UFC - Jessica Andradeová - Jen Siao-nan -  ONLINE PŘENOS -  7. května 2023   05:30

Ukončeno

Jéssica Andradeová - Jen Siao-nan

Přenos se aktualizuje automaticky

Vítězka: Jen Siao-nan na TKO.
Tak tohle bylo opravdu rychlé. Jen Siao-nan skvěle zvládla taktiku, využívala svou výškovou převahu a dosah svých paží a soupeřku prakticky do ničeho nepustila. Andradeová se pustila do nahánění soupeřky, nicméně si naběhla na pravou z ústupu a po jedné ráně šla k zemi, kde byla několika kladívky ukončena. Bleskový průběh a možná máme novou vyzývatelku pro titulový zápas a čistě čínský duel proti Čang Wej-li!
2:20'
A je konec! Andreadeová se zase hnala dopředu, Jen Siao-nan ale dokázala z ústupu trefit čistý hák a Brazilka šla k zemi. Tam inkasovala ještě několik kladívek a rozhodčí zápas ukončil!
1:32'
Ou, ostrá přestřelka v postoji, Andradeová jde dopředu, ale hodně inkasuje. Jen Siao-nan si zatím dobře hlídá směry útoků.
0:49'
Andradeová odpovídá nástupem a rychlou boxerskou kombinací. Úvod je tak docela akční z obou stran.
0:22'
Číňanka začala několika nepříjemnými low kicky.
0:01'
Začalo první kolo.
Obě bojovnice jsou již v kleci, zápas může začít.
Hlavní zápas této akce je jasný, do akce a své třetí obhajoby pásu bantamové váhy jde Aljamain „Funk Master“ Sterling (bilance 22-3, v UFC 14-3). Ten po tak trochu kontroverzním zisku titulu po diskvalifikaci Petra Jana proti stejnému borci obhájil na split decision a poté v říjnu 2022 zdemoloval vracejícího se T. J. Dillashawa. Nyní na něj čeká další navrátilec, Henry „The Messenger“ Cejudo (bilance 16-2, v UFC 10-2). Triple C, aneb olympijský šampion a vládce dvou vah v UFC se vrací takřka přesně po třech letech. Tehdy porazil na TKO Dominicka Cruze, aby pak v říjnu téhož roku titul uvolnil, Dnes se tak vlastně vrací tam, kde skončil a chce zpět svůj titul.

Hlavní předzápas obstará Belal „Remember the Name“ Muhammad (bilance 22-3, 1 NC, v UFC 13-3, 1 NC), borec, který momentálně jede na osmizápasové vítězné vlně, přerušené pouze duelem proti Leonu Edwardsovi, který skončil na accidental eye poke, kdy Belal nebyl schopen pokračovat. Dá se předpokládat, že dnešní zápas bude případným eliminátorem pro dalšího vyzyvatele šampiona welterové váhy. Na druhé straně klece bude stát Gilbert „Durinho“ Burns (bilance 22-5, v UFC 15-5). Brazilec, který zatím jako jediný dokázal zatopit Chamzatu Chimajevovi poté porazil Neila Magnyho a Jorgeho Masvidala a opět se tak vyšplhal do horních pater welterového žebříčku.

Na kartě bude i zápas žen, do kterého půjde Jéssica „Bate Estaca“ Andradeová (bilance 24-10, v UFC 15-8). Ta dnes bude chtít odčinit porážku od Erin Blanchfieldové z února tohoto roku, která ji dokonale zaskočila svým tlakem a ve druhém kole ji ukončila na rear-naked choke. Soupeřkou ji bude „Fury“ Jen Siao-nan (bilance 16-3, 1 NC, v UFC 7-2), která naposledy těsně porazila Mackenzie Dernovou a dala zapomenout na dvě porážky od Carly Esparzaové a Mariny Rodriguezové.
Dobré ráno u UFC. Společně se podíváme na akci UFC 288, které bude vévodit titulová bitva v bantamové váze mezi šampionem Aljamainem Sterlingem a vyzyvatelem Henrym Cejudem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 05:00.
Články odjinud