Sobota 16. leden 2021
Svátek slaví Ctirad, zítra Drahoslav
Oblačno, sněžení -3°C

Půvabná volejbalistka s dekoltem snů: Hanba a ponižování ve škole!

Autor: ptr

Její volejbalová kariéra jí příliš slávy nepřinesla, ale její vzhled ano. Dechberoucí kráska Kayla Simmonsová (25) dokáže rozpálit každého. Dokonalé tělo bohyně ji přineslo stovky tisíc fanoušků, kteří ji sledují na sociálních sítích.

Sportovní talent sličná blondýnka podědila po otci, který byl profesionálním baseballistou. To Kayla byla tři roky kapitánkou univerzitního volejbalového týmu. Už tenkrát se ráda chlubila fotkami svého těla a to jí způsobilo nemalé problémy.

„Univerzitní sport byl pro mě skvělou zkušeností, ale také mi dal mnoho cenných lekcí. Na škole mi bylo řečeno, abych smazala své fotky, že jsou nevhodné kvůli mému tělu. Byla jsem zlomená, protože mi přišlo, že nesmím zbožňovat své tělo a zároveň hrát sport, který miluji. Cítila jsem se zahanbena. Ale naučila jsem se, že nesmím nechat ostatní ovlivňovat můj názor o mně samotné,“ svěřila se traumatem deníku The Post.

Dnes už se opravdu za své tělo nestydí a zástupy obdivovatelů jí dávají za pravdu. „Nikdy jsem netoužila být modelkou. Jen ráda jdu na pláž a vyfotím se. Na každou pěknou fotografii jsem pyšná,“ okomentovala svůj úspěch blonďatá krasotinka.

Americká blonďatá kráska Kayla Simmonsová
Americká blonďatá kráska Kayla Simmonsová

Témata:  volejbal