Milan Ďatelinka - David Hošek | ONLINE | 30.12.2020 22:45 | Oktagon MMA 2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Oktagon MMA - Milan Ďatelinka - David Hošek -  ONLINE PŘENOS -  30. prosince 2020   22:45

Ukončeno

Milan Ďatelinka - David Hošek

Přenos se aktualizuje automaticky

02:38'
A David Hošek klepe! Milan Ďatelinka vítězí na arm triangle z mountu! Málo vídané, ale Hošek zřejmě utrpěl nějaké další zranění.
02:30'
Milan si leze do arm trianglu!
01:30'
Po chvíli tlačení se si vybojoval Ďatelinka side control.
00:45'
Ďatelinka se krásně ponořil a došel si pro takedown.
00:30'
A už tam y nohy lítají hlava nehlava.
00:05'
Hošek otevírá kopem.
1'
Začalo první kolo.
I tento zápas se měl uskutečnit mnohem dříve, než dnes. Bohužel Oktagon 16 utrpěl přesun kvůli pandemii. Další odložení pak přineslo zranění slovenského bojovníka.
David "Sparťan" Hošek

První profesionální zápas si sedmadvacetiletý milovník fotbalové Sparty měl ještě pod organizací XFN, jinak je ale i jeho jméno spojeno výhradně s Oktagonem. Byť začátky byly drobet krušné (remíza s Tomášem Bolem a prohra s Branislavem Zuzákem), Hošek se odrazil a zapsal si tří výhry v řadě. Ta poslední byla na Oktagonu 15 proti Jakubu Bělemu v prvním kole.
Milan "Mr. Comeback" Ďatelinka

Ďatelinka se vrací do klece po více než rok dlouhé nedobrovolné pauze. Kromě organizačním potížím způsobeným pandemií se dvaceti čtyřletému borcovi povedlo přivodit si úraz. „Šel jsem po umytých schodech, samozřejmě jsem uklouznul a vyvrtnul si kotník. Zároveň jsem si při dopadu na zem natrhnul vnější postranní kolenní vaz,“ popsal slovenský zápasník nešťastnou událost serveru MMA Shorties. Naposledy byl tak v kleci na Štvanici, kde po osmdesáti vteřinách uškrtil Václava Mikuláška.

Mr. Comeback je s organizací Oktagon spojen od jejího vzniku. Účastnil se úplně prvního i druhého galavečera, do sbírky skalpů si připsal i "Inkvizitora" Miroslava Brože nebo Pavla Salčáka. Pouze čtyřikrát ve své kariéře okusil porážku.
Oktagon 20 má na hlavní kartě i dva zápasy ve střední váze, to jest do 84kg. Jeden z nich je main event, k tomu se dnes večer ještě dostaneme, malou ochutnávku si však můžeme nadělit už nyní. Čeká nás totiž Česko-slovenský, nebo chcete-li Slovensko-český, zápas mezi Milanem Ďatelinkou a Davidem Hoškem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začne ne dříve než v 20:55.
Články odjinud