme, který tým udělá krok k tříbodovému vítězství.
30:09
Ale domácí nestihli vystřídat, naopak, elitní lajna hostů zůstává na ledě, rychlá rozehrávka a přečíslení tři na jednoho zakončuje přesnou střelou z pravé strany PATRICK THORESEN. Asistence: Dmitrij Kalinin, Tony Martensson.
29:50
Domácí se osvobozují, vyhazují puk ven ze třetiny.
29:21
Znovu se ovšem vylučuje, na trestnou lavici odchází domácí Lavinš.
29:05
28:34
Nyní se ale domácím nedaří ani proniknout do útočného pásma.
27:29
Riga v přesilovkovém rozestavní, střela z levé strany, ale puk jen těsně míjí branku Ježova!
27:05
Jevgenij Arťjuchin oslabuje Petrohrad, domácí budou hrát přesilovou hru.
26:35
Nyní to vypadá, jako by hosté hráli přesilovou hru!
26:08
Ale i oni se osvobozují, nicméně pouze za cenu zakázaného uvolnění.
25:51
Petrohrad nyní svírá domácí před Jucersem.
24:51
Ale Petrohrad se osvobozuje.
24:41
Riga bojuje v rohu útočné třetiny.
23:49
Ofsajd hostů, hra se stěhuje do středního pásma.
23:21
I hosté se tlačí před Jucerse, ale nakonec z toho opět střela není, dobrá práce obrany Dinama.
22:14
Až nyní, ke střele se dostává domácí hráč, který ale v poslední chvíli nedokázal zvednout puk "pod víko", dobrá šance domácích.
21:26
Zatím ale nezaznamenáváme střelecký pokus ani na jedné straně.
20:53
Hosté vstoupili do druhé dvacetiminutovky tak, jak skončili tu první.
20:01
Sledujte i dál náš on-line přenos, druhá třetina začne přibližně v 19:15 hodin.
Po první dvacetiminutovce se z jednobrankového vedení radují domácí, které dostal do vedení v 8. minutě Karsums a i přes mírný tlak Petrohradu v závěru třetiny, branku se hostům vstřelit nepodařilo. O tom, že vední domácích je zasloužené, svědčí i poměr střel v první třetině - 7 : 5 pro Dinamo Riga.
20:00
19:25
Další vhazování před Jucersem, hostům patří závěr první třetiny.
19:08
Fjodorov se dostává ke střele z pravé strany, ale Jucers chytá.
18:31
I Jucers si připisuje snadný zákrok. Vhazování v obranném pásmu domácích.
18:09
Giroux se dostává ke střele z levé strany, Ježov vyráží.
17:43
Zakázané uvolnění domácích.
17:08
Hráči Petrohradu hrají velice přímočaře, ale nahazované puky sbírají před Jucersem domácí.
16:00
Hosté s pukem za vlastní brankou, rychlá rozehra, ale k puku se dostávají domácí.
15:08
Nyní sledujeme opatrnou pasáž první dvacetiminutovky, ani jeden tým se nedostává do zakončení.
14:10
Petr Průcha ještě zaváží puk do útočného pásma a odchází střídat, na led naskakuje druhá pětka SKA.
13:58
Pěrvyšin provětral lapačku Jucerse.
13:14
Dinamo Riga v dosavadním průběhu přestřílelo favorita dnešního utkání - 7:3.
12:47
Komerční přestávka.
11:38
11:25
Přesilová hra hostů pomalu končí, Riga se zřejmě ubrání.
10:35
Domácí vyhazují puk a odchází střídat.
10:02
SKA od úvodních vteřin v útočné třetině, střelu Dallmana Jucers chytá.
09:38
Znovu se vylučuje a tentokrát je vyloučeným domácí hráč, Rekis již sedí na lavici.
08:11
Domácím se tedy vstup do utkání povedl náramně.
07:21
Riga právě vstřelila branku!
MARTINS KARSMUS prostřeluje Ježova z pravé strany, to byla nepozornost hostujícího gólmana! Asistence: Paul Szczechura.
06:37
Průcha se dostává ke střele z levého kruhu pro vhazování, ale Tellqvist pozorný.
05:54
Jistý zákrok Ježova po střele Sotnikse z levé strany.
05:16
Úvodní pětiminutovka je za námi, zatím sledujeme vyrovnanou hru.
04:19
03:50
Přesilová hra domácích pomalu končí.
03:24
Ale přesilová hra se domácím příliš nedaří, hosté se zvládají bránit.
02:19
První vyloučení v utkání, na trestnou lavici odchází hostující Kučerjavenko.
01:27
Až nyní se domácí osvobozují, Petrohad vtrhl do utkání velice razantně!
00:42
A hned se tlačí před Jucers.
00:18
Úvodní buly vyhrávají hosté.
00:01
Oba týmy již nastupují na led, utkání za několik málo minut začne.
Vítejte u on-line přenosu utkání KHL, v němž Dinamo Riga přívítá na své ledě SKA Petrohrad.

Dinamo Riga: Jucers (Tellqvist) - Rekis, K. Redlihs, Karsmus, Szczechura, Indrasis - Lavinš, Cibulskis, Giroux, Skvorcovs, Johnson - Sotniks, Porejs, Džerinš, Meija, Bijezajs - J. Rēdlihs, Bičevskis, Ankipans, Ivanans

SKA Petrohrad: Ježov (Ivannikov) - Alexandrov, Dallman, Martensson, Průcha, Thoresen - Kalinin, Běrďjukov, Tichonov, Ramstedt, Klimenko - Semjonov, Pěrvyšin, Kučerjavenko, Makarov, Afinogenov - Něprjajev, Fjodorov, Arťjuchin, Burdasov

Rozhodčí: Ravodin, Naumov - Pavlov, Morozov.
Dinamo Riga
Domácí tým je po dvaačtyřiceti odehraných zápasech s pětačtyřiceti body na předposledním, tedy třináctém místě v Západní konferenci. V zatím odehraných utkáních patnáctkrát vyhráli a sedmadvacetkrát prohráli! V posledních utkáních se Riga dokázala vymanit z nepříjemné série z přelomu listopadu a prosince 2012 a nyní již "tradičně" střídají výhry a porážky, bez delší vítězné "šňůry".
SKA Petrohrad
Hostující tým je po dvaačtyřiceti odehraných zápasech s dvaadevadesáti body na prvním místě v Západní konferenci. V zatím odehraných utkáních třicetkrát vyhráli a pouze dvanáctkrát prohráli. Petrohrad zdobí zejména útoční hra, tým nastřílel ve dvaačtyřiceti utkáních již stopadesát branek, což je druhá nejlepší bilance v rámci celé ligy!
Češi na ledě
Jediným hráčem, který dnes nastoupí do zápasu, bude třicetiletý útočník Petr PRŮCHA, který pravidelně nastupuje za SKA Petrohrad.
Za tým Dinamo Riga nenastupuje žádný český hráč.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.