28. prosince 2017 • 17:04

Sportovní akce roku 2018: Kalendář nejdůležitějších událostí

Autor:
TOP VIDEA
SE SIMONOU... a Patrikem Bartošákem u tatéra! Kdo odcházel (ne)potetovaný? SE SIMONOU... a Patrikem Bartošákem u tatéra! Kdo odcházel (ne)potetovaný?
Plzeň poprvé na Santiago Bernabéu. Na tréninku si vyzkoušela slavný stadion Plzeň poprvé na Santiago Bernabéu. Na tréninku si vyzkoušela slavný stadion
VŠECHNA VIDEA ZDE

Rok 2018 bude nabitý sportovními akcemi toho největšího formátu jako je zimní olympiáda v Pchjongčchangu, MS v hokeji i MS ve fotbale, dít se toho na poli sportu bude ale daleko víc. Projděte si náš podrobný kalendář a zjistěte si, co se kdy děje ve vašem oblíbeném sportu!



 *pozn.: konkrétní termíny a místa akcí budou teprve upřesněny

LEDEN

FOTBALISTA ROKU FIFA 24. 1. LOS SKUPIN LIGY NÁRODŮ UEFA Lausanne/Švýcarsko
       
HOKEJ 26. 12.-5. 1. 2018

MS HRÁČŮ DO 20 LET

Buffalo/USA
  2. 1. ČTVRTFINÁLE  
  4. 1. SEMIFINÁLE  
  5. 1. FINÁLE  
  9.-10. 1. SEMIFINÁLE LIGY MISTRŮ - 1. ZÁPASY  
  16.-17. 1. SEMIFINÁLE LIGY MISTRŮ - ODVETY  
       
TENIS 15.-28. 1. AUSTRALIAN OPEN Melbourne/Austrálie
       
HÁZENÁ 12.-28. 1. ME MUŽI Chorvatsko
  13. 1. ČESKO-ŠPANĚLSKO Varaždin/Chorvatsko
  15. 1. ČESKO-DÁNSKO Varaždin/Chorvatsko
  17. 1. ČESKO-MAĎARSKO Varaždin/Chorvatsko
  18.-24. 1. ČTVRTFINÁLE Varaždin+Záhřeb
  26. 1. SEMIFINÁLE Záhřeb/Chorvatsko
  28. 1. FINÁLE + O 3. MÍSTO Záhřeb/Chorvatsko
       
KRASOBRUSLENÍ 15.-21. 1. ME Moskva/Rusko
       
LYŽOVÁNÍ 1.-1. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ Oslo/Norsko
  3.-4. 1. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ Záhřeb/Chrovatsko
  6.-7. 1. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ Abelboden/Švýcarsko
  6.-7. 1. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ Maribor/Slovinsko
  8. 1. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ Flachau/Rakousko
  9.-14. 1. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ Wengen/Švýcarsko
  11.-14. 1. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ Bad Kleinkirchheim/Rak.
  16.-21. 1. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ Kitzbühel/Rakousko
  18.-21. 1. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ Cortina d´Ampezzo/Itálie
  23. 1. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ Kronplatz/Itálie
  23. 1. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ Schladming/Rakousko
  25.-28. 1. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ Ga-Pa/Německo
  27.-28. 1. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ Lenzerheide/Švýcarsko
  30. 1. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ Stockholm/Švédsko
  30. 12.-1. 1. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ Lenzerheide/Švýcarsko
  3.-4. 1. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ Oberstdorf/Německo
  6.-7. 1. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ Val di Fiemme/Itálie
  13.-14. 1. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ Drážďany/Německo
  20.-21. 1. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ Planica/Slovinsko
  27.-28. 1. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ Seefeld/Rakousko
  4.-7. 1. SP V BIATLONU Oberhof/Německo
  10.-14. 1. SP V BIATLONU Ruhpolding/Německo
  18.-21. 1. SP V BIATLONU Anterselva/Itálie
    SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH/TURNÉ 4 MŮSTKŮ  
  31. 12.-1. 1. Ga-Pa  
  3.-4. 1. Innsbruck  
  5.-6. 1. Bischofhofen  
  5.-7. 1. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH ženy Rasnov/Rumunsko
  12.-14. 1. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH ženy Sapporo/Japonsko
  18.-21. 1. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH ženy Zao/Japonsko
  19.-21. 1. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH Oberstdorf/Německo
  26.-28. 1. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH Zakopane/Polsko
  26.-28. 1. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH ženy Ljubno/Slovinsko
  6.-7. 1. SP V SEVERSKÉ KOMBINACI Otepää/Estonsko
  12.-14. 1. SP V SEVERSKÉ KOMBINACI Val di Fiemme/Itálie
  20.-21. 1. SP V SEVERSKÉ KOMBINACI Chaux-Nueve/Francie
  26.-28. 1. SP V SEVERSKÉ KOMBINACI Seefeld/Rakousko
  6. 1.- SP FREESTYLE/BOULE Calgary/Kanada
  10.-12. 1. SP FREESTYLE/BOULE + AKROBATICKÉ SKOKY Deer Valley/USA
  13.-14. 1. SP FREESTYLE/SKICROSS Idre Fjall/Švédsko
  17.-20. 1. SP FREESTYLE/SLOPESTYLE + BOULE Mammoth/USA
  18.-19. 1. SP FREESTYLE/AKROBATICKÉ SKOKY ženy Lake Placid/USA
  5.-6. 1. SP VE SNOWBOARDINGU/SLALOMY ???/Rakousko
  10.-13. 1. SP VE SNOWBOARDINGU/U RAMPA + SLOPESTYLE Snowmass/USA
  12.-13. 1. SP VE SNOWBOARDINGU/SNOWBOARDCROSS Bad Gastein/Rakousko
  17. 1.- SP VE SNOWBOARDINGU/U RAMPA + SLOPESTYLE Laax/Švýcarsko
  19.-21. 1. SP VE SNOWBOARDINGU/SNWBCROSS + SLOPESTYLE Erzurum/Turecko
  26.-28. 1 SP VE SNOWBOARDINGU/SLALOMY Bansko/Bulharsko
       
MOTORISMUS 6.-20. 1. RALLYE DAKAR Jižní Amerika
  25.-28. 1. WRC RALLYE MONTE CARLO  
       
POZEMNÍ HOKEJ 12.-14. 1. ME v hale muži Antverpy/Belgie
  19.-21. 1. ME v hale ženy PRAHA
       
RYCHLOBRUSLENÍ 5.-7. 1. ME na jednotlivých tratích ????
  12.-14. 1. ME short track Drážďany/Německo
  19.-21. 1. SP Erfurt/Německo

ÚNOR

  9.-25. 2.

ZOH 2018 Korea - kompletní program najdete ZDE »

Pchjončang/Korea
  9. 2. SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ  
  10. 2. BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/7,5km + 7,5km skiatlon ženy  
    BIATLON/sprint žen  
    RYCHLOBRUSLENÍ/3000m ženy  
    SHORT TRACK/1500m muži  
    SKOKY NA LYŽÍCH/střední můstek muži  
  11. 2. ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ/sjezd muži  
    BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/15km + 715km skiatlon muži  
    BIATLON/sprint muži  
    FREESTYLE/boule ženy  
    RYCHLOBRUSLENÍ/5000m muži  
    SANĚ/muži  
    SNOWBOARDING/slopestyle muži  
  12. 2. ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ/obří slalom ženy  
    BIATLON/stíhačka ženy  
    BIATLON/stíhačka muži  
    FREESTYLE/BOULE muži  
    KRASOBRUSLENÍ/volná jízda muži + ženy + tance  
    RYCHLOBRUSLENÍ/1500m ženy  
    SKOKY NA LYŽÍCH/střední můstek ženy  
    SNOWBOARDING/slopestyle ženy  
  13. 2. ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ/kombinace muži  
    BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/sprint klasicky muži + ženy  
    CURLING/smíšené dvojice finále  
    RYCHLOBRUSLENÍ/1500m muži  
    SANĚ/ženy  
    SHORT TRACK/500m ženy  
    SNOWBOARDING/u rampa ženy  
  14. 2. ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ/slalom ženy  
    BIATLON/vytrvalostní závod muži  
    HOKEJ: Slovensko-Rusko  
                 USA-Slovinsko  
    RYCHLOBRUSLENÍ/1000m ženy  
    SANĚ/dvojice  
    SEVERSKÁ KOMBINACE/závod muži  
    SNOWBOARDING/u rampa muži  
  15. 2. ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ/super G muži  
    BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/10km volně ženy  
    BIATLON/vytrvalostní závod ženy  
    HOKEJ: Korea-ČESKO  
                 Finsko-Německo  
                 Norsko-Švédsko  
                 Švýcarsko-Kanada  
    KRASOBRUSLENÍ/volné jízdy párů  
    RYCHLOBRUSLENÍ/1000m muži  
    SANĚ/týmy  
    SNOWBOARDING/snowboardcross muži  
  16. 2. BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/10km volně muži  
    FREESTYLE/akrobatické skoky ženy  
    HOKEJ: USA-Slovensko  
                 Rusko-Slovinsko  
                 Finsko-Norsko  
                 Švédsko-Německo  
    RYCHLOBRUSLENÍ/5000m ženy  
    SKELETON/muži  
    SNOWBOARDING/snowboardcross ženy  
  17. 2. ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ/super G ženy  
    BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/štafety ženy  
    BIATLON/hromadný start ženy  
    FREESTYLE/slopestyle ženy  
    HOKEJ: ČESKO-Kanada  
                 Korea-Švýcarsko  
                 Rusko-USA  
                 Slovensko-Slovinsko  
    KRASOBRUSLENÍ/volné jízdy muži  
    SHORT TRACK/1500m muži + 1000m ženy  
    SKELETON/ženy  
    SKOKY NA LYŽÍCH/velký můstek muži  
  18. 2. ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ/obří slalom muži  
    BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/štafety muži  
    BIATLON/hromadný start muži  
    FREESTYLE/akrobatické skoky + slopestyle muži  
    HOKEJ: ČESKO-Švýcarsko  
                 Německo-Norsko  
                 Kanada-Korea  
                 Švédsko-Finsko  
  19. 2. BOBY/dvojbob muži  
  20. 2. BIATLON/smíšené štafety  
    FREESTYLE/u rampa ženy  
    HOKEJ: osmifinále  
    KRASOBRUSLENÍ/volné jízdy tance  
    SHORT TRACK/3000m ženy   
    SEVERSKÁ KOMBINACE/závod muži  
  21.2. ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ/sjezd ženy  
    BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/týmový sprint  
    BOBY/dvojbob žen  
    FREESTYLE/skicross muži  
    HOKEJ: čtvrtfinále  
    RYCHLOBRUSLENÍ/stíhací závod družstev  
  22. 2. ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ/slalom muži  
    BIATLON/štafety ženy  
    FREESTYLE/u rampa muži  
    SHORT TRACK/500m muži + 1000m ženy + 5000m štafety muži  
    SEVERSKÁ KOMBINACE/týmový závod  
  23. 2. ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ/kombinace ženy  
    BIATLON/štafety muži  
    CURLING/o 3. místo muži + semifinále ženy  
    FREESTYLE/skicross ženy  
    HOKEJ: semifinále  
    KRASOBRUSLENÍ/volné jízdy ženy  
    RYCHLOBRUSLENÍ/1000m muži  
    SNOWBOARDING/big air  
  24. 2. ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ/týmový závod  
    BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/50km muži  
    CURLING/finále muži + o 3. místo ženy  
    HOKEJ: o 3. místo  
    SNOWBOARDING/slalomy  
    RYCHLOBRUSLENÍ/závod s hromadným startem  
  25. 2. BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/30km ženy  
    BOBY/čtyřbob muži  
    CURLING/finále ženy  
    HOKEJ: finále  
    SLAVNOSTNÍ UKONČENÍ  
       
FOTBAL 13.-14. 2. START PLAY OFF LIGY MISTRŮ  
  15. 2. START PLAY OFF EVROPSKÉ LIGY  
  16. 2. START JARNÍ ČÁSTI HET LIGY  
       
HOKEJ
6. 2. FINÁLE LIGY MISTRŮ  
       
TENIS 2.-4. 2. DAVIS CUP 1. KOLO  
  2.-4. 2. DAVIS CUP EURO-AFRICKÁ ZÓNA/soupeř pro Česko  
  10.-11. 2. FED CUP ČTVRTFINÁLE/ČESKO-ŠVÝCARSKO PRAHA/OSTRAVA???
       
AMERICKÝ FOTBAL 4.2. SUPER BOWL Minneapolis/USA
       
BADMINTON 13.-18. 2. ME týmů Kazaň/Rusko
       
CYKLISTIKA 3.-4. 2. MS V CYKLOKROSU Valkenburg/Nizozemí
  28. 2.-4. 3. MS NA DRÁZE Apeldoorn/Nizozemí
       
LYŽOVÁNÍ 1.-4. 2. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ Ga-Pa/Německo
  16.-18. 2. JIZERSKÁ PADESÁTKA  
  26. 2.-4. 3. MS juniorů v biatlonu Otepää/Estonsko
  2.-4. 2. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH ženy Hinzenbach/Rakousko
  2.-4. 2. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH Willingen/Německo
  3.-4. 2. SP V SEVERSKÉ KOMBINACI Hakuba/Japonsko
  2.-4. 2. SP VE SNOWBOARDINGU/SNOWBOARDCROSS Feldberg/Německo
       
MOTORISMUS 16.-18. 2. WRC ŠVÉDSKÁ RALLY  
       
POZEMNÍ HOKEJ 7.-11. 2. MS v hale Berlín/Německo
       
SPORT. STŘELBA 16.-26. 2. ME STŘELBA 10m Györ/Maďarsko

BŘEZEN

       
FOTBAL 16. 3. LIGA MISTRŮ + EVROPSKÁ LIGA/los čtvrtfinále  
  22.-26. 3. CHINA CUP 2018/Čína, Uruguay, Wales, ČESKO Nan-ning/Čína
  23. 3.- ČESKO-URUGUAY  
  26. 3. FINÁLE + O 3. MÍSTO  
       
HOKEJ 7. 3. START PLAY OFF EXTRALIGY  
       
ATLETIKA 1.-4. 3. HALOVÉ MS Birmingham/Velká Británie
       
BASEBALL 29. 3. START MLB  
       
CURLING 17.-25. 3. MS ženy North Bay/Kanada
  31. 3.-8. 4. MS muži Las Vegas/USA
       
CYKLISTIKA 28. 2.-4. 3. MS NA DRÁZE Apeldoorn/Nizozemí
       
JUDO 3.-4. 3. PRAGUE OPEN PRAHA
       
KRASOBRUSLENÍ 5.-11. 3. MS juniorů Sofie/Bulharsko
  19.-25. 3. MS Milán/Itálie
       
LYŽOVÁNÍ 3.-4. 3. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ Crans-Montana/Švýcarsko
  8.-11. 3. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ Kvitfjell/Norsko
  9.-10. 3. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ Ofterschwang/Německo
  12.-18. 3. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ Are/Švédsko
  3.-4. 3. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ Lahti/Finsko
  7. 3. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ Drammen/Norsko
  10.-11. 3. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ Oslo/Norsko
  16.-18. 3. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ Falun/Švédsko
  26. 2.-4. 3. MS juniorů v biatlonu Otepää/Estonsko
  8.-11. 3. SP V BIATLONU Kontiolahti/Finsko
  15.-18. 3. SP V BIATLONU Oslo/Norsko
  20.-25. 3. SP V BIATLONU Ťumeň/Rusko
  2.-4. 3. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH Lahti/Finsko
  9.-10. 3. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH Oslo/Norsko
  12.-13. 3. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH Lillehammer/Norsko
  14.-15. 3. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH Trondheim/Norsko
  16.-18. 3. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH Vikersund/Norsko
  22.-25. 3. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH/lety Planica/Slovinsko
  23.-25. 3. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH ženy Oberstdorf/Německo
  3.-4. 3. SP V SEVERSKÉ KOMBINACI Lahti/Finsko
  10. 3. SP V SEVERSKÉ KOMBINACI Oslo/Norsko
  17.-18. 3. SP V SEVERSKÉ KOMBINACI Klingenthal/Německo
  2. 3. SP FREESTYLE/SLOPESTYLE ženy Silvaplana/Švýcarsko
  3. 3. SP FREESTYLE/AKROBATICKÉ SKOKY ženy Minsk/Bělorusko
  4. 3. SP FREESTYLE/SKICROSS ženy Sunny Valley/Rusko
  10. 3. SP FREESTYLE/BOULE Airolo/Švýcarsko
  14.-16. 3. SP FREESTYLE/SLOPESTYLE Seiseralm/Itálie
  15.-17. 3. SP FREESTYLE/U RAMPA Kühtai/Rakousko
  18. 3. SP FREESTYLE/BOULE Megeve/Francie
  2.-3. 3. SP VE SNOWBOARDINGU/SNOWBOARDCROSS Moskva/Rusko
  3. 3. SP VE SNOWBOARDINGU/SLALOMY Kayseri/Turecko
  10.-11. 3. SP VE SNOWBOARDINGU/SNOWBOARDCROSS La Molina/Španělsko
  10. 3.- SP VE SNOWBOARDINGU/SLALOMY Scuol/Švýcarsko
  15.-17. 3. SP VE SNOWBOARDINGU/SLOPESTYLE Seiseralm/Itálie
  16.-18. 3. SP VE SNOWBOARDINGU/U RAMPA Kühtai/Rakousko
  16.-18. 3. SP VE SNOWBOARDINGU/SNOWBOARDCROSS Veysonnaz/Švýcarsko
  17.-18. 3. SP VE SNOWBOARDINGU/SLALOMY Winterberg/Německo
  21.-25. 3. SP VE SNOWBOARDINGU/SLOPESTYLE + BIG AIR Stoneham/Kanada
       
MOTORISMUS 25. 3. START NOVÉ SEZONY FORMULE 1 - GP AUSTRÁLIE Melbourne/Austrálie
  18. 3. START NOVÉ SEZONY MOTOGP - GP KATARU Losail/Katar
  9.-11. 3. WRC MEXICKÁ RALLY  
       
  9.-18. 3. PARALYMPIJSKÉ HRY 2018 Pchjončang/Korea
       
RYCHLOBRUSLENÍ 3.-4. 3. MS ve sprintech Čchang-čchun/Čína
  10.-11. 3. MS jednotlivých tratích Heerenveen/Nizozemí
  17.-18. 3. SP finále Minsk/Bělorusko
  16.-18. 3. MS SHORT TRACK Calgary/Kanada
       
VZPÍRÁNÍ 23. 3.-1. 4. ME Antalya/Turecko
       
ZÁPAS 9.-25. 3. ME Kaspijsk/Rusko

DUBEN

FOTBAL 3.-4. 4. LIGA MISTRŮ/čtvrtfinále  
  10.-11. 4. LIGA MISTRŮ/čtvrtfinále  
  5. 4. EVROPSKÁ LIGA/čtvrtfinále  
  12. 4. EVROPSKÁ LIGA/čtvrtfinále  
  13. 4. LIGA MISTRŮ + EVROPSKÁ LIGA/los semifinále  
  24.-25. 4. LIGA MISTRŮ/semifinále  
  26.4. EVROPSKÁ LIGA/semifinále  
       
HOKEJ 6. 4. EHCH: ČESKO-ŠVÝCARSKO ČESKÉ BUDĚJOVICE
  7. 4. EHCH: ČESKO-ŠVÝCARSKO ČESKÉ BUDĚJOVICE
  7. 4. NHL/KONEC ZÁKLADNÍ ČÁSTI  
  10. 4. PŘÍPRAVA: FRANCIE-ČESKO Francie
  10. 4.* FINÁLE EXTRALIGY  
  11. 4. NHL/START PLAY OFF - STANLEY CUP  
  13. 4. EHCH: FRANCIE-ČESKO Francie
  14. 4. EHCH: FRANCIE-ČESKO Francie
  19. 4. ČESKÉ HOKEJOVÉ HRY/ČESKO-FINSKO  
  21. 4. ČESKÉ HOKEJOVÉ HRY/ČESKO-ŠVÉDSKO  
  22. 4. ČESKÉ HOKEJOVÉ HRY/ČESKO-RUSKO  
  19.-29. 4. MS U18 Rusko
  20. 4. ČESKO-SLOVENSKO Čeljabinsk
  21. 4. RUSKO-ČESKO Čeljabinsk
  23. 4. ČESKO-FRANCIE Čeljabinsk
  24. 4. ČESKO-FINSKO Čeljabinsk
  26. 4. ČTVRTFINÁLE Čeljabinsk/Magnitogorsk
  28. 4. SEMIFINÁLE Čeljabinsk
  29. 4. FINÁLE + O 3. MÍSTO Čeljabinsk
  26. 4. ŠVÉDSKÉ HOKEJOVÉ HRY/ŠVÉDSKO-ČESKO Stockholm/Švédsko
  28. 4. ŠVÉDSKÉ HOKEJOVÉ HRY/ČESKO-FINSKO Stockholm/Švédsko
  29. 4.- ŠVÉDSKÉ HOKEJOVÉ HRY/ČESKO-RUSKO Stockholm/Švédsko
       
TENIS 6.-8. 4. DAVIS CUP ČTVRTFINÁLE  
  6.-8. 4. DAVIS CUP EURO-AFRICKÁ ZÓNA/ČESKO-???  
  30. 4.-6. 5. PRAGUE OPEN WTA PRAHA
       
BADMINTON 24.-29. 4. ME jednotlivců Huelva/Španělsko
       
BASKETBAL 14. 4.- NBA/START PLAY OFF  
  20.-22. 4. EUROLIGA/Final four ženy -
       
CURLING 31. 3.-8. 4. MS muži Las Vegas/USA
  21.-28. 4. MS týmů Oestersund/Švédsko
       
DOSTIHY 14. 4.- VELKÁ NÁRODNÍ Liverpool/Velká Británie
       
GOLF 5.-8. 4. MASTERS Augusta/USA
       
JUDO 26.-29. 4. ME Tel Aviv/Izrael
       
MOTORISMUS 8. 4. FORMULE 1 - GP BAHRAJNU Bahrajn
  15. 4. FORMULE 1 - GP ČÍNY Šanghaj/Čína
  29. 4. FORMULE 1 - GP ÁZERBÁJDŽÁNU Baku/Ázerbájdžán
  8. 4. MOTOGP - GP ARGENTINY Rio Hondo/Argentina
  22. 4. MOTOGP - GP USA Austin/USA
  6.-8. 4. WRC KORSICKÁ RALLY  
  27.-29. 4. WRC ARGENTINSKÁ RALLY  
       
SQUASH 20.-22. 4. CZECH OPEN PRAHA
  25.-28. 4. ME týmů Riga/Lotyšsko
       
STOLNÍ TENIS 26. 4.-6. 5. MS týmů Halmstad/Švédsko
       
VOLEJBAL 7.-15. 4. ME U18 ZLÍN + Púchov/Slovensko
       
VZPÍRÁNÍ 23. 3.-1. 4. ME Antalya/Turecko

KVĚTEN

FOTBAL 1.-2. 5. LIGA MISTRŮ/semifinále  
  3. 5. EVROPSKÁ LIGA/semifinále  
  16. 5. EVROPSKÁ LIGA/finále Lyon/Francie
  26. 5. LIGA MISTRŮ/finále Kyjev/Ukrajina
       
HOKEJ      
  4.-20. 5.

MS V LEDNÍM HOKEJI - vše o MS hokej 2018 najdete ZDE »

Dánsko
  4. 5. USA-Kanada Herning
  5. 5. ČESKO-SLOVENSKO Kodaň
  6. 5. ČESKO-ŠVÉDSKO Kodaň
    Slovensko-Švýcarsko Kodaň
  7. 5. Kanada-Dánsko Herning
  8. 5. ČESKO-ŠVÝCARSKO Kodaň
    Slovensko-Rakousko Kodaň
  9. 5. Německo-Korea Herning
  10. 5. ČESKO-RUSKO Kodaň
    Slovensko-Francie Kodaň
  11. 5. ČESKO-BĚLORUSKO Kodaň
  12. 5. Slovensko-Švédsko Kodaň
    Kanada-Finsko Herning
    Rusko-Švýcarsko Kodaň
  13. 5. ČESKO-FRANCIE Kodaň
    Švýcarsko-Švédsko Kodaň
  14. 5. ČESKO-RAKOUSKO Kodaň
    Slovensko-Rusko Kodaň
  15. 5. Finsko-USA Herning
    Slovensko-Bělorusko Kodaň
    Rusko-Švédsko Kodaň
  17. 5. ČTVRTFINÁLE Kodaň/Herning
  19. 5. SEMIFINÁLE Kodaň
  20. 5. FINÁLE + O BRONZ Kodaň
  28. 5.* NHL/START FINÁLE STANLEY CUPU  
       
TENIS 30. 4.-6. 5. PRAGUE OPEN WTA PRAHA
  28. 5.-10. 6. FRENCH OPEN Paříž/Francie
       
ATLETIKA 4. 5. DIAMANTOVÁ LIGA Dauhá/Katar
  5.-6. 5. PRAŽSKÝ MARATON PRAHA
  12. 5. DIAMANTOVÁ LIGA Šanghaj/Čína
  26. 5. DIAMANTOVÁ LIGA Eugene/USA
  31. 5. DIAMANTOVÁ LIGA Řím/Itálie
       
BASKETBAL 18.-20. 5. EUROLIGA/Final four muži Bělehrad/Srbsko
  31. 5. NBA/START FINÁLE  
       
CYKLISTIKA 5.-27. 5. GIRO D´ITALIA  
       
HÁZENÁ 12.-13. 5. LIGA MISTRŮ/Final four ženy Budapešť/Maďarsko
  26.-27. 5. LIGA MISTRŮ/Final four muži Köln/Německo
       
KANOISTIKA 31. 5.-3. 6. MS NA DIVOKÉ VODĚ Muotathal/Švýcarsko
       
MOTORISMUS 13. 5. FORMULE 1 - GP ŠPANĚLSKA Barcelona/Španělsko
  27. 5. FORMULE 1 - GP MONAKA Monte Carlo/Monaco
  6. 5. MOTOGP - GP ŠPANĚLSKA Jerez/Španělsko
  20. 5. MOTOGP - GP FRANCIE Le Mans/Francie
  18.-20. 5. WRC PORTUGALSKÁ RALLY  
  26. 5. SP NA PLOCHÉ DRÁZE/GP ČESKÉ REPUBLIKY PRAHA
       
SPORT. STŘELBA 29. 5.-7. 6. MS/CISM Thun/Švýcarsko
       
STOLNÍ TENIS 26. 4.-6. 5. MS týmů Halmstad/Švédsko
       
VOLEJBAL 5.-6. 5. LIGA MISTRŮ/Final four ženy -*
  12.-13. 5. LIGA MISTRŮ/Final four muži -*

ČERVEN

FOTBAL 14.6.-15.7. MS VE FOTBALE Rusko
   

 Vše o MS ve fotbale najdete ZDE »

 
       
HOKEJ 21. 6. NHL/UDÍLENÍ CEN Toronto/Kanada
  22.-23. 6. NHL/DRAFT Dallas/USA
       
TENIS 27. 5.-10. 6. FRENCH OPEN Paříž/Francie
       
ATLETIKA 7. 6. DIAMANTOVÁ LIGA Oslo/Norsko
  10. 6. DIAMANTOVÁ LIGA Stockholm/Švédsko
  13. 6. ZLATÁ TRETRA OSTRAVA
  16.-17. 6. DESETIBOJ MÍTINK KLADNO
  30. 6. DIAMANTOVÁ LIGA Paříž/Francie
       
BASEBALL 26. 6.-1. 7.* PRAŽSKÝ BASEBALLOVÝ TÝDEN PRAHA
       
GOLF 14.-17. 6. US OPEN Southampton/USA
       
KANOISTIKA 31. 5.-3. 6. MS NA DIVOKÉ VODĚ Muotathal/Švýcarsko
  1.-3. 6. ME VE VODNÍM SLALOMU PRAHA
       
MOTORISMUS 10. 6. FORMULE 1 - GP KANADY Montreal/Kanada
  24. 6. FORMULE 1 - GP FRANCIE Magny-Cours/Francie
  3. 6. MOTOGP - GP ITÁLIE San Piero/Itálie
  17. 6. MOTOGP - GP KATALÁNSKA Barcelona/Španělsko
  8.-10. 6. WRC RALLY SARDÍNIE  
       
SPORT. STŘELBA 29. 5.-7. 6. MS/CISM Thun/Švýcarsko
       
ŠERM 16.-26. 6. ME Novi Sad/Srbsko
       
TRIATLON 17. 6. ME/IRONMAN Elsinore/Dánsko

ČERVENEC

FOTBAL 17. 6.-2. 7. MS VE FOTBALE Rusko
  10.-11. 7. START KVALIFIKACÍ LIGY MISTRŮ - 2. PŘEDKOLO, 1. ZÁPASY  
  17.-18. 7. LIGA MISTRŮ - 2. PŘEDKOLO, ODVETY  
  20. 8. START NOVÉHO ROČNÍKU 1. LIGY  
  24.-25. 7. LIGA MISTRŮ - 3. PŘEDKOLO, 1. ZÁPASY  
  31. 7.-1. 8. LIGA MISTRŮ - 3. PŘEDKOLO, ODVETY  
  12. 7. START KVALIFIKACÍ EVROPSKÉ LIGY - 2. PŘEDKOLO  
  19. 7. EVROPSKÁ LIGA - 2. PŘEDKOLO, ODVETY  
  26. 7. EVROPSKÁ LIGA - 3. PŘEDKOLO, 1. ZÁPASY  
       
TENIS 2.-15. 7. WIMBLEDON Londýn/Velká Británie
       
ATLETIKA 5. 7. DIAMANTOVÁ LIGA Lausanne/Švýcarsko
  13. 7. DIAMANTOVÁ LIGA Rabat/Maroko
  20. 7. DIAMANTOVÁ LIGA Monako
  21.-22. 7. DIAMANTOVÁ LIGA Londýn/Velká Británie
       
BADMINTON 30. 7.-5. 8. MS Nanjing/Čína
       
BASEBALL 26. 6.-1. 7.* PRAŽSKÝ BASEBALLOVÝ TÝDEN PRAHA
       
CYKLISTIKA 7.-29. 7. TOUR DE FRANCE  
       
GOLF 16.-22. 7. THE OPEN Angus/Velká Británie
  23.-26. 7. CZECH MASTERS PRAHA
       
MOTORISMUS 1. 7. FORMULE 1 - GP RAKOUSKA Spielberg/Rakousko
  8. 7. FORMULE 1 - GP VELKÉ BRITÁNIE Silverstone/Velká Británie
  22. 7. FORMULE 1 - GP NĚMECKA Hockenheimring/Německo
  29. 7. FORMULE 1 - GP MAĎARSKA Hungaroring/Maďarsko
  1. 7. MOTOGP - GP NIZOZEMSKA Assen/Nizozemsko
  15. 7. MOTOGP - GP NĚMECKA Sachsenring/Německo
  27.-29. 7. WRC FINSKÁ RALLY  
  21. 7. SP V MOTOKROSU LOKET
       
POZEMNÍ HOKEJ 21. 7.-5. 8. MS ženy Londýn/Velká Británie
       
RAGBY 20.-22. 7. MS V SEDMIČKOVÉM RAGBY San Francisco/USA
       
SQUASH 29. 7.-4. 8. MS Charlottesville/USA
       
ŠERM 15.7.-15.8. MS Wu si/Čína

SRPEN

FOTBAL 31. 7.-1. 8. LIGA MISTRŮ - 3. PŘEDKOLO, ODVETY  
  14.-15. 8. LIGA MISTRŮ - PLAY OFF, 1. ZÁPASY  
  21.-22. 8. LIGA MISTRŮ - PLAY OFF, ODVETY  
  2. 8. EVROPSKÁ LIGA - 3. PŘEDKOLO, ODVETY  
  16. 8. EVROPSKÁ LIGA - PLAY OFF, 1. ZÁPASY  
  23. 8. EVROPSKÁ LIGA - PLAY OFF, ODVETY  
  23.-24. 8. LOSOVÁNÍ LIGY MISTRŮ + EVROPSKÉ LIGY  
       
HOKEJ 6.-12. 8.* MEMORIÁL IVANA HLINKY U18 BŘECLAV
       
TENIS 27. 8.-9. 10. US OPEN New York/USA
       
ATLETIKA 7.-12. 8. ME Berlín/Německo
  18. 8. DIAMANTOVÁ LIGA Birmingham/Velká Británie
  30. 8. DIAMANTOVÁ LIGA Curych/Švýcarsko
  31. 8. DIAMANTOVÁ LIGA Brusel/Belgie
       
BADMINTON 30. 7.-5. 8. MS Nanjing/Čína
       
CYKLISTIKA 25. 8.-16. 9. VUELTA  
       
FLORBAL 9.-12. 8. CZECH OPEN PRAHA
       
GOLF 9.-12. 8. PGA CHAMPIONSHIP St. Louis/USA
       
MODERNÍ PĚTIBOJ      
       
MOTORISMUS 26. 8. FORMULE 1 - GP BELGIE Spa/Belgie
  5. 8. MOTOGP - GP ČESKÉ REPUBLIKY BRNO
  12. 8. MOTOGP - GP RAKOUSKA Spielberg/Rakousko
  26. 8. MOTOGP - GP VELKÉ BRITÁNIE  
  17.-19. 8. WRC NĚMECKÁ RALLYE  
  24.-26. 8. BARUM RALLYE  
       
PLAVÁNÍ 2-12. 8. ME Glasgow/Velká Británie
  11.-19. 8. MS VE VODNÍM PÓLU Szombathely/Maďarsko
       
POZEMNÍ HOKEJ 21. 7.-5. 8. MS ženy Londýn/Velká Británie
       
KANOISTIKA 23.-26. 8. MS Montemor o Velho/Portugalsko
       
SOFTBALL 2.-12. 8. MS ženy Čiba/Japonsko
       
SPORT. STŘELBA 31. 8.-14. 9. MS Changwon/Korea
       
SQUASH 29. 7.-4. 8. MS Charlottesville/USA
       
STOLNÍ TENIS 23.-26. 8. CZECH OPEN OLOMOUC
       
ŠERM 15.7.-15.8. MS Wu si/Čína
       
TRIATLON 9.-11. 8. ME Glasgow/Velká Británie
       
VESLOVÁNÍ 2.-5. 8. ME Glasgow/Velká Británie
  8.-12. 8. MS juniorů RAČICE

ZÁŘÍ

FOTBAL 11.-12. 9. START LIGY MISTRŮ - základní skupiny  
  13. 9. START EVROPSKÉ LIGY - základní skupiny  
  6.-11. 9. START LIGY NÁRODŮ UEFA  
       
HOKEJ 7. 9.* START NOVÉHO ROČNÍKU EXTRALIGY  
       
TENIS 27. 8.-9. 10. US OPEN New York/USA
  14.-16. 9. DAVIS CUP SEMIFINÁLE  
  14.-16. 9. DAVIS CUP EURO-AFRICKÁ ZÓNA/ČESKO-????  
       
ATLETIKA 8.-9. 9. EVROPSKÝ POHÁR OSTRAVA
       
BASKETBAL 22.-30. 9. MS žen Tenerife/Španělsko
       
CYKLISTIKA 25. 8.-16. 9. VUELTA  
  4.-9. 9. MS HORSKÝCH KOL Lenzerheide/Švýcarsko
  22.-30. 9. MS V SILNIČNÍ CYKLISTICE Innsbruck/Rakousko
       
GOLF 28.-30. 9. RYDER CUP USA
       
JUDO 16.-22. 9. MS Baku/Ázerbájdžán
       
KANOISTIKA 26.-30. 9. MS VE VODNÍM SLALOMU Rio de Janeiro/Brazílie
       
MOTORISMUS 2. 9. FORMULE 1 - GP ITÁLIE Monza/Itálie
  16. 9. FORMULE 1 - GP SINGAPURU Singapur
  30. 9. FORMULE 1 - GP RUSKA Soči/Rusko
  9. 9. MOTOGP - GP SAN MARINA Misano/Itálie
  23. 9. MOTOGP - GP ARAGONIE Alcaňez/Španělsko
  14.-16. 9. WRC TURECKÁ RALLY  
       
SPORT. STŘELBA 31. 8.-14. 9. MS Changwon/Korea
       
STOLNÍ TENIS 18.-23. 9. ME Alicante/Španělsko
       
TRIATLON 1.-2. 9. MS/IRONMAN 70.3 Nelson Mandela Bay/JAR
       
VESLOVÁNÍ 9.-16. 9. MS Plovdiv/Bulharsko
       
VOLEJBAL 10.-30. 9. MS muži Itálie + Bulharsko
  30. 9.-21. 10. MS ženy Japonsko

ŘÍJEN   

       
FOTBAL 11.-16. 10. LIGA NÁRODŮ UEFA  
       
HOKEJ 4. 10.* START NHL  
       
TENIS 22.-28. 10. TURNAJ MISTRYŇ Singapur
       
BASEBALL 23. 10. MLB/START FINÁLE - WORLD SERIES MLB  
       
BASKETBAL 20. 10.* START NBA  
       
DOSTIHY 14. 10. VELKÁ PARDUBICKÁ PARDUBICE
       
LUKOSTŘELBA      
       
LYŽOVÁNÍ 27.-28. 10.* START SEZONY SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ -*
       
MOTORISMUS 7. 10. FORMULE 1 - GP JAPONSKA Suzuka/Japonsko
  21. 10. FORMULE 1 - GP USA Austin/USA
  28. 10. FORMULE 1 - GP MEXIKA Mexico City/Mexiko
  7. 10. MOTOGP - GP THAJSKA Buriram/Thajsko
  21. 10.- MOTOGP - GP JAPONSKA Motegi/Japonsko
  28. 10.- MOTOGP - GP AUSTRÁLIE Phillip Island/Austrálie
  5.-7. 10. WRC BRITSKÁ RALLY  
  26.-28. 10. WRC KATALÁNSKÁ RALLY  
  21. 10.* ZLATÁ PŘILBA PARDUBICE
       
TRIATLON 13. 10. MS/IRONMAN Havaj/USA
       
VOLEJBAL 30. 9.-21. 10. MS ženy Japonsko
       
ZÁPAS 20.-28. 10. MS Budapešť/Maďarsko

LISTOPAD

       
FOTBAL 15.-20. 11. LIGA NÁRODŮ UEFA  
       
HOKEJ -* KARJALA CUP Helsinky/Finsko
       
TENIS 12.-18. 11. TURNAJ MISTRŮ Londýn/Velká Británie
  23.-25. 11. DAVIS CUP FINÁLE  
       
CYKLISTIKA 23.-25. 11. MS V SÁLOVÉ CYKLISTICE Lutych/Belgie
       
LYŽOVÁNÍ 10.-11. 11.* SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ  
  24.-25. 11.* START SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ  
  17.-18. 11.* START SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH  
  24.-25. 11.* START SP V SEVERSKÉ KOMBINACI  
  4. 11.* START SP FREESTYLE  
  4. 11.* START SP VE SNOWBOARDINGU  
       
MOTORISMUS 11. 11. FORMULE 1 - GP BRAZÍLIE Sao Paolo/Brazílie
  25. 11. FORMULE 1 - GP SAE - poslední závod Abú Zabí/SAE
  4. 11. MOTOGP - GP MALAJSIE Sepang/Malajsie
  18. 11. MOTOGP - GP VALENCIE - poslední závod Valencie/Španělsko
  16.-18. 11. WRC AUSTRALSKÁ RALLY - poslední závod  
       
POZEMNÍ HOKEJ 28. 11.-16. 12. MS muži Bhuvanéšvar/Indie
       
RYCHLOBRUSLENÍ 9.-11. 11. SP - start sezony  
  16.-18. 11. SP  
  30. 11.-2. 12. SP  
       
VZPÍRÁNÍ 24. 11.-3. 12. MS Lima/Peru

PROSINEC

FOTBAL 2. 12. LOS KVALIFIKACE EURO 2020 Dublin/Irsko
  3. 12.* LOS FINÁLE LIGY NÁRODŮ UEFA  
  10. 12.* LOSOVÁNÍ LIGY MISTRŮ A EVROPSKÉ LIGY  
  15. 12.- POSLEDNÍ KOLO PODZIMNÍ ČÁSTI LIGY  
       
HOKEJ 13.-16.12.* CHANNEL ONE CUP Moskva/Rusko
  26. 12.-5. 1. 2018 MS HRÁČŮ DO 20 LET Vancouver/Kanada
       
FLORBAL 1.-9. 12. MS muži PRAHA
       
LYŽOVÁNÍ 1.-2. 12.* SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ  
  8. 12.* SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ  
  3.-9. 12. SP V BIATLONU Pokljuka/Slovinsko
  10.-16. 12 SP V BIATLONU Hochfilzen/Rakousko
  17.-23. 12. SP V BIATLONU NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ
  8. 12.* SP V SEVERSKÉ KOMBINACI  
  1.-2. 12.* SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH  
  8. 12.* SP FREESTYLE/BIG AIR  
  8. 12.* SP VE SNOWBOARDINGU/  
       
PLAVÁNÍ 3.-8. 12. MS V KRÁTKÉM BAZÉNU Chang čou/Čína
       
POZEMNÍ HOKEJ 28. 11.-16. 12. MS muži Bhuvanéšvar/Indie
       
RYCHLOBRUSLENÍ 30. 11.-2. 12. SP  
  7.-9. 12. SP  
       
STOLNÍ TENIS 2.-9. 12. MS juniorů Bendigo/Austrálie
  13.-16. 12. WORLD TOUR finále  
       
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 11. kola Fortuna ligy »

12. kolo Fortuna ligy:

Bohemians 1905 - Plzeň (pá 19.10., 18:00), Olomouc - Zlín (so 20.10., 15:00), Slovácko - Teplice (so 20.10., 17:00), Baník - Karviná (so 20.10., 17:00), Příbram - Jablonec (so 20.10., 17:00), Dukla - Opava (ne 21.10., 15:00), Liberec - Slavia (ne 21.10., 17:00), Sparta - Boleslav (po 22.10., 18:00)

Články odjinud


Články odjinud



Klasická verze
Mobilní verze