Pondělí 21. září 2020
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Jasno 23°C

Fotbalista Kolář o další veselce: Bylo to nádherný! Terezka žehnala z nebe...

Autor: nem

Ač měl slunečný kotouč napilno, zámecký park rozzářil tisíciwattový úsměv půvabné nevěsty. Ze ženicha přímo sálala touha nosit ji na rukách. Příběh o bolestné ztrátě a divukrásném nálezu se naplnil. Někdejší fotbalový reprezentant Daniel Kolář (34) si vzal rozkošnou Sáru. Z nebes jim žehnala Danova první žena Tereza.

Žili spolu osm let, jenže další společné roky jim vzala nemilosrdná choroba. Rakovina plic. Rvali se s ní statečně a Daniel o těch chvílích úzkosti prozradil: „Tajně jsem plakal a pořád jsem věřil v zázrak.“ Nestal se. Terezka před Vánoci roku 2014 zemřela. Bylo jí třicet. »Koldovi« zbyla prázdnota, z níž po každém gólu posílal Tereze pozdrav tam nahoru. Rukama složenýma do tvaru písmena T. Ne, nešlo na ni zapomenout, ale čas má naštěstí tu schopnost osušit i slzy mužů. Dan našel štěstí a novou lásku. Ve svém nitru určitě ví, že Terezka je ta, která mu ji přeje ze všech nejvíc.

Byl první máj, byl lásky čas. V ten Máchův den se Dan a Sára zasnoubili na ostrově Zanzibar v Tanzánii. V červnu si okouzlující brunetka poprvé vyzkoušela tuze slušivou svatební róbu, no a teď si na zámku Mcely, proslulém jako posvátné místo Mariánských zázraků, řekli »ano« a vyměnili si prstýnky. „Bylo to nádherný, jedním slovem nádherný,“ pověděl nadšený Dan Blesku o veselce. „Miminko plánujeme, ale svatební cestu ne. Čeká mě práce,“ dodal Daniel Kolář.

Ve Viktorce Plzeň chodí do rachoty jako sportovní manažer mládeže a doma na něj čeká Sára. „Nejkrásnější na světě nejsou věci, ale okamžiky,“ napsala k báječným snímkům ze svatby šťastná novomanželka.

Svatba Daniela Koláře a jeho Sáry byla nádherná.
Svatba Daniela Koláře a jeho Sáry byla nádherná.