Hana Topolovová | iSport.cz

Život mi přivedl do života mnoho inspirativních osob. Sport zase naučil, že nic není hned, tzv. proces tréninku – přípravy na věci, které dávají smysl,“bolí“. Závody se nevzdávají, ale dokončují. Výzvy se vyslýchají. Proto možnost být součástí týmu Superlife je pro mne potěšující. Stejně tak jako dělit se a psát o pocitech ze sportu: např. když jedete v balíku, který obráží jednotlivé etapy pověstné TDF, běžíte v horském terénu nebo potkáte osobnosti, které vás inspirují. Osobně jsem sportovní “mnohoživelník“: silnička, gravel, bike, trailové běhaní, běžky, lezení, windsurfing… to vše mne baví. Mám ráda kopce a pěkná místa. Pracuji na FTVS UK, testuji sportovní vybavení, vytvářela jsem dámský sportovní čas Wild cat a dlouhá léta píši o sportu v různých souvislostech. Podrženo a sečteno sport má úžasný dar: dávat radost, zážitky a možnost poznávat místa a lidi. V tom tkví celé kouzlo a jedinečnost.

1 Praha,
Milíčovský les: 16. 3.
Výsledky
2 Ostrava,
Bělský les: 13. 4.
Výsledky
3 Brno,
zoo: 14. 9.
Výsledky
4 Praha,
Divoká Šárka: 19. 10.
Výsledky
5 Říčany,
les: 9. 11.
Výsledky

www.isportlife.cz je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. K webu patří též trackovací aplikace Superlife pro všechny nadšené sportovce. Přijmi výzvu!

Články odjinud