To byl ale závěr! Gólově bohatá třetí třetina již ale nezměnila nic na výhře Dinama, které tak získává tři body.
59:56
Dinamo právě vstřelilo branku!
Na přihrávku zpoza brány si počíhal MAT ROBINSON a prostřelil vše před sebou. Asistence: Alexej Cvetkov, Juuso Hietanen.
59:45
Dinamo obsadilo pásmo hostů a kontroluje puk.
59:28
Chlystov je vyloučen na dvě minuty.
59:06
Domácí obléhají branku Ufy a vše nasvědčuje tomu, že svou výhru obhájí.
58:27
Tvrdou ránu od Robinsona chytá připravený gólman.
57:59
Hosté kontrolují puk a rozehrávají útočnou akci.
57:11
Ufa právě vstřelila branku!
První střelu od modré zvládl Lazušin vyrazit. Následnou dorážku DMITRIJE MAKAROVA ale nestihl zachytit a Ufa opět snižuje. Asistence: Ivan Višněvskij, Juuso Hietanen.
56:27
Omark nezamířil přesně a jeho tým ztrácí kotouč.
55:41
Loginov nadějně střílel ale domácí vyhazují puk z pásma.
55:16
Za držení dostane trest Osipov (DMS)
55:14
Kolcovova střela míjí bránu.
54:33
MARTINS KARSUMS si počíhal v přečíslení na přihrávku a následně dopravil puk za záda gólmana. Asistence: Alexej Cvetkov.
53:32
Střelu od Makarova zastavuje Lazušin.
53:24
Po icingu se bude vhazovat v pásmu Dinama.
52:55
Ufa je nadále velmi nebezpečná v útočné třetině.
52:18
Nedáš dostaneš? Grigorenko našel zcela volného LINUSE OMARKA, jemuž nedělalo problém dopravit kotouč do sítě. Asistence: Igor Grigorenko.
51:59
Tarasov sice zvládl položit gólmana Sochatskije, ten jeho přízemní střelu zvedl nad bránu zabránil tak pátému gólu.
51:59
A pojede se trestné střílení! Tarasov byl při svém úniku hákován, Dinamo může navýšit.
51:42
Pokus obrany Dinama neohrozil gólmana.
50:52
Nikulinův střelecký pokus minul klec.
50:30
Grigorenko bojoval o nahozený puk, ale ztratil ho.
49:58
První ostrá střel od modré se od betonů gólmana odrazila, a to na hokejku MAXIMA PESTUŠKA. Útočník ji pak dostal skulinkou mezi nohami do sítě. Asistence: Mat Robinson.
49:14
Nahození Hartikainena vyrazil bez problémů Lazušin.
48:35
Pronikající Galimov byl zastaven na modré čáře, puk doklouzal až k Sochatskiji.
47:49
Ledabylé nahození od modré zcela minulo bránu Ufy.
Komerční pauza.
46:57
Omarkovo bekhnedové zakonční nezmířilo mezi tři tyče.
46:22
Aktivní hosté narážejí na důmyslnou obranu při přechodu modré čáry.
45:59
Domácí jen odvezli puk do útočné třetiny a zde ho ponechali.
45:24
Hosté jsou povzbuzeni a nyní okupují útočnou třetinu.
44:28
IGOR GRIGORENKO se ujal puku ve středním pásmu a elegantně projel okolo obránců. Následná střela prošla mezi betony Lazušina a skončila v bráně. Asistence: Kiril Kolcov.
44:09
Střela Omarka z těsné blízkosti neskončila v síti. Tedy skončila, ale v té ochranné. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
43:55
Podražení má na svědomí Karsums (DMS)
43:38
Ostrá střela od modré končí v lapačce Lazušina.
43:16
Špatná rozehrávka Moskvy končí zakázaným uvolněním.
42:43
Dost agresivně zajel Ankudinov do gólmana, který zalehl puk a přerušil tak hru.
42:31
Puk se odrazil k brankářovi hostů a ten jej raději podržel v lapačce.
42:15
Solovjov jen přenechal kotouč a odebral se na střídačku. Jeho spoluhráči následně započali útočnou akci.
41:42
41:14
Ufě se zcela nedaří udržet se v pásmu.
40:50
Další pohodlné vyhození Dinama.
40:17
Ufa má stále k dispozici přesilovou hru, ale po úvodním buly se podařilo domácím vyhodit puk.
40:01
Druhá třetina je minulostí. Úspěšnější v ní byli opět domácí, jenž zvládli navýšit na rozdíl tří gólů. Hosté mají ještě dvacet minut na změnu nepříznivého stavu.
39:07
Filatovovo bekhendové zakončení zamířilo mimo.
38:23
Dinamo bylo rychle vytlačeno z útočné třetiny ven. Hostům se ale protiútok nepovedl.
38:00
Nahození hostů zastavuje svou hrudí Lazušin.
37:24
Hry je nyní plná nepřesností. Viděli jsme ale Karsumsovo průnik a zakončení se kterým si poradil gólman.
36:22
Hietanenův pokus zamířil mimo tři tyče.
35:43
35:42
Volkov dostal puk mezi kruhy a tvrdou střelou zkusil tvrdost gólmanovo hrudi.
35:13
Sochatskij se sklouzl proti odraženému kotouči a podržel ho v lapačce.
34:51
Domácí jsou nachytání v ofsajdu.
34:43
Ufa se zmocnila puku a vyhazuje.
34:05
Z přesilovky nyní těží domácí, usadili se v pásmu a nebezpečně kombinují.
33:43
Ankudinov dostal puk až do brankoviště. Zde ale osekával gólmana, což si domácí nenechali líbit a strhla se tvrdá řežba. Vyloučen je tedy Ankudinov (UFA) a Osipov (DMS).
33:43
33:08
Na Sochatskije zamířil nebezpečný puk od modré. Gólman ale skvěle zareagoval a zastavil kotouč na hrudi.
32:30
Engqvist se protáhl okolo obránce a z hrany kruhu pro vhazování zamířil jen těsně nad.
32:05
31:27
Další pohodlné vyhození Ufy.
31:08
Přechod přes modrou čáru dělá domácím velké problémy.
30:47
Dlouho se Dinamo v pásmu neohřálo. Hosté pohodlně vyhazují.
30:14
Příliš horlivá rozehrávka domácího týmu končí ofsajdem.
30:05
Omark (UFA) je vyloučen na dvě minuty
29:11
Tak to byla nádherná kombinace domácích! Cvetkov si vyměnil kotouč s MATEM ROBINSONEM, tomu pak přihrávku vrátil a jmenovaný útočník jen lehkou tečí zařídil navýšení skóre. Asistence: Alexej Cvetkov.
28:30
Po ofsajdu proběhne vhazování ve středním pásmu.
28:01
27:46
Višněvskij prověřil betony Lazušina, ty ale odolali. Dinamo následně vyhazuje.
27:26
Ofsajd Ufy, následuje vhazování ve střední třetině.
26:55
Po návratu dvou hříšníků na led následuje minutová klasická přesilová hra hostů. Ti ale ledabyle ztratili pásmo.
26:17
Ostrá rána obránce byla sražena gólmanem Lazušinem. Domácí následně vyhazují.
Rozhodčí ještě protahují komerční pauzu, probírají cosi s časoměřiči. Podle všeho je nějaký technický zádrhel na kostce.
26:01
Držení má na svědomí Nikulin (DMS). Nemine ho trest na dvě minuty.
25:24
Nahození Ufy zlikvidoval gólman, puk následně vyvezl Karsums.
24:35
Po strkanici na puntíku pro vhazování dostávají trest Tarasov (DIN) a Ankudinov (UFA). Následuje dvouminutová hra ve čtyřech.
24:35
24:35
Následný ofsajd připravuje Ufu o útočnou třetinu.
24:32
Přihrávku na modrou dostal od Sojna Lazarev. Tvrdá střela ale neohrozila připraveného Lazušina.
24:10
Osipov se pustil do pěstní výměny s Hartikainenem a byla z toho pohledná řežba. Oba jsou za svou barovou bitku odměněni dvouminutovým osobním trestem, který si odpykají v klidném a pohodlném prostředí trestných lavic.
24:10
23:57
Domácí útočník vlétl do souboje s protivníkem tak ostře, že hráči Ufy vyletěla hokejka až na tribunu.
23:10
Hosté dobyli útočnou třetinu. Zde nebezpečně kombinovali, ale že by nebezpečně ohrozili Lazušina se říci nedá.
22:45
Karsums obešel po křídle protihráče a zakončil. Jeho střela proletěla okolo brány.
22:26
Dlouhá přihrávka hostů prošla skrze střední pásmo až za bránu Dinama. Pískán je icing.
21:49
Tlak hostů skončil dorážkou Nesterova. Gólman následně podržel puk, čímž přerušil hru.
21:23
Dlouhá přihrávka z obrany nedorazila k Tereščenkovi, puk následně přebírá Ufa.
20:49
Nahození Dinama se mění v zakázané uvolnění.
20:43
Grigorenkovo nahození přišlo z ofsajdové pozice. Následuje vhazování ve střední třetině.
20:13
První přechod do útoku má na vědomí Ufa. Grigorenkovo slabé zakončení označkovalo rameno gólmana.
20:01
První třetina je minulostí a v ní se do pohodlného vedení 2:0 dostali domácí. Během tří minut vstřelil obě branky a další mohli přidat. Především v závěru dvacetiminutovky měli k dispozici přesilovou hru po dobu pěti minut, nutno říct, že tuto příležitost promarnili. Ufě nelze upřít snahu, ale jak je známo, hraje se na góly.
20:00
19:40
V závěru třetiny se Ufa probila do pásma. Zde se ale nedaří dostat do zakončení.
19:23
Omarkovu teč chytá do lapačky Lazušin.
19:01
Nebezpečně se odrazil puk od hokejky Grigorenka. Nakonec ale bránu Moskvy neohrozil.
18:54
Hosté v plném počtu. Pětiminutový trest je u konce.
18:29
Ufě nedělá problém bránit vstup do své třetiny.
18:09
Další celkem pohodlné vyhození hostů.
17:35
Pestuško si na sebe navázal dva obránce. Z jejich sevření se ale nevymotal a mohl být rád že vůbec zvládl nahrát.
17:01
Pětiminutovou přesilovku zvládají hosté bravurně. Daří se jim bez problémů vyhazovat kotouč.
16:29
Na druhou stranu se rozjel Nesterov a získal pro svůj tým několik cenných vteřinek.
16:05
Přesilovka nadále pokračuje, Ufě se ale daří vyhodit puk a bránit své území.
15:36
Nebezpečné nahození tečoval Brjuvkin. Puk ale zamířil jen do rohu kluziště.
14:55
Po dlouhém obléhání přišla z hokejek Dinama střela. Ta skončila jen v náručí gólmana.
14:21
Další vyhození ze strany Ufy.
14:04
Po rozehrání hry se k puku dostali hosté a vyhodili.
13:54
Galimov zůstal po střetu s Prochorkinem (UFA) ležet na ledě a útočník hostů dostává trest za vražení na hrazení. Navíc dostává i trest do konce utkání.
13:24
Prochorkin se dostal k puku jako slepý k houslím ale vyslal poměrně pohlednou střelu. Ta ale minula zamýšlený cíl.
12:55
Průnik domácím nevyšel, Tarasov se zamotal v přihrávce a následně přišel o kotouč.
12:34
Ostrá střela Chlystova z hranice kruhu končí v náruči gólmana.
11:51
Ofsajd nyní zastavil postup Dinama.
11:30
Aktivní hra Dinama dostala domácí hráče do pásma. Zde ale ztratili puk, který jejich soupeři poslali na opačnou stranu kluziště.
10:46
Avcinův průnik zastavili dva bránící hráči na modré čáře.
10:09
Volkov dostal puk před brankoviště. V okamžiku střely mu ale byla zakřížena hokejka a ke střele z bezprostřední blízkosti tedy nedošlo.
09:40
Ufu zastavuje další ofsajd.
09:17
Lazarev dostal puk na hokejku přes šířku kluziště. Stačilo trefit odkrytý prostor brány. Zdánlivě jednoduchý úkol ale útočník nesplnil a poslal kotouč do ochranné sítě.
08:26
Dinamo řeší tlak hostů vyhozením puku. Zároveň došlo v brance ke střídání. Za Ufu bude od této chvíle chytat Sochatskij.
08:09
Ufa se snaží odpovědět. Hartikainen ale z otočky minul.
07:08
Přesný pas za obranu dostal ALEXEJ TEREŠČENKO a ukázkově překonal brankáře střelou nad beton. Asistence: Juuso Hietanen, Mat Robinson.
06:37
Po rozehrání se puk dostal až do ochranné sítě za Lazušinem. Vhazuje se tedy v pásmu Dinama.
06:25
Puk se po souboji poroučel mimo hrací plochu a následuje vhazování ve střední třetině. Tedy až po komerční pauze.
06:12
Loginov nakonec udržel puk směřující z pásma. Následnou přihrávkou ale nenašel nikoho ve stejném dresu.
05:32
Lepistö bojoval o puk a o hokejku protihráči ho dostal do ochranné sítě, následuje vhazování před Lazušinem.
04:13
Po rozehrání přesilové hry se na konci dlouhé přihrávky z rohu kluziště objevil VLADIMIR BRJUVKIN. Svou přesnou střelu umístnil nad vyrážečku gólmana a otevírá tak skóre utkání. Asistence: Martins Karsums, Ilja Nikulin.
03:54
Nesterov (UFA) je potrestán za krosček.
03:47
Nahození hostů dopadlo až do náruče gólmana, který přerušil hru.
03:16
Bodrov dostal zpětnou přihrávku a střílel z první. Puk vyrazil Lazušin betonem.
02:42
Avtisin dostal přihrávku do jízdy. Následně vystřelil z kruhu pro vhazování a Svedberg jeho střelu vyrazil ramenem do ochranné sítě.
02:18
Engqvista v jeho nadějném průniku zastavuje ofsajd.
01:39
Aktivnější Ufa se udržela v pásmu. Makarov našel spoluhráče, jehož střela ale mířila zcela mimo bránu.
01:13
Hartikainen vybojoval nahozený puk za bránou. Následně se uvolnil z područí obránce a z otočky donutil Lazušina k zákroku.
00:11
Po vhazování se kupředu hnali Moskvané, byli obráni o puk a z protiútoku hrozila Ufa.
00:01
Oba týmy jsou již na ledě. Nyní zazní hymna Ruské federace.

Dinamo Moskva: Lazušin (Šaryčenkov) – Hietanen, Robinson, Osipov, Nikulin, Solovjov, Korjagin, A. Volkov – Cvetkov, Karsums, Pestuško – Kokarev, Tereščenko, Brjukvin – K. Volkov, Babenko, Galimov – Dugin, Filatov, Tarasov – Avcin.

Salavat Julajev Ufa:
Svedberg (Sochatskij) – Lepistö, Azamascev, Višněvskij, Bodrov, Kolcov, Loginov, Gončarov, Culygin – Grigorenko, Omark, Prochorkin – Makarov, Chlystov, Hartikainen – Sojn, Nesterov, Lazarev – Engqvist, Ankudinov, Setdikov.

Rozhodčí: Fraňo, Gofman – Lazarev, Palej..
Dinamo Moskva je aktuálně na pátém místě tabulky Západní konference soutěže KHL. Po dvanácti odehraných zápasech mají hráči Dinama na svém kontě čtyřiadvacet bodů.

Salavat Julajev Ufa je před dalším střetnutím na desátém místě tabulky Východní konference soutěže KHL. Za sebou má tento celek dvanáct zápasů a připsal si celkem šestnáct bodů.
Krásný den všem příznivcům hokejové zábavy! Před námi je zápas Kontinentální hokejové ligy a to mezi moskevským Dinamem a Salavatem Julajevem Ufa.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.