Marek Odstrčilík | iSport.cz

Téměř dvacet let se pohybuji v médiích. Psal jsem o politice, zpracovával velké kriminální kauzy, zakládal pánsky lifestylový web. Všechno bylo vlastně fajn, ale úplně nejvíc do mého profesního a vlastně i soukromého života zasáhnul projekt o běhání RUNGO.cz. Motivovat, bavit čtenáře, pořádat závody a psát co možná nejvíce pozitivně a o sportu, to je to, v čem jsem se našel. Superlife.cz vnímám jako svoji novou rodinu, výzvu, které jsem připraven dát vše. Provedu vás ryze amatérským během, projedeme se spolu na kole po různých místech, popíšu vám zážitky z cest a ukážu vám svůj život a věci, které mě baví. To vše, co možná nejvíce osobně a osobitě.

1 Praha,
Milíčovský les: 16. 3.
Výsledky
2 Ostrava,
Bělský les: 13. 4.
Výsledky
3 Brno,
zoo: 14. 9.
Výsledky
4 Praha,
Divoká Šárka: 19. 10.
Výsledky
5 Říčany,
les: 9. 11.
Výsledky

www.isportlife.cz je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. K webu patří též trackovací aplikace Superlife pro všechny nadšené sportovce. Přijmi výzvu!

Články odjinud