VIP Sport

11. ledna 2017 • 12:04

Owen vtipkoval o váze, naštval Ronalda. Nejde jen o tělo, zlobil se Roberto Carlos

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Nečekané napětí zavládlo mezi dvěma bývalými hvězdnými spoluhráči fotbalového Realu Madrid. Někdejšího brazilského kanonýra Ronalda šokoval bývalý anglický reprezentant Michal Owen, který si na sociální síti utahoval z jeho nadváhy.Sedmatřicetiletý Owen a o tři roky starší Ronaldo se potkali o víkendu při ligovém utkání Realu ve španělské lize, při němž současná opora "Bílého baletu", portugalský útočník Cristiano Ronaldo, předvedla svůj čtvrtý Zlatý míč.

Owen se následně pokusil zavtipkovat na adresu Brazilce Ronalda, který má problémy s nadváhou. "Myslel jsem, že jsem přibral, než jsem uviděl mého starého kamaráda Ronnieho," napsal Owen.

Bývalého spoluhráče tím pořádně naštval. "Jsem šokovaný, jak velký význam moje váha v současném světě získává. Abych byl upřímný, nevím, proč je to tak důležité," prohlásil Ronaldo v pondělí na galavečeru v Curychu, kde se vyhlašoval nejlepší fotbalista uplynulého roku.

Owenův vzkaz se nelíbil ani dalšímu bývalému hráči Realu a Ronaldovu někdejšímu spoluhráči z brazilské reprezentace Robertu Carlosovi. "Nemám rád tyhle vtípky. Ronaldo je velmi dobrý kamarád a my bychom měli být opatrní ohledně toho, co říkáme. Nejde o jeho tělo, ale o jeho srdce a to má velké," prohlásil Carlos.

Nejlepší fotbalista světa Cristiano Ronaldo s přítelkyní Georginou Rodriguezovou a synem Cristianem
Nejlepší fotbalista světa Cristiano Ronaldo s přítelkyní Georginou Rodriguezovou a synem Cristianem

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  lidé, FOTO, Ronaldo, fotbal, Sport, Owen
 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze