Neděle 19. května 2024
Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek
Oblačno, déšť 19°C

Karlosova Lela: Promluvila o jménu miminka i svatbě. Pak čelila nechutnému útoku!

Autor: sm

Rodina Karlose Vémoly se brzy rozroste o nového člena. Jeho manželka Lela během příprav na příchod miminka stihla na sociálních sítích probrat několik věcí s fanoušky. Prozradila například jméno, jaké si pro děťátko představuje, nebo kdy bude svatba. Těhotná slovenská kráska ale musela čelit také nechutným útokům.

Lela a Karlos si během zažehnávání krize užívali luxusu. Vyrazili spolu například do Dubaje, kde už ale blondýnka měla podezření, že s jejím tělem není něco tak, jak by mělo být. A tušení bylo správné: „Na dovolené v Dubaji s mým mužem jsem pociťovala určité nevolnosti a hned po návratu domů jsem si udělala test,“ popsala, jak odhalila své těhotenství.

Playmate prozradila také to, jak se se svým partnerem seznámila: „Naše seznámení bylo před čtyřmi lety na Instagramu a potom první rande v Praze.“

Půvabná Slovenka se nevyhnula ani dotazům na jméno miminka. Vzhledem k tomu, že pohlaví nechtějí se snoubence Vémlovou vědět, nemají ještě úplně jasno. „Jestli to bude holčička, pojmenovali bychom ji Viktoria. A jestli chlapeček, tak jméno vybírá Karlos. Pár tipů by měl,“ řekla modelka, která později také upřesnila, že děťátko by mělo přijít na svět mezi koncem listopadu a začátkem prosince.

„Nepřijde ti, že jsi umělá?“ zeptal se jeden ze sledujících. „Ani ne. Já se mám ráda,“ odpověděla Lela.

Druhý sledující ale zašel ještě dál: „Jsi obyčejná zlatokopka! S Karlosem jsi jen kvůli prachů!“ opřel se někdo do těhotné krásky. Ta statečně reagovala. „Samozřejmě. Můj muž se o nás s Lili stará, abychom měli kde bydlet, čím jezdit, prostě tak, jak se správný otec od rodiny má starat. A já při mateřské vydělávám jako influencerka, koupím si co potřebuju, takže rozhodně se za zlatokopku nepovažuju. Jsem soběstačná. Svého muže miluju.“

Lela promluvila i o druhém miminku, které momentálně čeká.
Lela promluvila i o druhém miminku, které momentálně čeká.

A právě svou lásku měl letos pár stvrdit svatbou. Na tu ale bohužel kvůli okolnostem nedošlo. Lela teď oznámila, na kdy je velký den přeložen. „Svatba bude příští rok ve stejný den, takže 28. 7. 2022,“ připsala k fotce původního svatebního oznámení, podle kterého se měla veselka konat v Občanské plovárně.