1. Larsson – 1+0
2. Ennis – 1+0
3. Kuzněcov – 1+0
V samostatných nájezdech zvítězil tým Washington Capitals.

JEVGENIJ KUZNĚCOV vystřelil svému týmu výhru v nájezdech, když prostřelil Lindbacka přesnou střelou k pravé tyči!
Varonemu v rozhodují chvíli utekl puk.
Backstrom zkoušel zakončit na vyrážečku, ale nebyl úspěšný.
Moulson se rozjel, vystřelil a minul.
Kuzněcov zakončil přesně k pravé tyči.
Ennis zakončil pouze do vyrážečky hostujícího brankáře.
Samostatné nájezdy začínají.
O zisku bonusového bodu rozhodnou samostatné nájezdy.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:41
Oddechový čas pro domácí.
64:41
Greenova střela ze středu hřiště byla přizvednuta domácím zadákem do ochranné sítě.
64:09
Holtby upadl v brankovišti, ale naštěstí pro hosty byli hokejisté v bílém u puku.
63:35
Larssonovo zakončení z mezikruží si nenašlo cestu do branky.
62:49
Weber střílel od modré čáry, ale na jeho zakončení si počkal Holtby připravenou lapačkou.
62:42
Oddechový čas pro hosty.
62:42
Odpískáno zakázané uvolnění hostujícímu týmu.
61:57
Carlson si vyjel zpoza branky před Lindbacka, ale nedokázal dostat puk za jeho záda.
60:42
Ovečkin mohl rozhodnout, jenže jeho dělová rána z mezikruží nebyla přesná.
60:14
První zákrok prodloužení si připisuje Holtby, který musel krýt nahození Webera.
60:01
Začalo prodloužení.
Základní hrací doba vítěze nepřinesla, takže rozhodně prodloužení, nebo nájezdy. V poslední části hry nejprve odskočili Capitals domácím po gólu Kuzněcova, ale nakonec dokázal srovnat stav zápasu svou šikovnou tečí Larsson.
60:00
Třetí třetina skončila.
59:08
Brouwer zakončoval z téměř nulového úhlu a domácí bránu minul.
58:34
Sabres nikam nespěchají, chtějí dohrát zápas s pukem na svých holích.
57:47
Connerovo nahození od pravého mantinelu k domácí bráně nedoletělo, protože bylo zablokováno jedním z domácích beků.
56:08
Hra se přesune před Lindbacka po té, co bylo domácím odpískáno zakázané uvolnění.
54:46
Alex Ovečkin si sjel do mezikruží a následně vystřelil z vytočení, ale jeho projektil mířil daleko mimo branku.
53:50
Sabres právě vstřelili branku!
Domácí se dočkali vyrovnání. Ruhwedel nahazoval kotouč do brankoviště, kde ho předně za záda Holtbyho tečoval JOHAN LARSSON. Asistence: Chad Ruhwedel, Matt Moulson.
53:10
Backstromova střela z pravého kruhu byla přizvednuta do ochranné sítě.
51:43
K Ennisovi se dostal odražený puk, ale obrovskou šanci na srovnání zahodil. Domácí útočník naznačil střelu, objel obránce, ale následně svojí dělovkou jen orazítkoval mantinel za hostující bránou!
50:24
Hosté se osvobozují vyhozením puku přes všechny čáry.
49:49
Brouwer (WSH) je vyloučen na 2 minuty za podražení.
49:29
Signalizovaná výhoda domácího týmu.
48:52
Hodgsonovo nahození ze středního pásma hostující brankář zachytil a následně puk rozehrál.
47:30
Domácí hokejisté jsou velmi zaskočeni, naopak hosté jsou na koni.
45:55
Washington právě vstřelil branku!
Velmi nevydařená přesilová hra nakonec končí gólem. JEVGENIJ KUZNĚCOV vzal zodpovědnost na sebe, sjel si na střed hřiště a přesnou střelou čistě propálil domácího brankáře. Asistence: Matt Niskanen.
45:44
Hostům se v této přesilovce ještě nepodařilo usadit v útočném pásmu.
45:11
A opět se drží Sabres v pásmu svého soupeře.
44:45
Domácím se podařilo dostat černou gumu až za bránu Holtbyho.
44:10
Zadorov (BUF) je vyloučen na 2 minuty za zdržování hry.
43:39
Hostující Kuzněcov dlouho váhal s pukem na holi, až mu jeden z domácích hráčů puk sebral.
42:30
Odpískáno zakázané uvolnění Washingtonu.
41:28
To samé předvedl v další šanci Backstrom.
40:40
Kuzněcov svojí dělovkou přestřelil domácí klec.
40:01
Hosté dokázali ve druhé třetině srovnat zásluhou Greena, ale na konci této periody mohl Sabres poslat znovu do vedení Gionta, jenže tváří v tvář Holtbymu neuspěl. Co nám nabídne poslední část hry?
Další třetina začne přibližně v 1:58.
40:00
39:59
Gionta v poslední sekundě ujížděl sám na Holtbyho, který ovšem jeho střelu vykopl pravým betonem!
39:17
Nahození Chimery už drží strážce domácí svatyně ve své lapačce.
39:17
39:00
Po icingu domácích se bude vhazovat před Lindbackem.
38:17
Hodgsonovo nahození kryje hostující brankář svou širokou brankářskou holí.
36:22
Ve druhé třetině vede Washington 13:6 na střely na bránu.
35:37
Domácím se nepovedlo založení útoku, puk končí na zakázaném uvolnění.
35:19
Kuzněcov posunul kotouč za sebe na Glencrosse, který nebezpečně pálil, domácí brankář se ovšem překonat nenechal a kotouč podržel na svém hrudníku.
33:47
Moulson přihrával přes šíři kluziště na Zadorova, ale ten nedokázal trefit mezeru mezi tyčí a přesouvajícím se Holtbym.
32:30
Ovečkinovu jedovatou střelu zpoza obránce vyráží Lindback svým levým betonem.
31:32
Nahození Gleasona zastavilo klubko hráčů clonících před bránou domácích.
30:47
Moulsonovu střelu z bezprostřední blízkosti vyráží Holtby.
30:14
Hodgson pouze nahodil kotouč do útočného pásma a spolu se svými spoluhráči odjel střídat.
29:19
Kuzněcov zakončoval z velmi ostrého úhlu, takže domácí brankář neměl těžkou práci.
29:05
Brouwer byl jedním z domácích hokejistů poslán k ledu, rozhodčí ale vylučovat nebude.
26:09
Je opět vyrovnáno. Johansson zkoušel objet bránu domácích a zasunout do ní kotouč, ale puk mu sjel z čepele naštěstí jen k MIKU GREENOVI, který trefil horní růžek domácí brány. Asistence: Marcus Johansson, Brooks Laich.
26:01
Glencross přihrál najetému Brouwerovi, jehož dělovku z nápřahu chytil Lindback do své lapačky.
24:59
Johanssonův průnik zastavuje Ennis, který se zmocnil puku.
24:30
Benoitova přesilovková střela od modré orazítkovala tyč!
23:50
23:15
A opět je puk až ve středním pásmu.
22:20
Kotouč putuje až k Lindbackovi, domácí musí začít spoji akci od začátku.
21:50
Fehr (WSH) je vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.
21:14
Foligno se protlačil až k bekhendovému zakončení, jehož dorážka nadělala Holtbymu obrovské potíže!
20:10
Domácí zakládají první útočnou akci této třetiny.
20:01
První třetina nám nabídla hned tři branky. Nejprve získal pro domácí jednogólové vedení Ennis, ale na jeho branku dokázal s přesilové hry odpovědět Glencross svou dorážkou. O minutu později ovšem šli domácí opět do vedení, když se štěstím skóroval Hodgson.
Další třetina začne přibližně v 1:06.
20:00
19:22
Opět střílel Ovečkin. Ruský střelec zkoušel překvapit domácího brankáře z nulového úhlu, ale kotouč za brankovou čáru nedostal.
18:55
Hodgsonova lajna dlouho operuje v útočném pásmu, ke střele to ovšem nevedlo.
17:02
Na druhé straně chtěl z velmi výhodné pozice střílet Johansson bez přípravy, ale kotouč netrefil.
16:01
Giontova střela z prostoru mezi kruhy se mezi tři tyče nevešla.
15:00
Ovečkin vyslal ihned po buly svůj projektil na domácího brankáře, který měl s jeho střelou plné ruce práce.
14:29
Útočnou akci hostů zastavuje ofsajd, vhazovat se bude ve středním pásmu.
13:27
D´Amigo nahazoval kotouč na Holtbyho, ten ovšem i přes clonícího hráče zasáhl.
12:41
Z pravé strany zkoušel hostujícího brankáře překvapit Ennis, ale se svojí bekhendovou střelou neuspěl.
11:20
Ovečkinovu střelu z kraje pásma zablokoval Weber.
10:08
Jenže domácí si opět berou vedení! CODY HODGSON si sjel na střed hřiště a vypálil. Kotouč po zákroku Holtbyho vyletěl do vzduchu a následně přistál na zádech washingtonského brankáře, který si smolně shodil černou gumu do své brány. Asistence: Tim Schaller.
09:23
A je srovnáno! Ke střele od modré se dostal Ward, jehož střelu vyrazil Lindback jen do strany na hůl připraveného CURTISE GLENCROSSE, který uklidil kotouč za brankovou čáru. Asistence: Joel Ward, Matt Niskanen.
08:40
Tentokrát Ovečkinova dělovka těsně minula domácí klec.
08:08
Ovečkin pálil z levého bodu pro vhazování, jenže domácí brankář zasáhl přesným rozklekem.
07:37
D´Amigo (BUF) je vyloučen na 2 minuty za hákování.
07:16
Carlsona z levého kruhu si Lindback připisuje další zákrok.
05:59
Domácím hokejistům vlil vstřelený gól krev do žil, momentálně jsou aktivnější.
05:02
Domácí se nečekaně ujímají vedení! TYLER ENNIS přihrával přes šíři pásma na Ristolainena, který mu kotouč vrátil a první jmenovaný už zakončoval do téměř prázdné branky. Asistence: Rasmus Ristolainen, Brian Gionta.
03:28
Po odpískání si začali pěstně vyměňovat názory Weber (BUF) a Ověčkin (WSH). Domácí borec dostává 2 minuty za hrubost a ruský útočník inkasoval 2+2 minuty za hrubost.
02:33
Chimera pálil od levého hrazení na Lindbacka, ale ten proti jeho střele zasáhl vyrážečkou.
01:28
K Giontovi se odrazil do mezikruží kotouč, ale domácí hokejista nedokázal překonat Holtbyho – mířil mimo.
00:51
Johansson byl dříve v pásmu než puk, píská se ofsajd hostí.
00:05
První buly dnešního utkání vyhrávají hosté.
00:01

Buffalo Sabres: Lindback (Hackett) – Ristolainen, Weber, Zadorov, Ruhwedel, Strachan, Benoit – Ennis, Larsson, Moulson, Gionta, Varone, Foligno, Schaller, Hodgson, Deslauriers, Dalpe, Ellis, D´Amigo

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Carlson, Schmidt, Niskanen, Alzner, Green, Gleason – Johansson, Backstrom, Ovečkin, Brouwer, Kuzněcov, Glencross, Ward, Fehr, Chimera, Wilson, Latta, Conner.

Washington Capitals

Hosté bojují o každý bod. V 70 zápasech inkasovali 84 bodů, čímž se zatím drží na sedmém místě Východní konference. Caps táhne neodlučitelné duo Ovečkin – Backstrom. Ruský ostrostřelec momentálně vládne střelcům celé ligy a v kanadském bodování je druhý. Jeho švédský spoluhráč zase dominuje v ligové tabulce asistentů, kde má náskok 5 asistencí před Crosbym.

Buffalo Sabres

Domácí získali zatím nejméně bodů ze všech týmů celé ligy. Sabres nasbírali v 68 zápasech 44 bodů a patří jim poslední místo Východní konference. Navíc se Šavle zbavili skvěle chytajícího českého brankáře – Michala Neuvirtha, kterého pustili do NY Islanders.
Dnes uvidíme duel NHL mezi Buffalem a Washingtonem! Poslední měření těchto celků ovládli jasně Caps, kteří vyhráli 6:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:05.