Mistrovství světa v ragby - Argentina - Tonga -  ONLINE PŘENOS -  28. září 2019   06:45

Argentina - Tonga

Pokud jste vydrželi až do této chvíle, děkuji vám za pozornost a přeji vám krásný zbytek víkendu.
Tabulka ve skupině C vypadá následovně:

2/10 Anglie (80:10)
2/6 Argentina (49:35)
1/4 Francie (23:21)
1/0 USA (7:45)
2/0 Tonga (15:63)
Zápas mezi Argentinou a Tongou je minulostí. Argentinci díky velmi dobře zvládnuté první půli, ve které získali všech dvacet osm bodů, získali důležitých pět bodů do tabulky. Tonga i přes zlepšený výkon ve druhé půli odchází z utkání s prázdnou.
80+1'
Konec utkání.
80+1'
Argentinci se zmocnili míče po autovém vhazování.
80+1'
Tonga získala míč po faulu a bude se snažit z autu zaútočit na brankoviště Argentiny.
79'
Blíží se závěr utkání. Už známe muže utkání, tím je Julian Montoya, autor tří pětek.
78'
Sanchez nakopl balón vzduchem do brankoviště, tam se hnal jeden z jeho spoluhráčů, ale Tonžané přiklepli balón na zem a budou rozehrávat.
77'
Pagadizabal zůstal na trávníku a je ošetřován. Medici jsou také u jednoho z hráčů Tongy.
74'
Sanchez z velké dálky minul háčko a náskok Argentiny je stále šestnáctibodový.
73'
Trestný kop pro jihoamerické družstvo z nějakých čtyřiceti metrů.
71'
Tonga se drala postupným útokem do dvaadvacítky soupeře. Nakonec přišla o míč a Argentina může útočit.
67'
Faiva nepotvrdil pětku kopem. Z pravé strany minul bližší tyč argentinského háčka.
66'
Takulua vytáhl balón z mlýnu, šiška putovala na pravou stranu, kde pětku položil TELUSA VEAINU. Ač padající, dřív položil míč na čáru, než vylétl do autu – 28:12!
65'
Po dlouhém zahrávání mlýnu se do dvaadvacítky Argentiny dostal Faiva, složil ho až Cubelli.
61'
Argentinci přišli o míč a balón míří po odkopu Takuluy do autu.
58'
Vaipulu fauloval Kremera a Argentinci už jsou znovu ve dvaadvacítce Tongy.
55'
Hřiště opustil kopáč Urdapilleta, místo kterého naskočil Sanchez.
55'
Faiva ulevil svým spoluhráčům dalekým odkopem do autu.
53'
Argentinci přenesli hru z levé strany k pravé tyči háčka, kolem které proběhl Cubelli a zkusil položit pětku, jenže míč mu vypadl a dopustil se předhozu. To potvrdil i rozhodčí u videa.
51'
Jihoameričané budou rozehrávat aut z dvaadvacítky.
51'
Nařízen trestný kop pro Argentinu za faul na Medrana.
50'
Tonga byla v problémech, dostala se před vlastní brankoviště, naštěstí pro ně Faiva v klíčové chvíli odkopl míč daleko do autu.
48'
Argentinci prošli středovou čárou na polovinu soupeře.
45'
Utkání pravděpodobně skončilo pro hrdinu zápasu Juliana Montoyu. Na obou stranách proběhlo hromadné střídání.
44'
Jenže chybovali, neuvolnili balón a míče se zmocňují hráči Tongy.
43'
Lezana zbortil mlýn a Argentina se blíží po trestném kopu k dvaadvacítce.
41'
Argentina zvládla první poločas velmi dobře. V rozmezí 17. až 21. minuty získala 14 bodů. Nejvýraznějším hráčem byl Julian Montoya, který má na svém kontě tři položené pětky. Přidá ve druhé půli další? Sledujte s námi.
40+2'
Konec prvního poločasu.
40+2'
I rozhodčí u videa potvrdil, že Halaifonua pětku položil, když se dotýkal autové čáry. Pětka tedy není uznána a první půle končí.
40+2'
V akci je video. Halaifonua se snažil položit pětku, ale byl ramenem sražen do zámezí.
40+1'
Ještě tady máme autové vhazování po trestném kopu. Ngauamo vhodil míč do hry.
40'
Blíží se nám konec první půle, míč je ve středu hřiště, navíc se při postupu do útoku provinili Argentinci.
37'
Chyba Orlanda při zpracování míče, šiška mu ulétla dopředu. V případě úspěchu by pravděpodobně běžel do brankoviště, tak bude mít míč tým Tongy.
35'
Boffelli chytil vysoký kop Tongy, jenže vzápětí byl tvrdě sražen, přesto míč v rukou udržel.
34'
Tonga u míče, ale do brankoviště to má daleko.
31'
SONATANE TAKULUA nakopl míč z levé strany do středu háčka a potvrdil pětku dalšími dvěma body – 28:7!
30'
To je bodový koncert! Navrátilec z lavičky TELUSA VEIANU využil trochu volného prostoru a vlétl do brankoviště, kde položil míč na zem – 28:5!
28'
BENJAMIN URDAPILLETA prokopl pětku kopem z levé strany a náskok Jihoameričanů nám roste pomalu každou minutou – 28:0!
26'
Tak nakonec se to Argentincům povedlo! JULIAN MONTOYA má na svém kontě hattrick! Tělem si pokryl míč před ataky soupeře a pádem do brankoviště zajistil Argentině bonusový bod – 26:0!
24'
Po poradě s videorozhodčím míč na zem nepřistál. Skóre zůstává stále 21:0.
24'
Při dalším pokusu vběhl do brankoviště Urdapilleta, ale rozhodčí si nejsou jistí, zda položil pětku. O výsledku rozhodne video.
23'
Tonga opět chybovala na přihrávce a Argentina je znovu před brankovištěm. Pětku se snažil položit Kremer, který do brankoviště doběhl, ale přes ruku soupeře nepoložil.
21'
BENJAMIN URDAPILLETA měl jednoduchou práci. Ze středu hranice dvaadvacítky trefil velké háčko a už je to 21:0!
20'
Tak to je neskutečné! SANTIAGO CARRERAS využil ztráty míče Tongy, Carreras bleskurychle zamířil do brankoviště a zvýšil na 19:0!
19'
BENJAMIN URDAPILLETA kopem z pravé strany přesně trefil prostor mezi tyčemi a potvrdil pětku dalšími dvěma body – 14:0!
17'
JULIAN MONTOYA prošel v maulu až do brankoviště a Argentina vede 12:0! Druhá pětka Montoyi v zápase, třetí na turnaji.
16'
Hráči Tongy nabíhali do postupujícího maulu ze strany a Argentina získala výhodu. Po kopu do autu mají výhodu autu zhruba pět metrů od brankoviště.
15'
Argentina se dostala až do soupeřovy dvaadvacítky, jenže bez míče.
14'
Krvavě zraněný kapitán Tongy Piutau opustil hřiště a na jeho místo naskočil Vuna.
14'
Argentina zkoušela projít středovou čáru běhovou hrou, jenže se posouvali spíš dozadu, a tak situaci vyřešili kopem do autu.
12'
Série kopů z obou stran, nakonec Urdapilleta kopl balón do autu. Vhazování pro Tongu.
9'
BENJAMIN URDAPILLETA se postavil ke kopu po pětce a točenou střelou téměř z pravého rohu trefil háčko – 7:0!
8'
A je to tady! První body jsou na světě. Po pravém kraji utekl JULIAN MONTOYA a položil první pětku zápasu – 5:0!
7'
Tonžané zahráli na zemi ve své dvaadvacítce a Argentina bude mít velkou naději na položení pětky.
4'
Předhoz Argentinců znamená šišku pro Tongu. Po srážce se soupeřem je ošetřován tonžský Veainu.
3'
První minuty se odehrávají na polovině oceánského týmu.
1'
Argentina: Montoya, Figallo, Pagadizabal, Lavanini, Matera, Kremer, Lezana, Cubelli, Urdapilleta, Carreras, Fuente, Orlando, Moroni, Boffelli.

Náhradníci: Creevy, Vivas, Medrano, Alemanno, Desio, Ezcurra, Sanchez, Delguy.

Tongo: Ngauamo, Tameifuna, Lousi, Fifita, Kalamafoni, Kapeli, Vaipulu, Takulua, Faiva, Halaifonua, Piutau, Hingano, Lolohea,Veainu.

Náhradníci: Sakalia, Fifita, Fia, Miafi, Lokotui, Fukofuka, Fosita, Vuna.
Argentina vstoupila do šampionátu těsnou porážkou 23:21 s favorizovanou Francií. Jihoameričanům nevyšel první poločas, který prohráli 20:3. Po změně stran zahájili stíhací jízdu a v 69. minutě už vedli 21:20. Nakonec díky kopu Lopeze prohráli o dva body a z utkání získali aspoň bod za prohru s nízkým rozdílem.

Daleko jednoznačnější bylo vystoupení mezi Anglií a Tongou. Angličané dovolili svému soupeři pouze tři body a zvítězili přesvědčivě 35:3. Jediné body Tonga zaznamenal z trestného kopu Sonatane Takulua.
Krásné sobotní ráno vám přeji u sledování online přenosu ze světového šampionátu v rugby. V rámci skupiny C se utká třetí proti čtvrtému týmu skupiny, respektive Argentina proti Tongu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 06:45.