Pondělí 21. září 2020
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Polojasno 22°C

Divoký rozvod u Koukalových. Gábina věří v dohodu, ale... Přijde o miliony?

Autor: vba

Manželství biatlonistky Gabriely (30) a badmintonisty Petra (34) Koukalových vydrželo jen čtyři roky. A teď je na řadě hodně divoký rozvod, v němž jde o miliony!

Potvrzení toho, o čem se v kuloárech dlouho spekulovalo, přišlo ve středu večer. „Jako partneři jsme se rozešli již před několika měsíci a žádost o rozvod je tak pouze formálním krokem. Ukázalo se, že naše představy o partnerském životě jsou odlišné,“ oznámila Gábina na sociálních sítích a Petr to obratem Blesku potvrdil.

„Vzhledem k tomu, že jsme dva rozumní lidé a mluvíme spolu, doufám, že se i po oficiálním rozhodnutí odejít z manželství dokážeme domluvit a pokračovat v přátelském duchu,“ doplnila Koukalová.  Jenže tady může nastat zádrhel! Podle informací Blesku si zhruba ještě před měsícem nemohli manželé přijít na jméno a komunikovali jen přes prostředníky. Jestli se situace změnila, může hrát významnou roli při porcování majetku za desítky milionů korun, které je teď čeká.

Společně si totiž postavili honosné sídlo ve středočeských Hořovicích, které je dle odhadů vyšlo na 25 »mega«. Dalších zhruba 12 milionů pak mohli zaplatit za krásnou horskou chalupu v Bedřichově. Investovali také do franšízy školek pro děti Elánek.

Petr a Gabriela Koukalovi
Petr a Gabriela Koukalovi

Kde na to vzali peníze? Pohled na sportovní výdělky hovoří jasně. Zatímco badmintonista Petr si v kariéře »vypinkal« dle specializovaného serveru TournamentSoftware 300 tisíc korun, Gábina jen na prize money v biatlonu získala přes 20 milionů korun. Další »melouny« pak domů přinesla díky příjmům z reklamy a nad to jí 2,4 milionu korun měl vynést knižní bestseller »Jiná« popisující temné stránky Gábinina života, který vydal její tchán Petr Koukal starší.

Biatlonová šampionka by tak teď mohla zaplakat. V manželství se příjmy jak známo dělí rovným dílem. Pokud tedy před sňatkem v roce 2016 nepodepsali manželskou smlouvu, což se dle zdroje Blesku nestalo. Koneckonců, slovo o ní nepadlo ani ve zmiňované knize, kde Gábina práskla úplně všechno včetně toho, jak přišla o panenství.

Co je ve hře?

Luxusní vila v Hořovicích
Stavěli od roku 2016
Parcela: 5690 m2
Odhadovaná cena: 25 milionů Kč

Hnízdečko lásky Koukalových i s monstrózním pozemkem v HořovicíchHnízdečko lásky Koukalových i s monstrózním pozemkem v HořovicíchFoto Blesk/Martin Sekanina

Chalupa v Bedřichově
Koupili v roce 2018
Parcela: 1780 m2
Odhadovaná cena: 12 milionů Kč

Půvabná chalupa Koukalových v BedřichověPůvabná chalupa Koukalových v BedřichověFoto Blesk/Martin Sekanina