Vít Kněžínek | iSport.cz

Po různě dlouhých zastávkách u designu a IT se můj život nasměroval k běhání a tento kurz drží už osm let. Za tu dobu jsem stihl otestovat desítky různých běžeckých bot, absolvovat nespočet horských, silničních i dráhových závodů a napsat desítky článků o vybavení, technice i radosti z běhání. Nabité vědomosti předávám nejen formou psanou, ale i při svém hlavním zaměstnání v běžecké speciálce Triexpert v Brně. Aby měl můj názor dostatečnou váhu, tak se snažím udržovat se na rozumné výkonnostní úrovni, což v praxi odpovídá osobnímu rekordu 75 minut na půlmaratonu a občasnému pódiovému umístění na horských tratích.

1 Praha,
Milíčovský les: 16. 3.
Výsledky
2 Ostrava,
Bělský les: 13. 4.
Výsledky
3 Brno,
zoo: 14. 9.
Výsledky
4 Praha,
Divoká Šárka: 19. 10.
Přihlásit se
5 Říčany,
les: 9. 11.
Přihlásit se

www.isportlife.cz je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. K webu patří též trackovací aplikace Superlife pro všechny nadšené sportovce. Přijmi výzvu!

Články odjinud