To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Winnipeg: 11

Toronto: 8
60:00
59:37
Ještě v samém závěru utkání se bude vylučovat, Frazer McLaren (TOR) stráví zbytek zápasu na trestné lavici za sekání.
53:14
Toronto právě vstřelilo branku!
Maple Leafs zmírňují náskok domácího týmu díky přesné střely zápěstím PHILA KESSELA. Asistence: Korbinian Holzer, James van Riemsdyk.
52:53
Winnipeg právě vstřelil branku!
To zavání debaklem! BLAKE WHEELER svou druhou brankou v utkání zvyšuje již na hrozivých 5:1 z pohledu domácích Jets! Asistence: Eric Tangradi, Dustin Byfuglien.
51:16
Domácí tým kráčí k jasnému vítězství, EVANDER KANE dává čtvrtou branku Jets. Asistence: Nik Antropov.

32:06
Domácí si zahrají další přesilovou hru, na trestnou lavici za hrubost odchází Colton Orr.
30:43
Jets odskakují svému soupeři na rozdíl dvou branek, třetí gól dává KYLE WELLWOOD. Asistence: Dustin Byfuglien, Nik Antropov.
30:05
Oba týmy hrají v plném počtu.
28:05
Vylučuje se na obou stranách, Nazem Kadri (TOR) a Dustin Byfuglien (WPG) dostávají dvouminutové tresty za hrubost, pokračuje se ve čtyřech.
27:48
25:48
Po šesti vteřinách se opět vylučuje a znovu půjde na trestnou lavici hráč Winnipegu. Mark Stuart dostává dvě minuty za vražení na hrazení.
25:42
Nik Antropov (WPG) dostává dvouminutý trest za sekání.
21:03
Blesková odpověď Jets, BLAKE WHEELER dává vedoucí branku domácího týmu. Asistence: Bryan Little, Andrew Ladd.
20:38
PHIL KESSEL dává střelou příklepem vyrovnávací branku. Asistence: bez asistence.

17:25
Opět se vylučuje, tentokrát na straně Toronta, na trestnou lavici odchází Phil Kessel. Nakonec je vyloučen i Grant Clitsome (WPG), který je vyloučen za hrubost.
17:15
15:15
Derek Meech je dalším vyloučeným hráčem v první třetině, dostává dvoumiunutový trest za podražení Kadriho.
13:23
11:23
Další rvačka na ledě, Andrew Ladd (WPG) a Dion Phaneuf (TOR) dostávají pětiminutové tresty, Phaneuf navíc ještě dvě minuty za hrubost, domácí si zahrají přesilovou hru.
06:06
Jen něco málo přes půl minuty stačilo Jets k tomu, by využili přesilovou hru při vyloučení Frasera! První branku utkání dává NIK ANTROPOV. Asistence: Dustin Byfuglien, Kyle Wellwood.
05:22
Na trestnou lavici odchází Mark Fraser (TOR), domácí si zahrají přesilovou hru.
02:46
Rvačka hned ve třetí minutě utkání, Chris Thorburn (WPG) a Colton Orr (TOR) dostávají oba pětiminutové tresty.
00:01

Winnipeg Jets: Pavelec (Montoya) - Clitsome, Byfuglien, Hainsey, Bogosian, Stuart, Meech - Ladd, Little, Wheeler - Kane, O. Jokinen, Burmistrov - Wright, Antropov, Miettinen - Tangradi, Slate, Thorburn

Toronto Maple Leafs: Reimer (Scrivens) - Phaneuf, Holzer, Gunnarsson, Kostka, Franson, Fraser - Van Riemsdyk, Bozak, Kessel - Komarov, Grabovskij, Kuljomin - MacArthur, Kadri, Frattin - McLaren, McClement, Orr

Rozhodčí: Rehman, Kozari - McElman, Cherrey.
V utkání zkrácené základní části NHL, z něhož vám přinášíme změny stavu, proti sobě nastoupí Winnipeg Jets a Toronto Maple Leafs.
Druhý vzájemný zápas a opět se odehraje ve Winnipegu. Tabulkové postavení mluví zatím pro Maple Leafs, kterým sezona zatím může dělat radost. Do sestavy se navíc možná vrátí Joffrey Lupul, který po zlomenině ruky začal trénovat s týmem. Winnpeg se zatím pohybuje těsně za 8. místem v konferenci, na které by se dnes mohl dotáhnout. Kapitán Andrew Ladd má téměř bod na zápas a i dnes budou jeho služby hodně důležité. Hosty táhnou výkony Nazema Kadriho, který konečně v dresu Leafs dostal pořádnou šanci a rychle jí chytil za pačesy. (nhlportal.cz)