Rok 2018 bude nabitý sportovními akcemi toho největšího formátu jako je zimní olympiáda v Pchjongčchangu, MS v hokeji i MS ve fotbale, dít se toho na poli sportu bude ale daleko víc. Projděte si náš podrobný kalendář a zjistěte si, co se kdy děje ve vašem oblíbeném sportu!
*pozn.: konkrétní termíny a místa akcí budou teprve upřesněny
LEDEN |
|||
FOTBALISTA ROKU FIFA | 24. 1. | LOS SKUPIN LIGY NÁRODŮ UEFA | Lausanne/Švýcarsko |
HOKEJ | 26. 12.-5. 1. 2018 |
MS HRÁČŮ DO 20 LET |
Buffalo/USA |
2. 1. | ČTVRTFINÁLE | ||
4. 1. | SEMIFINÁLE | ||
5. 1. | FINÁLE | ||
9.-10. 1. | SEMIFINÁLE LIGY MISTRŮ - 1. ZÁPASY | ||
16.-17. 1. | SEMIFINÁLE LIGY MISTRŮ - ODVETY | ||
TENIS | 15.-28. 1. | AUSTRALIAN OPEN | Melbourne/Austrálie |
HÁZENÁ | 12.-28. 1. | ME MUŽI | Chorvatsko |
13. 1. | ČESKO-ŠPANĚLSKO | Varaždin/Chorvatsko | |
15. 1. | ČESKO-DÁNSKO | Varaždin/Chorvatsko | |
17. 1. | ČESKO-MAĎARSKO | Varaždin/Chorvatsko | |
18.-24. 1. | ČTVRTFINÁLE | Varaždin+Záhřeb | |
26. 1. | SEMIFINÁLE | Záhřeb/Chorvatsko | |
28. 1. | FINÁLE + O 3. MÍSTO | Záhřeb/Chorvatsko | |
KRASOBRUSLENÍ | 15.-21. 1. | ME | Moskva/Rusko |
LYŽOVÁNÍ | 1.-1. | SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ | Oslo/Norsko |
3.-4. 1. | SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ | Záhřeb/Chrovatsko | |
6.-7. 1. | SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ | Abelboden/Švýcarsko | |
6.-7. 1. | SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ | Maribor/Slovinsko | |
8. 1. | SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ | Flachau/Rakousko | |
9.-14. 1. | SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ | Wengen/Švýcarsko | |
11.-14. 1. | SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ | Bad Kleinkirchheim/Rak. | |
16.-21. 1. | SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ | Kitzbühel/Rakousko | |
18.-21. 1. | SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ | Cortina d´Ampezzo/Itálie | |
23. 1. | SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ | Kronplatz/Itálie | |
23. 1. | SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ | Schladming/Rakousko | |
25.-28. 1. | SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ | Ga-Pa/Německo | |
27.-28. 1. | SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ | Lenzerheide/Švýcarsko | |
30. 1. | SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ | Stockholm/Švédsko | |
30. 12.-1. 1. | SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ | Lenzerheide/Švýcarsko | |
3.-4. 1. | SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ | Oberstdorf/Německo | |
6.-7. 1. | SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ | Val di Fiemme/Itálie | |
13.-14. 1. | SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ | Drážďany/Německo | |
20.-21. 1. | SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ | Planica/Slovinsko | |
27.-28. 1. | SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ | Seefeld/Rakousko | |
4.-7. 1. | SP V BIATLONU | Oberhof/Německo | |
10.-14. 1. | SP V BIATLONU | Ruhpolding/Německo | |
18.-21. 1. | SP V BIATLONU | Anterselva/Itálie | |
SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH/TURNÉ 4 MŮSTKŮ | |||
31. 12.-1. 1. | Ga-Pa | ||
3.-4. 1. | Innsbruck | ||
5.-6. 1. | Bischofhofen | ||
5.-7. 1. | SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH ženy | Rasnov/Rumunsko | |
12.-14. 1. | SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH ženy | Sapporo/Japonsko | |
18.-21. 1. | SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH ženy | Zao/Japonsko | |
19.-21. 1. | SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH | Oberstdorf/Německo | |
26.-28. 1. | SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH | Zakopane/Polsko | |
26.-28. 1. | SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH ženy | Ljubno/Slovinsko | |
6.-7. 1. | SP V SEVERSKÉ KOMBINACI | Otepää/Estonsko | |
12.-14. 1. | SP V SEVERSKÉ KOMBINACI | Val di Fiemme/Itálie | |
20.-21. 1. | SP V SEVERSKÉ KOMBINACI | Chaux-Nueve/Francie | |
26.-28. 1. | SP V SEVERSKÉ KOMBINACI | Seefeld/Rakousko | |
6. 1.- | SP FREESTYLE/BOULE | Calgary/Kanada | |
10.-12. 1. | SP FREESTYLE/BOULE + AKROBATICKÉ SKOKY | Deer Valley/USA | |
13.-14. 1. | SP FREESTYLE/SKICROSS | Idre Fjall/Švédsko | |
17.-20. 1. | SP FREESTYLE/SLOPESTYLE + BOULE | Mammoth/USA | |
18.-19. 1. | SP FREESTYLE/AKROBATICKÉ SKOKY ženy | Lake Placid/USA | |
5.-6. 1. | SP VE SNOWBOARDINGU/SLALOMY | ???/Rakousko | |
10.-13. 1. | SP VE SNOWBOARDINGU/U RAMPA + SLOPESTYLE | Snowmass/USA | |
12.-13. 1. | SP VE SNOWBOARDINGU/SNOWBOARDCROSS | Bad Gastein/Rakousko | |
17. 1.- | SP VE SNOWBOARDINGU/U RAMPA + SLOPESTYLE | Laax/Švýcarsko | |
19.-21. 1. | SP VE SNOWBOARDINGU/SNWBCROSS + SLOPESTYLE | Erzurum/Turecko | |
26.-28. 1 | SP VE SNOWBOARDINGU/SLALOMY | Bansko/Bulharsko | |
MOTORISMUS | 6.-20. 1. | RALLYE DAKAR | Jižní Amerika |
25.-28. 1. | WRC RALLYE MONTE CARLO | ||
POZEMNÍ HOKEJ | 12.-14. 1. | ME v hale muži | Antverpy/Belgie |
19.-21. 1. | ME v hale ženy | PRAHA | |
RYCHLOBRUSLENÍ | 5.-7. 1. | ME na jednotlivých tratích | ???? |
12.-14. 1. | ME short track | Drážďany/Německo | |
19.-21. 1. | SP | Erfurt/Německo | |
ÚNOR |
|||
9.-25. 2. |
ZOH 2018 Korea - kompletní program najdete ZDE » |
Pchjončang/Korea | |
9. 2. | SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ | ||
10. 2. | BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/7,5km + 7,5km skiatlon ženy | ||
BIATLON/sprint žen | |||
RYCHLOBRUSLENÍ/3000m ženy | |||
SHORT TRACK/1500m muži | |||
SKOKY NA LYŽÍCH/střední můstek muži | |||
11. 2. | ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ/sjezd muži | ||
BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/15km + 715km skiatlon muži | |||
BIATLON/sprint muži | |||
FREESTYLE/boule ženy | |||
RYCHLOBRUSLENÍ/5000m muži | |||
SANĚ/muži | |||
SNOWBOARDING/slopestyle muži | |||
12. 2. | ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ/obří slalom ženy | ||
BIATLON/stíhačka ženy | |||
BIATLON/stíhačka muži | |||
FREESTYLE/BOULE muži | |||
KRASOBRUSLENÍ/volná jízda muži + ženy + tance | |||
RYCHLOBRUSLENÍ/1500m ženy | |||
SKOKY NA LYŽÍCH/střední můstek ženy | |||
SNOWBOARDING/slopestyle ženy | |||
13. 2. | ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ/kombinace muži | ||
BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/sprint klasicky muži + ženy | |||
CURLING/smíšené dvojice finále | |||
RYCHLOBRUSLENÍ/1500m muži | |||
SANĚ/ženy | |||
SHORT TRACK/500m ženy | |||
SNOWBOARDING/u rampa ženy | |||
14. 2. | ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ/slalom ženy | ||
BIATLON/vytrvalostní závod muži | |||
HOKEJ: Slovensko-Rusko | |||
USA-Slovinsko | |||
RYCHLOBRUSLENÍ/1000m ženy | |||
SANĚ/dvojice | |||
SEVERSKÁ KOMBINACE/závod muži | |||
SNOWBOARDING/u rampa muži | |||
15. 2. | ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ/super G muži | ||
BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/10km volně ženy | |||
BIATLON/vytrvalostní závod ženy | |||
HOKEJ: Korea-ČESKO | |||
Finsko-Německo | |||
Norsko-Švédsko | |||
Švýcarsko-Kanada | |||
KRASOBRUSLENÍ/volné jízdy párů | |||
RYCHLOBRUSLENÍ/1000m muži | |||
SANĚ/týmy | |||
SNOWBOARDING/snowboardcross muži | |||
16. 2. | BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/10km volně muži | ||
FREESTYLE/akrobatické skoky ženy | |||
HOKEJ: USA-Slovensko | |||
Rusko-Slovinsko | |||
Finsko-Norsko | |||
Švédsko-Německo | |||
RYCHLOBRUSLENÍ/5000m ženy | |||
SKELETON/muži | |||
SNOWBOARDING/snowboardcross ženy | |||
17. 2. | ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ/super G ženy | ||
BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/štafety ženy | |||
BIATLON/hromadný start ženy | |||
FREESTYLE/slopestyle ženy | |||
HOKEJ: ČESKO-Kanada | |||
Korea-Švýcarsko | |||
Rusko-USA | |||
Slovensko-Slovinsko | |||
KRASOBRUSLENÍ/volné jízdy muži | |||
SHORT TRACK/1500m muži + 1000m ženy | |||
SKELETON/ženy | |||
SKOKY NA LYŽÍCH/velký můstek muži | |||
18. 2. | ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ/obří slalom muži | ||
BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/štafety muži | |||
BIATLON/hromadný start muži | |||
FREESTYLE/akrobatické skoky + slopestyle muži | |||
HOKEJ: ČESKO-Švýcarsko | |||
Německo-Norsko | |||
Kanada-Korea | |||
Švédsko-Finsko | |||
19. 2. | BOBY/dvojbob muži | ||
20. 2. | BIATLON/smíšené štafety | ||
FREESTYLE/u rampa ženy | |||
HOKEJ: osmifinále | |||
KRASOBRUSLENÍ/volné jízdy tance | |||
SHORT TRACK/3000m ženy | |||
SEVERSKÁ KOMBINACE/závod muži | |||
21.2. | ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ/sjezd ženy | ||
BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/týmový sprint | |||
BOBY/dvojbob žen | |||
FREESTYLE/skicross muži | |||
HOKEJ: čtvrtfinále | |||
RYCHLOBRUSLENÍ/stíhací závod družstev | |||
22. 2. | ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ/slalom muži | ||
BIATLON/štafety ženy | |||
FREESTYLE/u rampa muži | |||
SHORT TRACK/500m muži + 1000m ženy + 5000m štafety muži | |||
SEVERSKÁ KOMBINACE/týmový závod | |||
23. 2. | ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ/kombinace ženy | ||
BIATLON/štafety muži | |||
CURLING/o 3. místo muži + semifinále ženy | |||
FREESTYLE/skicross ženy | |||
HOKEJ: semifinále | |||
KRASOBRUSLENÍ/volné jízdy ženy | |||
RYCHLOBRUSLENÍ/1000m muži | |||
SNOWBOARDING/big air | |||
24. 2. | ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ/týmový závod | ||
BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/50km muži | |||
CURLING/finále muži + o 3. místo ženy | |||
HOKEJ: o 3. místo | |||
SNOWBOARDING/slalomy | |||
RYCHLOBRUSLENÍ/závod s hromadným startem | |||
25. 2. | BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/30km ženy | ||
BOBY/čtyřbob muži | |||
CURLING/finále ženy | |||
HOKEJ: finále | |||
SLAVNOSTNÍ UKONČENÍ | |||
FOTBAL | 13.-14. 2. | START PLAY OFF LIGY MISTRŮ | |
15. 2. | START PLAY OFF EVROPSKÉ LIGY | ||
16. 2. | START JARNÍ ČÁSTI HET LIGY | ||
HOKEJ |
6. 2. | FINÁLE LIGY MISTRŮ | |
TENIS | 2.-4. 2. | DAVIS CUP 1. KOLO | |
2.-4. 2. | DAVIS CUP EURO-AFRICKÁ ZÓNA/soupeř pro Česko | ||
10.-11. 2. | FED CUP ČTVRTFINÁLE/ČESKO-ŠVÝCARSKO | PRAHA/OSTRAVA??? | |
AMERICKÝ FOTBAL | 4.2. | SUPER BOWL | Minneapolis/USA |
BADMINTON | 13.-18. 2. | ME týmů | Kazaň/Rusko |
CYKLISTIKA | 3.-4. 2. | MS V CYKLOKROSU | Valkenburg/Nizozemí |
28. 2.-4. 3. | MS NA DRÁZE | Apeldoorn/Nizozemí | |
LYŽOVÁNÍ | 1.-4. 2. | SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ | Ga-Pa/Německo |
16.-18. 2. | JIZERSKÁ PADESÁTKA | ||
26. 2.-4. 3. | MS juniorů v biatlonu | Otepää/Estonsko | |
2.-4. 2. | SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH ženy | Hinzenbach/Rakousko | |
2.-4. 2. | SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH | Willingen/Německo | |
3.-4. 2. | SP V SEVERSKÉ KOMBINACI | Hakuba/Japonsko | |
2.-4. 2. | SP VE SNOWBOARDINGU/SNOWBOARDCROSS | Feldberg/Německo | |
MOTORISMUS | 16.-18. 2. | WRC ŠVÉDSKÁ RALLY | |
POZEMNÍ HOKEJ | 7.-11. 2. | MS v hale | Berlín/Německo |
SPORT. STŘELBA | 16.-26. 2. | ME STŘELBA 10m | Györ/Maďarsko |
BŘEZEN |
|||
FOTBAL | 16. 3. | LIGA MISTRŮ + EVROPSKÁ LIGA/los čtvrtfinále | |
22.-26. 3. | CHINA CUP 2018/Čína, Uruguay, Wales, ČESKO | Nan-ning/Čína | |
23. 3.- | ČESKO-URUGUAY | ||
26. 3. | FINÁLE + O 3. MÍSTO | ||
HOKEJ | 7. 3. | START PLAY OFF EXTRALIGY | |
ATLETIKA | 1.-4. 3. | HALOVÉ MS | Birmingham/Velká Británie |
BASEBALL | 29. 3. | START MLB | |
CURLING | 17.-25. 3. | MS ženy | North Bay/Kanada |
31. 3.-8. 4. | MS muži | Las Vegas/USA | |
CYKLISTIKA | 28. 2.-4. 3. | MS NA DRÁZE | Apeldoorn/Nizozemí |
JUDO | 3.-4. 3. | PRAGUE OPEN | PRAHA |
KRASOBRUSLENÍ | 5.-11. 3. | MS juniorů | Sofie/Bulharsko |
19.-25. 3. | MS | Milán/Itálie | |
LYŽOVÁNÍ | 3.-4. 3. | SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ | Crans-Montana/Švýcarsko |
8.-11. 3. | SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ | Kvitfjell/Norsko | |
9.-10. 3. | SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ | Ofterschwang/Německo | |
12.-18. 3. | SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ | Are/Švédsko | |
3.-4. 3. | SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ | Lahti/Finsko | |
7. 3. | SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ | Drammen/Norsko | |
10.-11. 3. | SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ | Oslo/Norsko | |
16.-18. 3. | SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ | Falun/Švédsko | |
26. 2.-4. 3. | MS juniorů v biatlonu | Otepää/Estonsko | |
8.-11. 3. | SP V BIATLONU | Kontiolahti/Finsko | |
15.-18. 3. | SP V BIATLONU | Oslo/Norsko | |
20.-25. 3. | SP V BIATLONU | Ťumeň/Rusko | |
2.-4. 3. | SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH | Lahti/Finsko | |
9.-10. 3. | SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH | Oslo/Norsko | |
12.-13. 3. | SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH | Lillehammer/Norsko | |
14.-15. 3. | SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH | Trondheim/Norsko | |
16.-18. 3. | SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH | Vikersund/Norsko | |
22.-25. 3. | SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH/lety | Planica/Slovinsko | |
23.-25. 3. | SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH ženy | Oberstdorf/Německo | |
3.-4. 3. | SP V SEVERSKÉ KOMBINACI | Lahti/Finsko | |
10. 3. | SP V SEVERSKÉ KOMBINACI | Oslo/Norsko | |
17.-18. 3. | SP V SEVERSKÉ KOMBINACI | Klingenthal/Německo | |
2. 3. | SP FREESTYLE/SLOPESTYLE ženy | Silvaplana/Švýcarsko | |
3. 3. | SP FREESTYLE/AKROBATICKÉ SKOKY ženy | Minsk/Bělorusko | |
4. 3. | SP FREESTYLE/SKICROSS ženy | Sunny Valley/Rusko | |
10. 3. | SP FREESTYLE/BOULE | Airolo/Švýcarsko | |
14.-16. 3. | SP FREESTYLE/SLOPESTYLE | Seiseralm/Itálie | |
15.-17. 3. | SP FREESTYLE/U RAMPA | Kühtai/Rakousko | |
18. 3. | SP FREESTYLE/BOULE | Megeve/Francie | |
2.-3. 3. | SP VE SNOWBOARDINGU/SNOWBOARDCROSS | Moskva/Rusko | |
3. 3. | SP VE SNOWBOARDINGU/SLALOMY | Kayseri/Turecko | |
10.-11. 3. | SP VE SNOWBOARDINGU/SNOWBOARDCROSS | La Molina/Španělsko | |
10. 3.- | SP VE SNOWBOARDINGU/SLALOMY | Scuol/Švýcarsko | |
15.-17. 3. | SP VE SNOWBOARDINGU/SLOPESTYLE | Seiseralm/Itálie | |
16.-18. 3. | SP VE SNOWBOARDINGU/U RAMPA | Kühtai/Rakousko | |
16.-18. 3. | SP VE SNOWBOARDINGU/SNOWBOARDCROSS | Veysonnaz/Švýcarsko | |
17.-18. 3. | SP VE SNOWBOARDINGU/SLALOMY | Winterberg/Německo | |
21.-25. 3. | SP VE SNOWBOARDINGU/SLOPESTYLE + BIG AIR | Stoneham/Kanada | |
MOTORISMUS | 25. 3. | START NOVÉ SEZONY FORMULE 1 - GP AUSTRÁLIE | Melbourne/Austrálie |
18. 3. | START NOVÉ SEZONY MOTOGP - GP KATARU | Losail/Katar | |
9.-11. 3. | WRC MEXICKÁ RALLY | ||
9.-18. 3. | PARALYMPIJSKÉ HRY 2018 | Pchjončang/Korea | |
RYCHLOBRUSLENÍ | 3.-4. 3. | MS ve sprintech | Čchang-čchun/Čína |
10.-11. 3. | MS jednotlivých tratích | Heerenveen/Nizozemí | |
17.-18. 3. | SP finále | Minsk/Bělorusko | |
16.-18. 3. | MS SHORT TRACK | Calgary/Kanada | |
VZPÍRÁNÍ | 23. 3.-1. 4. | ME | Antalya/Turecko |
ZÁPAS | 9.-25. 3. | ME | Kaspijsk/Rusko |
DUBEN |
|||
FOTBAL | 3.-4. 4. | LIGA MISTRŮ/čtvrtfinále | |
10.-11. 4. | LIGA MISTRŮ/čtvrtfinále | ||
5. 4. | EVROPSKÁ LIGA/čtvrtfinále | ||
12. 4. | EVROPSKÁ LIGA/čtvrtfinále | ||
13. 4. | LIGA MISTRŮ + EVROPSKÁ LIGA/los semifinále | ||
24.-25. 4. | LIGA MISTRŮ/semifinále | ||
26.4. | EVROPSKÁ LIGA/semifinále | ||
HOKEJ | 6. 4. | EHCH: ČESKO-ŠVÝCARSKO | ČESKÉ BUDĚJOVICE |
7. 4. | EHCH: ČESKO-ŠVÝCARSKO | ČESKÉ BUDĚJOVICE | |
7. 4. | NHL/KONEC ZÁKLADNÍ ČÁSTI | ||
10. 4. | PŘÍPRAVA: FRANCIE-ČESKO | Francie | |
10. 4.* | FINÁLE EXTRALIGY | ||
11. 4. | NHL/START PLAY OFF - STANLEY CUP | ||
13. 4. | EHCH: FRANCIE-ČESKO | Francie | |
14. 4. | EHCH: FRANCIE-ČESKO | Francie | |
19. 4. | ČESKÉ HOKEJOVÉ HRY/ČESKO-FINSKO | ||
21. 4. | ČESKÉ HOKEJOVÉ HRY/ČESKO-ŠVÉDSKO | ||
22. 4. | ČESKÉ HOKEJOVÉ HRY/ČESKO-RUSKO | ||
19.-29. 4. | MS U18 | Rusko | |
20. 4. | ČESKO-SLOVENSKO | Čeljabinsk | |
21. 4. | RUSKO-ČESKO | Čeljabinsk | |
23. 4. | ČESKO-FRANCIE | Čeljabinsk | |
24. 4. | ČESKO-FINSKO | Čeljabinsk | |
26. 4. | ČTVRTFINÁLE | Čeljabinsk/Magnitogorsk | |
28. 4. | SEMIFINÁLE | Čeljabinsk | |
29. 4. | FINÁLE + O 3. MÍSTO | Čeljabinsk | |
26. 4. | ŠVÉDSKÉ HOKEJOVÉ HRY/ŠVÉDSKO-ČESKO | Stockholm/Švédsko | |
28. 4. | ŠVÉDSKÉ HOKEJOVÉ HRY/ČESKO-FINSKO | Stockholm/Švédsko | |
29. 4.- | ŠVÉDSKÉ HOKEJOVÉ HRY/ČESKO-RUSKO | Stockholm/Švédsko | |
TENIS | 6.-8. 4. | DAVIS CUP ČTVRTFINÁLE | |
6.-8. 4. | DAVIS CUP EURO-AFRICKÁ ZÓNA/ČESKO-??? | ||
30. 4.-6. 5. | PRAGUE OPEN WTA | PRAHA | |
BADMINTON | 24.-29. 4. | ME jednotlivců | Huelva/Španělsko |
BASKETBAL | 14. 4.- | NBA/START PLAY OFF | |
20.-22. 4. | EUROLIGA/Final four ženy | - | |
CURLING | 31. 3.-8. 4. | MS muži | Las Vegas/USA |
21.-28. 4. | MS týmů | Oestersund/Švédsko | |
DOSTIHY | 14. 4.- | VELKÁ NÁRODNÍ | Liverpool/Velká Británie |
GOLF | 5.-8. 4. | MASTERS | Augusta/USA |
JUDO | 26.-29. 4. | ME | Tel Aviv/Izrael |
MOTORISMUS | 8. 4. | FORMULE 1 - GP BAHRAJNU | Bahrajn |
15. 4. | FORMULE 1 - GP ČÍNY | Šanghaj/Čína | |
29. 4. | FORMULE 1 - GP ÁZERBÁJDŽÁNU | Baku/Ázerbájdžán | |
8. 4. | MOTOGP - GP ARGENTINY | Rio Hondo/Argentina | |
22. 4. | MOTOGP - GP USA | Austin/USA | |
6.-8. 4. | WRC KORSICKÁ RALLY | ||
27.-29. 4. | WRC ARGENTINSKÁ RALLY | ||
SQUASH | 20.-22. 4. | CZECH OPEN | PRAHA |
25.-28. 4. | ME týmů | Riga/Lotyšsko | |
STOLNÍ TENIS | 26. 4.-6. 5. | MS týmů | Halmstad/Švédsko |
VOLEJBAL | 7.-15. 4. | ME U18 | ZLÍN + Púchov/Slovensko |
VZPÍRÁNÍ | 23. 3.-1. 4. | ME | Antalya/Turecko |
KVĚTEN |
|||
FOTBAL | 1.-2. 5. | LIGA MISTRŮ/semifinále | |
3. 5. | EVROPSKÁ LIGA/semifinále | ||
16. 5. | EVROPSKÁ LIGA/finále | Lyon/Francie | |
26. 5. | LIGA MISTRŮ/finále | Kyjev/Ukrajina | |
HOKEJ | |||
4.-20. 5. |
MS V LEDNÍM HOKEJI - vše o MS hokej 2018 najdete ZDE » |
Dánsko | |
4. 5. | USA-Kanada | Herning | |
5. 5. | ČESKO-SLOVENSKO | Kodaň | |
6. 5. | ČESKO-ŠVÉDSKO | Kodaň | |
Slovensko-Švýcarsko | Kodaň | ||
7. 5. | Kanada-Dánsko | Herning | |
8. 5. | ČESKO-ŠVÝCARSKO | Kodaň | |
Slovensko-Rakousko | Kodaň | ||
9. 5. | Německo-Korea | Herning | |
10. 5. | ČESKO-RUSKO | Kodaň | |
Slovensko-Francie | Kodaň | ||
11. 5. | ČESKO-BĚLORUSKO | Kodaň | |
12. 5. | Slovensko-Švédsko | Kodaň | |
Kanada-Finsko | Herning | ||
Rusko-Švýcarsko | Kodaň | ||
13. 5. | ČESKO-FRANCIE | Kodaň | |
Švýcarsko-Švédsko | Kodaň | ||
14. 5. | ČESKO-RAKOUSKO | Kodaň | |
Slovensko-Rusko | Kodaň | ||
15. 5. | Finsko-USA | Herning | |
Slovensko-Bělorusko | Kodaň | ||
Rusko-Švédsko | Kodaň | ||
17. 5. | ČTVRTFINÁLE | Kodaň/Herning | |
19. 5. | SEMIFINÁLE | Kodaň | |
20. 5. | FINÁLE + O BRONZ | Kodaň | |
28. 5.* | NHL/START FINÁLE STANLEY CUPU | ||
TENIS | 30. 4.-6. 5. | PRAGUE OPEN WTA | PRAHA |
28. 5.-10. 6. | FRENCH OPEN | Paříž/Francie | |
ATLETIKA | 4. 5. | DIAMANTOVÁ LIGA | Dauhá/Katar |
5.-6. 5. | PRAŽSKÝ MARATON | PRAHA | |
12. 5. | DIAMANTOVÁ LIGA | Šanghaj/Čína | |
26. 5. | DIAMANTOVÁ LIGA | Eugene/USA | |
31. 5. | DIAMANTOVÁ LIGA | Řím/Itálie | |
BASKETBAL | 18.-20. 5. | EUROLIGA/Final four muži | Bělehrad/Srbsko |
31. 5. | NBA/START FINÁLE | ||
CYKLISTIKA | 5.-27. 5. | GIRO D´ITALIA | |
HÁZENÁ | 12.-13. 5. | LIGA MISTRŮ/Final four ženy | Budapešť/Maďarsko |
26.-27. 5. | LIGA MISTRŮ/Final four muži | Köln/Německo | |
KANOISTIKA | 31. 5.-3. 6. | MS NA DIVOKÉ VODĚ | Muotathal/Švýcarsko |
MOTORISMUS | 13. 5. | FORMULE 1 - GP ŠPANĚLSKA | Barcelona/Španělsko |
27. 5. | FORMULE 1 - GP MONAKA | Monte Carlo/Monaco | |
6. 5. | MOTOGP - GP ŠPANĚLSKA | Jerez/Španělsko | |
20. 5. | MOTOGP - GP FRANCIE | Le Mans/Francie | |
18.-20. 5. | WRC PORTUGALSKÁ RALLY | ||
26. 5. | SP NA PLOCHÉ DRÁZE/GP ČESKÉ REPUBLIKY | PRAHA | |
SPORT. STŘELBA | 29. 5.-7. 6. | MS/CISM | Thun/Švýcarsko |
STOLNÍ TENIS | 26. 4.-6. 5. | MS týmů | Halmstad/Švédsko |
VOLEJBAL | 5.-6. 5. | LIGA MISTRŮ/Final four ženy | -* |
12.-13. 5. | LIGA MISTRŮ/Final four muži | -* | |
ČERVEN |
|||
FOTBAL | 14.6.-15.7. | MS VE FOTBALE | Rusko |
Vše o MS ve fotbale najdete ZDE » |
|||
HOKEJ | 21. 6. | NHL/UDÍLENÍ CEN | Toronto/Kanada |
22.-23. 6. | NHL/DRAFT | Dallas/USA | |
TENIS | 27. 5.-10. 6. | FRENCH OPEN | Paříž/Francie |
ATLETIKA | 7. 6. | DIAMANTOVÁ LIGA | Oslo/Norsko |
10. 6. | DIAMANTOVÁ LIGA | Stockholm/Švédsko | |
13. 6. | ZLATÁ TRETRA | OSTRAVA | |
16.-17. 6. | DESETIBOJ MÍTINK | KLADNO | |
30. 6. | DIAMANTOVÁ LIGA | Paříž/Francie | |
BASEBALL | 26. 6.-1. 7.* | PRAŽSKÝ BASEBALLOVÝ TÝDEN | PRAHA |
GOLF | 14.-17. 6. | US OPEN | Southampton/USA |
KANOISTIKA | 31. 5.-3. 6. | MS NA DIVOKÉ VODĚ | Muotathal/Švýcarsko |
1.-3. 6. | ME VE VODNÍM SLALOMU | PRAHA | |
MOTORISMUS | 10. 6. | FORMULE 1 - GP KANADY | Montreal/Kanada |
24. 6. | FORMULE 1 - GP FRANCIE | Magny-Cours/Francie | |
3. 6. | MOTOGP - GP ITÁLIE | San Piero/Itálie | |
17. 6. | MOTOGP - GP KATALÁNSKA | Barcelona/Španělsko | |
8.-10. 6. | WRC RALLY SARDÍNIE | ||
SPORT. STŘELBA | 29. 5.-7. 6. | MS/CISM | Thun/Švýcarsko |
ŠERM | 16.-26. 6. | ME | Novi Sad/Srbsko |
TRIATLON | 17. 6. | ME/IRONMAN | Elsinore/Dánsko |
ČERVENEC |
|||
FOTBAL | 17. 6.-2. 7. | MS VE FOTBALE | Rusko |
10.-11. 7. | START KVALIFIKACÍ LIGY MISTRŮ - 2. PŘEDKOLO, 1. ZÁPASY | ||
17.-18. 7. | LIGA MISTRŮ - 2. PŘEDKOLO, ODVETY | ||
20. 8. | START NOVÉHO ROČNÍKU 1. LIGY | ||
24.-25. 7. | LIGA MISTRŮ - 3. PŘEDKOLO, 1. ZÁPASY | ||
31. 7.-1. 8. | LIGA MISTRŮ - 3. PŘEDKOLO, ODVETY | ||
12. 7. | START KVALIFIKACÍ EVROPSKÉ LIGY - 2. PŘEDKOLO | ||
19. 7. | EVROPSKÁ LIGA - 2. PŘEDKOLO, ODVETY | ||
26. 7. | EVROPSKÁ LIGA - 3. PŘEDKOLO, 1. ZÁPASY | ||
TENIS | 2.-15. 7. | WIMBLEDON | Londýn/Velká Británie |
ATLETIKA | 5. 7. | DIAMANTOVÁ LIGA | Lausanne/Švýcarsko |
13. 7. | DIAMANTOVÁ LIGA | Rabat/Maroko | |
20. 7. | DIAMANTOVÁ LIGA | Monako | |
21.-22. 7. | DIAMANTOVÁ LIGA | Londýn/Velká Británie | |
BADMINTON | 30. 7.-5. 8. | MS | Nanjing/Čína |
BASEBALL | 26. 6.-1. 7.* | PRAŽSKÝ BASEBALLOVÝ TÝDEN | PRAHA |
CYKLISTIKA | 7.-29. 7. | TOUR DE FRANCE | |
GOLF | 16.-22. 7. | THE OPEN | Angus/Velká Británie |
23.-26. 7. | CZECH MASTERS | PRAHA | |
MOTORISMUS | 1. 7. | FORMULE 1 - GP RAKOUSKA | Spielberg/Rakousko |
8. 7. | FORMULE 1 - GP VELKÉ BRITÁNIE | Silverstone/Velká Británie | |
22. 7. | FORMULE 1 - GP NĚMECKA | Hockenheimring/Německo | |
29. 7. | FORMULE 1 - GP MAĎARSKA | Hungaroring/Maďarsko | |
1. 7. | MOTOGP - GP NIZOZEMSKA | Assen/Nizozemsko | |
15. 7. | MOTOGP - GP NĚMECKA | Sachsenring/Německo | |
27.-29. 7. | WRC FINSKÁ RALLY | ||
21. 7. | SP V MOTOKROSU | LOKET | |
POZEMNÍ HOKEJ | 21. 7.-5. 8. | MS ženy | Londýn/Velká Británie |
RAGBY | 20.-22. 7. | MS V SEDMIČKOVÉM RAGBY | San Francisco/USA |
SQUASH | 29. 7.-4. 8. | MS | Charlottesville/USA |
ŠERM | 15.7.-15.8. | MS | Wu si/Čína |
SRPEN |
|||
FOTBAL | 31. 7.-1. 8. | LIGA MISTRŮ - 3. PŘEDKOLO, ODVETY | |
14.-15. 8. | LIGA MISTRŮ - PLAY OFF, 1. ZÁPASY | ||
21.-22. 8. | LIGA MISTRŮ - PLAY OFF, ODVETY | ||
2. 8. | EVROPSKÁ LIGA - 3. PŘEDKOLO, ODVETY | ||
16. 8. | EVROPSKÁ LIGA - PLAY OFF, 1. ZÁPASY | ||
23. 8. | EVROPSKÁ LIGA - PLAY OFF, ODVETY | ||
23.-24. 8. | LOSOVÁNÍ LIGY MISTRŮ + EVROPSKÉ LIGY | ||
HOKEJ | 6.-12. 8.* | MEMORIÁL IVANA HLINKY U18 | BŘECLAV |
TENIS | 27. 8.-9. 10. | US OPEN | New York/USA |
ATLETIKA | 7.-12. 8. | ME | Berlín/Německo |
18. 8. | DIAMANTOVÁ LIGA | Birmingham/Velká Británie | |
30. 8. | DIAMANTOVÁ LIGA | Curych/Švýcarsko | |
31. 8. | DIAMANTOVÁ LIGA | Brusel/Belgie | |
BADMINTON | 30. 7.-5. 8. | MS | Nanjing/Čína |
CYKLISTIKA | 25. 8.-16. 9. | VUELTA | |
FLORBAL | 9.-12. 8. | CZECH OPEN | PRAHA |
GOLF | 9.-12. 8. | PGA CHAMPIONSHIP | St. Louis/USA |
MODERNÍ PĚTIBOJ | |||
MOTORISMUS | 26. 8. | FORMULE 1 - GP BELGIE | Spa/Belgie |
5. 8. | MOTOGP - GP ČESKÉ REPUBLIKY | BRNO | |
12. 8. | MOTOGP - GP RAKOUSKA | Spielberg/Rakousko | |
26. 8. | MOTOGP - GP VELKÉ BRITÁNIE | ||
17.-19. 8. | WRC NĚMECKÁ RALLYE | ||
24.-26. 8. | BARUM RALLYE | ||
PLAVÁNÍ | 2-12. 8. | ME | Glasgow/Velká Británie |
11.-19. 8. | MS VE VODNÍM PÓLU | Szombathely/Maďarsko | |
POZEMNÍ HOKEJ | 21. 7.-5. 8. | MS ženy | Londýn/Velká Británie |
KANOISTIKA | 23.-26. 8. | MS | Montemor o Velho/Portugalsko |
SOFTBALL | 2.-12. 8. | MS ženy | Čiba/Japonsko |
SPORT. STŘELBA | 31. 8.-14. 9. | MS | Changwon/Korea |
SQUASH | 29. 7.-4. 8. | MS | Charlottesville/USA |
STOLNÍ TENIS | 23.-26. 8. | CZECH OPEN | OLOMOUC |
ŠERM | 15.7.-15.8. | MS | Wu si/Čína |
TRIATLON | 9.-11. 8. | ME | Glasgow/Velká Británie |
VESLOVÁNÍ | 2.-5. 8. | ME | Glasgow/Velká Británie |
8.-12. 8. | MS juniorů | RAČICE | |
ZÁŘÍ |
|||
FOTBAL | 11.-12. 9. | START LIGY MISTRŮ - základní skupiny | |
13. 9. | START EVROPSKÉ LIGY - základní skupiny | ||
6.-11. 9. | START LIGY NÁRODŮ UEFA | ||
HOKEJ | 7. 9.* | START NOVÉHO ROČNÍKU EXTRALIGY | |
TENIS | 27. 8.-9. 10. | US OPEN | New York/USA |
14.-16. 9. | DAVIS CUP SEMIFINÁLE | ||
14.-16. 9. | DAVIS CUP EURO-AFRICKÁ ZÓNA/ČESKO-???? | ||
ATLETIKA | 8.-9. 9. | EVROPSKÝ POHÁR | OSTRAVA |
BASKETBAL | 22.-30. 9. | MS žen | Tenerife/Španělsko |
CYKLISTIKA | 25. 8.-16. 9. | VUELTA | |
4.-9. 9. | MS HORSKÝCH KOL | Lenzerheide/Švýcarsko | |
22.-30. 9. | MS V SILNIČNÍ CYKLISTICE | Innsbruck/Rakousko | |
GOLF | 28.-30. 9. | RYDER CUP | USA |
JUDO | 16.-22. 9. | MS | Baku/Ázerbájdžán |
KANOISTIKA | 26.-30. 9. | MS VE VODNÍM SLALOMU | Rio de Janeiro/Brazílie |
MOTORISMUS | 2. 9. | FORMULE 1 - GP ITÁLIE | Monza/Itálie |
16. 9. | FORMULE 1 - GP SINGAPURU | Singapur | |
30. 9. | FORMULE 1 - GP RUSKA | Soči/Rusko | |
9. 9. | MOTOGP - GP SAN MARINA | Misano/Itálie | |
23. 9. | MOTOGP - GP ARAGONIE | Alcaňez/Španělsko | |
14.-16. 9. | WRC TURECKÁ RALLY | ||
SPORT. STŘELBA | 31. 8.-14. 9. | MS | Changwon/Korea |
STOLNÍ TENIS | 18.-23. 9. | ME | Alicante/Španělsko |
TRIATLON | 1.-2. 9. | MS/IRONMAN 70.3 | Nelson Mandela Bay/JAR |
VESLOVÁNÍ | 9.-16. 9. | MS | Plovdiv/Bulharsko |
VOLEJBAL | 10.-30. 9. | MS muži | Itálie + Bulharsko |
30. 9.-21. 10. | MS ženy | Japonsko | |
ŘÍJEN |
|||
FOTBAL | 11.-16. 10. | LIGA NÁRODŮ UEFA | |
HOKEJ | 4. 10.* | START NHL | |
TENIS | 22.-28. 10. | TURNAJ MISTRYŇ | Singapur |
BASEBALL | 23. 10. | MLB/START FINÁLE - WORLD SERIES MLB | |
BASKETBAL | 20. 10.* | START NBA | |
DOSTIHY | 14. 10. | VELKÁ PARDUBICKÁ | PARDUBICE |
LUKOSTŘELBA | |||
LYŽOVÁNÍ | 27.-28. 10.* | START SEZONY SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ | -* |
MOTORISMUS | 7. 10. | FORMULE 1 - GP JAPONSKA | Suzuka/Japonsko |
21. 10. | FORMULE 1 - GP USA | Austin/USA | |
28. 10. | FORMULE 1 - GP MEXIKA | Mexico City/Mexiko | |
7. 10. | MOTOGP - GP THAJSKA | Buriram/Thajsko | |
21. 10.- | MOTOGP - GP JAPONSKA | Motegi/Japonsko | |
28. 10.- | MOTOGP - GP AUSTRÁLIE | Phillip Island/Austrálie | |
5.-7. 10. | WRC BRITSKÁ RALLY | ||
26.-28. 10. | WRC KATALÁNSKÁ RALLY | ||
21. 10.* | ZLATÁ PŘILBA | PARDUBICE | |
TRIATLON | 13. 10. | MS/IRONMAN | Havaj/USA |
VOLEJBAL | 30. 9.-21. 10. | MS ženy | Japonsko |
ZÁPAS | 20.-28. 10. | MS | Budapešť/Maďarsko |
LISTOPAD |
|||
FOTBAL | 15.-20. 11. | LIGA NÁRODŮ UEFA | |
HOKEJ | -* | KARJALA CUP | Helsinky/Finsko |
TENIS | 12.-18. 11. | TURNAJ MISTRŮ | Londýn/Velká Británie |
23.-25. 11. | DAVIS CUP FINÁLE | ||
CYKLISTIKA | 23.-25. 11. | MS V SÁLOVÉ CYKLISTICE | Lutych/Belgie |
LYŽOVÁNÍ | 10.-11. 11.* | SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ | |
24.-25. 11.* | START SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ | ||
17.-18. 11.* | START SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH | ||
24.-25. 11.* | START SP V SEVERSKÉ KOMBINACI | ||
4. 11.* | START SP FREESTYLE | ||
4. 11.* | START SP VE SNOWBOARDINGU | ||
MOTORISMUS | 11. 11. | FORMULE 1 - GP BRAZÍLIE | Sao Paolo/Brazílie |
25. 11. | FORMULE 1 - GP SAE - poslední závod | Abú Zabí/SAE | |
4. 11. | MOTOGP - GP MALAJSIE | Sepang/Malajsie | |
18. 11. | MOTOGP - GP VALENCIE - poslední závod | Valencie/Španělsko | |
16.-18. 11. | WRC AUSTRALSKÁ RALLY - poslední závod | ||
POZEMNÍ HOKEJ | 28. 11.-16. 12. | MS muži | Bhuvanéšvar/Indie |
RYCHLOBRUSLENÍ | 9.-11. 11. | SP - start sezony | |
16.-18. 11. | SP | ||
30. 11.-2. 12. | SP | ||
VZPÍRÁNÍ | 24. 11.-3. 12. | MS | Lima/Peru |
PROSINEC |
|||
FOTBAL | 2. 12. | LOS KVALIFIKACE EURO 2020 | Dublin/Irsko |
3. 12.* | LOS FINÁLE LIGY NÁRODŮ UEFA | ||
10. 12.* | LOSOVÁNÍ LIGY MISTRŮ A EVROPSKÉ LIGY | ||
15. 12.- | POSLEDNÍ KOLO PODZIMNÍ ČÁSTI LIGY | ||
HOKEJ | 13.-16.12.* | CHANNEL ONE CUP | Moskva/Rusko |
26. 12.-5. 1. 2018 | MS HRÁČŮ DO 20 LET | Vancouver/Kanada | |
FLORBAL | 1.-9. 12. | MS muži | PRAHA |
LYŽOVÁNÍ | 1.-2. 12.* | SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ | |
8. 12.* | SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ | ||
3.-9. 12. | SP V BIATLONU | Pokljuka/Slovinsko | |
10.-16. 12 | SP V BIATLONU | Hochfilzen/Rakousko | |
17.-23. 12. | SP V BIATLONU | NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | |
8. 12.* | SP V SEVERSKÉ KOMBINACI | ||
1.-2. 12.* | SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH | ||
8. 12.* | SP FREESTYLE/BIG AIR | ||
8. 12.* | SP VE SNOWBOARDINGU/ | ||
PLAVÁNÍ | 3.-8. 12. | MS V KRÁTKÉM BAZÉNU | Chang čou/Čína |
POZEMNÍ HOKEJ | 28. 11.-16. 12. | MS muži | Bhuvanéšvar/Indie |
RYCHLOBRUSLENÍ | 30. 11.-2. 12. | SP | |
7.-9. 12. | SP | ||
STOLNÍ TENIS | 2.-9. 12. | MS juniorů | Bendigo/Austrálie |
13.-16. 12. | WORLD TOUR finále | ||