Tiskové konference - TK k International Para Hockey Cupu 2023 -  ONLINE PŘENOS -  2. října 2023   14:00

Ukončeno

TK k International Para Hockey Cupu 2023

Přenos se aktualizuje automaticky

Tisková konference je u konce, začíná prostor pro individuální rozhovory.
Zuzana Glacová, která celou konferencí prochází děkuje všem zainteresovaným, za pět let, kdy se tyto akce pořádají se daří držet tým spolupracovníků víceméně pohromadě a z tohoto týmu se stali už přátelé, kteří drží za jeden parahokejový provaz.
Slovo dostává také Dan Brennan, který se rád vrací do Ostravy, dokonce došlo k historické události, kdy poprvé spolu trénovali Kanaďané a Američané.
Podle Jakuba Novotného chtějí ukázat a dokázat fanouškům, ale i všem, kteří se kolem parahokeje moc nepohybují, jak se dokáže tento tým každým rokem zlepšovat a jak se daří přibližovat se světové kvalitě.
Primátor Jan Dohnal mluví jako poslední a vše již bylo řečeno, přeje ale všem zúčastněným, aby se dobře bavili, a to nejen v Ostravar aréně.
Zve také všechny hokejisty a jejich fanoušky k poznávání Ostravy a celého kraje, protože má rozhodně co nabídnout.
Hejtman Jan Krkoška je hrdý, že kraj i město podporují parahokej, je rád, že se tyto akce do Ostravy vracejí a všem hráčům přeje hodně štěstí a úspěchů. Zároveň děkují trenérům, že se věnují tomuto sportu a podporují své hráče a snaží se z nich dostat jen to nejlepší.
Slovo je předáno jednotlivým trenérům, kteří jsou rádi, že dostali pozvání do Ostravy na tento turnaj. Mnozí zde nejsou poprvé.
Zároveň představuje stolní hru STIGA – lední hokej, který je poprvé v „parahokejové verzi“.
Jako první promluví předseda Českého parahokeje Jiří Šindler, který děkuje všem sponzorům a podporovatelům parahokeje, zejména pak městu Ostrava. Ta se stává velkým místem pro setkávání světových akcí parahokeje.
Probíhá představování jednotlivých účastníků tiskové konference.
Tisková konference proběhne za účasti Jiřího Šindlera – předsedy Českého para hokeje, Romana Brandýse – místopředsedy Národní sportovní agentury, Jana Krkošky – hejtmana Moravskoslezského kraje a primátora Ostravy Jana Dohnala. K dispozici budou také zástupci všech týmů – trenér české parahokejové reprezentace Jakub Novotný, manažer parahokejové reprezentace USA Dan Brennan, manažer parahokejové reprezentace Kanady Marshall Starkman a trenér IPH týmu Mirko Bianchi.
V Ostravě se ve dnech 2.10.-8.10.2023 uskuteční další světový turnaj parahokeje - INTERNATIONAL PARA HOCKEY CUP 2023. My vám prostřednictvím tohoto textového onlajnu přineseme důležité informace k této akci.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 14:00.
Články odjinud