Češi na ZOH

Nikol Kučerová
Skikros
Martina Dubovská
Slalom
Obří slalom
Adam Kotzmann
Slalom
Obří slalom
Jan Hudec
Superobří slalom
Sjezd
Ester Ledecká
zlato: Superobří slalom
Obří slalom
Jan Zabystřan
Superobří slalom
Obří slalom
Slalom
Sjezd
Superkombinace
Gabriela Capová
Slalom
Obří slalom
Filip Forejtek
Superobří slalom
Obří slalom
Slalom
Sjezd
Superkombinace
Ondřej Berndt
Superobří slalom
Obří slalom
Slalom
Sjezd
Superkombinace
Kateřina Pauláthová
Superobří slalom
Superkombinace
Sjezd
Obří slalom
Petr Knop
Štafeta 4 × 10 km
50 km klasicky
15 km volně
Skiatlon
Petra Hynčicová
10 km volně
Sprint klasicky
Skiatlon
Martin Jakš
Štafeta 4 × 10 km
50 km klasicky
15 km volně
Týmový sprint
Skiatlon
Kateřina Beroušková
10 km volně
Týmový sprint
Štafeta 4 × 5 km
Sprint klasicky
Skiatlon
30 km klasicky
Petra Nováková
10 km volně
Týmový sprint
Štafeta 4 × 5 km
Skiatlon
30 km klasicky
Aleš Razým
Štafeta 4 × 10 km
15 km volně
Týmový sprint
Skiatlon
Sprint klasicky
Miroslav Rypl
Sprint klasicky
Barbora Havlíčková
10 km volně
Štafeta 4 × 5 km
Skiatlon
Michal Novák
Štafeta 4 × 10 km
50 km klasicky
15 km volně
Sprint klasicky
Karolína Grohová
Štafeta 4 × 5 km
Sprint klasicky
Markéta Davidová
Štafeta 4 × 6 km
Sprint 7,5 km
Závod s hromadným startem 12,5 km
Vytrvalostní závod 15 km
Stíhací závod 10 km
Smíšená štafeta 2 × 6 + 2 × 7,5 km
Eva Puskarčíková
Štafeta 4 × 6 km
Sprint 7,5 km
Vytrvalostní závod 15 km
Stíhací závod 10 km
Veronika Zvařičová
Jessica Jislová
Štafeta 4 × 6 km
Sprint 7,5 km
Vytrvalostní závod 15 km
Stíhací závod 10 km
Jaroslav Soukup
Štafeta 4 × 7,5 km
Michal Krčmář
Stíhací závod 12,5 km
Závod s hromadným startem 15 km
Vytrvalostní závod 20 km
Štafeta 4 × 7,5 km
stříbro: Sprint 10 km
Smíšená štafeta 2 × 6 + 2 × 7,5 km
Ondřej Moravec
Stíhací závod 12,5 km
Závod s hromadným startem 15 km
Vytrvalostní závod 20 km
Štafeta 4 × 7,5 km
Sprint 10 km
Smíšená štafeta 2 × 6 + 2 × 7,5 km
Michal Šlesingr
Vytrvalostní závod 20 km
Štafeta 4 × 7,5 km
Sprint 10 km
Veronika Vítková
Štafeta 4 × 6 km
bronz: Sprint 7,5 km
Závod s hromadným startem 12,5 km
Vytrvalostní závod 15 km
Stíhací závod 10 km
Smíšená štafeta 2 × 6 + 2 × 7,5 km
Adam Václavík
Vytrvalostní závod 20 km
Štafeta 4 × 7,5 km
Sprint 10 km
Dominik Suchý
Čtyřbob
Jaroslav Kopřiva
Čtyřbob
Jakub Nosek
Dvojbob
Čtyřbob
Jan Vrba
Dvojbob
Čtyřbob
Dominik Dvořák
Dvojbob
Čtyřbob
David Egydy
Čtyřbob
Jakub Havlín
Dvojbob
Čtyřbob
Jan Šindelář
Čtyřbob
Jan Stokláska
Michal Březina
Jednotlivci
Cortney Mansourová
Taneční páry
Martin Bidař
Sportovní dvojice
Michal Češka
Taneční páry
Anna Dušková
Sportovní dvojice
Martin Růžička
Tomáš Zohorna
Jan Kovář
Ondřej Němec
Michal Řepík
Roman Červenka
Jakub Nakládal
Michal Vondrka
Pavel Francouz
Tomáš Mertl
Petr Koukal
Lukáš Radil
Michal Birner
Martin Erat
Dominik Furch
Česká hokejová reprezentace
Turnaj mužů
Roman Horák
Michal Jordán
Jan Kolář
Dominik Kubalík
Tomáš Kundrátek
Vojtěch Mozík
Adam Polášek
Jiří Sekáč
Ondřej Vitásek
Martina Sáblíková
stříbro: 5000 m
3000 m
Nikola Zdráhalová
1000 m
Závod s hromadným startem
1500 m
3000 m
Karolína Erbanová
1000 m
bronz: 500 m
Matěj Kvíčala
Dvojice
Ondřej Hyman
Individuální závod
Týmová štafeta
Antonín Brož
Dvojice
Týmová štafeta
Lukáš Brož
Dvojice
Týmová štafeta
Jaromír Kudera
Dvojice
Tereza Nosková
Individuální závod
Týmová štafeta
Miroslav Dvořák
Individuální závod - skoky, velký můstek
Individuální závod - skoky, střední můstek
Týmový závod - skoky, velký můstek
Individuální závod - běh na lyžích, 10 km
Týmový závod - běh na lyžích, štafeta 4 x 5 km
Lukáš Daněk
Individuální závod - skoky, velký můstek
Individuální závod - skoky, střední můstek
Týmový závod - skoky, velký můstek
Individuální závod - běh na lyžích, 10 km
Týmový závod - běh na lyžích, štafeta 4 x 5 km
Ondřej Pažout
Individuální závod - skoky, velký můstek
Individuální závod - skoky, střední můstek
Týmový závod - skoky, velký můstek
Individuální závod - běh na lyžích, 10 km
Týmový závod - běh na lyžích, štafeta 4 x 5 km
Tomáš Portyk
Individuální závod - skoky, velký můstek
Individuální závod - skoky, střední můstek
Týmový závod - skoky, velký můstek
Individuální závod - běh na lyžích, 10 km
Týmový závod - běh na lyžích, štafeta 4 x 5 km
Michaela Sejpalová
1500 m
Lukáš Hlava
Individuální závod velký můstek
Vojtěch Štursa
Individuální závod střední můstek
Týmový závod velký můstek
Čestmír Kožíšek
Individuální závod střední můstek
Individuální závod velký můstek
Týmový závod velký můstek
Viktor Polášek
Individuální závod střední můstek
Individuální závod velký můstek
Týmový závod velký můstek
Roman Koudelka
Individuální závod střední můstek
Individuální závod velký můstek
Týmový závod velký můstek
Petr Horák
Slopestyle
Big Air
Kateřina Louthanová
Eva Samková
bronz: Snowboardcross
Ester Ledecká
Paralelní obří slalom
Kateřina Vojáčková
Big Air
Jan Kubičík
Snowboardcross
Vendula Hopjáková
Snowboardcross
Šárka Pančochová
Slopestyle
Big Air







Klasická verze
Mobilní verze