O výhře favorita nakonec musela rozhodnout až třetí třetina, ve které o osudu utkání rozhodl Petri Kontiola. Traktor byl celkově lepší a výhru si zaslouží. Pro dnešek je to vše a příště na shledanou.
60:00
59:44
Nyní to již ale vypadá na výhru domácích, hosté kontrolují kotouč.
59:00
Domácí mají poslední minutu na srovnání.
57:11
Domácí to zkouší se zvýšenou aktivitou, Traktor ale letos předvádí velmi efektivní hokej, a to platí i teď.
55:35
Čeljabinsk právě vstřelil branku!

A hosté dávají nesmírně důležitou branku! Bod za skvělou asistenci si připisuje Bulis, který nabil PETRIMU KONTIOLOVI, který překonává Lisutina! Asistence: Jan Bulis.
54:50
A nyní v plných počtech. Ani jeden z obou soupeřů se k šanci nedostal.
53:00
Hraje se ve čtyřech na obou stranách.
52:50
Vyloučen bude ale také Timkin za podražení.
52:32
Bulis vyloučen za držení, další přesilovka pro domácí.
50:10
Puk se po střele jednoho z hostů odráží od břevna zpět do brankáře, který kryje touš!
49:18
Domácí kompletní.
48:44
Hostům se ale přes řadu zakončení nepodařilo překonat připraveného Lisutina.
47:18
První vyloučení ve třetí třetině. Za držení vyloučen Hennessy.
46:51
Hosté zatím lepší, domácí se soustředí na úpornou defenzivu.
44:02
Domácí založili rychlý protiútok, ten ale zastavuje skvělým obranným zásahem Katičev.
42:44
Střela Čistova míří těsně vedle pravé Lisutinovy tyče!
41:16
Hosté začínají aktivně, formace Jakutsenja - Kuznětsov - Bulis si vytvořila tlak, domácí vyhazují.
40:01
Druhá třetina byla ve znamení dvou rychlých branek domácích. Uvidíme, jestli dokáže Traktor potvrdit roli favorita ve třetí, rozhodující třetině. Ta začne cca v 18:10.
40:00
39:27
Konec třetiny je blízko, oba soupeři hrají velmi opatrně, nikdo nechce ke konci třetiny inkasovat.
38:03
Vyrovnaná partie pokračuje. Hosté mají mírnou herní převahu, k vedení to ale zatím nevede.
35:20
Hostům se ale nedaří, domácí brání hodně houževnatě.
34:44
Domácí lavice potrestána za příliš mnoho hráčů na ledě.
33:33
Hosté kompletní.
32:10
Černov nastřeluje puk na Mezina, ten puk podrží.
32:00
Trošinsky pálí od modré, Mezin vyráží!
31:33
Bělov vyloučen za simulování.
29:56
Čechov právě vstřelil branku!

Tak to je rychlost! Domácím stačilo 111 vteřina na srovnání skóre. Po přihrávce Černova prostřeluje Mezina BRYAN FAHEY! Asistence: Pavel Černov.
28:38
Glinkin vyloučen, domácí si zahrají přesilovku.
28:45

A přesilovka je využita velmi rychle! Po střele Faheyho od modré čáry doráží ARTEMIJ PANARIN! Asistence: Bryan Fahey.
27:37
26:33
Ryjabykin nebezpečně pálí od modré, skvělý zásah vytáhl Lisutin!
25:37
Chudinov vyloučen za podražení, hosté budou hrát další přesilovku.
24:03
Domácí kompletní, hosté přesilovku nevyužili.
22:03
Navíc je teď vyloučen Koroljuk za držení. Za pár okamžiků budou hrát hosté přesilovku.
21:22
Domácím se ale příliš nedaří.
20:25
Bulis vyloučen za podražení, domácí si zahrají přesilovou hru.
20:01
Hosté v úvodní třetině potvrdili roli favorita a zaslouženě vedou 2:0 po brankách Popova a Kontioli. Druhá třetina začne cca v 17:17.
20:00
18:44
Domácí působí hodně zaraženě, Traktor naopak potvrzuje, že je dnes favoritem.
16:46

A pozor, hosté zvyšují již na 0:2! Lisutin byl mimo svou pozici a PETRI KONTIOLA snadno proměňuje! Asistence: Stanislav Čistov.
16:24
Bělov za podražení vyloučen.
15:44
Hosté se drží v útočném pásmu, skvělou obrannou práci ale odvádí Markov.
14:52
Kudinov vyloučen, hosté si zahrají přesilovku.
14:16

Jako kdybych to přivolal. Hosté se ujímají vedení, po výborném pasu Katičeva se prosazuje střelou na vzdálenější tyč ANDREJ POPOV. Asistence: Evžen Katičev.
13:39
Hosté začínají přecházet do nebezpečných brejků, jen aby to domácí dokázali dobře bránit, dnes již několikrát propadli.
12:23
Domácím se ale nedaří, hosté domácí přesilu dovedou dobře rozbíjet.
11:38
Ryjabykin vyloučen za držení, domácí mohou otevřít skóre utkání v přesilovce.
10:02
Domácí tlačí na pilu a létají v útočném pásmu, hosté přestávají stíhat.
08:33
Další ze svých zákroků si připisuje Lisutin.
07:23
Hra se otáčí z jedné strany na druhou, šance se střídají. Naposledy střílel Koroljov, ten ale přestřelil břevno branky Mezina.
05:10
Traktor se vaří v obranné třetině, domácí ale buší do zavřených vrat.
04:16
Klimontov vyloučen za držení, přesilovka domácích číslo 2.
02:24
01:55
Čechov v přesilovce sotva vybojoval pásmo, příliš nebezpečných pozic si ale nevypracoval.
00:24
A máme tu hned první vyloučení, které si jde odsedět Šinin. První přesilovka domácích v zápase.
00:50
Utkání zatím v úvodu nabízí hodně důraznou hru, fyzický hokej. V tomto oboru je domácí Čechov opravdovým mistrem...
00:01

Viťaz Čechov: Lisutin - Markov, Trošinsky, Fahey, Markov, Khafižulin, Selezniov, Kudinov, Busygin - Koroljuk, Koroljov, Hennessy - Panarin, Dvurečenskyj, Černov - Badyjukov, Bělousov, Timkin - Kuljomin, Sergejev, Lesňukyn.

Traktor Čeljabinsk: Mezin - Quint, Šinin, Katičev, Bělov, Ryjabykin, Něsterov, Klimontov, Dugin - Jakutsenja, Kuznětsov, Bulis - Kosticyn, Kontiola, Čistov - Popov, Panov, Glinkin - Karpov, Šalunov, Nichuškin.

Rozhodčí: Čerenkov, Karabanov - Morozov, Medvěděv.
Další z duelů KHL zde na onlajnech, dnes jím bude souboj domácího Čechova proti celku Traktor Čeljabinsk. Favorit je jasně daný, Traktor letos předvádí úspěšný hokej a proto je i dnes pasován do role favorita.

Čechov je v tabulce západní konference až dvanáctý s dvaatřiceti body, to vše při skóre 69:80. Týmu se příliš nedaří, z posledních šesti kol vytěžil jen tři body! Naposledy doma porazil Magnitogorsk 4:3 po prodloužení.

To Traktor oproti Čechovu válí. Z posledních šesti kol vytěžil sedm bodů, naposledy ovšem podlehl v prodloužení domácímu Čerepovci. V tabulce východní konference je na třetí pozici, tým dosud získal úctyhodných padesát sedm bodů a dnes bude chtít přidat další.

Který z obou dnešních soupeřů vytěží bodů víc? To můžeme sledovat zde na onlajnech od 16:30…
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.