Z dnešního utkání je to vše. Přeji vám příjemný čtvrtek a u dalšího online přenosu z utkání NHL zase někdy na počtenou.

Dnešní utkání sledovalo 19 289 diváků.
V poslední třetině jsme mohli vidět po jedné brance na obou stranách, když se nejdříve dočkali snížení hosté po trefě Turrise. Calgary však dokázalo přidat ještě jednu branku v přesilové hře, když si hostující obranu Flames doslova rozebrali a Cammaleri už jen dopravoval puk do prázdné klece. Calgary tak zaslouženě porazilo Ottawu 4:1.

Střelec vítězné branky utkání: Paul Byron.
60:00
59:45
O zřejmě poslední střelu se pokusil Greening, ale i jeho střela byla zblokována domácí obranou.
59:20
Flames zavezli puk do svého útočného pásma, kde svádějí souboje u mantinelů.
59:07
Ryan dostal puk do hlediště, ale bylo to s pomocí odrazu jednoho z domácích, a tak se bude vhazovat v obranném pásmu Calgary.
59:00
Kotouč je v obranné třetině Flames.
58:36
Cammaleri přihrával zpoza brány Boumovi, ale ten jeho pas nečekal a puk mu projel pod hokejkou.
58:14
Ikdyž už je Ottawa kompletní, tak tlak domácích pokračuje.
57:47
To však domácím příliš dlouho nevydrželo, protože Michálek dokázal znovu vyhodit puk.
57:32
Calgary je již opět ve svém útočném pásmu.
57:10
Ottawa vyhazuje puk přes všechny čáry.
56:48
Backlund dostal puk na levou stranu, odkud vystřelil, ale Anderson jeho pokus vyrazil za svou bránu.
56:10
Ottawa vyhrála vhazování ve svém obranném pásmu a hosté poté posílají puk přes celé kluziště.
56:03
Greening (OTT) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.
56:00
Wideman se pokusil svým dlouhým pasem najít Cammaleriho, ale ten si puk přebral až zamodrou čárou, a tak je tu offside.
55:44
Střela Wierciocha od modré je zblokována hned prvním hráčem domácích.
55:18
Další vyhození Calgary však skončilo až na zakázaném uvolnění, a tak se hra stěhuje před Ortia.
55:05
To však hostům moc dlouho nevydrželo, protože Calgary získalo puk a domácí jej poslali do středního pásma.
54:45
Ottawa je opět ve svém útočném pásmu, kde zatím hostující hráči kombinují.
54:18
Ihned po vhazování se ke střele dostal Brodie, ale Anderson jeho pokus chytil svou lapačkou.
54:07
Backlund rychle zavezl puk do svého útočného pásma, kde nakonec vystřelil na Andersona, který jeho střelu chytá svou lapačkou. Následuje reklamní pauza.
53:54
Tentokrát už to Flames se svým vyhazováním přehnali a puk skončil až na zakázaném uvolnění.
53:27
Giordano poslal puk až na Karlssona, který zrovna kroužil ve středovém kruhu.
52:52
Flames pouze protečovali puk do svého útočného pásma, kde si puk sbírá Ottawa.
52:33
Kteří se ihned dostali do protiútoku, když Ryan přihrával před bránu Zibanejadovi, jehož však opět vychytal Ortio.
52:11
Granlund zavezl puk do útočného pásma, kde však nebyl ani jeden z jeho spoluhráčů, a tak je kotouč v moci hostů.
51:53
Offside hostujícího týmu.
51:22
Calgary právě vstřelilo branku!
Flames bleskově využívají přesilovou hru. Monahan nahrál z rohu mezi kruhy Giordanovi, jenž ještě přihrál na pravou stranu MIKEU CAMMALERIMU, jenž již měl lehký úkol ve střelení kotouče do odkryté brány Senators. Asistence: Mark Giordano, Sean Monahan.
51:10
Flames budou hrát přesilovou hru, protože na dvě minuty za sekání je vyloučen Chris Neil (OTT).
50:24
Ottawa právě vstřelila branku!
Greening vystřelil z levé strany a puk se odrazil hned dvakrát o dva hráče Flames a kotouč se nakonec zastavil před Ortiem, kam si sjel KYLE TURRIS, který následně poslal puk od tyče do brány Flames. Asistence: Colin Greening, Patrick Wiercioch.
50:14
Calgary vyhodilo puk do středního pásma, kde sbírá puk hostující obrana.
49:51
Zibanejad si přebral puk ve středním pásmu a následně přejel do útočného, kde vyslal pěknou střelu směrem na bránu Flames, kde však předvedl krásný semafor Ortio.
49:18
Ryan se skoro dostal až před Ortia, ale hostující útočník ztroskotal na posledním bránícím hráči domácího týmu.
48:37
Brodie chtěl přihrát na útočnou modrou MacArthurovi, ale jeho pas byl zblokován.
48:07
Ortio si teď zachytal svou maskou, když na něj z pravé strany pálil Neil a puk se nakonec od helmy domácího brankáře odrazil do ochranné sítě.
47:53
Domácí znovu jen protečovali puk a odcházejí střídat.
47:22
Calgary pouze nahodilo puk do svého útočného pásma, ale za pukem se nežene ani jeden hráč v červeném.
46:40
Hosté se v následném protiútoku dostali do offsidu, a tak se po reklamní pauze bude vhazovat ve středním pásmu.
46:19
Cammaleri zavezl puk do útočného pásma, kde si domácí tým delší dobu vyměňoval přihrávky, ale Flames nakonec nevystřelili ani jednu střelu směrem na Andersona.
45:40
Wiercioch nahodil puk od modré, ale kotouč se odrazil za bránu Flames, kde si puk přebírají domácí.
45:24
Z pravé strany se do zakončení dostal Condra, ale jeho střela končí někde ve výstroji Ortia.
45:07
Na trestnou lavici však odjíždí Jason Spezza (OTT), který podrazil v útočné třetině jednoho z domácích, a odsedí si tak dvě minuty na trestné lavici.
44:50
Calgary však dokázalo vyhrát následné vhazování a domácí ihned posílají puk přes všechny čáry.
44:39
Domácí John Colburne (CGY) je vyloučen na dvě minuty za držení, ale útočník Flames se ještě navíc nepříjemně narazil při naražení do mantinelu, a tak odchází do šaten. Trest odsedí MacGrattan.
44:08
Zibajenad už se tak tak dostával do zakončení, ale hostujícímu útočníkovi vypíchnul puk z hole jeden z obránců.
43:31
Mezi kruhy se do zakončení dostal Michálek, ale ani jeho střela nemířila do brány Flames.
43:07
Backlund vystřelil z pravé strany, ale jeho střela nemířila mezi tři tyče hostující klece.
43:00
Hostující útok se provinil postavením mimo hru, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.
42:33
Byron najel z levé strany do útočného pásma, kde se pokusil nahrát Granlundovi, ale tomu puk přeskočil přes hokejku.
42:20
Calgary je již kompletní.
41:50
Hostující celek dlouho kombinoval ve svém útočném pásmu, ale Ottawa nevyslala ani jednu střelu směrem na Ortia.
41:30
Spezza nahrával před bránu Hoffmanovi, ale přihrávku hostujícího útočníka srazila domácí obrana k Ortiovi, jenž raději ukrývá puk pod svou lapačkou.
41:00
Před Ortiem vznikla velká mela, kdy nebylo vůbec vidět, kde je puk, který se nakonec objevil za bránou Flames.

40:19
A tak Ottawa nakonec hraje přesilovou hru, protože na straně domácích je uděleno o jeden dvouminutový trest víc.
40:19
Na obou stranách vidíme na trestných lavicích tři hráče z obou mužstev, a tak se bude zřejmě pokračovat v normálním počtu hráčů na ledě.
40:19
Tak nakonec odjíždí český hráč po svých, ale Hudler míří přímo do šaten a uvidíme zda se ještě vrátí do utkání.
40:19
Až nyní je již Hudler alespoň na kolenou.
40:14
Hudler dopadnul záady přímo na mantinel a český útočník se stále nezvedá z ledu.
40:14
Hudler už chtěl střílet, ale byl tvrdě seslán na mantinel, a tento zákrok vyústil ve větší bitku, protože s českým hráče to nevypadá vůbec dobře.
40:01
Statistky druhé třetiny:

Střely na bránu: 10:8
Vhazování: 13:10
Zblokované střely: 6:1
Hity: 2:1
Calgary dokázalo ve druhé třetině přidat další dvě branky, když nejdříve v přesilové hře tečoval puk za záda Andersona Byron a dvě minuty před koncem druhé části ještě přidal třetí branku domácích Colborne, který zužitkoval skvělé přihrávky od Hudlera.
Třetí třetina začne přibližně v 05:32.
40:00
39:24
Senators opět vyhazují puk až za bránu Ortia.
38:50
Jeden z hostujících hráčů vyvezl puk až do útočného pásma Senators, kde se následně pokusil i vystřelit, ale jeho střela nemířila na bránu Flames.
38:31
Giordano vystřelil od modré a Anderson jeho střelu vyrazil za svou bránu.
38:10
Karlsson však získal puk po vyhraném buly a ihned posílá puk přes celé kluziště,
38:03
Kyle Turris (OTT) je navíc vyloučen na dvě minuty za držení protohráče a Flames budou ještě hrát přesilovou hru.
37:13
Monahan vybojoval puk za bránou Senators, kde nahrál Hudlerovi, jenž nahrál zpoza brány před Andersona, kde byl JOHN COLBORNE, který vypálil velice pohotovou střelou, a vstřelil tak třetí branku Flames. Asistence: Jiří Hudler, Sean Monahan.
36:51
Hanowski pouze nahodil puk do útočného pásma Flames a následně odchází střídat.
36:20
Senators byli chvíli ve svém útočném pásmu, ale domácí obrana je rychle vyhnala do středního pásma.
36:05
Máme tu první bitku v utkání, když se do sebe pustili Bobby Ryan (OTT) a Russell (CGY). Celý souboj vyhrál Ryan, ale oba hráči si posedí na trestné lavici 5 minut.
35:36
Zibajenad dostal dobrou přihrávku do jízdy ve středním pásmu a následně s ním vjel do útočného pásma, kde vyslal směrem na Ortia velmi nepříjemnou střelu, ale finský brankář jeho pokus vyráží.
35:04
Ke střele od modré se dostal Gryba, ale jeho pokus je sražen někde před Ortiem a puk mají na svých holích hráči Flames.
34:40
Ottawa jen poslal puk do útočného pásma, kde však sbírá puk domácí obrana.
34:21
Ottawa se nakonec dostala do útoku, kde se do zakončení prodral Hemský, ale Ortio má puk ve své lapačce. Následuje reklamní pauza.
34:05
Senators vyhráli následné vhazování a posunuli puk do středního pásma.
33:59
Senators pouze vyhazují puk na zakázané uvolnění, protože hostující celek měl velké problémy ve své obranné třetině.
33:20
Phillips nahazoval puk před bránu Flames, kde jej ještě tečoval Ryan, ale Ortio má puk ve své moci.
33:02
Gryba střílel od modré, ale ani tento pokus hostujícího obránce nemíří mezi tři tyče.
32:25
První útočná formace Senators byla opět usazená ve svém útočném pásmu, ale hosté si dokázali vytvořit pouze jednu střelu, když od modré střílel Methot.
31:45
První pětka sice dokázala dostat puk do obranného pásma Calgary, ale puk hostům ujel do středního pásma, kde jej bohužel vrátil do třetiny Methot, a tak je odpískáno postavení mimo hru.
31:32
Ottawa je již vytlačena ze svého útočného pásma, a tak musejí hosté začít až od své brány.
30:55
Smith pálil z pravé strany útočného pásma, ale střele hostujícího útočníka nemířila mezi tři tyče domácí brány.
30:42
Knight tečoval střelu Butlera, ale Anderson má puk ve své moci.
30:38
Calgary však dokázalo ještě získat puk na své hokejky, když poté od modré nahazoval Wideman, ale domácí obránce netrefil bránu Senators.
30:20
Flames se dostali do protiútoku, ale domácí hráči si špatně nahráli ve své útočné třetině, a tak je puk v moci Senators.
29:51
Zibanejad nahrál na pravou stranu Ryanovi, jenž poté vystřelil na Ortia, ale ten byl na střelu připravený a puk má ve své moci
29:12
Flames využívají přesilovou hru! Giordano dostal přihrávku od svého kolegy na modré a posunul se s pukem až k pravému kruhu, odkud nahrál mezi kruhy PAULU BYRONOVI, jenž tečuje puk za záda Andersona. Asistence: Mark Giordano, Kris Russell.
28:48
Tentokráte se nepovedl domácím přechod přes modrou čáru, a tak je odpískáno postavení mimo hru.
28:40
Karlsson dokázal vystřelit i ve svém oslabení, když vypálil tvrdou ránu ihned po přejetí modré a Ortio jeho pokus vyrazil svým betonem.
28:10
Giordano vystřelil od modré a jeho střelu vyrazil Anderson svou lapačkou za svou bránu.
27:42
Smith vyvezl puk až do útočného pásma Senators, kde si už puk přebírá domácí obrana.
27:21
Senators vyhráli následné vhazování a poté poslali puk přes celé kluziště.
27:14
Tentokráte si zahrají přesilovou hru Flames, protože je na dvě minuty za držení protihráče vyloučen hostující Chris Phillips (OTT).
27:04
Methot poslal puk pouze na zakázané uvolnění, a tak se bude vhazovat před Andersonem.
26:10
Ihned po svém návratu z trestné lavice uháněl Giordano z pravé strany sám na Andersona, kterého se snažil překovat střelou na vzdálenější tyč, ale hostující brankář jeho střelu vyrazil.
25:34
Ottawa se zatím ve své přesilové hře nemůže vůbec dostat do svého útočného pásma, protože Calgary neustále vyhazuje puk co nejdále od své brány.
25:00
Ve vlastním oslabení nahrával z levé strany Colborne před bránu Backlundovi, jehož však skvěle vychytal Anderson.
24:27
Karlsson sice dovezl puk do útočného pásma, kde se jej však zhostil Šmíd, jenž posílá puk přes celé kluziště.
24:10
Flames však vyhráli následné vhazování a ihned posílají puk přes všechny čáry.
24:02
Jenom co se Hanowski vrátil z trestné lavice, tak tam pro změnu putuje Mark Giordano (CGY), který je vyloučen na dvě minuty za podražení.
23:39
Flames vyjeli do rychlého protiútoku, ale domácí hráči špatně přejeli přes útočnou modrou, a tak je tu offside Calgary.
23:10
Od modré tentokráte střílel Karlsson, ale jeho střela nemířila mezi tři tyče, a tak je puk následně opět za bránou Ottawy.
22:44
Turris svou ráznou střelou od modré sestřelil Boumu a Calgary následně vyhodilo puk ze svého obranného pásma.
22:30
Senators jsou usazení ve svém útočném pásmu.
22:01
Ottawa bude hrát svou druhou přesilovou hru, protože je na dvě minuty vyloučen Ben Hanowski (CGY), který fauloval vysokou holí.
21:54
Ihned po vhazování nahazoval puk směrem na Andersona Russell, ale hostující brankář uchoval puk ve své lapačce.
21:49
Domácí hráči se provinili offsidem, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.
21:41
Calgary nakonec vyhazuje puk přes všechny čáry, a tak je odpískáno zakázané uvolnění a hra se stěhuje před Ortia.
21:20
Ottawa se drží ve svém útočném pásmu, ale hosté zatím drží puk spíše za bránou Flames.
21:01
Neil se chtěl dostat až před Ortia, ale hostující útočník byl skvěle vytlačen Šmídem.
20:33
První úspěšný zákrok v druhé třetině si připisuje Anderson, který krotí ve své lapačce střelu Brodieho od modré čáry.
20:07
Brodie chtěl nahodit puk do útočného pásma, ale hráči zblokovali puk ještě ve středním pásmu, a ten se následně odrazil do hlediště.
20:01
Statistiky první třetiny:

Střely na bránu: 8:9
Vhazování: 11:11
Zblokované střely: 9:2
Hity: 5:1
První třetina mezi Ottawou a Calgary je již minulostí. Po první části vede domácí tým o jednu branku, když se ve 3. minutě prosadil poprvé v NHL mladý Granlund. Flames měli v prvních minutách navrch, když svou první střelu si připsali Senators až někdy v 10. minutě utkání. Ottawa však postupně přidávala na tempu, ale zatím ze svého tlaku nevytěžila ani jednu branku.
Druhá třetina začne přibližně v 04:35.
20:00
19:49
Karlsson se dostal v rychlém sledu ke dvěma zakončením, ale Ortio si s jeho střelami dokázal poradit.
19:18
Karlsson nahodil puk od modré, kde se ještě pokusil tečovat puk Michálek, ale kotouč skončil za bránou Flames.
18:34
Grandlund najel z levé strany do útočného pásma, kde se snažil najíž před bránou Hudlera, ale ten svým rychlým zakončením netrefil odkrytou bránu Ottawy.
18:19
Ortio má puk ve své moci, a tak mohou jít hostující hráči vystřídat.
18:01
Russell střílel od modré, ale jeho pokus šel až moc nad bránu Senators.
17:42
Flames jsou již opět ve svém útočném pásmu a uvidíme co domácí tým vymyslí.
17:11
Giordano však ztratil puk na útočné modré a Ottawa následně vyhazuje kotouč přes všechny čáry.
16:59
Ottawa bude hrát ve čtyřech, protože hostující hráči hráli hned v šesti, a tak je tu další přesilová hra pro Flames.
16:41
Calgary nakonec dokázalo s velkým úsilím dostati kotouč alespoň do středního pásma, kde jej sbírá Karlsson.
16:14
Monahan nedostal puk ze svého obranného pásma, a tak tlak Senators pokračuje.
15:58
Útok Senators si však přece jenom dostal k zakončení, když na Ortia vystřelil Smith, ale domácí brankář má puk ve své moci.
15:33
Greening posunul puk do jízdy Neilovi, jenž však v útočném pásmu nedokázal vystřelit na Ortia.
15:01
Hemský nahrál mezi kruhy Spezzovi, který se prezentoval pěknou střelou, ale tu Ortio chytá bez větších problémů.
14:45
Karlssonovo nahození od modré bylo sraženo za bránu Flames.
14:30
Ottawa se začíná dostávat čím dál více do hry a Ortio si musel připsat další úspěšný zákrok svou lapačkou, když na něj od modré pálil Ceci. Následuje reklamní pauza.
14:00
Až nyní se dokázali Flames uvolnit ze svého obraného pásma a domácí hráči odcházejí střídat.
13:34
Zpoza brány se pokusil zasunout puk za Ortia Zibanejad, ale finský brankář byl u své tyče připravený.
13:15
První střelu v dresu Senators má za sebou Aleš Hemský, který dostal pěkně puk do jízdy od Spezzy a český útočník se následně dostal ke střele z pravé strany a Ortio proti jeho pokusu zasáhnul svou lapačkou.
12:58
Sekundu před koncem trestu Šmída se hostující celek provinil postavením mimo hru, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.
12:48
Calgary znovu vyhazuje puk přes všechny čáry.
12:41
Michálek se dostal ke střel z pravé strany, ale jeho střela nemířila do brány Flames.
12:18
Flames měli dlouho puk na svých hokejkách a následně jej poslali až za bránu Andersona.
11:48
Calgary dokázalo vyvézt puk až do svého útočného pásma, kde se dokonce dostal ke střele jeden z domácích hráčů.
11:30
Střela Karlssona od modré se nevlezla mezi tři tyče brány Calgary.
10:58
Je tu první vyloučení na straně domácích, když je na dvě minuty za podražení poslán na trestnou lavici Ladislav Šmíd (CGY).
10:41
Naopak na druhé straně se dostal do rychlého protiútoku Granlund, který vystřelil ihned po přejetí modré,a Anderson má tak na svém kontě další úspěšný zákrok.
10:11
První formace Senators byla ve svém útočném pásmu, ale Ottawa nijak nedokázala ohrozit Ortia.
09:17
Až teprve nyní si připsal svůj první zákrok v utkání brankář Calgary, když pálil z levého kruhu Ryan a Ortio jeho střelu vyrazil svým betonem.
08:49
Senators pouze vyhodili puk do svého útočného pásma, ale tam není ani jeden hráč v bílém.
08:19
Další střela od jednoho z obránců Flames, byla tentokráte zastavena někde před Andersonem.
07:51
Ihned po vyhraném vhazování střílel od modré Giordano, ale Anderson je opět pozorný a puk končí v jeho lapačce.
07:47
Brodie vyslal z levé strany další střelu směrem na Andersona, který si tak připisuje už šestý zákrok v utkání. Následuje reklamní pauza.
06:59
Ihned po buly střílel od modré Butler, ale jeho pokus kryje Anderson s velkým přehledem.
06:55
Přihrávka od Methota byla na Michálka příliš dlouhá, a tak puk končí na zakázaném uvolnění.
06:26
V závěru přesilové hry pálil z levé strany Wideman, ale Anderson jeho střelu vyrazil svým betonem.
05:41
Senators se opět zmocnili puku, který následně posílají až k Ortiovi.
05:17
Monahan přihrál na stranu jednomu ze svých spoluhráčů, ale než ten sjel s pukem za modrou, tak už byl mladý útočník v útočné třetině, a tak je odpískán offside.
04:55
Ottawa dokázala vytlačit domácí tým ze svého obranného pásma.
04:22
Máme tu první vyloučení v utkání, když je na dvě minuty za podražení vyloučen hostující Patrick Wiercioch (OTT).
04:16
Střela Turrise je zblokována Widemanem do ochranné sítě za bránou Flames, a tak se bude vhazovat v útočném pásmu Ottawy.
03:44
Butler pouze nahodil puk do útočného pásma Flames, kde si však sbírá puk obrana Senators.
03:12
Karlsson špatně přihrál Spezzovi z vlastní obranné třetiny, a toho opěv využili Flames, když konkrétně Bouma se dostal až před Andersona, který si připsal další důležitý zákrok.
02:04
Smith udělal obrovskou chybu při vyvážení puku, když o kotouč přišel na své obranné modré čáře, kde si puk přebral Reinhart, který poté poslal puk před bránu Ottawy, kde si najel MARKUS GRANLUND, jenž posílá Flames do vedení. Asistence: Max Reinhart.
01:22
Tak Anderson už má za sebou první vážnější situaci když na něj vystřelil Bouma a brankář Ottawy jeho střelu vyrazil nad sebe, kde byl Phillips, který si málem srazil kotouč do vlastní sítě.
00:47
Ottawa si špatně rozehrála puk z vlastní obranné třetiny, a ten následně skončil na zakázaném uvolnění.
00:15
Jako první se do útoku pustili hosté, ale jejich útočná snaha vedla pouze za bránu Flames.
00:01
V dresu Senators navíc uvidíme Aleše Hemského, který byl dnes vyměněn do Ottawy z Edmontonu.

Calgary Flames: Ortio (MacDonald) – Giordano, Brodie, Šmíd, Wideman, Russell, Butler – Cammaleri, Backlund, Colborne – Hudler, Monahan, Galiardi – Bouma, Granlund, Byron – Reinhart, Knight, MacGrattan.

Ottawa Senators: Anderson (Lehner) – Karlsson, Methot, Ceci, Phillips, Gryba, Wiercioch – Hemský, Spezza, Michálek – Condra, Turris, MacArthur – Ryan, Zibanejad. Hoffman – Neil, Smith, Greening.

Na domácí straně uvidíme dva české hráče, a to Jiřího Hudlera a Ladislava Šmída. Naopak na straně hostů je pouze jeden český zástupce, kterým je Milan Michálek.
Vzájemná utkání:

Jelikož se jedná o mezikonferenční střetnutí, tak se oba týmy v letošní sezóně potkají ve dvou zápasech, kdy zápas ze středy na čtvrtek bude teprve prvním střetnutím.
Calgary Flames

Calgary má za sebou 61 utkání v letošní sezóně, ve kterých dokázali Flames nasbírat celkem 53 bodů, které však znamenají, že tým Jiřího Hudlera okupuje předposlední příčku západní konferece, kdy na osmý Dallas ztrácejí už 15 bodů. Také Calgary stihnulo odehrát již tři utkání po ZOH v Soči, když mají Flames podobnou bilanci, jako Senators, protože si v nich připsali dvě porážky proti Los Angeles a Minnesotě. Naopak jediná výhra přišla v prodloužení proti Edmontonu.

Poslední zápasy:

Calgary Flames – Los Angeles Kings 0:2
Edmonton Oilers – Calgary Flames 1:2 po pp.

Ottawa Senators

Ottawa je zatím po 62 odehraných zápasech se ziskem 65 bodů na 10. příčce východní konference, kde Senators ztrácejí čtyři body na zatím osmý Columbus. Ottawa má zatím po olympíjské pauze na svém kontě tři odehraná utkání, když ze dvou z nich odešli Senators dvakrát poražení, protože nejdříve podlehli vysoko Detroitu a v posledním utkání si nedokázali poradit s Edmontonem. Jedinou výhru si kanadský celek připsal v Heritage Classic, kde porazili Vancouver.

Robin Lehner – 91,2 %
Vítejte u online přenosu z utkání NHL, ve kterém nás čeká kanadský souboj týmů, když Calgary Flames přivítají na svém ledě Ottawu Senators. Utkání má naplánovaný start na 03:30, ale dá se očekávat, že kvůli předzápasovým okolnostem bude úvodní vhazování vhozeno až kolem 03:40 SEČ.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:30.