To je z mojí strany vše. Krásnou noc s mnoha sladkými sny vám přeje Tomáš Pavlík.
Tomáš Fleischmann (FLA) 0+0, 3 střely, čas na ledě 18:13
Lubomír Višňovský (NYI) 0+1, 3 střely, čas na ledě 22:45
Tři hvězdy utkání:
1. Shawn Matthias (FLA) 2+1
2. Scottie Upshall (FLA) 2+1
3. Thomas Vanek (NYI) 2+1
Zápas měli po dlouhou dobu výborně rozehraný Islanders, kteří také šli do třetí třetiny s dvougólovým náskokem. V té však předvedla gólový výbuch Florida, jež čtyřmi brankami otočila stav utkání, a dokráčela nakonec ke třem bodům.
60:00
59:57
Poslední dnešní buly se bude konat před domácí brankou.
59:51
Posledních pár sekund...
59:33
Vanek přestřeluje klec hostí z pravého kruhu.
59:28
New York si bere time-out.
59:28
Ještě veliký závar před hostující brankou! Gólem však neskončil.
59:08
Kotouč ve středním pásmu.
58:47
Bergenheim byl sám před prázdnou brankou, hostům však posléze odpískán ofsajd.
58:25
Vhazování přesně uprostřed hřiště.
58:15
Ostrované hrají v šesti!
58:01
Právě startují poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:09
Čech Fleischmann v situaci jeden na jednoho netrefil levou tyč Nilssonovy branky.
56:28
Hosté navíc i nadále okupují obrannou třetinu Islanders.
55:26
Florida právě vstřelila branku!
Panthers dávají svojí pátou branku a domácí už to budou mít velice těžké! Po ose Kulikov – Olsen doputoval kotouž až do mezikruží ke SCOTTIEMU UPSHALLOVI, který svým druhým gólem v utkání popáté rozradostnil fanoušky hostí. Asistence: Dylan Olsen a Dmitry Kulikov.
55:05
Panteři kombinují s kotoučem v útočném pásmu.
54:13
Domácí Carkner dostává dvě minuty za hákování a Islanders si komplikují situaci.
53:58
Okposo tvrdě vystřelil od levého mantinelu, brankář hostí ve stoje vyráží mimo.
52:12
Nielsen vtrhl jako uragán do útočného pásma a vypálil, Thomas jeho dělovku vyrazil nad branku.
51:25
Hosté opět nastěhováni v obranném pásmu domácích.
50:35
Tak to je neuvěřitelné, Florida obrací stav zápasu ve svůj prospěch! Matthias se rozjel s kotoučem po pravé straně, následně zastavil a vypálil. Nilsson vyrazil pouze před sebe, kde byl nejrychleji SCOTTIE UPSHALL, a dorazil kotouč za už bezmocného brankáře domácích. Asistence: Shawn Matthias a Brian Campbell.
50:09
Domácí ujížděli tři na jednoho, v přečíslení však nakonec nedokázali ani vystřelit.
49:38
McDonaldovu ránu švihem od pravého mantinelu hostující gólman bez větších potíží chytá.
48:08
Boyes obešel v útočném pásmu efektně domácího obránce a poté směřoval kotouč před branku, kde se k němu však nikdo z Floridských nedostal.
47:19
Veliký závar u Thomasovy svatyně, kdy se pokoušelo dorážet několik domácích hráčů, nakonec brankou neskončil!
47:02
Nielsen pálil ihned po buly nad hostující branku.
46:40
Ostrované přišli o kus černé pryže v útočném pásmu, Panthers jdou do protiakce.
45:38
Strome byl sám před hostujícím gólmanem a mohl opět překlopit misky vah na stranu domácích! Kotouč však mezi Thomasovy betony nedostal.
44:18
A máme srovnáno! SHAWM MATTHIAS se dostal k puku těsně před domácím brankářem a po pěkném forhendovém blafáku zakončoval už do prázdné branky. Pro Matthiase to byla dnes druhá branka. Asistence: Jimmy Hayes a Jonathan Huberdeau.
43:16
Zbytek utkání bude ještě zajímavý, Panteři totiž opět snižují a prohrávají už zase pouze o gól. MARCEL GOC v situaci dva na dva vystřelil od levého mantinelu, kotouč se o hůl bránícího beka zvedl nahoru, Nilsson už na změnu směru nedokázal reagovat a puk cinkl o břevno a zapadl mu za záda. Asistence: Jonathan Huberdeau a Tom Gilbert.
42:44
Berhenheim nahazoval od modré, domácí brankář má kotouč ve své moci.
42:18
41:25
Opět kotouč pryč z obranného pásma hostí.
40:48
Hosté dostávají kotouč do střední třetiny.
40:18
Hostující Berhenheim vyloučen a domácí si hned v úvodu třetí třetiny zahrají přesilovku.
40:01
Ve druhé části utkání bylo k vidění mnoho nepřesností. Možná že můžeme říci, že mírně lepším celkem byla hostující Florida, která také necelé dvě minuty před koncem díky Matthiasovi snížila. Může tak být naštvaná sama na sebe, že přesně minutu poté ještě neuhlidala Stromeho, který opět dodal domácím větší pohodu.

Závěrečná perioda začíná ve 23:03!
40:00
39:15
Islanders právě vstřelili branku!
Islanders zjevně nechtějí odcházet do kabin za téměř vyrovnaného stavu a přesně minutu po kontaktní brance Floridy, a 45 sekund před koncem druhé třetiny, opět zvyšují svoje vedení o dvě branky. RYAN STROME se dostal ke kotouči na levém kruhu a z otočky prostřelil Thomase mezi betony. Asistence: Thomas Vanek a Kyle Okposo.
38:15
Pozor, Panthers v závěru druhé třetiny snižují na rozdíl jediného gólu! Nilsson vyrazil střelu z hole Huberdeaua jenom před sebe, kde byl nejrychleji SHAWN MATTHIAS, a dorazil kotouč do sítě. Asistence: Jonathan Huberdeau.
37:27
Pěkná akce Goce, který se rozjel v útočném pásmu, a stíhán obráncem následně zbrzdil a hledal mezírku mezi Thomasovy betonu. Ta tam však nebyla.
37:16
Vhazování po Nilssonově pravici.
36:23
35:48
Strome dostal kotouč u pravého mantinelu a vypálil, hostující brankář vyráží betonem.
34:49
Kulikov dostává kotouč pryč z obranného pásma.
34:23
Bergenheim (FLA) vyloučen za hákování a domácí budou opět hrát v početní převaze.
33:23
S Hickeyho nahozením od modré neměl Thomas větší problémy.
32:09
Nelson po pěkné kombinaci domácích zakončoval nikým neatakován z prostoru mezi kruhy! Hostující branku však těsně minul a další gól domácích tak nepřidal.
31:41
Vanekův pokus z pravého kruhu Thomas vyráží betonem do rohu.
30:40
Nyní se odehrává pasáž utkání, kdy se ani jeden z týmů nemůže dostat do nějaké větší šance.
29:30
Celky se velmi často střídají v držení kotouče.
28:10
Fleischmann se po nepřesné rozehrávce domácích dostal do výhodné pozice, z levého kruhu však ranou z první minul Nilssonovu branku.
27:41
Hosté mohli snížit! Gurdbranson jel sám na Nilssona, jenž však dokázal udržet stávající stav.
27:27
Týmy si mezi sebou po několika nepřesnostech párkrát za sebou vyměnily kotouč.
26:38
25:38
Slovák Višňovský dostává kus černé pryže opět do útočného pásma.
25:05
Nelson přestřelil z pravého kruhu pravý horní roh Thomasovy branky.
24:38
Floridský Gudbranson vyloučen za podražení. Přesilovka i pro domácí.
24:12
Goc vybojoval kotouč u zadního mantinelu a směřoval ho před branku, kde se k němu ale žádný hostující hráč nedostal.
23:50
Domácí v pěti.
23:32
Panteři dlouho kombinovali v útočném pásmu. Při Boyesově pokusu přihrát z rohu hřiště Fleischmannovi se kotouče zmocnil domácí brankář Nilsson.
22:29
Clutterbuck (NYI) a Huberdeau (FLA) inkasují dvě minuty za hrubost.
21:50
Obránce Islanders Carkner vyhodil kotouč mimo ledovou plochu a dostává dvě minuty za zdržování hry.
21:14
Okposo a Strome jeli dva na jednoho! Prvně jmenovaný se to rozhodl vzít na sebe a střílel na přední tyč, Thomas vyráží ramenem nad branku.
20:32
Fleischmann dostal docela dost prostoru na pravém křídle, odkud nakonec o kousek netrefil pravou tyč Poulinovy branky.
20:14
Domácí kvůli nepřesné rozehrávce vyhazují až na zakázané uvolnění.
20:01
První část dnešního utkání toho mnoho pro oko diváka nenabídla, když ani jeden z týmů nijak nevyčníval, jak by se dle výsledku mohlo zdát. Islanders ale vedou o dvě branky díky dvěma přesným zásahům Thomase Vanka, které vměsnal do 58 sekund.

Další fáze zápasu startuje ve 22:07, zůstaňte s námi!
20:00
19:02
Vanek jel sám na Thomase, akci se však ještě snažil vyšperkovat, když nečekaně zabrzdil a přihrál doprava Okoposovi, jenž následně sám před brankou kotouč mezi Thomasovy betony do sítě nedostal!
19:01
Začíná poslední minuta první třetiny.
18:27
Vanek přišel o kotouč při přechodu do útočného pásma.
17:44
Hosté kombinují v obranné třetině domácích. Střela však zatím žádná, momentálně kotouč u Fleischmanna.
16:53
Domácí v ofsajdu.
15:38
Floridští chvíli kombinovali v útočném pásmu, po chvíli však o kotouč přišli.
14:41
Vanek útočil na hattrick, když v přečíslení dvou proti jednomu pálil z první pouze do betonu přesunujícího se Thomase!
14:17
Weaver vystřelil od modré, Poulin vyrazil do rohu.
14:18
13:35
Clutterbuck dokonce v oslabení zahrozil, když v situaci dva na dva netrefil hostující klec.
13:10
A opět. Floridě se zatím nedaří udržet se v obranném pásmu domácích.
12:29
Islanders vyhazují kotouč až do útočného pásma.
12:18
Gurdbranson a McDonald dostávají "dvojku" za nesportovní chování.
12:18
Cizikas dostává dvě minuty za držení.
11:21
Clutterbuckovu ránu od modré hostující brankář vyráží.
10:48
Puk za domácí brankou.
09:28
Gurdbranson (FLA) a Winchester (NYI) vyloučeni za hrubost.
08:30
Hosté se snaží alespoň snížit, zatím bez úspěchu.
07:39
Domácí využívají přesilovou hru a ani ne minutu od svého prvního gólu se trefují podruhé! Nielsen nahodil kotouč a byl to opět THOMAS VANEK, kdo dokázal tečovat šikovně za Thomasova záda. Asistence: Frans Nielsen a Lubomír Višňovský.
06:53
Hostující Kulikov dostává dvě minuty za zdržování hry.
06:41
Ostrované se dostávají do vedení! Clutterbuck dostal kotouč do mezikruží a už tak byl ve velice výhodně pozici, rozhodl se však ještě zadovkou přistrčit puk najíždějícímu THOMASI VANKOVI, jenž následně propálil Thomase střelou k pravé tyči. Asistence: Cal Clutterbuck a Calvin de Haan.
05:35
Český útočník Tomáš Fleischmann dostal kotouč na modrou, popojel si s ním zhruba metr a vyslal střelu, která skončila na pravém Poulinově betonu.
04:31
Domácí byli nastěhováni v obranném pásmu hosté, Strome ale posléze špatně přihrál a kotouč už je opět ve středním pásmu.
01:26
Nielsen z levého kruhu pálil na hostující branku, o kousek však minul její levý horní růžek.
02:50
Po delší odmlce už se zase hraje. Kotouč na hokejkách hostujících hráčů.
02:33
Tak vyloučen ještě hostující Matthias.
02:33
Strait (NYI) a Huberdeau (FLA) nakonec vyloučeni za hrubost.
02:33
Teď potyčka u mantinelu, do které se zapojilo vícero hráčů. Uvidíme, jestli rozhodčí rozdají nějaké tresty...
02:21
Rukavice shodili Boulton (NYI) a Barch (FLA). Vítěze této bitky určíme těžko, na zemi neskončil ani jeden z hráčů a oba si uštědřily několik pěstních pozdravů. Oba také inkasují dvě minuty.
01:33
Strait se rozjel po levém křídle a střelou přes obránce netrefil o centimetry vzdálenější tyč hostující branky.
00:46
Další nahození na Nilssona. Panthers operují v obranném pásmu domácích.
00:11
Hosté vyhráli úvodní buly a po jedenácti sekundách hry si domácí brankář Nilsson připisuje první zákrok po Gilbertově nahození od modré.
00:01
Jak je v NHL zvyklostí, utkání začne o zhruba deset minut později, než bylo původně v plánu, tj. ve 21:10!

New York Islanders: Poulin (Nabokov) – Carkner, Hamonic, Hickey, MacDonald "A", Martínek, Strait, De Haan, Višňovský – Bailey, Boulton, Cizikas, Clutterbuck, Grabner, Lee, Halmo, Martin, McDonald, Nelson, Nielsen, Okposo "A", Strome, Vanek

Florida Panthers: Thomas (Clemmensen) – Campbell "A", Gilbert, Gudbranson, Jovanovski "C", Kulikov, Olsen, Weaver – Barch, Bergenheim, Bjugstad, Boyes, Fleischmann, Goc "A", Gomez, Hayes, Huberdeau, Matthias, Shore, Upshall, Winchester.
Ostrovany a Pantery dělí v Západní konferenci jediná příčka, když jsou týmy umístěny na čtrnácté, respektive patnácté pozici. O stupínek výše se tříbodovým náskokem stojí new yorský celek, Florida se tak na svého dnešního soupeře v případě výhry v základní hrací době bodově dotáhne.
Hezký nedělní večer! Nejlepší hokejová liga světa je už po olympijské pauze v plném proudu a i dnes nás čeká dlouhá řádka utkání. Jedním z nich bude i souboj New Yorku Islanders s Floridou Panthers. Zápas startuje v již velice příjemných 21 hodin, sledujte ho s námi na serveru Onlajny.com!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.