Úterý 26. října 2021
Svátek slaví Erik, zítra Šarlota
Oblačno 13°C

Brankář Slavie Kolář se bude ženit: Dcera Tvrdíka mu řekla »ANO«

Autor: ptr

Tak tohle asi velký boss Jaroslav Tvrdík neočekával. Jeho zaměstnanec a reprezentační brankář Ondřej Kolář (26) požádal o ruku jeho dcery Jany (20). Tatínek vše zřejmě posvětil a Jana řekla »ANO«. Vše tedy dobře dopadlo a jeden z nejznámějších párů současnosti tak vstoupí do svazku manželského.

Mladičká modelka se tak může těšit na svůj velký den a není pochyb, že ve svatebních šatech bude jistě okouzlující. Velkou novinu oznámili skrz sociální síť Instagram a doplnili to jednoduchým prohlášením. „Řekla ANO,“ pochlubil se Ondřej. „Řekla jsem ANO,“ potvrdila svůdná Janička. V komentářích se ihned spustila obrovská vlna gratulací přešťastnému páru.

Po těžších chvílích, které si prožili při nepříjemném zranění, které brankář utrpěl v často připomínaném zápase se skotskými Rangers, tak nyní mají před sebou radostné okamžiky. Jizva na čele asi zůstane navždy připomínkou drsného střetu, ale láska všechny těžkosti překoná. A společně teď můžou plánovat kouzelnou veselku, která jim navždy bude připomínat nezapomenutelný den.

Kolář o kličkách i klíčovém kouči: Kdybych ho nepotkal, rozvážím mléko

Ondřej Kolář získal srdce půvabné dcery slávistického šéfa Jaroslava Tvrdíka Jany
Ondřej Kolář získal srdce půvabné dcery slávistického šéfa Jaroslava Tvrdíka Jany