Partneři závodů - děkujeme za podporu | iSportLIFE | iSport.cz

Columbia

Značka Columbia Montrail nabízí komplexní produktovou řadu “od hlavy k patě” vyvinutou pro nejlepší výkon a pohodlí při běhu v terénu i extrémních podmínkách běhu v horách. Vznikla kombinací zkušeností a dobrého jména značky Montrail v oblasti trail runningu a inovativního produktového designu značky Columbia. Společnosti Columbia Sportswear Company se sídlem v Portlandu ve státě Oregon v USA vytváří inovativní výrobky pro outdoorové nadšence již od roku 1938.

Hello bank!

Hello bank! je moderní bankou, která působí kromě České republiky také ve Francii, Belgii, Itálii, Německu i v Rakousku a patří do finanční skupiny BNP Paribas. Na našem trhu ale není žádným nováčkem – navazuje na více než 20letou tradici Cetelemu, který v říjnu 2017 plně nahradila. Pod novou značkou naplňuje slib, který dala svým 400 tis. klientů – rozšíření produktů o běžný i spořicí účet a nové služby i technologie, které doplnily původní úvěrovou nabídku. Naší snahou je přinášet klientům produkty bez zbytečných složitostí a podmínek, stejně jako být neustále po ruce, když je potřeba. Chceme lidem jednoduše usnadnit život a to nejen s financemi.

AutoPodbabská

Společnost Auto Podbabská je autorizovaný prodejce a servis vozů ŠKODA, Volkswagen a Volkswagen Užitkové vozy s dlouholetou tradicí. Vše u nás začíná a končí potřebami zákazníka.

BCE s.r.o.

BCE s.r.o. je akreditovaný dovozce výrobků prestižní kanadské firmy Bombardier Recreational Products (BRP) -  čtyřkolek Can-am ATV a Can-am SSV, silničních tříkolek Spyder a Ryker, sněžných skútrů Ski-Doo a Lynx, vše včetně příslušenství, náhradních dílů a oblečení. Prodejní a servisní síť v celé ČR.  

Sanasport

Sanasport je český prodejce sportovního vybavení, zaměřuje se především na běh, halové sporty, fitness a outdoor. Prodává přes 60 značek, mj. Asics, Mizuno, Reebok, Adidas, Columbia, New Balance, Craft a mnoho dalších. Kromě českého a slovenského e-shopu provozuje Sanasport 4 prodejny (Praha, Brno, Olomouc, Bratislava), pořádá zdarma běžecké tréninky, zdarma v prodejnách diagnostikuje došlap, organizuje zajímavé projekty (Můj první běh, Běhámzdarma aj.) a dělá vše další pro to, aby se lidé zdravě hýbali.

iSportLIFE závody

iSportLIFE závody organizují lidé kolem webu iSportLIFElife.cz, dříve Rungo.cz. Jedná se o amatérské hobby běžecké, v budoucnu možná i cyklistické závody, které se konají v České republice. Doražte, protože běhání je skvělé pro zdraví, uvolnění od stresu nebo spalování kalorií.

Články odjinud