Sobota 20. dubna 2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Pracháč Ronaldo pobavil fanoušky: Zamračený v pyžamu za 53 tisíc!

Autor: ris

Fotbalový virtuos z Juventusu si poslední hodiny před startem Serie A krátí na milované jachtě v hodnotě 160 milionů. A má se tam jako v peřince. Na palubě se po večeři brouzdá v pohodlném nočním úboru, až si z něho fanoušci dělají legraci.

Hvězdný útočník, který minulý týden dosáhl na bájnou hranici 100 nastřílených gólů v dresu portugalské reprezentace, poslal svým 237 milionům fanoušků na Instagramu snímek, který okomentoval: „Jakápak nádhera.“

Není ovšem jisté, zda myslel fascinující západ slunce za sebou, anebo hedvábný outfit, v němž večer ulehá vedle své nastávající nevěsty Georginy. Tak jako tak, fanoušci si z jeho snímku utahovali.

„Vypadá jako chlap, jehož babička trvala na tom, že ho musí vyfotografovat v novém pyžamu, které mu právě koupila k narozeninám,“ napsal jeden z nich na Twitter. A měl pravdu, zrovna radostně na lehátku chlapík, jenž si podle Forberu jen letos přišel na 91 milionů liber (2,6 miliardy korun), nevypadá.

Přitom si musel připadat jako v ráji. Pohádkové kulisy, a jeho vysportované tělo v přepychu. Přesně podle jeho gusta. Jen vrchní část pyžama z dílny Louise Vuittona vyjde bratru na 28 tisíc korun, kalhoty od stejné módní značky za 25 tisíc. 

Na vlnách se ale bude slavný Portugalec pohupovat jen chvíli. Už v neděli mu začíná nová sezona. V utkání proti Sampdorii bude chtít znovu přesvědčit, proč je momentálně nejlepším hráčem světa!

Cristiano Ronaldo si plavbu na moži užil v pyžamu za 53 tisíc
Cristiano Ronaldo si plavbu na moži užil v pyžamu za 53 tisíc