Přenos se aktualizuje automaticky

Československá stopa v utkání:
Jaromír Jágr (NJD) 1+1, 3 střely, čas na ledě 17:27
Patrik Eliáš (NJD) 1+1, 5 střel, čas na ledě 16:47
Marek Židlický (NJD) 0+0, 1 střela, čas na ledě 23:44
Tři hvězdy utkání:
1. Shea Weber (NSH) 2+0
2. David Legwand (NSH) 1+0
3. Jaromír Jágr (NJD) 1+1
Dramatické utkání plné zvratů je u konce. Domácí byli v úvodu lepším celkem, načež se zasloženě ujali vedení. Devils poté brankami Patrika Eliáše a Jaromíra Jágra otočili vývoj duelu. Závěr ale patřil Preds. Nejprve jedenáct sekund před koncem vyrovnal David Legwand, v prodloužení pak rozhodl o vítězství Nashvillu v poměru 3:2 opět kapitán Shea Weber. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 33:26
Vhazování: 21:27
Hity: 21:18
Konec zápasu.
61:29
Nashville právě vstřelil branku!
Hosté prožívají velmi krutý závěr utkání. Po vyrovnání v samostném závěru musí zkousnout také branku v prodloužení. SHEA WEBER napálil odražený kotouč přesně k pravé tyči branky Devils. Asistence: Colin Wilson.
61:20
Michael Ryder uháněl zcela sám na Huttona, který jeho bekhendový blafák efektním, ale hlavně efektivním rozklekem zlikvidoval.
60:47
Nashville je mírně aktivnější, avšak zatím se do šancí nedostává.
60:01
Začalo prodloužení.
Je za námi nepříliš atraktivní třetí část, které však nasadil korunu David Legwand. Zkušený forvard domácích poslal v samotném závěru základní hrací doby vyrovnávací brankou utkání do prodloužení. Která z družin urve bonusový bod?
60:00
Třetí třetina skončila.
59:49
Nashville právě vstřelil branku!
Tak to je neuvěřitelné. Domácím se podařilo z nastoleného tlaku vyrovnat. Josiho ránu vytěsnil Schneider pouze k DAVIDU LEGWANDOVI, který s nějvětší pravděpodobnosté posílá utkání do prodloužení. Asistence: Roman Josi, Seth Jones.
59:15
Devils vyhazují do středního pásma, domácí stále v šesti.
58:51
Preds odvolávají brankáře!
58:16
Patrik Eliáš zalehl kotouč, načež jeden z hlavních arbitrů přerušuje hru. Vhazuje se po levici Schneidera.
57:40
Salvador bekhendem od modré Huttona příliš neohrozil, gólman Nashvillu si poradil s jistotou. Hosté nadále drží těsné vedení.
56:48
New Jersey stále operuje v útočném pásmu, což domácím moc nepřidává. Devils zvládají utkání po taktické stránce na výbornou.
56:09
Jágrova rána byla sražena do ochranné sítě. Na řadě je pravděpodobně poslední reklamní pauza.
56:00
Nyní se icingem provinili také domácí. Vhazovat se bude před Huttonem. Do kone utkání schází přesně čtyři vteřiny.
55:19
Nashville zakládá z vlastního pásma další akci, která ale nemá dlouhého trvání. Predátoři mají v dnešním utkání velký problém s přechodem útočné modré.
54:55
Nick Spaling důkladně protáhl Schneidera, který byl ale opět úspěšný. Devils se poté osvobodili pouze za cenu zakázaného uvolnění, a tak se hra vrací do pásma New Jersey. Ďáblové si berou oddechový čas.
54:09
Obě mužstva jsou v plném počtu, hra se tak opět vrací do normálu. Domácím zbývá na vyrovnání necelých šest minut.
53:29
Weberova dělovka byla sražena až do ochranné sítě. Buly bude provedeno po levici Schneidera, na kterého čeká pravděpodobně stále více práce.
52:52
Henrique dlouho zaměstnával obranu Preds, ale nakonec byl odzbrojen. Šetřit cenné vteřinky však Devils při současném stavu stačí.
52:09
Před Schneiderem došlo k menší rozmíšce, za kterou jsou potrestáni Colin Wilson (NSH) a Steve Bernier (NJD). Uvidíme tak hru ve čtyřech. Které z družin bude sedět více?
51:44
Clowe se proháčkoval až do mezikruží, odkud tvrdým příklepem trefil připravenou hruď Huttona. Vhazovat se bude po levé ruce brankáře Predators.
51:10
Zdá se, že iniciativu začínají přebírat Predators, kteří se však zatím do větších příležitostí nedostávají. New Jersey velice dobře brání modoru čáru.
50:19
Ryan Carter sám sebe chytl do ofsajdové pasti, když za sebou těsně před útočnou modrou zapomněl kotouč. Následuje komerční přestávka. Preds se čas na vyrovnání nemilosrdně krátí, hosté hrají nadále velice aktivně.
49:39
Postavení mimo hru v podání Devils. Buly v neutrální zóně, blíže branky Nashvillu.
48:30
Craigh Smith procestoval až do útočného pásma, kde si sjel do středu hrací plochy a tvrdým příklepem rozezněl břevno Scheniderovy svatyně.
47:21
Opět v akci česká dvojice Jágr-Eliáš. První jmenovaný dorážel tvrdou ránu svého kolegy, leč neuúspěšně, Hutton byl nyní u pravé tyče včas.
46:45
Zakázané uvolnění Nashvillu. Následuje komerční přestávka. Sledujeme spíše opatrnou třetí periodu, ani jendo z mužstev nechce udělat chybu. Pokud však chtějí domácí pomýšlet na úspěch, budou muset přidat.
45:52
Salavdorovo nahození se žádnému z hokejistů Devils nepodařil odobruslit, a tak se puku chopili domácí, kteří se snaží o vyrovnání nepříznivého stavu.
44:24
Devils na malý moment sevřeli soupeře v obranném pásmu, avšak nic z této situace nevytěžili. Na druhé straně hrací plochy vyplálil nepříliš nebezpečně Craig Smith.
43:13
Giontovu tvrdou ránu od modré Hutton kryje a přerušuje hru. Opět jsme viděli dlouhou sekvenci bez přerušení, dnes jsou arbitři velmi benevolentní, zvláště pak směrem k icingům.
42:38
Zubrus pouze nahodil a odjel na střídačku, oba celky nyní posílají na ledovou plochu čerstvé síly.
41:48
Kotouč na holích drží domácí, kteří se snaží vymyslet, kterak překonat skálopevnou defenivu New Jersey. Zatím se jim to přílši nevede.
40:45
Salvador od modré zavařil Huttonovi, který měl poté spoustu práce s dorážkami Devils. Vše nakonec zvládl a přerušil hru. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
40:01
Začala třetí třetina.
Prostřední perioda patřila české legii v dresu Devils. Po dobrém výonu vyrovnával Patrik Eliáš, načež v závěru dvacetiminutovky strhl vedení na stranu New Jersey Jaromír Jágr. Dotáhnou hosté souboj do vítězného konce? Odpověď se dozvíme ve třetí části. Sledujte náš on-line přenos!

Střely na branku: 25:17
Vhazování: 13:17
Hity: 13:12
40:00
Druhá třetina skončila.
39:50
Devils i nadále pokračují a nastolené aktivitě, která jim vynesla obrat v utknáí.
38:59
Devils právě vstřelili branku!
Dokonalý obrat v podání New Jersey. JAROMÍR JÁGR ukázal svou extratřídu. Muž s číslem "68" na zádech vybruslil zpoza brány a přesnou střelou mezi levý beton a lapačku Huttona vsítil vedoucí branku. Asistence: Patrik Eliáš, Travis Zajac.
38:15
Ryan Clowe z pozice pravého kruhu trefuje pouze hruď připraveného Huttona. I nadále poté Devils zůstali v útočném pásmu, kde zaměstnávají defenzivu Predators.
37:04
Obrovská šance Preds nekončí brankou. Smith obdržel ideální přihrávku, kterou se snažil zužitkovat střelou z voleje. Schneider se ale přemístil a učebnicovým semaforem vymazal útočníka Nashvillu.
36:45
Opět kotouč u Huttona. Ani tentokráte nejspíš domácí přesilovou hru nevyužijí.
35:52
Preds velmi dobře kombinují, od modré velmi dobře pálil typickým způsobem Shea Weber, avšak Schneider byl na svém místě. Devils se poté osvobodili.
34:59
Nashville si zahraje přesilovou hru. Daniel Zubrus (NJD) je potrestán za podražení. Jak domácí naloží s touto početní výhodou?
34:16
Devils se prudký pas nepovedl, je pískáno zakázané uvolnění, které vrací veškeré dění před Schneidera, konkrétně po jeho pravici.
33:00
Devils právě vstřelili branku!
Hosté se přece jenom dočkali. PATRIK ELIÁŠ přejel modrou čáru, načež střelou nad lapačku překonal Huttona. Gólman Preds si na ránu sáhl, avšak to mu nebylo nic platné, touš pouze změnil směr a docestoval za brankovou čáru. Asistence: Jaromír Jágr, Travis Zajac.
32:42
Po nepřesné rozehrávce končí touš na hráčské lavici Predators. Buly proto proběhne ve středovém kruhu.
31:51
Clowe se ocitl sám před Huttonem, avšak tváří v tvář brankáři domácích neuspěl, selhal na připravené lapačce. Následně se Nashville osvobodil.
31:17
Henrique přejel modrou čáru a lehkou střelou vyprášil lapačku Huttona, který nepřipustil komplikace. Následuje další reklamní pauza a úprava obou brankovišť.
30:40
Tempo utkání poněkud upadá, nyní se hraje převážně ve středním pásmu. Ani jendo z mužstev nechce udělat chybu.
29:34
Devils zastavuje postavení mimo hru, Gionta přejel modrou čáru příliš rychle. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
28:58
Po ráně Smithe zasahuje bezchybně brankář Devils. Na řadě je komerční přestávka, po níž se bude vhazovat v útočném pásmu Predators.
28:36
Zubrus vrátil na modrou Salvadorovi, který napálil pouze prvního před sebou stojícího obránce Preds, od něhož se puk odrazil do středního pásma.
27:25
Gabriel Bourque uháněl zcela sám na Schneidera, kterého ale ranou do horní části branky nepřekvapil. Toto může forvarda domácích mrzet, neboť měl na zakončení poměrně dost času.
26:45
Na Huttona létá jeden pokus za druhým, z hranice pravého kruhu pálil Jágr, o několik okamžiků se o totéž pokusil z mezikruží Travis Zajac. Oba ztroskotali na pozorném brankáři domácích.
25:56
Na trestnou lavici putuje domácí borec. Colton Sissons (NSH) se provnil držením. New Jersey tak má dobrou příležitost k vyrovnání utkání.
25:21
Gabriel Bourque vyslal prudkou ránu z pozice levého kruhu, se kterou si Schneider v pohodě poradil a přerušil hru. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
24:51
Jaromír Jágr obkroužil branku a hledal některého ze spoluhráčů. Přihrávka nakonec pouze procestovala brankovištěm. Typická akce české ikony.
23:42
Weber od modré doslova sesřelil Henriqueho, který s nepříliš přívětivým výrazem odjíždí na střídačku. Preds se poté musí vrátit pro kotouč až do vlastního pásma.
22:55
Devils ale vyhazují přes všechny čáry, zatím se brání velmi dobře. Predátoři se nemohou usadit v útočném pásmu.
22:10
Přesilovou hru okusí také domácí. Za nedovolené bránění je potrestán Anton Volčenkov (NJD). Poradí si Nashville s touto výhodou?
20:51
Domácí zahájili druhou část velmi aktivně. Nejprve pálil od modré Weber, následně testoval z velkého úhlu Schneiderovu pozornost Smith. Ani jeden z nashvillských borců ale neuspěl.
20:51
Domácí zahájili druhou část velmi aktivně. Nejprve pálil od modré Weber, následně testoval z velkého úhlu Schneiderovu pozornost Smith. Ani jeden z nashvillských borců ale neuspěl.
20:01
Začala druhá třetina.
Je za námi úvodní dějství, které přineslo velmi aktivní hokejovou podívanou. Zpočátku se v lepším světle prezentovali domácí, kteří byli také odměněni brankou. Od modré zamířil přesně Shea Weber. Postupně se hra stále více vyrovnávala, avšak skóre se již nezměnilo. Jak se bude utkání vyvíjet nadále?

Střely na branku: 13:9
Vhazování: 6:9
Hity: 10:8
20:00
První třetina skončila.
19:24
Po přihrávce Zajace pálil z voleje aktivní Salvador. Ani on ale na pozorného brankáře Predators nevyzrál. Buly po jeho pravé ruce.
18:44
Fayne se vydal na útočný výlet a tvrdou střelou z úravé strany ledové plochy vyděsil Huttona. Gólman domácí družiny si ale poradil a pokus zlikvidoval.
17:22
Puk končí na hráčské lavici Predators. Vhazovat se bude ve středním pásmu, kde ani jednomu z mužstev nebezpečí nehrozí.
16:41
Kotouč je opět před Schneiderem, toto oslabení již mužstvo z města country pravděpodobně přečká bez vetší úhony. New Jersey ale ukázalo svou sílu.
15:45
Devils velmi dobře kombinují v útočném pásmu, k dobré střele se nakonec dostal Marek Židlický. Domácí mág ale celou situace zvládl, načež obránci Preds vyhodil ipřes všechny čáry.
14:53
Bude se poprvé v utkáné vylučovat, a to na straně Predators. Na trestnou lavici putuje za hru vysokou holí Craig Smith (NSH). Jak hosté naloží s touto příležitostí?
14:24
Michael Ryder se vynikajícím způsobem proháčkoval až před Huttona, kterého ale bekhendovým blafákem nepřekvapil.
14:08
Nashville opět operoval v útočném pásmu, avšak tato situace končí vyhozeným kotoučem mimo hrací plochu. Vzhledem k teči hostujícího hráče se bude bude vhazovat před Schneiderem. To vše ale až po reklamní pauze.
13:02
Roman Josi se uvolnil, vybruslil si do středu hrací plochy a tvrdou ranou zamířil mezi betony Schneidera. Brankář Devils ale sklapl své betony včas. Následný protiútok New Jersey končí ofsajdem.
12:07
Marek Židlický od modré provětral Huttonovu rukavici. Obránce domácí družiny byl při svém počínání bezchybný. Následuje druhá komerční přestávka a s ní spojená úprava obou brankovišť.
11:49
Až nyní se Preds dostali do středního pásma, bránící pětice byla již vyčerpaná, Barry Trotz posílá na ledovou plochu čerstvé síly.
10:58
New Jersey svírá Nashville v obranném pásmu, což zakončuje tvrdou ranou od modré obránce Salvador. Dělovka si ale neproklestila cestu skrumáží hráčů. Devils pokračují v tlaku.
09:53
Hraje se opět velmi dlouho bez přerušení, což na kvalitně zápasu rozhodně neubírá, právě naopak. Hraje se nahoru dolů, akce střídá akci.
08:54
Tentokráte se angažují Devils, za které pálil Bernier. Jedovka forvarda hostí ale Huttona k zásahu nedonutila, neboť nemířila mezi tři tyče. Domácí poté vyvezli puk do střední třetiny.
07:51
Predators pokračují v aktivním napadání rozehrávky, což činí Devils velké potíže. Hosté jsou vývojem utkání evidentně velmi rozhozeni.
06:45
Nashville právě vstřelil branku!
Gólman Devils při zpracování kotouče upadl za brankou, díky čemuž se dostali k puku domácí. SHEA WEBER poté tvrdou ranou od modré s pomocí pravé tyče rozsvítil červené světlo za Schneiderem. Preds se zaslouženě ujímají vedení. Asistence: Patrick Hörnqvist.
06:05
Práci měl pro změnu Hutton, jehož střela švihem z uctivé vzdálenosti nepřekvapila. Následuje komerční přestávka. Sledujeme zatím velice aktivní utkání, ve kterém má o něco málo navrch domácí Nashville. Na branku ale stále čekáme.
05:26
Nashville uháněl po chybě New Jersey ve středním pásmu do přečíslení tří na dva, které se nakonec rozhodl řešit individuálně mladičký obránce Seth Jones, což se neukázalo jako šťastné. Touš zamířil pouze do připraveného strážce svatyně.
04:39
Predátoři pokračují v ostřelování branky soupeře, dalším borcem testujícím pozornost Schneidera se stal Del Zotto. Dělovka domácího zadáka od levého mantinelu ale úspěch neslavila.
03:50
Schneider musel vytáhnout brilantní zákrok proti Ellisově dělovce z mezikruží. I nyní vyšel z minisouboje jako vítěz muž v masce.
03:07
Patrik Eliáš nabral rychlost, obdržel z pravé strany kotouč, načež ihned po přejetí útočné modré vypálil. Táhlá střela ale byla pro Huttona laskominou. Nashvillský muž v masce poté přerušil hru.
02:20
Klání má velmi rychlý spád, až nyní se poprvé přerušuje. Děje se tak po dalším zásahu brankáře hostí, kterého Preds prověřují nepříliš nebezpečnými propagačními pokusy.
01:30
O úvodní střelu se postaral z pozice levého kruhu Nick Spaling. Schneider ale zasáhl s jistotou, pomocí pravého betonu vytěsnil touš do pravého rohu.
00:25
Utkání začíná v poklidu, kotouč kontrolují hosté, kteří se následně také vydávají do ofenzivy. Ztroskotali ale na přechodu útoční modré čáry.
00:01
Utkání právě začalo.
Utkání začne o několik málo minut později.
Úvodní sestavy:

Nashville Predators: Hutton (Dubnyk) – Weber, Josi, Jones, Del Zotto, Ellis, Ekholm – Hörnqvist, Fisher, Nystrom – Smith, Legwand, Spaling – Back, Wilson, Bourque – Sissons, Gaustad, Clune

New Jersey Devils: Schneider (Brodeur) – Greene, Fayne, Volčenkov, Salvador, Židlický, Merril – Jágr, Zajac Zubrus – Bruner, Gionta, Eliáš – Ryder, Henrique, Clowe – Bernier, Carter, Gelinas

Rozhodčí: Hasenfratz, Morton – Miller, McElman.
Československá stopa v utkání
V dresu Devils nastoupí trojice českých zástupcí, Jaromír Jágr, Marek Židlický a Patrik Eliáš. Za Nashville nenastoupí Marek Mazanec, který se momentálně nachází na farmě.
Vzájemné zápasy
V letošní sezoně se tyto dva celky potkaly pouze jednou, Devils zvítězili na domácí půdě jednoznačně 5:0. Jak dopadne druhé měření sil?
New Jersey Devils
Ďáblové získali v dosavadním průběhu soutěže 55 bodů, díky čemuž se nachází na třinácté pozici ve Východní konferenci. V Metropolitní divizi jsou pak sedmí. Devils v předchozím utkání neuspěli v St. Louis, a to v poměru 0:3. Suverénně nejproduktivnějším hráčem New Jersey je Jaromír Jágr. Zkušený útočník nasbíral 44 bodů. Současně s Michaelem Ryderem je se šestnácti brankami také nejlepším střelcem. Druhé a třetí místo v tabulce produktivity zaujímají Marek Židlický a Patrik Eliáš.
Nashville Predators
Predators mají na svém kontě 56 bodů, což je řadí na jedenáctou příčku silné Západní konference. V rámci Centrální divizi jsou pak svěřenci Barryho Trotze šestí. Nashville své poslední utkání zvládl, když na půdě Winnipegu vytěžil dva body za vítězství 4:3. Nejproduktivnějším hráčem Preds je David Legwand, který nasbíral 37 bodů.
Vítejte u našeho on-line přenosu! Kanadsko-americká NHL má na programu sérii utkání, mezi které patří souboj Nashvillu Predators a New Jersey Devils. Úvodní buly bude v nashvillské Bridgestone Areně vhozeno v 02:00 CET. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.


Články odjinud